DC FanDome

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
6x4c_dcfd_logohero_horiz2_5ee7e3121b3c29.18907388.jpg

DC FanDome رویداد مجازی ۲۴ ساعته‌‌ برای معرفی آخرین عناوین مرتبط با دنیای DC (ویدئوگیم، فیلم و سریال) می‌باشد.

تاریخ و نحوه‌ی تماشا

این رویداد در تاریخ 22 اگوست ساعت 6:30 به وقت ایران شروع شده و به مدت 24 ساعت از طریق وبسایت www.dcfandome.com قابل تماشا می باشد.

نحوه‌ی برگذاری

تمرکز WB روی نزدیک کردن هر چه بیشتر این رویداد دیجیتال به یک رویداد واقعی و شبه Comic-Con می باشد. بیش از 100 ساعت برنامه در 6 بخش دسته بندی میشود:

tnad_1234.jpg

سریال های حاضر در مراسم

• Batwoman
  • Black Lightning
  • DC Super Hero Girls
  • DC's Legends of Tomorrow
  • Stargirl
  • Doom Patrol
  • The Flash
  • Harley Quinn
  • Lucifer
  • Supergirl
  • Superman and Lois
  • Teen Titans GO
  • Watchmen
  • Young Justice: Outsiders
فیلم های حاضر در مراسم

• Aquaman
  • Black Adam
  • Justice League - Snyder Cut
  • SHAZAM
  • The Suicide Squad
  • Wonder Woman 1984
بازی های احتمالی حاضر در مراسم

• Suicide Squad (تایید شده)
  • Harry Potter
  • Gotham Knights
افراد و ستارگان حاضر در مراسم

این رویداد با کمک و همکاری بیش از 300 نفر هنرمندان، خالقان و نویسندگان دنیای DC برگذار میگردد.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
من صبح بلند شدم
تریلر SS:KtJL رو دیدم
و با لبخندی از رضایت خوابیدم تا الان ظهر بیدار شم :D
(البته تریلر فیلم بتمن هم دیدم با دوبرابر حس رضایت خوابیدم)

این تنها ایونت این تابستون بود که فکر کنم کامل ندیدم (بعلاوه ایونت دیوولور... که اون رو بعدا کامل شو دیدم)
و ظاهرا انگار بهترین ایونت رو از حیث اجرا و محتوا و هیجان اش از دست دادم
در کل دمشون گرم. من اون قدره فن کمیک بوک و DC و اینا نیستم... ولی لای رفقایی که تو این فازها سیر می کنن اکثرشون دارن تو ابرها پرواز می کنن.... واقعا DC FanDome خوبی بود

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,824
نام
نـــــــویـــــــــد
  • Third-person shooter
  • Character-driven storytelling
  • Suicide Squad: Kill the Justice League is a direct continuation of the Arkhamverse
  • Playable characters are Harley Quinn, King Shark, Deadshot and Captain Boomerang
  • Each have a variety of weapons to customize and skills to upgrade
  • "Awesome" gunplay, superhuman empowerment, each character has a rich moveset (more than Batman)
  • Richly detailed and dynamic open-world of Metropolis, everyone has their own traversal abilities
  • Rocksteady wanted to give life to Metropolis beyond just brick and mortar
  • Can be played solo or 1-4 player co-op
  • If playing solo, bots will replace the other 3 teammates
  • Can switch between the characters at will if playing solo

نمیدونم چرا اما اینارو خوندم خیلی بیشتر کنجکاو و حتی هایپ شدم که ببینم با گیم‌پلی چه کردن :D

تریلر فیلم بتمن چقدر خوب بود :| عالی بود یعنی
چه موسیقی قشنگی داشت کاملا هماهنگ با اتفاقات تریلر + فضای سرد و تاریکی که به شدت گیرا بود و البته خود رابرت هم که خیلی خوب بود و مشخص شد امیدش به فیلم الکی نبوده :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,958
نام
آریا
تریلر Suicide Squad باز حداقل بهتر از Gotham Knights بود، ولی اون هم نسبت به چیزی که از Rocksteady انتظار دارم یه ذره پایین‌تر بود. البته از قبل هم کلی بحث شده بود راجع به حال و هوای بازی، ولی با دیدن تریلر این قضیه بیشتر مشخص شد که بازی تو فاز این چیزهایی هست که اصل لذتش به چندنفره بودنه و احتمالاً حساب مخصوصی هم روی پول درآوردن از ملت باز کرده و...
ولی با اینکه بعد از سال‌ها انتظار برای بازی جدید Rocksteady یه ذره توی ذوقم خورد، خیلی منتظرم ببینم داستان به کجاها می‌رسه و اینا چطوری می‌خوان جلوی سوپرمن و بقیه بروبچ Justice League دووم بیارن! به نظرم بعید نیست بتمن هم از یه جایی سر و کله‌ش پیدا بشه و به عنوان شخصیت مثبت (نه مثل سوپرمن و بقیه منفی) یه نقش جالبی ایفا کنه. چون داستان توی همون دنیای Arkham هست و بتمن هم خودش رو گم و گور کرده و همه فکر می‌کنن مُرده، در حالی که استاد زنده هست. :D
اون King Shark هم طراحی باحالی داره و کلاً من بعد از دیدن سریال محشر Harley Quinn (که دیدنش بر همگان واجبه)، به شدت عاشق این شخصیت شدم! لامصب اون سریال یه کاری هم کرده که با توجه به نوع شخصیت‌پردازی خنده‌دار King Shark و صداگذاری فوق‌العاده‌ش، دیگه هر جا ببینمش خنده‌م می‌گیره و حتی اگه بخوان خیلی جدی هم نشونش بدن، دیگه روی من تأثیری نداره (البته توی این بازی که حالت شوخ و بامزه‌ای هم داره مثل سریال).
از نظر گرافیک هم تریلر از جهاتی CGمانند بود و از جهاتی In-Gameمانند! یعنی بعضی جاها خیلی خفن بود، ولی بعضی جاها مثل یه سری از افکت‌های دود در پس‌زمینه یا درخت‌ها و... می‌شه راحت توی بازی هم اجراشون کرد. با توجه به کاری که اینا توی Arkham Knight کردن هم انتظارم از گرافیک بازی به شدت بالاست! Arkham Knight با Unreal Engine 3 ساخته شده بود (البته انقدر توش تغییرات داده بودن که یه جورایی Unreal Engine 4 شده بود! :D) و سال ۲۰۱۵ یه گرافیکی رو توی بازی اپن ورلد نشون داد که هنوز هم خیلی خفنه. حالا سال ۲۰۲۲ با نسل بعد کنسول‌ها، دیگه معلوم نیست چیکار می‌تونن بکنن! یعنی وقتی در نظر بگیریم روی سخت‌افزار ۲۰۱۳ همچین مدل‌هایی تحویل دادن، سخت‌افزار نسل بعد باید چشم‌ها رو ذوب بکنه دیگه!

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
خب، ما همین الان رسیدم خونه!:D

تریلر بتمن به شدت خفن بود.

عجب اتمسفر خفن، سنگین و پشم ریزونی داشت فیلم!:D:|\m/

رابرت پتینسون چند وقتی میشی که ازش بشدت راضی هستیم (البته دقیقا بعد از دیدن Cosmopolis و The Lighthouse :D) و از همین جا و از همین تریبون اعلام می کنم که خوشحالم برا نقش بتمن انتخاب ش کردن.

فیلم حسی عجیبی داشت، حسی که اصلا تو سه گانه نولان ندیدم و منظورم خشم بتمنه:D\m/:|:x

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,824
نام
نـــــــویـــــــــد
اون King Shark هم طراحی باحالی داره و کلاً من بعد از دیدن سریال محشر Harley Quinn (که دیدنش بر همگان واجبه)، به شدت عاشق این شخصیت شدم! لامصب اون سریال یه کاری هم کرده که با توجه به نوع شخصیت‌پردازی خنده‌دار King Shark و صداگذاری فوق‌العاده‌ش، دیگه هر جا ببینمش خنده‌م می‌گیره و حتی اگه بخوان خیلی جدی هم نشونش بدن، دیگه روی من تأثیری نداره (البته توی این بازی که حالت شوخ و بامزه‌ای هم داره مثل سریال).

بالاخره یکیو دیدم که این سریال رو دیده :D
واقعا میشه این سریال رو دید و عاشقش نشد؟ چقدر خوب و خوش ساخته. چقدر شخصیت پردازی‌ها عالین، داستان و اتفاقات خیلی خوبن و طنزش به شدت قوی و قشنگه. خشونت خیلی خوب و به جایی داره. اتفاقات سیزن دومم خیلی دوس داشتم. بیشتر نمیشه چیزی گفت به خاطر اسپویل اما قطعا میدونی چیو میگم. خیلی خوشحال شدم که اونجوری پیش رفت داستان و رابطه شخصیتا و خیلی سخته انتظار برای سیزن سوم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,958
نام
آریا
بالاخره یکیو دیدم که این سریال رو دیده :D
واقعا میشه این سریال رو دید و عاشقش نشد؟ چقدر خوب و خوش ساخته. چقدر شخصیت پردازی‌ها عالین، داستان و اتفاقات خیلی خوبن و طنزش به شدت قوی و قشنگه. خشونت خیلی خوب و به جایی داره. اتفاقات سیزن دومم خیلی دوس داشتم. بیشتر نمیشه چیزی گفت به خاطر اسپویل اما قطعا میدونی چیو میگم. خیلی خوشحال شدم که اونجوری پیش رفت داستان و رابطه شخصیتا و خیلی سخته انتظار برای سیزن سوم
آره واقعاً چیز درجه یکی بود و بدجوری عالی بود از هر نظر. :D شخصیت‌های جالب و متفاوت با صداگذاری‌های فوق‌العاده، ماجراهای خفن و عجیب و غریب، طنز محشر و از اون طرف یه سری بخش‌های غمناک و تأثیرگذار که در کنار همدیگه یه ترکیب خوش عطر و طعمی رو درست می‌کردن و...
یعنی من واقعاً فکر نمی‌کردم یه روزی برسه که شخصیتی مثل Clayface بتونه انقدر برام جالب باشه یا زوایای متفاوتی از شخصیت Joker رو ببینم و حتی ویلین داغون و درجه چهاری مثل Kite Man به یه همچین کاراکتری تبدیل بشه. :D دیگه بگذریم از شکل و شمایل بتمن یا وضعیت گوردون توی این انیمیشن! :))
امیدوارم زودتر فصل سه رو بسازن که واقعاً همچین سریالی یه جواهر کم‌نظیره از دید من.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,824
نام
نـــــــویـــــــــد
آره واقعاً چیز درجه یکی بود و بدجوری عالی بود از هر نظر. :D شخصیت‌های جالب و متفاوت با صداگذاری‌های فوق‌العاده، ماجراهای خفن و عجیب و غریب، طنز محشر و از اون طرف یه سری بخش‌های غمناک و تأثیرگذار که در کنار همدیگه یه ترکیب خوش عطر و طعمی رو درست می‌کردن و...
یعنی من واقعاً فکر نمی‌کردم یه روزی برسه که شخصیتی مثل Clayface بتونه انقدر برام جالب باشه یا زوایای متفاوتی از شخصیت Joker رو ببینم و حتی ویلین داغون و درجه چهاری مثل Kite Man به یه همچین کاراکتری تبدیل بشه. :D دیگه بگذریم از شکل و شمایل بتمن یا وضعیت گوردون توی این انیمیشن! :))
امیدوارم زودتر فصل سه رو بسازن که واقعاً همچین سریالی یه جواهر کم‌نظیره از دید من.

گوردون عالی بود. یعنی عمرا ورژن بهتری ازش جای دیگه ببینیم :)) تغییر چندباره‌ی شخصیت جوکر هم خیلی خوب بود. اون کوتوله دکتر سایکو هم خیلی احمق بود :D

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
حداقل کاشکی به طراحی های محشر راک استیدی دست نمیزدن:(
بت گرل و رابین ارکام ها کجا...اینا کجا!
View attachment 161911

جالبی ماجرا اینه که DLC بتگرل آرکهام نایت رو میشه گفت کاملا ساختش توسط WB Montreal انجام شده! :D
امروز تریلر رو با کیفیت بالاتر از گیمرساید گرفتم دیدم دوباره، گرافیک خود گیم و اتمسفر و دیزاین شهر واقعا محشره! قشنگ نسل بعدی ـه اون جزییات ـی که تو دمو بود. بعد اون وقت تعجب میکنم، طراحی کارکترها این قدر فانتزی؟ تنها دلیلی که به ذهنم میرسه برای این موضوع اینه که هدف ـشون احتمال بسیار زیاد طراحی کارکتر توسط خود پلیر بوده و برای همین وقت روی طراحی outfit ها نذاشتن... هر چند بازم احمقانه ـست این حرکت!

در کل نمیدونم چه هدفی پشت سیاستی که خیلی از استودیو ها دارن انجام میدن الان هست، و اونم چند کارکتره کردن گیم ها و انتخاب هر کدومشون به دلخواه، و عملا گرفتن هویت ـشونه :| اونم نه نظیر کاری که راک استار کرد با GTA V! میان یه سری دیالوگ کلی برای همه کارکتر ها در نظر میگیرن، که عملا نصف جذابیت گیم همین طوری آسیب میخوره و قشنگ کارکتر انتخابی عین ربات میشه به لحاظ شخصیت! ... قسمت جالب ـش هم اینه که این فرمول تا الان اون طور که باید جواب نداده! نمیدونم چه دورنگری داشتن که همه دارن به کار میگیرن این مطلب رو :D Sonic Forces، Avengers و چند تا AC اخیر به این شکل بودن تقریبا همه ـشون...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
جالبی ماجرا اینه که DLC بتگرل آرکهام نایت رو میشه گفت کاملا ساختش توسط WB Montreal انجام شده! :D
امروز تریلر رو با کیفیت بالاتر از گیمرساید گرفتم دیدم دوباره، گرافیک خود گیم و اتمسفر و دیزاین شهر واقعا محشره! قشنگ نسل بعدی ـه اون جزییات ـی که تو دمو بود. بعد اون وقت تعجب میکنم، طراحی کارکترها این قدر فانتزی؟ تنها دلیلی که به ذهنم میرسه برای این موضوع اینه که هدف ـشون احتمال بسیار زیاد طراحی کارکتر توسط خود پلیر بوده و برای همین وقت روی طراحی outfit ها نذاشتن... هر چند بازم احمقانه ـست این حرکت!

در کل نمیدونم چه هدفی پشت سیاستی که خیلی از استودیو ها دارن انجام میدن الان هست، و اونم چند کارکتره کردن گیم ها و انتخاب هر کدومشون به دلخواه، و عملا گرفتن هویت ـشونه :| اونم نه نظیر کاری که راک استار کرد با GTA V! میان یه سری دیالوگ کلی برای همه کارکتر ها در نظر میگیرن، که عملا نصف جذابیت گیم همین طوری آسیب میخوره و قشنگ کارکتر انتخابی عین ربات میشه به لحاظ شخصیت! ... قسمت جالب ـش هم اینه که این فرمول تا الان اون طور که باید جواب نداده! نمیدونم چه دورنگری داشتن که همه دارن به کار میگیرن این مطلب رو :D Sonic Forces، Avengers و چند تا AC اخیر به این شکل بودن تقریبا همه ـشون...
همین بحث مخالفت با Co Op مثلا یکی از دلایلش همینه که به داستان ضربه میزنه:-" مشخصه تمرکز روی چیزای دیگه ای هیت و نه داستان، البته همینطور که گفتی ابن اتفاق فقط مخصوص این بازی ها نیست و این RPGهای یوبی( :-" ) هم این مشکل رو دارن!
شخصیت ها هویتشون رو از دست میدن...
کاش حداقل مثل همون GTA یا مثلا AC:S بود!
نمیگم AC:S کاراکترهای خوبی داشت، ولی هر کدوم مراحل خودشون رو داشتن و شخثیت خودشون رو داشتن

البته اونجرز بخش داستانیش رو فکر نمیکنم با هرکی بخوایم بشه رفت، چیزی که تو بتا دیدیم سینگل پلیر بود و کاراکتر از پیش مشخص ... اون بخش های آنلاینشم که اصلا داستانی نداره:D حتی مثلا یکی از مراحل که میگفت حتما هالک باید تو تیم باشه، چیز خاصی نبود! :-"

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
خب، ما همین الان رسیدم خونه!:D

تریلر بتمن به شدت خفن بود.

عجب اتمسفر خفن، سنگین و پشم ریزونی داشت فیلم!:D:|\m/

رابرت پتینسون چند وقتی میشی که ازش بشدت راضی هستیم (البته دقیقا بعد از دیدن Cosmopolis و The Lighthouse :D) و از همین جا و از همین تریبون اعلام می کنم که خوشحالم برا نقش بتمن انتخاب ش کردن.

فیلم حسی عجیبی داشت، حسی که اصلا تو سه گانه نولان ندیدم و منظورم خشم بتمنه:D\m/:|:x
سه گانه نولان متاسفانه pg13 بود که به نظرم حیف شد و باید با درجه R ساخت و اکران میشد! ولی امیدوارم این بتمن pg13 نباشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر