Darksiders: Wrath of War

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,245
نام
نـــــــویـــــــــد
اين سيستم خون ريزيه بازي خياي ضايع هستش ! رو همون هوا خون غيب ميشه ! ديگه رو زمين نميريزه ! اگه اينجوري باشه شديدا ضد حاله !
اين تريلرهايي هم كه من ديدم واقعا بازي خيلي سخت بوده ! خيلي راحت با يه ضربه كلي از خونش كم ميشه !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
اين سيستم خون ريزيه بازي خياي ضايع هستش ! رو همون هوا خون غيب ميشه ! ديگه رو زمين نميريزه ! اگه اينجوري باشه شديدا ضد حاله !
اين تريلرهايي هم كه من ديدم واقعا بازي خيلي سخت بوده ! خيلي راحت با يه ضربه كلي از خونش كم ميشه !
تاریخ عرضه بازی زیاد درو نیست ولی خب نزدیکم نیست :D. درسته میشه تا اون زمان انشالله مدینه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,245
نام
نـــــــویـــــــــد
تاریخ عرضه بازی زیاد درو نیست ولی خب نزدیکم نیست :D. درسته میشه تا اون زمان انشالله مدینه.

انشاالله ! من علاقه ي خاصي به اين بازي دارم ! امروز يه تريلر ديدم يارو تبديل به اژدها هم ميشد ! خيلي خفن بود :biggrin1: اون پنرده سواريشم خيلي جالب بود ! اسلحه بسيار جالبي هم داره ! كلا كمبوهاي مرگ باري داره ! :biggrin1: اين خونش درست بشه ميتونه بهترين بازيه 2010 بشه ( Lol ) :biggrin1:
بازي هم فكر كنم تو ژانويه مياد !

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,245
نام
نـــــــویـــــــــد
كوشي نيما بيا ببين تريلر جديدا چه كرده :biggrin1: واقعا عاليه اين بازي ! ولي اون مشكل خون هستش و خواهد بود تا زمان انتشار :( اما گيم پلي عاليه ! گرافيك بد نيست ! كومبو ها خيلي خفنه ! ميتونه يه شكل يه ا‍ژدهاي گنده تغيير شكل بده ! بسيار عاليه ! :biggrin1:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

این بازی بزرگترین بازی در سبک خودش میشه ! خیلی محتوا و گیم پلی و احتمالاً داستان گیرایی داره ! گرافیک و فریم ریتش هم با سبکش بسیار همخوانی داره ! میتونه خلاً اینطور بازیها روی 360 رو کمتر کنه ! شاید هم پر کنه ! کسی چمیدونه ! :biggrin1:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,245
نام
نـــــــویـــــــــد
این بازی بزرگترین بازی در سبک خودش میشه ! خیلی محتوا و گیم پلی و احتمالاً داستان گیرایی داره ! گرافیک و فریم ریتش هم با سبکش بسیار همخوانی داره ! میتونه خلاً اینطور بازیها روی 360 رو کمتر کنه ! شاید هم پر کنه ! کسی چمیدونه ! :biggrin1:

آفرين خوشم اومد ازت محسن :biggrin1: در كل 100% بازيه بزرگي ميشه ! :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر