Darksiders II | PC

بنابر اعلام Gameinformer دنباله ی عنوان موفق Darksiders در سال 2012 عذضه خواهد شد و شما اینبار در نقش Death یکی دیگر از 4 سوار آخرالزمانی ظاهر خواهید شد که پا به قلمرویی خواهد گذاشت که War در آن به دام افتاده است تا او را که هنوز هم مقصر وقوع جنگ های پیش از موعد آخرالزمانی است برهاند !

Darksiders II بنابر قول GI یک عنوان عظیم تر وسیع تر با آپگریدها و سلاح های بسیار زیاد خواهد بود .

Darksiders II

ویدیوهای بازی
Making of Last Sermon - Darksiders II Behind-the-Scenes Video

Last Sermon - Darksiders II Live Action Trailer

Last Sermon - Darksiders II Extended Video

تصاویر بازی

شماره اول باز یکه یادتون هست که بعد از حدودا 1 سال از نسخه های کنسولی برای کامپیوتر های خانگی هم منتشر شد و طرفدرهای زیادی را هم برای خود جذب کرد این بار هر 3 نسخه از بازی قرار هست در تاریخ 14aug منتشر شود و دیگر pcگیمر ها همزمان با سایر پلتفرم ها می توانند از شماره دوم بازی لذت ببرد .
این عنوان از خیلی لحاظ شبیه gowهست و با یک گیم پلی و داستان متفاوت ساعت ها شمارا سرگرم کند
اسم شخصیت بازی
death هست وظاهرا بسیار قوی ترو کارامد تر از war(شخصیت شماره 1 بازی) هست و همچنین مجهز به 2 عدد داس بزرگ برای جنگیدن با دشمنان هست برای درک بیشتر توصیه می کنم تریلر های بازی را مشاهده کنید
در مورد گرافیک بازی هم با توجه به ویدیوهای منتشر شده می تونان گفت دارای گرافیک هنری بی نظیری هست و تم کارتونی مانند دارد
همانطور که می دانیم تا الان بازی چندین بار تاخیر خورده ظاهرا تیم سازنده خواسته تمام مشکلات و ایرادات بازی را رفع و یک بازی بدون مشکل را بیرون بدهد که که امیدواریم اینطور باشه
بازی در مرداد ماه منتشر می شود

[h=3]Darksiders II System Requirement[/h]
Minimum System Requirements

* CPU: Intel P4 @ 3GHz or similar AMD
* RAM: 2 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 512 MB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Recommended System Requirements

* CPU: Intel Core 2 Duo 3GHz or similar AMD
* RAM: 4 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 1 GB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Supported Graphics Cards:
Minimum – GeForce GT 220 or Radeon HD 6520G
Recommended – GeForce GTS 240 or Radeon HD 3870

Note: These are the predicted system requirements.
Official will be updated soon.

Recommended: Check for the Latest Driver Updates for Your Graphics and Sound Cards.

سایت بازی

http://www.darksiders.com/

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اولین DLC بازی آخر همین ماه (Sep) بنام Argul’s Tomb عرضه میشه . بی صبرانه منتظرم ببینم THQ چی برامون تدارک دیده :d
آپدیت دوم نسخه کرک شده رو نصب کن ببین چی‌ تدارک دیده خوب :D چیز خوبی‌ هست :D
Hint : به Argul ربط داره :D

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
آپدیت دوم نسخه کرک شده رو نصب کن ببین چی‌ تدارک دیده خوب :D چیز خوبی‌ هست :D
Hint : به Argul ربط داره :D

کرک :-/ این همه تلاش کردیم pre ش کنیم که اینو بصورت مجانی تو اکانتمون داشته باشیم اون وقت ... /:)

یه 2سالی میشه یه عنوان کپی هم انجام ندادم استیم افتضاح بد عادتمون کرده دیگه دست آدم به کپی نمیره :(

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
286
سلام دوستان عزیز من بازی رو تموم کردم و میخوام دوباره برم یه سوال دارم وقتی o رو میزنم تو قسمت skill من تمام قدرتارو که باید ابگرید بشه رو دارم و فقط میتونم از چنتاش استفاده کنم چطور میتونم از بفیه شون استفاده کنم ممنون میشم کمکم کنید

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام دوستان عزیز من بازی رو تموم کردم و میخوام دوباره برم یه سوال دارم وقتی o رو میزنم تو قسمت skill من تمام قدرتارو که باید ابگرید بشه رو دارم و فقط میتونم از چنتاش استفاده کنم چطور میتونم از بفیه شون استفاده کنم ممنون میشم کمکم کنید
خیلی‌‌هاشون افکت Passive دارن، یعنی‌ قدرت‌های اصلی‌ یا ضرباتDeath رو قوی تر می‌کنن فقط و قابل استفاده نیستن. فقط یه سری کوچیک قابل استفاده هستن.

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
تا یکم میایم لذت ببریم از بازی و کیف کنیم دمش گرم گند میزنه تو حالمون:|
من از درخت زندگی رد شدم و رفتم به سرزمین kingdom of dead .حالا بازی کردم تقریبا یه ساعتی رفتم رسیدم به اون مرحله ای که قلعه هه توسط دوتا موجود پرنده حمل میشه. دوتا سلاح گرفته بودم داشتم حال میکردم باهاشون:| بعد گفتم یه استراحتی بزنم خاموش کردم چندساعت بعد اومدم دیدم از اول همون tree of life اومده :| گفتم جهنم و ضرر نیم ساعت دوباره رفتم گفتم نکنه اینجوری بشه؟! قشنگ وایسادم علامت Auto Save بیاد بعد خودمم سیو کردم رفتم بیرون دوباره اومدم دیدم باز از اول مرحله اومده:|
کسی از دوستان همچین مشکلی داشته؟! دقیقا تا کجا باید بریم که همچین مشکلی پیش نیاد؟!! :|

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
تا یکم میایم لذت ببریم از بازی و کیف کنیم دمش گرم گند میزنه تو حالمون:|
من از درخت زندگی رد شدم و رفتم به سرزمین kingdom of dead .حالا بازی کردم تقریبا یه ساعتی رفتم رسیدم به اون مرحله ای که قلعه هه توسط دوتا موجود پرنده حمل میشه. دوتا سلاح گرفته بودم داشتم حال میکردم باهاشون:| بعد گفتم یه استراحتی بزنم خاموش کردم چندساعت بعد اومدم دیدم از اول همون tree of life اومده :| گفتم جهنم و ضرر نیم ساعت دوباره رفتم گفتم نکنه اینجوری بشه؟! قشنگ وایسادم علامت Auto Save بیاد بعد خودمم سیو کردم رفتم بیرون دوباره اومدم دیدم باز از اول مرحله اومده:|
کسی از دوستان همچین مشکلی داشته؟! دقیقا تا کجا باید بریم که همچین مشکلی پیش نیاد؟!! :|
احتمالا باگ هست :D وگرنه موقع سیو کردن آخرین مکان‌ای که بودی رو میاره.
ببین، یه سر تا Lord Of bones برو، بعدا ببین سیو می‌شه یا نه :D

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
یعنی رسما تو روحشون با اون پورت کردنشون:|

تقریبا بیشتر از 3 ساعت بازی کردم. علاوه بر تمام مراحل قبلی،رفتم سراغ اون پادشاهه و بعدش اون مجسمه ها و سه تا شاخ اون مجسمه هه. سه تاشو پیدا کردم و اون اژدهاهه که عین مار زیر زمین حرکت میکنه اومد سراغم. دیگه انگشتام درد گرفته بود سیو کردم عین آدم اومدم بیرون:| دوباره رفتم تو چک کنم دیدم به به از اول مرحله اومده:|)x

من سرم بره دیگه دوباره اون مرحله رو نمیرم، کسی از دوستان اگه سیوی داره که نزدیک واسه من باشه(حالا یه ذره جلوتر یا عقب تر) لطفا بذاره.:|

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
یعنی رسما تو روحشون با اون پورت کردنشون:|

تقریبا بیشتر از 3 ساعت بازی کردم. علاوه بر تمام مراحل قبلی،رفتم سراغ اون پادشاهه و بعدش اون مجسمه ها و سه تا شاخ اون مجسمه هه. سه تاشو پیدا کردم و اون اژدهاهه که عین مار زیر زمین حرکت میکنه اومد سراغم. دیگه انگشتام درد گرفته بود سیو کردم عین آدم اومدم بیرون:| دوباره رفتم تو چک کنم دیدم به به از اول مرحله اومده:|)x

من سرم بره دیگه دوباره اون مرحله رو نمیرم، کسی از دوستان اگه سیوی داره که نزدیک واسه من باشه(حالا یه ذره جلوتر یا عقب تر) لطفا بذاره.:|

این save همون قسمته. فقط برای اینکه درست اجرا بشه شما زمانی که وارد اولین منو بازی میشید, اونجایی که باید سیو خودتو لود کنید, با دکمه tab سیو قبلی رو پاک کنید ( البته یک بک آپ قبلش از داخل My Documents خودتون قسمت my game و بعد پوشه darkdsiders بگیرید). از بازی خارج بشید. پوشه draksiders خالی رو که در پوشه my game در My Documents قرار داره پاک کنید و این فایل رو که من برای دانلود گذاشتم بعد از اینکه از حالت فشرده خارج کردید اونجا در پوشه my game در my documents کپی کنید.

Darksiders2.rar

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
این save همون قسمته. فقط برای اینکه درست اجرا بشه شما زمانی که وارد اولین منو بازی میشید, اونجایی که باید سیو خودتو لود کنید, با دکمه tab سیو قبلی رو پاک کنید ( البته یک بک آپ قبلش از داخل My Documents خودتون قسمت my game و بعد پوشه darkdsiders بگیرید). از بازی خارج بشید. پوشه draksiders خالی رو که در پوشه my game در My Documents قرار داره پاک کنید و این فایل رو که من برای دانلود گذاشتم بعد از اینکه از حالت فشرده خارج کردید اونجا در پوشه my game در my documents کپی کنید.

Darksiders2.rar

سلام.تشکر. دقیقا همون کاری که گفتید انجام دادم ولی پیغام داد سیو شما corrupted شده. بازش نمیکنه.:(

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام.تشکر. دقیقا همون کاری که گفتید انجام دادم ولی پیغام داد سیو شما corrupted شده. بازش نمیکنه.:(
فکر کنم بشه با hex Editor سیو رو درست کرد، برین تو تاپیک مشکلات :D، اونجا راهش هست. از طریق یه برنامه هم می‌شه.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من این Bloodless ها رو همشون رو کشتم ولی یکیشون رو واسم حساب نکرده,وقتی هم میرم دوباره بکشم نیستن!!!!
هیچجوری نمیتونم این ماموریت رو تموم کنم,چیکار کنم؟؟؟؟؟:((

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من این Bloodless ها رو همشون رو کشتم ولی یکیشون رو واسم حساب نکرده,وقتی هم میرم دوباره بکشم نیستن!!!!
هیچجوری نمیتونم این ماموریت رو تموم کنم,چیکار کنم؟؟؟؟؟:((

بدون اینکه این ماموریت رو تموم کنم بازی رو تموم کردم!!!:|
با اینکه 1.5 گیگ ترافیک رو خرج آپدیتاش کردم ولی کاملا ارزشش رو داشت,بازی واقعا زیبا ساخته شده بود!!
شاید مشکل اصلیش داستانش بود که که به نظر میومد بیشتر میخواد گذشته ی 4سوار رو بهمون نشون بده,شخصیت مرگ هم که عجیب دوست داشتنی بود مخصوصا با اون تیکه دیالوگ آخرش که گفت این همه کاری کردم ولی حالا نمیدونم چیکار کنم!!!:))
واقعا آرزو میکنم که نسخه ها بعدی هم ساخته بشه و اون دو سوار رو هم ببینیم!! [-o<
در ضمن از دوستان کسی هر 4تا Gnome رو پیدا کرده؟؟؟من سه تا بیشتر پیدا نکردم,چی میشه هر 4 تاش رو اگه پیدا کنی؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر