Darksiders: Wrath of War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بچه ها من وقتی این بازی رو بازی میکنم سرم ناجور درد میگیره
نمیدونم چرا بعضی از بازیا اینجورین برای من
کلا بازی خوبیه با اینکه روی texture ها اصلا کار نشده و گرافیک بازی نسبت به بازیای جدید حرفی برای گفتن نداره

مشکل اساسی :

دوستان من توی اون بخشی هستم که سومین و اخرین معمای ازرائیل باید حل کنی تا ازاد بشه. از موانع که بالا رفتم یک در ابی جلوم بود که قفل هم بود. فکر کنم باگ گرفت رفت اون تو. الان اون بخش تموم کردم و می خوام برگردم باز به محل اصلی برج اما همون در ابی نمی ذاره. می خواستم ببینم این 100 درصد باگ هست یا راه حلی داره ؟

مشکل اساسی :

دوستان من توی اون بخشی هستم که سومین و اخرین معمای ازرائیل باید حل کنی تا ازاد بشه. از موانع که بالا رفتم یک در ابی جلوم بود که قفل هم بود. فکر کنم باگ گرفت رفت اون تو. الان اون بخش تموم کردم و می خوام برگردم باز به محل اصلی برج اما همون در ابی نمی ذاره. می خواستم ببینم این 100 درصد باگ هست یا راه حلی داره ؟

كسري جان تو چي كار كردي با خودت و بازي ؟ :biggrin1: براي به دست آوردن كليد اون در كلي بايد دردسر بكشي بعد همين جوري يوهو رفتي توش ؟ عجيبه واقعا ! يكي از گيج كننده ترين قسمت هاي بازي همين به دست آوردن كليد اون در هستش . حالا كه رفتي توش گير كردي فكر نكنم راهي باشه بياي بيرون .

دوستان كي اين Artifics هارو به طور كامل گرفته ؟ 5 تا بگيرم تمومه ! اين Health Bar رو كي كامل كرده ؟ من 9 تا شدم يكي ديگه مونده :biggrin1:

آخرین ویرایش:
خب بدبخت شدم. یعنی به خاطر 1 ساعت اخر باید دوباره بازی از اول برم. چه خوش شانسم من :دی
نه از روی استوانه گردون ها پریدم بعد خودش رفت اون تو :دی

خب بدبخت شدم. یعنی به خاطر 1 ساعت اخر باید دوباره بازی از اول برم. چه خوش شانسم من :دی
نه از روی استوانه گردون ها پریدم بعد خودش رفت اون تو :دی

خوشحالم كه اين اتفاق هيچ تاثيري روي اراده ي تو نذاشته و ميخواي بازي رو دوباره از اول بري ! من به تو افتخار ميكنم :biggrin1: معلومه حال كردي با بازي نه ؟ :biggrin1:

من که بد طور ضد حال خوردم اخرای بازی دستگام بعد دو سال سه چراغ شد
روحش شاد و يادش گرامي باد .

راستي كسي از SoundTrack هاي بازي لينك داره دان كنيم ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or