DC FanDome

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
6x4c_dcfd_logohero_horiz2_5ee7e3121b3c29.18907388.jpg

DC FanDome رویداد مجازی ۲۴ ساعته‌‌ برای معرفی آخرین عناوین مرتبط با دنیای DC (ویدئوگیم، فیلم و سریال) می‌باشد.

تاریخ و نحوه‌ی تماشا

این رویداد در تاریخ 22 اگوست ساعت 6:30 به وقت ایران شروع شده و به مدت 24 ساعت از طریق وبسایت www.dcfandome.com قابل تماشا می باشد.

نحوه‌ی برگذاری

تمرکز WB روی نزدیک کردن هر چه بیشتر این رویداد دیجیتال به یک رویداد واقعی و شبه Comic-Con می باشد. بیش از 100 ساعت برنامه در 6 بخش دسته بندی میشود:

tnad_1234.jpg

سریال های حاضر در مراسم

• Batwoman
  • Black Lightning
  • DC Super Hero Girls
  • DC's Legends of Tomorrow
  • Stargirl
  • Doom Patrol
  • The Flash
  • Harley Quinn
  • Lucifer
  • Supergirl
  • Superman and Lois
  • Teen Titans GO
  • Watchmen
  • Young Justice: Outsiders
فیلم های حاضر در مراسم

• Aquaman
  • Black Adam
  • Justice League - Snyder Cut
  • SHAZAM
  • The Suicide Squad
  • Wonder Woman 1984
بازی های احتمالی حاضر در مراسم

• Suicide Squad (تایید شده)
  • Harry Potter
  • Gotham Knights
افراد و ستارگان حاضر در مراسم

این رویداد با کمک و همکاری بیش از 300 نفر هنرمندان، خالقان و نویسندگان دنیای DC برگذار میگردد.

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
اینا هم که دارن راه سونی رو جلو میرن :|
الان یعنی E3 امسال هیچی از Gotham Knights و Suicide Squad قرار نیست ببینیم؟ :( وارنر نمیدونم چه مرگشه تعمدا کمر به قتل خودش بسته...

• Like
Reactions: ArefTheGreat

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
اینا هم که دارن راه سونی رو جلو میرن :|
الان یعنی E3 امسال هیچی از Gotham Knights و Suicide Squad قرار نیست ببینیم؟ :( وارنر نمیدونم چه مرگشه تعمدا کمر به قتل خودش بسته...
اگه حداقل یکیشون رو داخل E3 نبینیم عجیبه حقیقتا! اسم وارنر هم که بین حاضران امسال دیده میشه...

• Like
Reactions: mobile1199

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اگه حداقل یکیشون رو داخل E3 نبینیم عجیبه حقیقتا! اسم وارنر هم که بین حاضران امسال دیده میشه...
Hogwarts Legacy :D و همینطور Back4Blood و حتی لگو اسکای واکر ساگا :D

(اولی هم چون دست سونیه مارکتینگش، احتمالا اگر سونی E3 شرکت نکنه اینم نباشه. احتمال قوی فوکسشون رو دو تای بعدیه. مخصوصا B4B که توی E3 میتونه خوش بدرخشه)

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
Injustice 3: Gods Will Fall
Fight for Middle-Earth
Batman: Arkham Knight RTX Remaster
اگه تو fandome هر سه معرفی بشن، رسما از E3 هم هایپ تر میشه :D

r/GamingLeaksAndRumours - Unlocking GeForce NOW reveals God of War (2018) for PC (Steam) and more

lol
یک شایعه ای بود که می‌گفت چون تکلیف NetherRealm مشخص نیست استدیو ساخت مورتال کمبت بعدی رو شروع کرده

• Like
Reactions: DFSHINNOK7

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,618

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
Injustice 3: Gods Will Fall
Fight for Middle-Earth
Batman: Arkham Knight RTX Remaster
اگه تو fandome هر سه معرفی بشن، رسما از E3 هم هایپ تر میشه :D

r/GamingLeaksAndRumours - Unlocking GeForce NOW reveals God of War (2018) for PC (Steam) and more

lol

اگه Arkham Knight ریمسترش تو همین FanDome معرفی شه که شده فرش زیر پام رو بفروشم این کار رو میکنم و یه کنسول نسل بعدی میگیرم :D اصلا رویایی ـه همچین مراسمی...

-----------------------------------

حالا یه خبر جدید هم من میذارم. قاطی این دیتابیس لیک شده انویدیا (که هنوز خودم درست نمیدونم داستانش چی بوده اصلا) ، چند تا Placeholder از WBIE هم بوده که به این صورته:

که Arkham Insurgency همون تایتل ـی بوده که اوایل 2017 لیک شد، که قرار بود Court of Owls به عنوان villain های اصلی گیم باشن! که با توجه به این تصویر بالا دو حالت بیشتر نداره:

1- یا با Gotham Knights جایگزین شده و خودش جزو اون 3 تا پروژه کنسل شده WB Montreal محسوب میشه (با توجه به این که داخل تصویر id ـش با gotham_knights جایگزین شده).
2- یا نه، همچنان توسط تیم دوم استودیو WB Montreal در حال ساخته (چون الان در کنار Gotham Knigths، تایید شده که اینا دارن روی یه گیم دیگه هم کار میکنن و Suicide Squad راک استدی هم نیست :D)

حالا فکر کنید این Arkham Insurgency تو همین FanDome هم معرفی بشه!!!! :D یا خود خدا 8->

پ.ن: Arkham Underworld تایتل ـی بود که 2016 برای ios و اندروید اومد. صرفا جهت اطلاع :D

آخرین ویرایش:

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,618
اگه Arkham Knight ریمسترش تو همین FanDome معرفی شه که شده فرش زیر پام رو بفروشم این کار رو میکنم و یه کنسول نسل بعدی میگیرم :D اصلا رویایی ـه همچین مراسمی...

حالا یه خبر جدید هم من میذارم. قاطی این دیتابیس لیک شده انویدیا (که هنوز خودم درست نمیدونم داستانش چی بوده اصلا) ، چند تا Placeholder از WBIE هم بوده که به این صورته:

که Arkham Insurgency همون تایتل ـی بوده که اوایل 2017 لیک شد، که قرار بود Court of Owls به عنوان villain های اصلی گیم باشن! که با توجه به این تصویر بالا دو حالت بیشتر نداره:

1- یا با Gotham Knights جایگزین شده و خودش جزو اون 3 تا پروژه کنسل شده WB Montreal محسوب میشه (با توجه به این که داخل تصویر id ـش با gotham_knights جایگزین شده).
2- یا نه، همچنان توسط تیم دوم استودیو WB Montreal در حال ساخته (چون الان در کنار Gotham Knigths، تایید شده که اینا دارن روی یه گیم دیگه هم کار میکنن و Suicide Squad راک استدی هم نیست :D)

حالا فکر کنید این Arkham Insurgency تو همین FanDome هم معرفی بشه!!!! :D یا خود خدا 8->

پ.ن: Arkham Underworld تایتل ـی بود که 2016 برای ios و اندروید اومد. صرفا جهت اطلاع :D
Gotham Knights رو یک سال تاخیر زدن و هنوز تاریخ انتشار نداره، خیلی بعیده حالا بیان یه بازی دوم هم معرفی کنن.

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
373
نام
ممد

بنظر من هم 100% یه بازی بتمن در کاره اما بعید وسط مارکتینگ 2 تا بازی DC که 2022 عرضه میشن بیان یه بازی سوم هم معرفی کنن، احتمالا 2023 بازی جدید بتمن رو میبینیم.

• Like
Reactions: mobile1199

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
اگه توی چند روز آینده مشخص بشه که Suicide Squad یه نسخه نسل قبل هم داره، اصلاً تعجب نمی‌کنم. :|
اگه هر شرکت دیگه‌ای هم گرافیک بازی نسل جدیدش اون طوری بود، یه کمی توی ذوقم می‌خورد چه برسه به Rocksteady. استودیویی که سال ۲۰۱۵ با Batman: Arkham Knight کاری کرد که هنوز بعد از ۶ سال آدم حیرت می‌کنه! اون هم با Unreal Engine 3 (البته انقدر تغییرات توش داده بودن که دیگه شاید نشه بهش گفت UE3، ولی به هر حال).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر