Dead Rising 3 | Xbox One

Deadrising 3 هم رسما تو کنفرانس معرفی شد ی گیم پلی عالی هم در حال نمایش هست
گرافیک وحشتناک رفته بالا

خب یه سری اطلاعات جدید
biggrin1.gif

نقشه بازی

93424761619202366190.jpg

یکی از اسلحه های ترکیبی

71828906491702651803.jpg

این یکی هنوز معرفی نشده ولی فکر کن سوار این بشی بری سراغ زامبی ها
yahoo_21.gif

11352146200420201685.jpg

===
ایده ها و اطلاعات اولیه خیلی عالی هستن، به نظرم بتونن موفقیت نسخه اول رو دوباره تکرار کنن

آخرین ویرایش:

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
19897077761174692925.png

کپکام با همکاری مارول یه کامیکی در مورد بازی (پیش در آمد داستان محسوب میشه) نوشتند که 4 شخصیت اصلی (Dick، Nick، Annie و Rhonda) و نحوه ی آشنایشون با هم و وقایع ابتدایی بازی رو توصیف میکنه. خیلی خوب نوشته شده و به شدت پیشنهاد میشه! :d

قسمت اولش به صورت رایگاه در دسترس قرار گرفته که پایین میتونید بخونید. نمیدونم کی ادامش میاد، اما هر موقع اومد حتما میذارم! :d

http://reader.marvel.com/#/issue/32119/wl/1

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
نمایش E3 به نظرم بهترین نمایش گیم پلی توی کنفرانس مایکروسافت بود :d
بعد TGS هم خوب بود ولی افت فریمش اذیت می کرد!
ولی این دو تا نمایش جدید که بهروز گذاشته فوق العاده بود! :x یادتونه گفتم تنها بازی لانچِ نسل بعدی جدا از بخش فنی DR 3 هستش ، الان واقعا بهش ایمان اوردم!! :d
توی ویدئوی اول مشخصه ، کامل مشکل اف فریم حل شده .
ویدئوی دوم رو با کیفیت پایین دیدم ولی گرافیکش خیلی خوب میزد! یعنی این قدر بندگان خدا کپکام ونکووری ها رو ترول کردن فکر می کنم گرافیکش نزدیک GTA V باشه!! :d

شماره ی اول سری رو هرگز بازی نکردم ولی از شماره ی دوم فن بازی شدم ، الان هم اگر بخوام Xbox One بخرم مطمئنا اولین بازی تهیه شده خواهد بود! ;;)

----------------
پ.ن : کلا نمایش ها فوق العاده بودن به شخصه خیلی خوشم اومد ، شدیدا توصیه میشه! :d

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
نمایش E3 به نظرم بهترین نمایش گیم پلی توی کنفرانس مایکروسافت بود :d
بعد TGS هم خوب بود ولی افت فریمش اذیت می کرد!
ولی این دو تا نمایش جدید که بهروز گذاشته فوق العاده بود! :x یادتونه گفتم تنها بازی لانچِ نسل بعدی جدا از بخش فنی DR 3 هستش ، الان واقعا بهش ایمان اوردم!! :d
توی ویدئوی اول مشخصه ، کامل مشکل اف فریم حل شده .
ویدئوی دوم رو با کیفیت پایین دیدم ولی گرافیکش خیلی خوب میزد! یعنی این قدر بندگان خدا کپکام ونکووری ها رو ترول کردن فکر می کنم گرافیکش نزدیک GTA V باشه!! :d

شماره ی اول سری رو هرگز بازی نکردم ولی از شماره ی دوم فن بازی شدم ، الان هم اگر بخوام Xbox One بخرم مطمئنا اولین بازی تهیه شده خواهد بود! ;;)

----------------
پ.ن : کلا نمایش ها فوق العاده بودن به شخصه خیلی خوشم اومد ، شدیدا توصیه میشه! :d

به به واقعا! :| :d DR1 همچنان بهترین نسخه ی بازی ـه. از شخصیت ها (ایزابلا و برادرش) و باس ها (اون یارو عکاس ـه که هر سه روز بازی باهاش مبارزه داشتی، یا اون اسلحه فروشه که اوایل بازی جرات نداشتی بهش نزدیک بشی! :d) بگیر تا محیط بازی (یادش بخیر پارکینگ که جرات نداشتی بری توش اینقدر زامبی داخلش بود! :d) و گیم پلی و داستان و ... از تویست های خفن (زامبی شدن دو تا از دوستات! :d) تا پایان بازی تو Overtime که بسیار فک برانداز بود! :d بازی کلا از 70 درصد به بعد یه تم بسیار جدی به خودش میگیره که بسیار فوق العادست. حتما باید بازیش کنی! :|

تازه ایزابلا هم تو DR3 به احتمال خیلی زیاد حضور داره. (البته ایزابلا تو Case west هم یه قسمت خیلی کوتاه حضور داشت).

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
ایشون احیانا یکی از باس های بازی هستن آیا ؟! :-/:d

پ.ن : یه ذره از هایپ فورتزا 5 و رایز رو به اینجا انتقال بدید :|:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر