Darksiders: Wrath of War

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
چند بار باهاش مبارزه كردين ؟
خُب Abyssal Armor پيدا شد تا بقيه ببينيم چي ميشه :biggrin1:

من 9 تا Health دارم 6 تا Wrath !
منم همين الان 2باره نگاه دقيق كردم 8 تا Health و 5 تا Wrath!!
راستي همه ي Abyssal Armor رو گرفتي؟!!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,245
نام
نـــــــویـــــــــد
منم همين الان 2باره نگاه دقيق كردم 8 تا Health و 5 تا Wrath!!
راستي همه ي Abyssal Armor رو گرفتي؟!!

بعله ! يكيشون رو يه جايي گذاشته بودن كه وقتي پيدا كردم درود فرستادم بر اين مُخ مباركشون كه اينقدر خوب جا سازي كرده بودن :biggrin1: حالا شايد اونو پيدا كرده باشي كي ميدونه :biggrin1: بعد اينكه هر 10 تا تيكه رو بگيري خوشگل تر ميشه :biggrin1: اما هرچي ميگردم HealthStone و WrathStone پيدا نميكنم ! 4 يا 5 تا هم Artifics مونده ! ميدوني كلا چندتا Wrath هستش ؟ من الان 6 تا دارم اگه قرار باشه 2 3 تا ديگه مونده باشه كلا نااميد ميشم ! خودم حدس ميزنم 7 تا باشه كلا .

نگفتي چند بار با اون يارو جوكر مبارزه كردي ؟

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
بعله ! يكيشون رو يه جايي گذاشته بودن كه وقتي پيدا كردم درود فرستادم بر اين مُخ مباركشون كه اينقدر خوب جا سازي كرده بودن :biggrin1: حالا شايد اونو پيدا كرده باشي كي ميدونه :biggrin1: بعد اينكه هر 10 تا تيكه رو بگيري خوشگل تر ميشه :biggrin1: اما هرچي ميگردم HealthStone و WrathStone پيدا نميكنم ! 4 يا 5 تا هم Artifics مونده ! ميدوني كلا چندتا Wrath هستش ؟ من الان 6 تا دارم اگه قرار باشه 2 3 تا ديگه مونده باشه كلا نااميد ميشم ! خودم حدس ميزنم 7 تا باشه كلا .

نگفتي چند بار با اون يارو جوكر مبارزه كردي ؟
ايول ميگم جاهاش رو بلد نيسي يه Guide بزاري ازش؟!!
من كه فكر كنم Wrath هم 10 تا باشه چون استارت رو كه ميزني اون بالا خطش معلومه و انگار جاي 10 تا هستش!!
با اون جوكره هم فكر كنم 2 يا 3 بار!! :biggrin1:
تو چند بار؟!! :smile:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,245
نام
نـــــــویـــــــــد
ايول ميگم جاهاش رو بلد نيسي يه Guide بزاري ازش؟!!

چندتا گرفتي ؟ يه جوري بهت ميگم ديگه ! فقط تو هم يه جوري بگو كدومارو گرفتي :biggrin1:

من كه فكر كنم Wrath هم 10 تا باشه چون استارت رو كه ميزني اون بالا خطش معلومه و انگار جاي 10 تا هستش!!

بدبخت شديم ! باز اين Wrath رو ميشه خريد .

تو چند بار؟!! :smile:

منم 3 بار ! اگه دقت كني تمام ضربات رو دفاع ميكنه پدر سوخته ! من اول فكر كردم تو تمام World ها بايد باهاش مبارزه كنم اما هرچي رفتم ديگه نيمد ! خيلي پيچيده شده .

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
چندتا گرفتي ؟ يه جوري بهت ميگم ديگه ! فقط تو هم يه جوري بگو كدومارو گرفتي :biggrin1:
من 6 تا تا حالا گرفتم ولي هر جور زور ميزنميادم نمياد از كجاها گرفتم!! :biggrin1:

بدبخت شديم ! باز اين Wrath رو ميشه خريد .
اينم من فكر نكنم تكميلي Wrath باشه شايد كلش رو كامل پر كنه برات!! ولي تا حالا من پولم نرسيده نتونستم بخرم!!

منم 3 بار ! اگه دقت كني تمام ضربات رو دفاع ميكنه پدر سوخته ! من اول فكر كردم تو تمام World ها بايد باهاش مبارزه كنم اما هرچي رفتم ديگه نيمد ! خيلي پيچيده شده .
آره بدجورم دفاع ميكنه ولي خوبيش اينه كه روح خيلي خوبي ميده!!
حدود 2000 تا روح فكر كنم!! :biggrin1:
اما اين بازيم واقعا به يه Guide اختصاصي نياز داره!! :biggrin1:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,245
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا يه ويدئو پيدا كردم براي جاي اون Armor ها ! بذارم ؟
ميترسم الان بذارم فردا يه سري بيان بگن چرا گذاشتي من زحمت كشيدم خودم گرفتم حالا تو ميذاري بقيه راحت پيدا كنن :biggrin1: حالا من ميذارم نوش جونتون :biggrin1:

GameWinnerS

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
آقا يه ويدئو پيدا كردم براي جاي اون Armor ها ! بذارم ؟
ميترسم الان بذارم فردا يه سري بيان بگن چرا گذاشتي من زحمت كشيدم خودم گرفتم حالا تو ميذاري بقيه راحت پيدا كنن :biggrin1: حالا من ميذارم نوش جونتون :biggrin1:

GameWinnerS
وااااي :biggrin1: چقدر من خوشم مي آيد از اين كارا!! :biggrin1:
كاشالا به اين جوانان غيور! :biggrin1:

™M.O.S.T.A.F.A

کاربر سایت
Jun 24, 2009
102
نام
مصطفی
منم چند روز پیش تموم کردم فعلا هم علاف جعبه ها هستم
یه سوالی داشتم آیا همه مراحل نقشه داره که مخفی هارو نشون میده یا نه فقط بعضی مرحله ها
ممنون

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,245
نام
نـــــــویـــــــــد
یه سوالی داشتم آیا همه مراحل نقشه داره که مخفی هارو نشون میده یا نه فقط بعضی مرحله ها

همه مراحل دار ن1. فقط قبلش بايد 2 تا ازون Chest هارو پيدا كني تا بتوني همه چيز تو نقشه ببيني .

amir_enrique1

کاربر سایت
Jul 27, 2007
123
نام
امیر پارسا
من گیر نمیکنم وقتی هم میکنم جاهای مسخره اونجایی که داخل اب هست و یه فنی داره میچرخه و اب نمیزاره من به جلو حرکت کنم باید چه کنم یه لیمی داره دوستان اگه میشه کمک کنید اب هی منو پرت میکنه عقب :( اگه نمیدونید کجا میگم تا عکس بزارم

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
من گیر نمیکنم وقتی هم میکنم جاهای مسخره اونجایی که داخل اب هست و یه فنی داره میچرخه و اب نمیزاره من به جلو حرکت کنم باید چه کنم یه لیمی داره دوستان اگه میشه کمک کنید اب هی منو پرت میکنه عقب :( اگه نمیدونید کجا میگم تا عکس بزارم
شما سمت راستت يه زيرزمين هستش كه راه داره بايد از اونجا بري و اين پره رو غير فعال كني!

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من اولین قفل ازرائیلو باز کردم ولی دومی رو نمیفهمم باید چی کار کرد. ( همون اولش که دیوارها دور ازرائیل میچرخه )

یعنی انقدر سخته؟ فعلاً نه اینجا کسی جوابمو داده نه تو بازینما. پس معلومه کسی تاحالا تموم نکرده بازیو وگر نه فکر نمیکنم جواب دادن به این سوال کار سختی باشه:frown:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر