Dead Space

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
محمد رضا برا تو میباشد این اسپویل :biggrin1:
نه محمد جان اصلا هم خجالت اور نیست
یادمه جن گیر رو که دیده بودم تا ساعت 4 صبح بیدار موندم بعد خوابیدم :biggrin1:
تازه همون شب خوابشم دیدم :biggrin1: مثل اون دختره داش تختم میترکید:biggrin1:
برعکس من دوست دارم غافلگیر بشم . خیلی حال میده !!!
گیم پلی روون و لذت بخش رو ترجیح میدم البته .
یه سوال از برو بچی که بازی میکنن
تنوع اسلحه هاش چطوره ؟

بلی:blushing:
چه کنم من از بچگی از فیلم و ... ترسناک میترسم
تا جایی هم که بتونم نه میبینم نه بازی میکنم
چه کنم دیگه فکر کنم باید پیش روانکاو برم:confused:

NES

کاربر سایت
Oct 8, 2006
62
yaaaaaaaaaaaaap
بلاخره یک بازی ردیف امد با گیم پلی زیبا و گرافیک توپ و مخصوصآ صدای تفکیک شده 5.1D
از شرکتی مثل EA بعید بود :biggrin1:

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
نامرد صداش باعث ترس دو برابر میشه منکه 50 دقیقه بازی کردم دیگه ترسیدم 360 خاموش کردم ( این بازیو اگه مجری برنامه چراغ خاموش میدید چی میگفت ؟ )(واقعا با دیدن این برنامه اخ تف تو این دنیا)

آخرین ویرایش:

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
بالاخره بازی ای تو سبکی که میخواستم رو خریدم امیدوارم هر چقدر جلو تر برم دشمنان عجیب غریبش رو به طرز فجیع تری بشه کشت .
اقا کسایی که جلو رقتن گیم پلی بازی چیزای جدید بهش اضافه میشه؟ (به جز خریدن اسله های جدید و زدن RB , RT برای تیکه تیکه کردن دشمنان) مثلا فینیشرهای متنوع تو مایه های دارک سکتور بهش اضافه میشه ؟

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
نامرد صداش باعث ترس دو برابر میشه منکه 50 دقیقه بازی کردم دیگه ترسیدم 360 خاموش کردم ( این بازیو اگه مجری برنامه چراغ خاموش میدید چی میگفت ؟ )(واقعا با دیدن این برنامه اخ تف تو این دنیا)

ای بابا
من همینجوری جرات نمیکردم بازی کنم دیگه اصلا بیخیال
راجع به چراغ خاموش هم میشه گفت چون مملکت دیگه
مشکلی نداره و الان همه در خطر جنون و اختلال روانی به
واسطه گیم هستن باید سریع به این موضوع رسیدگی بشه
خیلی جالبه که میان تو شبکه ملی:sick: اونم یه مسئول رسمی
با افتخار از تولید و تکثیر بازیهای کپی و ریت بندیه جدیدش
صحبت میکنن :biggrin1: جدا یا خیلی نفهم هستن یا خیلی پر رو

Jak x

کاربر سایت
Mar 7, 2008
65
واقعا این چنین بازیی از EAپول دوست دور از انتظار بود.دشمنان بازی خیلی اعصاب خرد کن!!! وزیبا کار شدن به هر کجاشون که میزنی یه چیز جدید ازش در میاد.این بازی بهترین بازی ترسناکی بود که به عمرم انجام دادم حتی بهتر از Resident Evil.به همه دوستان توصیه میکنم بازیو بگیرن...

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
lنم یه ربع رفتم به نظر بازی جالبی میاد... من از تنها بازی که ترسیدم Fatal Frame بوده ببینم این چه طوریه:evil:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
ای بابا
من همینجوری جرات نمیکردم بازی کنم دیگه اصلا بیخیال
راجع به چراغ خاموش هم میشه گفت چون مملکت دیگه
مشکلی نداره و الان همه در خطر جنون و اختلال روانی به
واسطه گیم هستن باید سریع به این موضوع رسیدگی بشه
خیلی جالبه که میان تو شبکه ملی:sick: اونم یه مسئول رسمی
با افتخار از تولید و تکثیر بازیهای کپی و ریت بندیه جدیدش
صحبت میکنن :biggrin1: جدا یا خیلی نفهم هستن یا خیلی پر رو
اتفاقا محمد رضا جان این بازی به در شما میخوره که ترست کاملا بریزه :twisted:
در مورد اون برنامه هم یه مثل قدیمی هستش که میگه گربه دستش به گوشت نمیرسید میگفت پیف پیف بومیده حالا شده نقل کار اینها
اینا که اینقدر ادعاشون میشه Counter را قدغن (درسته؟) میکنن اونقت پسر دایی 7 ساله من GTA 4 بازی میکنه و میاد از من میپرسه نوید چطوری دختر باید سوار کنم؟ :eek:
واقعا این چنین بازیی از EAپول دوست دور از انتظار بود.دشمنان بازی خیلی اعصاب خرد کن!!! وزیبا کار شدن به هر کجاشون که میزنی یه چیز جدید ازش در میاد.این بازی بهترین بازی ترسناکی بود که به عمرم انجام دادم حتی بهتر از Resident Evil.به همه دوستان توصیه میکنم بازیو بگیرن...
من هنوز کامل راجع به بازی تحقیق نکردم
ولی به نظرم میاد موتور به کار رفته تو بازی همون موتور RE4 هستش چون خیلی از کارهای ایزاک(شخصیت شما در Dead.S )شبیه به لیون هستش مثل استایل بدنش و دویدنش که کاملا کپی لیون هستش
ولی خ.ب جدای از اینها امتیاز 9 که گرفته واقعا حقش بوده
پ.ن: واقعا این حرکات شایسته از EA بعید بود

بالاخره بازی ای تو سبکی که میخواستم رو خریدم امیدوارم هر چقدر جلو تر برم دشمنان عجیب غریبش رو به طرز فجیع تری بشه کشت .
اقا کسایی که جلو رقتن گیم پلی بازی چیزای جدید بهش اضافه میشه؟ (به جز خریدن اسله های جدید و زدن RB , RT برای تیکه تیکه کردن دشمنان) مثلا فینیشرهای متنوع تو مایه های دارک سکتور بهش اضافه میشه ؟
بازی هر چقدر جلوتر میره متنوع تر میشه و جذابیت های بیشتری پیدا میکنه
اما این چیزی که مد نظر شماست به اون صورت تو بازی به چشم نمیخوره

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
مثل اینکه هیچ کس نمیدونه نسخه ی PAL کی میاد !
دو بار تا حالا سوال شده ولی کسی نگفته .
ساسان جان بازی dead space برای اروپا 31 اکتبر ریلیز میشه (امروز 20 اکتبره)
البته شما یه سر به هادی بزن :biggrin1:
اون بازیاش یه هفته قبل از تاریخ دستشه :biggrin1::biggrin1:
پ.ن: تا این لحظه که از ورژن پال بازی توی ABGX.net هیچ خبری نیست

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اتفاقا محمد رضا جان این بازی به در شما میخوره که ترست کاملا بریزه :twisted:
در مورد اون برنامه هم یه مثل قدیمی هستش که میگه گربه دستش به گوشت نمیرسید میگفت پیف پیف بومیده حالا شده نقل کار اینها
اینا که اینقدر ادعاشون میشه Counter را قدغن (درسته؟) میکنن اونقت پسر دایی 7 ساله من GTA 4 بازی میکنه و میاد از من میپرسه نوید چطوری دختر باید سوار کنم؟ :eek:

[/spoiler]

ممنون نوید جان لطف کردی;)
یه کم غلطه ( غدقن) اینجوریه:blushing:
انشااله که بریزه ولی تا آپدیت نیاد بازی نمیگیرم ( از رو هارد یه حال دیگه داره ):love:

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
پیش هادی که 100 درصد میرم .
من توی گوگل سرچ کردم ، مثل اینکه 24 ام ریلیز میشه برای اروپا ، همون PAL میشه دیگه .

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بلی:blushing:
چه کنم من از بچگی از فیلم و ... ترسناک میترسم
تا جایی هم که بتونم نه میبینم نه بازی میکنم
چه کنم دیگه فکر کنم باید پیش روانکاو برم:confused:
بابا روانكاو چيه! خب منم ميترسم. اسم بازي ترسناك ميخواي مثلا بخندي توش؟ خب هركسي باشه ميترسه. اگر تو اينجوري باشه كه من بايد برم تو ديوانه خونه.

من توي بعضي بازي ها مثل Doom 3 تو بعضي از صحنه هاش سه متر مي پريدم هوا تازه يك بار با صندلي خوردم زمين :biggrin1: سر همين RE4 هم يك دسته عوض كردم ... بازي ترسناك براي ترسيدن اگر كسي توي يك بازي كه واقعا وحشتناك هست نترس بايد بره روانكاو و مشكل اعصاب و روان داره.

موتور بازي موتور ارتقا يافته بازي The God Father هست
نكته جالب اين كه همين نسخه دوم اين بازي واقعا گنده ... نميدونم چه جوري اين بازي موفق شده ...

البته يك نكته كه هست انگار محيط هاي بازي تاريك درسته؟ اگر اينجوري باشه واقعا نبايد با محيط هاي بازي هاي هم سبك مقايسه اش كرد مثل RE5 چون محيط هاي تاريك يكي از دلايل كه ميشه توش چيز هاي پر جزئيات قرار داد. سر همين F.E.A.R يادم يكي از دلايل خاكستري بودنش همين بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر