Dead Rising 3 | PC

uihl41phn9bqtmxyl9br.jpg

ناشر: Capcom
سازنده: Capcom Vancouver
ژانر: Survival horror
مود های بازی: Singler-player و Online co-op
تاریخ انتشار: 5 سپتامبر 2014

wx3dim3p5g0ngjexv11n.jpg
پس از شایعاتی مبنی بر عرضه Dead Rising 3 بر روی PC بالاخره Capcom تایید کرد که DR3 تابستان امسال برای رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. نسخه PC شامل تکستچر های با کیفیت تر خواهد بود و از سیستم Achievements و Trading Cards استیم و نیز در کنار کیبورد و موس از دسته هم پشتیبانی خواهد کرد.
تریلر معرفی

حداقل سیستم مورد نیاز:
Processor: Intel Core i3-3220 @ 3.30GHz (or Intel Core 2 Quad Q9550 @ 2.83GHz) / AMD Phenom II X4 945 @ 3.00 GHz or higher
Memory: 6 GB RAM
Hard Drive: 30 GB free
Video Card: NVIDIA® GeForce® GTX 570 / AMD Radeon 7870 or higher
DirectX: Version 11
Controller: Keyboard (international and standard), Mouse (up to 4 buttons), Xbox 360 PC compatible controller or compatible gamepad
Connection: Broadband internet connection and Steam account required

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Processor: Intel Core i5-4570 CPU @ 3.20GHz or AMD equivalent
Memory: 8 GB RAM
Hard Drive: 30 GB free
Video Card: NVIDIA® GeForce GTX 670 2GB / AMD Radeon 7970 2GB
DirectX: Version 11.1 or greater

تصاویر بازی:

با تشکر از Safety & Peace

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مثل اینکه اوضاع بازی رو کارت های انودیا اصلا خوب نیست!
دوستان انویدیایی باید منتظر درایور باشن تا شاید فرجی بشه!

http--www.gamegpu.ru-images-stories-Test_GPU-Action-Dead_Rising_3-test-dr_3_1920.jpg

کارت های سری 500 انودیا ( حتی قویترینشون زیر 30 فریم موندن)

همچین زدی انویدیا انگار AMD در حال پادشاهیه 6970 کلا زیر 30 فریم داره می ده اونم همچین اوضاع جالبی نداره سری 7 شم تنها کمی اوضاش بهتره اما خوبم نیست

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
همچین زدی انویدیا انگار AMD در حال پادشاهیه 6970 کلا زیر 30 فریم داره می ده اونم همچین اوضاع جالبی نداره سری 7 شم تنها کمی اوضاش بهتره اما خوبم نیست
از اون باحال تر 6990ـه که از 7770 کمتر فریم میده:))
یعنی ساپورت Multi-GPU اینقدر برای یه تیم حرفه ای سخته؟:|

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
این مشکلات اگه کپکام آدم باشه با دادن آپدیت درست میشه..
مساله اینه که حتی xbox one که یه بازی فوق العاده مثل quantom break رو اجرا میکنه این بازی که گرافیک چندانی هم نداره بازی رو با 30 فریم و 720p اجرا کرده!!
فکر کن یه کنسول 2 تومنی اینطوری اجرا کنه..این بنچمارک رو 1080p هست روی 720p اکثرا خوب فریم خواهد داد اگرچه مشخصه بازی اصلا بهینه نبوده نه برای x1 و نه برای pc

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
این مشکلات اگه کپکام آدم باشه با دادن آپدیت درست میشه..
مساله اینه که حتی xbox one که یه بازی فوق العاده مثل quantom break رو اجرا میکنه این بازی که گرافیک چندانی هم نداره بازی رو با 30 فریم و 720p اجرا کرده!!
فکر کن یه کنسول 2 تومنی اینطوری اجرا کنه..این بنچمارک رو 1080p هست روی 720p اکثرا خوب فریم خواهد داد اگرچه مشخصه بازی اصلا بهینه نبوده نه برای x1 و نه برای pc

دوستمون زحمت کشید و بنچمارک گذاشت اما بنچمارک های این سایت اغراق آمیزه !
تا خودتون روی سیستم نصب نکردید به این بنچمارک ها حالا از هر سایتی دل خوش نکنید .
من همون روز اول دانلود کردم اما با این تفاصیر لگ و هنگ و بیرون پریدن ترجیح میدم تا اومدن فیکسش دست نگه دارم .
احتمالا باز AMD پیش دستی کرده و کپکام هم براش سنگ تموم گذاشته !
و اینم ی جورایی رفت جزو بازی هایی که AMD PARTNER رو یدک می کشه !
به هرحال طی روزهای آینده انویدیا درایور جدیدی خواهد داد و شاید قسمتی از مشکلاتش حل بشه .

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دوستان مس که یادشون رفته تو بازی قرار با کلی زامبی روبه رو بشن همین دلیل بر افت فرم شدید خواهد شد اگه بهینه هم نشه که دیگه رسما فاجعه میشه ....

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
بازی رو اجرا کردم . فریم که در اصل رو 30قفله و وقتی بازی دمو میشه افت فریم های وحشتناکی داره. نسبت به شماره دومش خیلی پیشرفت کرده و کمبوهای بامزه ای با اسلحه ها میشه ساخت . کلا آب من با دد رایزینگ تو یه جوب نمیره . کسایی که با دو شماره قبلی حال کردن برن بگیرن . البته سیستم بالایی رو هم طلب میکنه . باید منتظر درایور و پچ موند.

ramin-v

کاربر سایت
Jan 21, 2008
12
نام
vahid
بازی رو اجرا کردم . فریم که در اصل رو 30قفله و وقتی بازی دمو میشه افت فریم های وحشتناکی داره. نسبت به شماره دومش خیلی پیشرفت کرده و کمبوهای بامزه ای با اسلحه ها میشه ساخت . کلا آب من با دد رایزینگ تو یه جوب نمیره . کسایی که با دو شماره قبلی حال کردن برن بگیرن . البته سیستم بالایی رو هم طلب میکنه . باید منتظر درایور و پچ موند.

سلام دوست عزیز بنظرتون با انویدیا GTX 680 و 8 گیگ رم راحت اجرا میشه یا افت فریم خواهد داشت.

ُSoap

کاربر سایت
Aug 7, 2014
52
خبر رسیده که کپکام پچ 1.5 گیگی مثل Wolfenstein عرضه کرده که مشکلات رفع میکنه.... اما احتمالا پچ فیکسی عرضه میشه که بازی هم روی RAM 4 قابل اجرا باشه.... در هرصورت پورت ضعیفی است، منو یاد GTA IV می اندازد که اون موقع هم خریده بودم، افت فریم و باگ تو زیاد بود و الان هم هنوز درست نشده....;)

امیدوارم GTA V به سرنوشت GTA IV بر PC دچار نشه..l-)

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود خوب بازی را اجرا کردم مشکل خاصی نداره ;) گیم پلی جالبی داره اگه می تونید حتما تجربش کنید ولی فکر کنم برای دیدن حداکثر کیفیت سیستم تقریبا قوی لازم داره

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
من نسخه 13.2 گیگی از بلک باکس رو دانلود کردم وقتی نصب می کنم حجمش میشه 23 گیگ ! فرقی با نسخه 27 گیگی Codex داره ؟؟ :-/:-/

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
خیر دوست عزیز ،
و به این زودیا هم نباید منتظر اپدیت و پچ و فیکس باشید
اگر مثل آدم بازی رو قبل از عرضه تست میکردن ، حداقل روز اول ی day one patch هم به همراهش میدادن تا شاهد این مشکلات نباشید

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
بالاخره دانلود تموم شد...
وبازی رو مقداری جلو رفتم.
در رابطه با پرفورمنس باید بگم که روی تنظیمات بالا با کارت های انودیا واقعا بهینه نیست.
با سیستم من در حین بازی با توجه به شلوغی محیط فریم از 50 داشتم تا 28
اما هنگام کات سین ها ( جایی که طراحی چهرها خودنمایی میکنه) فریم واقعا بد هست حتی به 20 هم می رسه . به نظر میاد انودیا باید یه درایوری چیزی بده وگرنه واقعا لذت بازی ازبین میره
گرافیک بازی شاید خیلی خیلی بالا نباشه ولی با استفاده از چندین تکنیک واقعا خوب و زیبا شده .
گیم پلی بازی در واقع کامل شده و اصلاح شده نسخه 2 هستش به اضافه نقشه بزرگتر . ساخت و ساز اسلحه و وسایل نقلیه به راحتی صورت می گیره تا به لذت گیم پلی اضافه بشه.
در کل اگر با ددرایزینگ2 حال کردید . مسلما این یکی براتون عالی هست ( البته اگر بتونید پرفورمنسش رو تحمل کنید)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من نسخه ی اصلی رو گرفتم تا از مشکلات بلک باکس در امان باشم مخصوصا اپدیت که برای این بازی خیلی مهمه در حال نصبم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر