Darksiders: Wrath of War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من تو این 6 ماه ندیدم بازی حداقل کمی تو گیم پلی و گرافیک پیشرفت کنه ! بازی به طرز وحشتناکی گیم پلی خشکی داره ! گرافیکش هم که اصلا در حد بازیهای امروزی نیست !
نوید برو بمیر با این سلیقت :d

نوید برو بمیر با این سلیقت :biggrin1:

يكم آب ميريزيم روش از اون حالت خشك در بياد ! اما به نظر من اصلا اينطوري نيست تو حسوديت ميشه :biggrin1:
حالا ما يه بار طرفدار يه بازي شديم كه اصلا طرفدار نداره تو چه گيري دادي ! :biggrin1:

حالا ما يه بار طرفدار يه بازي شديم كه اصلا طرفدار نداره تو چه گيري دادي ! :biggrin1:
کلا تو و کسری ِ کج سلیقه و ممد دث پ ر و ک س ی 3 تا طرفدار این بازی در دنیا هستین :d
پس غصه نخور تنها نیستی :d

کلا تو و کسری ِ کج سلیقه و ممد دث پ ر و ک س ی 3 تا طرفدار این بازی در دنیا هستین :biggrin1:
کلا همه بد سلیقه اند فقط تو خوبی. گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف .... :دی

اقا منم از اولین بار که تریلر بازی رو دیدم فهمیدم این همون بازی ِ که تو رویاهام دنبالش می گشتم:biggrin1:
کلا تو و کسری ِ کج سلیقه و ممد دث پ ر و ک س ی 3 تا طرفدار این بازی در دنیا هستین :biggrin1:
شدیم 4 تا:biggrin1:
بین darksiders و HL2 ، من قطعا Darksiders رو انتخاب می کنم:biggrin1::biggrin1:

کلا همه بد سلیقه اند فقط تو خوبی. گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف .... :دی
2 تا سوال در مورد این کامنت خوشحالت دارم :d
1-منظور از همه کیه ؟:d
2- من از چه نظر دستم به این لُعبت الهی نمیرسه ؟ :biggrin1:

اقا منم از اولین بار که تریلر بازی رو دیدم فهمیدم این همون بازی ِ که تو رویاهام دنبالش می گشتم:biggrin1:
شدیم 4 تا:biggrin1:
بین darksiders و HL2 ، من قطعا Darksiders رو انتخاب می کنم:biggrin1::biggrin1:
واقعا تو رویاهات دنبال همچین چیزی میگشتی ؟:biggrin1:
خودتو از برج میلاد بنداز پایین :d
در مورد HL2 هم من کلا سکوت میکنم :d

2 تا سوال در مورد این کامنت خوشحالت دارم :d
1-منظور از همه کیه ؟:d
2- من از چه نظر دستم به این لُعبت الهی نمیرسه ؟ :biggrin1:

واقعا تو رویاهات دنبال همچین چیزی میگشتی ؟:biggrin1:
خودتو از برج میلاد بنداز پایین :d
در مورد HL2 هم من کلا سکوت میکنم :d
شد 5 تا!
من کلا از سبکش خوشم میاد.
گیم پلی هایی که ازش دیدم روم تاثیر گذاشته.
بعدشم... شما اگه خوشت نمیاد از بازی بیا 2 تا دلیل منطقی و محسوس بیار تا نظرتو ثابت کنی.
با کل کل با بقیه که چیزی ثابت نمیشه!

یا حق

بعدشم... شما اگه خوشت نمیاد از بازی بیا 2 تا دلیل منطقی و محسوس بیار تا نظرتو ثابت کنی.

گيم پلي خشكي داره آقا خوششون نيمده :biggrin1: البته از گرافيك هم ايراد گرفته كه كمي حق داره .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or