PlayStation Days Gone

cyq3_1.png

بررسی بازی Days Gone

بازی Days Gone عنوانی جهان باز و سوم شخص ، همراه با ماجراجویی در سبک ترس و بقا است که توسط SIE Bend Studio در حال توسعه است و به صورت انحصاری برای PS4 در تاریخ 26م آپریل 2019 ، برابر با 6م اردیبهشت 98 منتشر خواهد شد . این عنوان آخرالزمانی 2 سال پس از وقوع یک بیماری هولناک و همه گیر رخ داده است ، تقریبا تمام بشریت را به کام مرگ کشانده و میلیون ها نفر را به "Freakers" تبدیل کرده است ، بازی دارای سیستم آب و هوایی پویا و چرخه شبانه روز می باشد . انجین بازی Unreal Engine 4 می باشد و از PS4 PRO پشتیبانی می کند .

1504_3.png

شخصیت اصلی بازی نامش دیکون است ، در تریلر بازی مشاهده کردیم دیکون همسرش سارا را به یاد می آورد که تنها خاطرات خوش او پس از پخش شدن ویروس است و احتمال مبتلا شدن سارا توسط این بیماری .
اکنون آخرالزمان ؛ دیکون عضو گروهی از موتورسواران است که دنیا برای آن‌ها در جاده‌ها خلاصه شده و دیگر زندگی و دوستی برایشان معنایی ندارد ، تنها چیزی که برای آن‌ها باقی مانده ، تلاش برای بقا در این دنیای بی‌رحم است . همه‌ جا پر شده از موجودات زامبی‌ مانند به نام فریکرها ، شهرها تبدیل به گورستان شده اند و بازماندگان به جنگلها و کوهها پناه برده اند ، موتور دیکون نقش اساسی در بازی ایفا خواهد کرد .
ناامیدی دیکون ، خاطرات تلخی که از گذشته برایش باقی مانده ، دنیای ضد قهرمانی که هر کس برای نجات جان خود دست به هر عملی می زند ، علتهایی که شخصیت پردازی دیکون را در طول بازی در بین بازیکنان قوی و قوی تر میکند .

iir2_2.png

وسیله نقلیه اصلی موتورسیکلت است ، با قطعاتی که در طول بازی به دست می آورید می توان به منظور افزایش سرعت ، دوام یا مانور نسبت به سایر پارامترها تغییرات ایجاد کرد ، بازیکن می تواند اهداف را با روشهای مختلفی پشت سر بگذارد ، از اختفا تا استفاده از سلاحهای گوناگون با بردهای متفاوت و تعامل با محیط . سیستم کرفتینگ در بازی باعث می شود بازیکن در قسمت آیتمها ، قادر به تولید موارد جدید برای بهبود کارایی مبارزه شود . مدیریت منابع از جمله مواردیست که بازیکنان را در طول بازی به چالش می کشد و در گیم پلی نقشی پررنگ خواهد داشت ، مانند تمام شدن سوخت موتورسیکلت ، حیوانات آلوده مانند خرس و گرگ در بازی حضور دارند که در بعضی موارد فرار ! ، منطقی ترین راه پشت سرگذاشتن این موجودات است .

76gn_giphy.gif
1fs5_giphy_(3).gif
bit_giphy_(2).gif

DIGITAL DELUXE EDITION

The full game downloadable from PlayStation Store , with a digital soundtrack and art book , three bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

iw1h_5.png

SPECIAL EDITION

The full game with a SteelBook case , a physical and digital artbook , the original soundtrack on CD, three drifter bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

hctb_6.png

Collector's Edition

The full game with a SteelBook case , the collector’s edition statue , six collector pins , a clothing patch , four decals and all the special edition content

cpji_4.png

Standard

The full game on Blu-ray Disc

oj9_days-gone-standard-bd-edition-two-column-01-ps4-05feb19nz_1549329195903.png

Last edited by a moderator:

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
متا بازی رو نگاه کردم71چرا اینقدر کم؟
واقعا ارزش بازی خیلی از این متا 71بالاتره .
بازی رو تموم کردم هم گرافیک بازی خوب بود هم داستان هم نحوه اپگرید کردن موتور که یکی از لذت بخش ترین قسمت هایی بازی بود .
این بازی هم دقیقا مثل Dying Light قربانی متا شد
هرچند از مشکلات فنیش نمیشه چشم پوشی کرد اما واقعا هر دو بازی حقشون این متا نبود
دنیای این بازی واقعا جذابه

• Like
Reactions: sara700

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
الان با اپدیتا مشکل خاصی که نداره؟ ارزش داره بگیریم؟

من بازی رو با پنج تا آپدیت قبل این آخرین آپدین تموم کردم و فک کنم فقط یکبار افت فریم داشتم اونم وقتی داشتم وارد منطقه جدید میشدم .
داستانش هم رفته رفته وقتی پیش میری جالب میشه
گیم پلی هم اوایل شاید اذیت بشی اما وقتی آپگرید میشی و سراغ horde ها جالب میشه

• Like
Reactions: IMANOKA

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
متا بازی رو نگاه کردم71چرا اینقدر کم؟
واقعا ارزش بازی خیلی از این متا 71بالاتره .
بازی رو تموم کردم هم گرافیک بازی خوب بود هم داستان هم نحوه اپگرید کردن موتور که یکی از لذت بخش ترین قسمت هایی بازی بود .

جدا از مشکلات فنی، بازی وارد تابو هایی شده بود، که خیلی از منتقد ها براشون خط قرمزه نمیتونن تحملش کنن

View attachment 122952

در ادامه این نقد جانسوز میگه

Content Warning: This piece contains graphic descriptions of violence, including towards children.

One of the first things I did in Days Gone was climb on a roof, and bash a child to death with a stray slab of wood. The meter charting my progress to the next level went up a tiny bit.

ADVERTISEMENT

The kid was a zombie, I guess—in Days Gone, they’re “freaks”—but this is, or was, unmistakably a kid. Five, maybe six years old? I don’t know their name, I don’t know how they got this way. All I know is the game said to clear the roof, and provided no options for me to deal with the situation other than coldly bashing in their skull. And so I swung away.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
جدا از مشکلات فنی، بازی وارد تابو هایی شده بود، که خیلی از منتقد ها براشون خط قرمزه نمیتونن تحملش کنن

View attachment 122952

در ادامه این نقد جانسوز میگه

Content Warning: This piece contains graphic descriptions of violence, including towards children.

One of the first things I did in Days Gone was climb on a roof, and bash a child to death with a stray slab of wood. The meter charting my progress to the next level went up a tiny bit.

ADVERTISEMENT

The kid was a zombie, I guess—in Days Gone, they’re “freaks”—but this is, or was, unmistakably a kid. Five, maybe six years old? I don’t know their name, I don’t know how they got this way. All I know is the game said to clear the roof, and provided no options for me to deal with the situation other than coldly bashing in their skull. And so I swung away.

خب یکی نبود به این داداشمون بگه زامبی دنبالت کنه میخوای راهی پیدا کنی باهاش دوست بشی؟

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
بازی در تخفیفات شده 20 دلار
ارزش داره یا ظرفیتی بگیرمش؟
با این اپدیتا حدود ۲۰ گیگه که اومده براش خیلی عالی شده کلا حدود ۴۰ درصد رفتم فقط یه بار افت فریم داشتم اونم در حد ۱ثانیه
باگم که یه مورد دیدم
درصورتی که اکثر منتقدا قبل اپدیت به باگ زیاد افت فریم شدید اشاره میکردن
و همینم تاحدودی باعث پایین اومدن متاش شد
من خودم دارم پلی میکنم اوایلش زیاد جالب نیست ولی کم کم خودشو نشون میده گرافیک که رو pro بعضی جاها عالی وبعضی جاها خوب
کلا با این اپدیتا که اومده بازی ارزشش بیشتر شده
به نظر من الان فیزیکیشو میتونی حدود ۲۵۰ بخری بعد راحترم میتونی خواستی ردش کنی بره
موفق باشی
خدایش عجب تخفیفای خوبی خورده psn صد حیف که ارزش پول ما کمه وگرنه بهترین خریدارو میشه کرد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: db07

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
با این اپدیتا حدود ۲۰ گیگه که اومده براش خیلی عالی شده
من خودم دارم پلی میکنم اوایلش زیاد جالب نیست ولی کم کم خودشو نشون میده گرافیک که رو pro بعضی جاها عالی وبعضی جاها خوب
کلا با این اپدیتا که اومده بازی ارزشش بیشتر شده
به نظر من الان فیزیکیشو میتونی حدود ۲۵۰ بخری بعد راحترم میتونی خواستی ردش کنی بره
موفق باشی
خدایش عجب تخفیفای خوبی خورده psn صد حیف که ارزش پول ما کمه وگرنه بهترین خریدارو میشه کرد
ارزش تکرار داره؟

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
ارزش تکرار داره؟
بازی چندتا چالش داره که ارزش داره وقت بزاری
گیم پلی بازیم طولانیه
new + داره
ولی من خودم تمومش کنم دیگه سراغش نمیرم چون نه حوصله دارم نه وقتشو
تمومش نکردم که بگم ارزش داره یا نه

• Like
Reactions: db07

Faithful

کاربر سایت
Oct 28, 2019
98
نام
ادریس
بازی daysgone جزو بازیهای خوب و با ارزش بالای بازی کردنه و فضای زامبی محور و گیم پلی خوب و کم نقص بودن بازی از امتیازات بازیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر