Dead or Alive 5 - Xbox360

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
من هم امروز عصر نسخه برنر گیرم اومد و گرفتم و باید بگم عالی هستش
گرافیک خوبه
شخصیت ها فوق العاده زیبا طراحی شدند و بسیار پر جرئیات هستند ولی محیط ها بخصوص داخل سکانس ها خیلی بی روح و کم جزئیات هستند که میتونستند بیشتر روش کار کنند
کمبو ها فوق العاده سریع شدند فقط باید دعا کنی که حریفت یهو بازی دستش نیاد که میتونه کارتو در کسری از ثانیه تمام کنه :(
من خودم رزمی کار هستم و میتونم بگم اکثر ضربات پا و دست ها اصولی هستند و استاندارد سازی شدن و فکیس اجرا میشند :)
صدا گذاری ها خوب هستند
فریم ریت بازی هم که دیگه عالی بود و سریع و نفس گیر
در کل یه ادامه خوب برای DEAD OR ALIVE 4 هستش :)
دوستان و طرفداران بازی های فایت از دستش ندید

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
خب من هم امروز بازی رو تهیه کردم و چند ساعتی رو باهاش مشغول بودم. اول از همه نکان منفی رو که همون اول یکم تو ذوقم خورد رو بیان میکنم.
- حقیقتا باید روی گرافیک محیط خیلی بیشتر کار میکردند من اصلا نسبت به نسخه 4 پیشرفتی نمیبینم ! امیدوارم چشمهای من ایراد داشته باشه ولی خب بنظر میرسه Texture های محیطی کم عمق و Low Resolution هستند.
- تو کات سین های Story Mode واقعا عدم Compromize و تطابق بین حرکات لبها و صدای شخصیتها تابلو هست. همچنین کارگردانی صحنه ها خیلی ضعیف و ابتدایی هستش.
- صدای بعضی از کرکتر ها مثل Helena اصلا جالب نبود.
- تعداد کاراکترها رو بنظرم باید بیشتر میکردند.

اما نکات مثبت :
+ طراحی چهره و جزئبات کاراکترها بسیار عالی هست یعنی اینقدر روی این قسمت مثل شماره 4 خوب کار شده که باعث شده گرافیک پایین و کم جزئیات محیطی زیاد به چشم نیاد.
+ کمبو ها و هسته ی اصلی گیمپلی هنوز حفظ شده و مبارزات خیلی سریع و دلچسب هست.
+کلا DOA یک خاصیتی که داره این هست که ضربات حس دارند و وقتی پس از چند تا حرکت معمولی یکدفعه یک High Strike میزنید و یارو مثل توپ فوتبال پرت میشه سنگینی ضربه احساس میشه.
+ بوبز فیزیک عالی :d
ولی بازم در مجموع نمیشه با این شرایطی که Team Ninja داره انتظار چیز بهتری رو داشت !!

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
+ بوبز فیزیک عالی :d

:-o:-o

داداش تو فایتینگ این نکته مگه مهمه ؟ :d

ولی اسپم نشه میخوام بگم بازیش خیلی خوب بود و در حد فایتینگ های الان نیست ولی بعضی خصوصیت هایی دارد که با فایتینگ های دیگه عوضش نمیکنم مثل همون حس ضربات و اون تو اسپویلر .

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
با این کارها میشه کارکترهای مخفی را ازاد کرد:
How to unlock: Akira Yuki

• Defeat Akira Yuki when fighting against him in the game’s story mode.
How to unlock: Alpha-15

• Acquire 300 titles.
How to unlock: Gen Fu

• Complete Elliot’s chapter in the game’s story mode.
How to unlock: Pai Chan

• Acquire 100 titles.
How to unlock: Sarah Bryant

• Defeat Sarah Bryant when fighting against her in the game’s story mode.

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
دوستان هر کاراکتر چند تا لباس مخفی داره که میشه آزاد کرد ؟
در مورد آزاد کردن کاراکتر های مخفی هم بیشتر توضیح بدید چه طور میشه آزاد کرد ؟
ممنون میشم

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من از یه چیزه تریلراش خوشم نیامد اونم این بود که وقتی ضربه میزد خیلی سریع میزد:dمثل 4نبود که اروم و طبیعی باشه.حالا تو نسخه اصلی هم همینجوریه یا نه؟
و اینکه جون زودی تموم میشه یا نه؟مثلا میشه طرف رو بزنی بترکونی یا اینکه تا میای حال کنی یارو مرده؟
لطفا جواب بدید چون میخوام ببینم اگه به سلیقم میخوره بخرمش:)

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
من از یه چیزه تریلراش خوشم نیامد اونم این بود که وقتی ضربه میزد خیلی سریع میزد:dمثل 4نبود که اروم و طبیعی باشه.حالا تو نسخه اصلی هم همینجوریه یا نه؟
و اینکه جون زودی تموم میشه یا نه؟مثلا میشه طرف رو بزنی بترکونی یا اینکه تا میای حال کنی یارو مرده؟
لطفا جواب بدید چون میخوام ببینم اگه به سلیقم میخوره بخرمش:)
من 4 رو خیلی وقت پیش بازی کردم و الان درست و حسابی یادم نمیاد که سرعت اجرای فنون چقدر بود ولی این نسخه رو من زیاد تفاوتی با شماره ی قبلی نمیبینم.
Health Bar هم خیلی خوبه و با اینکه چند بار کمبو زده میشه خط جون هنوز مقداری باقی میمونه.
-------------
من قسمت Arcade رو تا درجه سختی cahmpion تونستم با Ayane تا آخر برم. یک لول ازون بالاتر رو هم دیشب تا Stage 6 رفتم و خوردم به Sarah Bryant (آواتار بنده :x:d که پاهاش خیلی فرز هستش و حسابی حالم رو گرفت البته تمام فنونی که میزنه به هیچ عنوان غیر واقعی نیست) چون یکم دیر وقت بود و انگشت هام هم درد گرفته بود ول کردم !:d
یعنی در Difficulty های بالا اینقدر بازی سخت میشه که همش داشتم فحش میدادم !!:d
سرعت حرکات و اجرای فنون CPU افزایش پیدا میکنه
Defence و Counter Attack هاش آدم رو بیچاره میکنه . یکبار تو Counter Attack که من شانسی داشتم میزدم همون رو Counter کرد دوباره !! :|
combo های زیبایی میخوری و همش رو هوا هستی !:d

یعنی فقط و فقط دفاع و ضد حمله !!!

آخرین ویرایش:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من 4 رو خیلی وقت پیش بازی کردم و الان درست و حسابی یادم نمیاد که سرعت اجرای فنون چقدر بود ولی این نسخه رو من زیاد تفاوتی با شماره ی قبلی نمیبینم.
Health Bar هم خیلی خوبه و با اینکه چند بار کمبو زده میشه خط جون هنوز مقداری باقی میمونه.
-------------
من قسمت Arcade رو تا درجه سختی cahmpion تونستم با Ayane تا آخر برم. یک لول ازون بالاتر رو هم دیشب تا Stage 6 رفتم و خوردم به Sarah Bryant (آواتار بنده :x:d که پاهاش خیلی فرز هستش و حسابی حالم رو گرفت البته تمام فنونی که میزنه به هیچ عنوان غیر واقعی نیست) چون یکم دیر وقت بود و انگشت هام هم درد گرفته بود ول کردم !:d
یعنی در Difficulty های بالا اینقدر بازی سخت میشه که همش داشتم فحش میدادم !!:d
سرعت حرکات و اجرای فنون CPU افزایش پیدا میکنه
Defence و Counter Attack هاش آدم رو بیچاره میکنه . یکبار تو Counter Attack که من شانسی داشتم میزدم همون رو Counter کرد دوباره !! :|
combo های زیبایی میخوری و همش رو هوا هستی !:d

یعنی فقط و فقط دفاع و ضد حمله !!!

پس مثل4 خیلی سخته.من نتونستم داستان تمام کاراکترهای 4 رو تموم کنم توی باس اخر گیر میکردم همون بیرنگه:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر