Darksiders II | PC

بنابر اعلام Gameinformer دنباله ی عنوان موفق Darksiders در سال 2012 عذضه خواهد شد و شما اینبار در نقش Death یکی دیگر از 4 سوار آخرالزمانی ظاهر خواهید شد که پا به قلمرویی خواهد گذاشت که War در آن به دام افتاده است تا او را که هنوز هم مقصر وقوع جنگ های پیش از موعد آخرالزمانی است برهاند !

Darksiders II بنابر قول GI یک عنوان عظیم تر وسیع تر با آپگریدها و سلاح های بسیار زیاد خواهد بود .

Darksiders II

ویدیوهای بازی
Making of Last Sermon - Darksiders II Behind-the-Scenes Video

Last Sermon - Darksiders II Live Action Trailer

Last Sermon - Darksiders II Extended Video

تصاویر بازی

شماره اول باز یکه یادتون هست که بعد از حدودا 1 سال از نسخه های کنسولی برای کامپیوتر های خانگی هم منتشر شد و طرفدرهای زیادی را هم برای خود جذب کرد این بار هر 3 نسخه از بازی قرار هست در تاریخ 14aug منتشر شود و دیگر pcگیمر ها همزمان با سایر پلتفرم ها می توانند از شماره دوم بازی لذت ببرد .
این عنوان از خیلی لحاظ شبیه gowهست و با یک گیم پلی و داستان متفاوت ساعت ها شمارا سرگرم کند
اسم شخصیت بازی
death هست وظاهرا بسیار قوی ترو کارامد تر از war(شخصیت شماره 1 بازی) هست و همچنین مجهز به 2 عدد داس بزرگ برای جنگیدن با دشمنان هست برای درک بیشتر توصیه می کنم تریلر های بازی را مشاهده کنید
در مورد گرافیک بازی هم با توجه به ویدیوهای منتشر شده می تونان گفت دارای گرافیک هنری بی نظیری هست و تم کارتونی مانند دارد
همانطور که می دانیم تا الان بازی چندین بار تاخیر خورده ظاهرا تیم سازنده خواسته تمام مشکلات و ایرادات بازی را رفع و یک بازی بدون مشکل را بیرون بدهد که که امیدواریم اینطور باشه
بازی در مرداد ماه منتشر می شود

[h=3]Darksiders II System Requirement[/h]
Minimum System Requirements

* CPU: Intel P4 @ 3GHz or similar AMD
* RAM: 2 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 512 MB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Recommended System Requirements

* CPU: Intel Core 2 Duo 3GHz or similar AMD
* RAM: 4 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 1 GB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Supported Graphics Cards:
Minimum – GeForce GT 220 or Radeon HD 6520G
Recommended – GeForce GTS 240 or Radeon HD 3870

Note: These are the predicted system requirements.
Official will be updated soon.

Recommended: Check for the Latest Driver Updates for Your Graphics and Sound Cards.

سایت بازی

http://www.darksiders.com/

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بالاخره بازی تموم کرد خیلی طولانی بود ولی مراحلش همه جذاب بود و یکنواخت نبود اگه بیشتر بود مراحلش بازم می رفتم از دوستان اگه کسی جایی گیر کرد بگه تا بهش بگم چطوری رد کنه البته تا جایی که یادم باشه:D
فقط یه سوال درمورد داستان بازی
.
.
.
.
.
این absalom همون وار بود آخه آخرش گفت دستت بده به من برادر من نفهمیدم بعدشم دید خودش پرتاب کرد کجا رفت؟:D
Absolom اولین nephelim و لیدر ارتش Nephelim بود، صفحه قبل یکی‌ از دوستان کامل توضیح داده.

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
من هم دیروز تموم کردم . 38 ساعت نرمال. ماز رو تموم کردم . کروسیبل هم تا 50 رفتم . البته بیشترهم میشد رفت . بهترین قابلیتهاش هم همون زامبی ها و تلپورت بود . همین دو تا رو کار کنید. بهترین سلاح اصلیش هم Achidna's Fangs اه . تو لولهای بالا سریع hp پر میکنه . death tomb هم سومیرو باز کردم . دوتا page و نگرفته بودم که چهارو میرم باز کنم.

بازی خیلی خوبی بود . تنوع مراحل ، اسلحه ها ، مبارزات ، boss ها و از همه مهمتر و زیباتر موسیقی آقای جسپر کید (کاید ؟) ، گرافیک هنری زیبا و جالب بودن معماها که واقعاً بعضیهاش باید فکر میکردی تا حلشون کنی همه از محاسن بازی بود

معابیش کیفیت پایین texture ها و خود شخصیت death که صداش و بد انتخاب کرده بودن و همچنین هیکل فیزیکی و طراحی گرافیکیش که خیلی بهتر میتونست باشه . به نظر من death میبایستی قویترین و پرهیبترین سوار از 4 تا سوار میشد که فکر نکنم اینطور القا شده باشه . حداقل war بهتر بود . البته فرم reaper اش خوب بود .

راستی بهتره teleport رو بذارید رو یه کلید اصلی . من گذاشتم رو Q . خود q رو به r انتقال دادم. اینطوری خیلی بهتر و دقبقتر میتونید teleport کنید و hp و wrath خوبی هم سریع پر میکنید . البته تو جاهای سخت با زامبی ها هم قاطیش کنید و اگه Achidna's Fangs هم دستتون باشه دیگه کسی جلودارتون نیست :)

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
آقا من این کمبو جدیده واسه سلاحهای سنگین رو گرفتم ولی نمیتونم اجرا کنم!!!
میگه Hold راست کلیک بعد هم Timed realease!!!:d
یعنی چی این؟؟؟:d

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
یه جا گیر کردم!

دوستان این Kratos (فکر کنم اسمش چندتا حروف دیگه هم داشت:dهمون گیاهه:d ) رو چجور میشه نفله کرد؟ وقتی خودشو میکوبونه به دیوار و اون توپه میفته پایین باید چیکار کنیم؟!:-/ من هرچی توپه رو میکوبونم بهش هیچی نمیشه!

دوستان من هنوز نفهمیدم اینجا باید چیکار کنم؟! چرا این گیاهه هیچیش نمیشه؟! راهنمایی کنید:((

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
دوستان من هنوز نفهمیدم اینجا باید چیکار کنم؟! چرا این گیاهه هیچیش نمیشه؟! راهنمایی کنید:((

موقعه ای که خودشو میکوبه به دیوار دقیقا روبه رو توپ میوفته باید سریعا اونو ورداری و از پهلو به سرش بکوبی بعد دوباره از بغل میفته رو زمین بعد باید به تهش:dضربه بزنی تا خونش کم بشه.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یه سوال فنی. من کلا نفهمیدم Nephelim چیه؟
Horsemen آخرین‌Nephelim ها هستن که برا جلوگیری از کشتار نژاد‌های دیگه و حفظBalance نژاد خودشون رو کشتن ( اونا جنگ شروع کرده بودن بر علیه کل جهان :D)،چند صفحه قبل یکی‌ از دوستان کامل توضیح داده داستان رو.

mehrdad mm

کاربر سایت
Feb 18, 2010
313
آقا من بازی رو تموم کردم ولی من شخصیت death رو خیلی بیشتر از war دوست داشتم برعکس همه

واقعا برادر فداکاری بود

آخرین ویرایش:

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
عجب بازی خوفیه
من اینو امروز دانلود کردم و دارم بازی میکنم
باور کنید 3/4 سال بازی غیر فوتبال نکرده بودم ولی این بازی تحولی در ما رخ داد که به دوران تفولیت برگردیم :d

mehrdad mm

کاربر سایت
Feb 18, 2010
313
عجب بازی خوفیه
من اینو امروز دانلود کردم و دارم بازی میکنم
باور کنید 3/4 سال بازی غیر فوتبال نکرده بودم ولی این بازی تحولی در ما رخ داد که به دوران تفولیت برگردیم :d

بله بازی خیلی قشنگی بود شما شماره 1 اشو بازی کردین ؟

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
بله بازی خیلی قشنگی بود شما شماره 1 اشو بازی کردین ؟
نه همین نسخه شماره دو ولی نه اپدیت شده هنوز اپدیت هاشو دانلود نکردم
راستی اپدیت مراحل فقط اضافه میکنه یا تغییر دیگه میده به بازی؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آقا من بازی رو تموم کردم ولی من شخصیت death رو خیلی بیشتر از war دوست داشتم برعکس همه

واقعا برادر فداکاری بود
War شخصیتش به مرگ نزدیک تر بود تا Death :D
منم Death رو بیشتر دوست دارم.

آخرین ویرایش:

mehrdad mm

کاربر سایت
Feb 18, 2010
313

1اشم بازی کن
من آپدیت هارو استفاده نکردم نمیدونم چه جوریه

---------- نوشته در 09:08 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:44 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها من هرچی سعی کردم جلوی خودمو بگیرم نشد این آهنگ از بازی رو گوش کنید و حالشو ببرید Download rar

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
فقط باگ هارو فیکس می‌کنه. DLC بازی هنوز نیمده.+new Graphic settings

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر