Dead Nation | Online

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
دوستان این بازی مدی چیزی نداره که همینطوری زامبی بیاد? یعنی‌ رکورد زد؟ مثل کال آف دیوتی?
در Add On جديد بازي به نام Road of Devastation اومده همچين قابليتي. كسي قصد خريدش رو داشت بگه باهم بخريم.

ولي يه تروفي طلا ديگه مونده كه بايد توي حالت campgain ,coop بريم ولي دو تا دسته بود اما نفر دوم نيومد شايد بايد كل درجه هاي سختي رو بريم تا اين آزاد شه نه؟
نه ، بايد يك بار بازيو دو نفره آنلاين يا ،آفلاين تموم كني . اگه خواستي منم هستم

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
آقا ما 2 تا درجه سختی آخر فکر کنم هارد و وری هارد و آن دد باشه اینا رو نگرفتم!!

احتیاج به یه همبازی دارم!! کسی میاد آنلاین آی دی منو اد کنه

sefr_zero_cool

پیغام هم بدید ممنون میشم

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,212
نام
محمد
اصلا آنلاین نمیشه بازی کرد اینو :D هیچ کس رو پیدا نمیکنه واسه من . مشکلی هم با بازی های دیگه ندارم . Nat type هم 2 هست ولی تا حالا یه بار هم نشده کسی رو پیدا کنه .

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
اصلا آنلاین نمیشه بازی کرد اینو :D هیچ کس رو پیدا نمیکنه واسه من . مشکلی هم با بازی های دیگه ندارم . Nat type هم 2 هست ولی تا حالا یه بار هم نشده کسی رو پیدا کنه .

اقا خواستید من رو ادد کنید ون من می تونم بیام و با هم بازی کنیم ! در ضمن شما واسه پلات اینا می خواید یا عشق و حال ؟! :d

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
آقا ما 2 تا درجه سختی آخر فکر کنم هارد و وری هارد و آن دد باشه اینا رو نگرفتم!!

احتیاج به یه همبازی دارم!! کسی میاد آنلاین آی دی منو اد کنه

sefr_zero_cool

پیغام هم بدید ممنون میشم
من اددت ميكنم برا تروفي دو نفرش. ولي اينو بگم كه رو درجه سختي Morbid و Undead (يكي مونده به آخري و آخري) يا كلا همه درجه سختي ها كلا دو نفره سخت تر از يه نفرس يعني آندد دو نفره خيلي سخت تر از يه نفرشه. اددت ميكنم باهم Brain dead تا آخرش بريم :d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,212
نام
محمد
میدونه این کاره نیستی!:d
بورو همون اف اف رو بازی کن تو>:):d
من همش 2 ساعت بازی کردم الان آمارم نصف تو ـه . یه 4 ساعت دیگه بازی کنم تورو زیر پاهام له میکنم :D آدمی که Deus Ex بازی میکنه بهتره به کسی که FF بازی میکنه گیر نده . FF کجا و دیوس اکس کجا :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,281
نام
امیر حسین
من اددت ميكنم برا تروفي دو نفرش. ولي اينو بگم كه رو درجه سختي Morbid و Undead (يكي مونده به آخري و آخري) يا كلا همه درجه سختي ها كلا دو نفره سخت تر از يه نفرس يعني آندد دو نفره خيلي سخت تر از يه نفرشه. اددت ميكنم باهم Brain dead تا آخرش بريم :d
شاید موربید و آندد آسون تر باشند ولی روی اعصاب تر هم هستن! اصلا بازیش تک نفره هیچ جذابیتی نداره :d
اگر شایان نیمده بود با هم بازی کنیم احتمالا بی خیال پلاتش میشدم :d
فعلا هم برای من فقط 2 تا تروفی مونده! یکی مرحله ی آخر رو همه ی جعبه هاش رو بگیرم، اون یکی هم 53 هزار و خورده ای KILL ! سر این تروفی دومی هم یک عدد باگ نصیبم شد هرچی میکشتم هیچی اضافه نمیشد! :d یعنی رسما تعداد KILL گیر کرده بود! ولی دیگه بار دوم که رفتیم درست شدش :d

این DLCـش هم یه دست بیشتر بازی نکردیم اونم تا راند 5 که مجبور شدم برم دیگه :d چیز جالبی بود :d
البته با COD فرق داره که یک جا بایستی و همینجور دشمن از در و دیوار بریزه داخل! اول کار 3 تا راه جلوته که هرکدومش یک سری خصوصیات داره! دوباره هرکدوم این راه ها هم به 2 طرف تقسیم میشند! :d کلا جالبه دیگه :d

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
فعلا هم برای من فقط 2 تا تروفی مونده! یکی مرحله ی آخر رو همه ی جعبه هاش رو بگیرم، اون یکی هم 53 هزار و خورده ای KILL ! سر این تروفی دومی هم یک عدد باگ نصیبم شد هرچی میکشتم هیچی اضافه نمیشد! :d یعنی رسما تعداد KILL گیر کرده بود! ولی دیگه بار دوم که رفتیم درست شدش :d
برا منم دوتا مونده يكي دو نفره تكميل بشه بازي يكي همون 53 هزارتا. حالا يه چيز جالب منم بگم فك كنم تعداد كشته ي من بالا نرفته :d . خيلي ستم شده.

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
هر کس میخواد مزه ی عذاب الهی رو بچشه باید این بازی رو تنهایی بازی کنه :d
ولی دونفرش حال میده! همینطور که امیر هم توضیح داد DLC ش خیلی باحاله و به نظر من از بازی اصلی بهتر و جذاب تر هست!
در مورد تعداد کیل هم فقط وقتی مرحله تموم میشه باید صبر کنید تا تعداد کیل هاتون محاسبه بشه در غیراین صورت کیل هاتون حساب نمیشه (کیل های چک پوینت هم حساب نمیشه یعنی مثلا شما یک مرحله رو شروع کنی بعد یک چک پوینتش رو بری بعد از بازی خارج شی کیل هاتون حساب نمیشن باید حتما حتما کل مرحله رو تموم کنید تا کیل ها حساب شن!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر