Dead or Alive 6

g5uc_logo.png

بالاخره DOA 6 هم رونمایی شد :D تاپیک در دست تعمیر

بازی برای PlayStation 4, Xbox One, و Steam ریلیز میشه
بازی کاملاً برپایه ی تکنولوژی نسل جدید در حال ساخته و مثل DOA 5LR یا DOA X3 از مدلهای نسل قبل استفاده نمیکنه
زمان ریلیز بازی برای 2019 در نظر گرفته شده

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من اینو بازی نکردم ولی تریلرهاش ک دیدم کاستوم هاش مشکلی نداش
نسخه قبلی ک وضعش بدتر بود:D اون لرزش بوب ها و کاستوم ها و مد های نودیتی =)):D
اتفاقا این نسخه هم نافرم کاستوم های ناجور داره فقط فرقش اینه که کاستوم های ابتدایی که تو تریلرها هم اکثرا اونا را نشون میداد ضایع نیستن اما کاستوم های بعدی که باید بخرید خیلی ....
کلا کمتر بازی پیدا میکنید که اندام و فرم بدنی شخصیت ها را انقدر قشنگ طراحی کرده باش:lol::lol::lol:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
اتفاقا این نسخه هم نافرم کاستوم های ناجور داره فقط فرقش اینه که کاستوم های ابتدایی که تو تریلرها هم اکثرا اونا را نشون میداد ضایع نیستن اما کاستوم های بعدی که باید بخرید خیلی ....
کلا کمتر بازی پیدا میکنید که اندام و فرم بدنی شخصیت ها را انقدر قشنگ طراحی کرده باش:lol::lol::lol:
قشنگی این بازی همینه =)) کلا این بازی ی دنیای دیگه س:))

• Like
Reactions: vayne solidor

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
سیزن پس سال اول 90 دلارههههه
امیدوارم خوده بازی 60 دلار بیارزه برای من

سال اول؟ مگه تا اخر June نیست؟بیشتر میخوره سیزن پس فصل اول باشه:))تازه سیزن پس های تابستونی و پاییزی و کریسمسی بازی هنوز مونده تا برای یکسال تکمیل شه=))

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این بازی همه چیزش که پولیه چه وضیعه اینا ساختن اخه حتی لباس های اصلی کاراکترها پولیه ابتدای بازی هم که 4 تا شخصیت بیشتر در دسترس نیست.

سیستم داستانی بازی هم گنگ ترین چیزی هست که تا حالا دیدم هی می ری ماموریت 1 بعد 3 بعد 2 بعد 3 بعد 1 چیه اخه این

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سال اول؟ مگه تا اخر June نیست؟بیشتر میخوره سیزن پس فصل اول باشه:))تازه سیزن پس های تابستونی و پاییزی و کریسمسی بازی هنوز مونده تا برای یکسال تکمیل شه=))

اره شما درست میگی نوشته تا اخر June 2019 ! گرفتیم ببینیم می ارزه یا نه

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
این بازی همه چیزش که پولیه چه وضیعه اینا ساختن اخه حتی لباس های اصلی کاراکترها پولیه ابتدای بازی هم که 4 تا شخصیت بیشتر در دسترس نیست.

سیستم داستانی بازی هم گنگ ترین چیزی هست که تا حالا دیدم هی می ری ماموریت 1 بعد 3 بعد 2 بعد 3 بعد 1 چیه اخه این
این جریان قفل بودن کاراکترا چیه؟ یکی از دوستای منم رو استیم 4 تا کاراکتر براش بازن بقیه قفلن ولی برا من همه بازن :-?
باگی چیزیه؟ پول بازی هم که خیلی زیاد می ده و اصلا پول کم نمیارید فقط اون متریال آنلاک کردن لباس که بعدش با پول بتونید بخرید رندوم هست یخورده رو اعصابه.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سه تا سوال نوبانه

برای من کلا چهارتا کارکتر بازه و باقی رو چه طوری باید باز کنم؟
بعد اسکین هارو چه طوری باید بخرم؟ واحد پول ش ابی و اصلا همچین پولی تو بازی ندارم و بهم نمیده!!!
سوم بخش داستانی یک دموی اولیه بود و یک مبارزه (که داریم زمین رو تمیز میکنیم و..) ولی اپیزودهای بعدی برام باز نمیشه! باید چیکار کنم ؟

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی
سه تا سوال نوبانه

برای من کلا چهارتا کارکتر بازه و باقی رو چه طوری باید باز کنم؟
بعد اسکین هارو چه طوری باید بخرم؟ واحد پول ش ابی و اصلا همچین پولی تو بازی ندارم و بهم نمیده!!!
سوم بخش داستانی یک دموی اولیه بود و یک مبارزه (که داریم زمین رو تمیز میکنیم و..) ولی اپیزودهای بعدی برام باز نمیشه! باید چیکار کنم ؟
در مورد اون چهار کرکتر بازه رو من به شخصه خودم تجربه نکردم و برای من همه باز بودن به جز اون دوشخصیتی که برای نسخه پری اوردر و نسخه ویژه بازی بودن... . اما توی نت دیدم بعضی ها همون موقع میگفتن باید جداگانه دانلود بشن اون شخصیت‌ها. هرچند خودم چنین چیزی رو توی PS4 باهاش مواجه نشدم.
اسکین ها واقعاً سیستم باز کردنشون مسخره و ناعادلانه‌ست. و تقریباً راحت‌ هم نمیشه به دستشون آورد و باید گریند کرد. اما فکر کنم بازی آنلاین و رد کردن بخش آرکید یه مقدار خیلی کمی بده اما باز بهترین روشی که میشه اون متریال مورد نیاز رو پیدا کرد، بخش DOA Quest هست. اگر مراحل اونجا رو برید و سه کاری که برای هر ماموریت خواسته، به صورت رندوم اون متریال رو بهتون میده.
در مورد اون بخش داستانی هم متوجه نمیشم ولی یه نگاهی کنید منوی این بخش چندان خوب نیست شاید باز شده باشه مرحله اما متوجه نشده باشید. البته توی همون قسمت اول و پرولوگ داستانی هم یه مبارزه داریم ( مبارزه مری رز با هلنا)

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
سلام.
دوستان کسی میدونه در بخش داستانی چطور باید پیشروی کرد؟
منظورم انتخاب مراحلش هست که خیلی خیلی گنگ و نامفهومه :/ ترتیب خاصی داره؟

Sent from my K00R using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر