Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
با ترکیب شدن Warner و Discovery مدیر جدید این مجموعه David Zaslav گفته که می خواد تغییرات اساسی در DC بده.
گفتند که تغییرات شامل فیلم ها و سریال ها و حتی افراد داخل خود DC هم می شه تا بتونن بهتر با رقبایی مثل مارول رقابت کنن.
ایشون گفتن که دنبال یکی مثل Kevin Feige می گردن اما نکته جالبش اینه که دنبال شخصی هستن که عقبه Business داشته باشه!
همچنین گفتن که ضعف هایی در DC می بینن مثل این که چطور کارکتر های تاپی مثل Superman از بین رفتن. از Joker هم تعریف کردن و گفتن که یک نمونه درخشان هست از این که چطور یک کارکتر ثانویه می تونه موفق بشه.

------
به نظر شخص بنده ایشون کلا تعطیل ان :D
اول این که دنبال بیزنس من میگرده! و دوم این که از Joker که با اختلاف محبوب ترین Villain اه DC هست با عنوان Second-bill یاد می کنه.
کاری که می خواد بکنه اینه که HBO Max و سینما رو با یک خروار فیلم و سریال پر کنه.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,683
نام
iMAN
با ترکیب شدن Warner و Discovery مدیر جدید این مجموعه David Zaslav گفته که می خواد تغییرات اساسی در DC بده.
گفتند که تغییرات شامل فیلم ها و سریال ها و حتی افراد داخل خود DC هم می شه تا بتونن بهتر با رقبایی مثل مارول رقابت کنن.
ایشون گفتن که دنبال یکی مثل Kevin Feige می گردن اما نکته جالبش اینه که دنبال شخصی هستن که عقبه Business داشته باشه!
همچنین گفتن که ضعف هایی در DC می بینن مثل این که چطور کارکتر های تاپی مثل Superman از بین رفتن. از Joker هم تعریف کردن و گفتن که یک نمونه درخشان هست از این که چطور یک کارکتر ثانویه می تونه موفق بشه.

------
اول این که دنبال بیزنس من میگرده! و دوم این که از Joker که با اختلاف محبوب ترین Villain اه DC هست با عنوان Second-bill یاد می کنه.
کاری که می خواد بکنه اینه که HBO Max و سینما رو با یک خروار فیلم و سریال پر کنه.
زک اسنایدر رو بیاره قال قضیه کنده شه دیگه!!!! فحش خورشم بیشتر میشه. ولی خب اون مردک الدنگ هامادا رو بندازه بیرون بازم خوبه.

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
486

------
حرفاش در مورد superman حق بود
نمادین ترین ( iconic) ابر قهرمان تاریخ رو زدن نابودش کردن ...
تو صنعت گیم زدن نماد امید رو کردن villian
تو صنعت فیلم به جای اینکه دنباله man of steel رو با بهترین سوپرمن تاریخ هنری کویل بسازن میخواستن واسه ماله کشی sjw ها سیاه پوستش کنن
بعد از بتمن سوپرمن واسه من بهترینه امیدوارم حرمتش رو نگه دارن

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,186
با احترام
چرا فیلم بت من ۲۰۲۲ اینقدر بد هست واقعا بد
خوب شد واسه دیدنش برای سینمای خارج برنامه نریختم !
حیف وقت! کلا میتونستن بگن چزی ساختیم که شما رو کلا از بت من فراری بده !
قبل ریلیز ای دارکه ای محشره ...
پسره شبیه بیمارای روانیه
ماشین بت من رو حتی زحمت نکشیدن درست امادش کنن
داستان میتونست بشه بمت من و پواارو
بازم با احترام نظر بنده و نمره بنده ۱ خالی اونم به خاطر کار فیلمبردار
نه داستان جذاب
نه اکشن جذاب
نه بازیگری خوب

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,674
نام
طاها
با احترام
چرا فیلم بت من ۲۰۲۲ اینقدر بد هست واقعا بد
خوب شد واسه دیدنش برای سینمای خارج برنامه نریختم !
حیف وقت! کلا میتونستن بگن چزی ساختیم که شما رو کلا از بت من فراری بده !
قبل ریلیز ای دارکه ای محشره ...
پسره شبیه بیمارای روانیه
ماشین بت من رو حتی زحمت نکشیدن درست امادش کنن
داستان میتونست بشه بمت من و پواارو
بازم با احترام نظر بنده و نمره بنده ۱ خالی اونم به خاطر کار فیلمبردار
نه داستان جذاب
نه اکشن جذاب
نه بازیگری خوب
دیگه اینقدرها هم که بد نیست !!!! خیلی پیاز داغ زیاد کردید

نمره فیلم بالا 8.3 با 332 هزار رای / نمره منتقدین 72 از 100 با 438 نقد/ فروش داخل آمریکا بالا (در شرایط کنونی کرونا) فروش جهانی بالا 751 میلیون دلار (همش کشک هست ؟)

به سه گانه نولان نمی رسد ولی در کل از بقیه بتمن ها خیلی بالا تر هست خیلی . بتمن های قبل سال 2000 که شوخی بودند . فضای بسیار فانتزی و بعضا شاد . بعد از نولان هم بتمن بن افلک مالی نبود انگار مرد آهنی در لباس بتمن بود . هویتی نداشت و اونم خیلی فانتزی .

این اقتباس بتمن با بازی پتینسون خیلی از اونها سر تر هست . دارک / خیلی کم فانتزی / خشن / قهرمان آسیب پذیر (قشنگ فیلم فرمول های موفق فیلم نولان را استفاده کرده اما کمی و کاستی هایی داشته)

اگر بازی های بتمن رو رفته باشی یک حالت کارآگاهی هم این شخصیت دارد که صحنه های جرم را بررسی می کند که نولان هم در سه گانه اش پرداخته بود .

خلاصه لیاقت 10 از 10 ندارد اما حداقل 7 براش نمره منصفانه ای هست

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
486
بتمن پرفکت نبود ولی خدایی خیلی خفن بود.:D

خیلی دوست دارم چیزای بیشتری از این دنیا ببینیم.

پ.ن: اگر این بده به اون زباله های زک اسنایدر باید چه گفت؟:|
البته نمیشه مقایسه کرد
زک اسنایدر فرصت پیدا نرد بتمن خودشو بسازه که توش deathstroke شخصیت منفی بود
من از زک دفاع نمیکنم(خداییش سر batman vs superman تحت فشار وارنر بود) ولی بعد از رفتنش چه چیز تغییر پیدا کرده؟
Birds of prey و ww1984 که به قول فراستی ما قبل نقده🤣🤣
الان تمام امید و اینده dceu به فیلم flash بستگی داره
فیلم بتمن جدید هم که فقط در بهترین حالت میتونیم بگیم سرگرم کننده هستش
حداقل زک اسنایدر یه چشم اندازه و اینده ای برای dceu مصور بود الان که واقعا هیچ به هیچه
زک تموم شد رفت به عنوان فن dc امیدوارم همه چیز بهتر بشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر