Darksiders II | PC

بنابر اعلام Gameinformer دنباله ی عنوان موفق Darksiders در سال 2012 عذضه خواهد شد و شما اینبار در نقش Death یکی دیگر از 4 سوار آخرالزمانی ظاهر خواهید شد که پا به قلمرویی خواهد گذاشت که War در آن به دام افتاده است تا او را که هنوز هم مقصر وقوع جنگ های پیش از موعد آخرالزمانی است برهاند !

Darksiders II بنابر قول GI یک عنوان عظیم تر وسیع تر با آپگریدها و سلاح های بسیار زیاد خواهد بود .

Darksiders II

ویدیوهای بازی
Making of Last Sermon - Darksiders II Behind-the-Scenes Video

Last Sermon - Darksiders II Live Action Trailer

Last Sermon - Darksiders II Extended Video

تصاویر بازی

شماره اول باز یکه یادتون هست که بعد از حدودا 1 سال از نسخه های کنسولی برای کامپیوتر های خانگی هم منتشر شد و طرفدرهای زیادی را هم برای خود جذب کرد این بار هر 3 نسخه از بازی قرار هست در تاریخ 14aug منتشر شود و دیگر pcگیمر ها همزمان با سایر پلتفرم ها می توانند از شماره دوم بازی لذت ببرد .
این عنوان از خیلی لحاظ شبیه gowهست و با یک گیم پلی و داستان متفاوت ساعت ها شمارا سرگرم کند
اسم شخصیت بازی
death هست وظاهرا بسیار قوی ترو کارامد تر از war(شخصیت شماره 1 بازی) هست و همچنین مجهز به 2 عدد داس بزرگ برای جنگیدن با دشمنان هست برای درک بیشتر توصیه می کنم تریلر های بازی را مشاهده کنید
در مورد گرافیک بازی هم با توجه به ویدیوهای منتشر شده می تونان گفت دارای گرافیک هنری بی نظیری هست و تم کارتونی مانند دارد
همانطور که می دانیم تا الان بازی چندین بار تاخیر خورده ظاهرا تیم سازنده خواسته تمام مشکلات و ایرادات بازی را رفع و یک بازی بدون مشکل را بیرون بدهد که که امیدواریم اینطور باشه
بازی در مرداد ماه منتشر می شود

[h=3]Darksiders II System Requirement[/h]
Minimum System Requirements

* CPU: Intel P4 @ 3GHz or similar AMD
* RAM: 2 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 512 MB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Recommended System Requirements

* CPU: Intel Core 2 Duo 3GHz or similar AMD
* RAM: 4 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 1 GB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Supported Graphics Cards:
Minimum – GeForce GT 220 or Radeon HD 6520G
Recommended – GeForce GTS 240 or Radeon HD 3870

Note: These are the predicted system requirements.
Official will be updated soon.

Recommended: Check for the Latest Driver Updates for Your Graphics and Sound Cards.

سایت بازی

http://www.darksiders.com/

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
سلام من الان اون قدرت باز کردن پورتال ها رو به دست آوردم ! هنوز هم توی سرزمین LOst Light هستم یک جا گیر کردم یه معما سخت هست که دو تا پورتال جلوی هم هستن یکی هم یه نمه عقب تره دوتا اهرم هست که باید بچرخونی . فکر کنم بدونین کدوم رو دارم میگم شاید خودتون قبلا باهاش مشکل داشتین ! من اونجا گیر کردم اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون ! (ببخشید نتونستم عکس بزارم !)

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
اقا من نسخه pc رو گرفتم چون با اون patch گرافیکش بهتر از نسخه کنسولی شده یکم ولی نسخه pc من لیمیتد نیسته من تا اینجا که رفتم چیزه خاصی ندیدم حالا میشه یکی بگه دقیقا چه تفاوتایی دارن که بینم فرقشون خیلیه یا نه؟البته دوستان قبلا یکم راهنمایی کردن ولی من تا اینجا که رفتم نفهمیدم تفاوتاشون چیه درست.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اقا من نسخه pc رو گرفتم چون با اون patch گرافیکش بهتر از نسخه کنسولی شده یکم ولی نسخه pc من لیمیتد نیسته من تا اینجا که رفتم چیزه خاصی ندیدم حالا میشه یکی بگه دقیقا چه تفاوتایی دارن که بینم فرقشون خیلیه یا نه؟البته دوستان قبلا یکم راهنمایی کردن ولی من تا اینجا که رفتم نفهمیدم تفاوتاشون چیه درست.
همهٔ کسانی‌ که Limited Edition دارن یه DLC اضافه دارن تو بازی به اسمArgul's TomB. (همونDesposed King)

یه سری سلاح اضافه هم داره که می‌شه از Tome برداشت.

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
سومین پچ هم عرضه شد . صبح اومدم بازیو آپدیت کنم دیدم زده 1300 مگ :( که تغییرات زیر رو شامل میشه : ( اضافه شدن تنظیمات گرافیکی و AA میتونه جالب باشه :> )

tjqv67jforz6cgqaedn.jpg

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
بازی رو Pre Order کرده بودی؟:D شاید این DLC اضافه رو هم کنارش داره. هر جور جمع میزنم یه گیگ نمی‌شه :D

ینی تو نمیدونستی pre کردم ؟ :d مگه تو جمع و تفریقم بلدی که الان داری حساب میکنی :d وقتی AA و اضافه شدن تنظیمات گرافیکی و RES و ... تو این پچ قرار میگیره مشخصه که بیشتر از 1 گیگ میشه . هفته ی پیش که پچ 2 عرضه شد و فقط باگها و مشکلات منو بازی رو برطرف کرد به تنهایی 500 مگ حجمش میشد بنظر خیلی طبیعی هستش .

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
یه جا گیر کردم!

دوستان این Kratos (فکر کنم اسمش چندتا حروف دیگه هم داشت:dهمون گیاهه:d ) رو چجور میشه نفله کرد؟ وقتی خودشو میکوبونه به دیوار و اون توپه میفته پایین باید چیکار کنیم؟!:-/ من هرچی توپه رو میکوبونم بهش هیچی نمیشه!

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen
یه جا گیر کردم!

دوستان این Kratos (فکر کنم اسمش چندتا حروف دیگه هم داشت:dهمون گیاهه:d ) رو چجور میشه نفله کرد؟ وقتی خودشو میکوبونه به دیوار و اون توپه میفته پایین باید چیکار کنیم؟!:-/ من هرچی توپه رو میکوبونم بهش هیچی نمیشه!
این یک باگ است:|
خواستم بذارم باگه نذاشت:|

m_a_q

کاربر سایت
Oct 1, 2010
214
نام
مهدی
یه جا گیر کردم!

سلام دوست عزیز
اگه منظورت اینه Karkinos
که یا اون گویی میزنی بهش میفته سری باید بری بزنیش بعد جند بار این کارو کردن یه چیزه :d سیاه رنگی روی زمین بطرفت میاد که باید از روش بپری این کارو تکرار میکنی تا بکشیش
حالا نمیدونم باگش کجاش بود ...
دوستان سیو این بازی کسی داره؟

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
سلام من الان اون قدرت باز کردن پورتال ها رو به دست آوردم ! هنوز هم توی سرزمین LOst Light هستم یک جا گیر کردم یه معما سخت هست که دو تا پورتال جلوی هم هستن یکی هم یه نمه عقب تره دوتا اهرم هست که باید بچرخونی . فکر کنم بدونین کدوم رو دارم میگم شاید خودتون قبلا باهاش مشکل داشتین ! من اونجا گیر کردم اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون ! (ببخشید نتونستم عکس بزارم !)

اگر دقت کنی دو تا دیوار وجود داره که با اون دو تا اهرم بالا و پایین میرن و دو تا پرتال هم روی هر دیوار وجود داره و پرتال ها هم جلوی هم
دیگه هستن ابتدا یه پرتال خارج از او دوتا پرتال روی دیوار ایجا کن و بعد روی یکی از دیوارها یه پرتال بزن و بعد دوتا دیوار رو رو به روی هم
قرار بده و بعد از او پرتالی که خارج از اون دو تا دیوار درست کردی یه پرتال پرتاب کن

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
بالاخره بازی تموم کرد خیلی طولانی بود ولی مراحلش همه جذاب بود و یکنواخت نبود اگه بیشتر بود مراحلش بازم می رفتم از دوستان اگه کسی جایی گیر کرد بگه تا بهش بگم چطوری رد کنه البته تا جایی که یادم باشه:D
فقط یه سوال درمورد داستان بازی
.
.
.
.
.
این absalom همون وار بود آخه آخرش گفت دستت بده به من برادر من نفهمیدم بعدشم دید خودش پرتاب کرد کجا رفت؟:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر