Darksiders II | PC

بنابر اعلام Gameinformer دنباله ی عنوان موفق Darksiders در سال 2012 عذضه خواهد شد و شما اینبار در نقش Death یکی دیگر از 4 سوار آخرالزمانی ظاهر خواهید شد که پا به قلمرویی خواهد گذاشت که War در آن به دام افتاده است تا او را که هنوز هم مقصر وقوع جنگ های پیش از موعد آخرالزمانی است برهاند !

Darksiders II بنابر قول GI یک عنوان عظیم تر وسیع تر با آپگریدها و سلاح های بسیار زیاد خواهد بود .

Darksiders II

ویدیوهای بازی
Making of Last Sermon - Darksiders II Behind-the-Scenes Video

Last Sermon - Darksiders II Live Action Trailer

Last Sermon - Darksiders II Extended Video

تصاویر بازی

شماره اول باز یکه یادتون هست که بعد از حدودا 1 سال از نسخه های کنسولی برای کامپیوتر های خانگی هم منتشر شد و طرفدرهای زیادی را هم برای خود جذب کرد این بار هر 3 نسخه از بازی قرار هست در تاریخ 14aug منتشر شود و دیگر pcگیمر ها همزمان با سایر پلتفرم ها می توانند از شماره دوم بازی لذت ببرد .
این عنوان از خیلی لحاظ شبیه gowهست و با یک گیم پلی و داستان متفاوت ساعت ها شمارا سرگرم کند
اسم شخصیت بازی
death هست وظاهرا بسیار قوی ترو کارامد تر از war(شخصیت شماره 1 بازی) هست و همچنین مجهز به 2 عدد داس بزرگ برای جنگیدن با دشمنان هست برای درک بیشتر توصیه می کنم تریلر های بازی را مشاهده کنید
در مورد گرافیک بازی هم با توجه به ویدیوهای منتشر شده می تونان گفت دارای گرافیک هنری بی نظیری هست و تم کارتونی مانند دارد
همانطور که می دانیم تا الان بازی چندین بار تاخیر خورده ظاهرا تیم سازنده خواسته تمام مشکلات و ایرادات بازی را رفع و یک بازی بدون مشکل را بیرون بدهد که که امیدواریم اینطور باشه
بازی در مرداد ماه منتشر می شود

[h=3]Darksiders II System Requirement[/h]
Minimum System Requirements

* CPU: Intel P4 @ 3GHz or similar AMD
* RAM: 2 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 512 MB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Recommended System Requirements

* CPU: Intel Core 2 Duo 3GHz or similar AMD
* RAM: 4 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 1 GB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Supported Graphics Cards:
Minimum – GeForce GT 220 or Radeon HD 6520G
Recommended – GeForce GTS 240 or Radeon HD 3870

Note: These are the predicted system requirements.
Official will be updated soon.

Recommended: Check for the Latest Driver Updates for Your Graphics and Sound Cards.

سایت بازی

http://www.darksiders.com/

آخرین ویرایش:

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
آره منم نصب کردم گرافیکش اصلاً چنگی به دل نمیزنه انگار بازی یه نسل عقب از این نظر البته هیچ تنظیمات خاص گرافیکی هم نداره که قراره مثل اینکه پچ بدن براش؛ تا اینجایی که من رفتم هم در حالت متوسط بازی خیلی ساده بوده و هیجان زیادی نداشته! نمیدونم حالا بیشتر بریم ببنیم چی میشه. ولی بازی با دسته 360 رو Pc خیلی خوب کار میکنه و خیلی بهتر از کیبورد مایس هست.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
این بازی بعد از دیابلو یکی از بهترین و زیباترین گرافیک های هنری امسال رو داشته واقعا گرافیکش چشم نواز هست.نمیدونم چجوری می گید گرافیکش بد هست؟گرافیک فنیش متوسط هست ولی در کل عالی هست.کلا کم کم دارم به این نتیجه می رسم که بعضی ها فقط با چشمشون بازی رو انجام می دن

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,410
این بازی بعد از دیابلو یکی از بهترین و زیباترین گرافیک های هنری امسال رو داشته واقعا گرافیکش چشم نواز هست.نمیدونم چجوری می گید گرافیکش بد هست؟گرافیک فنیش متوسط هست ولی در کل عالی هست.کلا کم کم دارم به این نتیجه می رسم که بعضی ها فقط با چشمشون بازی رو انجام می دن

مگه غیر از چشم قراره با چی بازی انجام بدیم ؟؟؟ :-/:|:):-? اینم از اون حرفاست...
ولی در کل گرافیک خیلی پایینی داره ارزش بازی کردن رو نداره اونمم موقعی که تمام بازیها خودشونو به سمت گرافیک بالا کشوندند...

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
ولی در کل گرافیک خیلی پایینی داره ارزش بازی کردن رو نداره اونمم موقعی که تمام بازیها خودشونو به سمت گرافیک بالا کشوندند...

فقط بايد تاسف خورد كه افرادي هستند كه بازي ها رو فقط و فقط بخاطر گرافيك بازي ميكنند . با اينكه اين سري براي من گرافيكش از صدتا بازي به اصطلاح گرافيك بالا ارزشش بيشتره . گرافيك هنري داره كه شايد چندتا بازي تو اين نسل بتونند ازش بهتر باشند . براي خودتون ميگم هيچوقت بازي رو براي گرافيك انجام نديم !!

يكي از مهم ترين دلايف معروفيت بازي هايي مثل Crysis تو ايران هم همين فاكتور هست .گرافيك يكي از مهم ترين اركان هست ولي به هيچ وجه واجب ترين ركن نيست .

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
این بازی داره کلافم میکنه.دوستان اون قسمت از بازی که با روح سوم هم مبارزه میکنیم و شکستش میدیم رو باید چجوری ردش کنم؟ میخوام به دروازه اصلی برگردم منتها تنها راهی که وجود داره با اون میله ها بسته است و هیچ کاریش نمیشه کرد،راستی الان تعداد روحها مگه نباید الان سه تا شده باشه ؟

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
مگه غیر از چشم قراره با چی بازی انجام بدیم ؟؟؟ :-/:|:):-? اینم از اون حرفاست...
بدون تعصب و اغراق میگم که لذتی که از گرافیک هنری این بازی دارم میبرم اگه نگم از هیچ بازی دیگه ای نبردم این رو به جرات می گم که از کمتر بازی برده بودم ...
همه چیش برای من لذت بخش بوده ...
اونایی هم که از گرافیک بازی خوششون نمیاد هیچکس مجبورشون نکرده بازی کنند ...
باس فایت های بازی خودش میارزه به کلی بازی بزرگ ... همشون فوق العاده بودن ...

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
درود
کسی موسیقی این بازیو برای دانلود داره. واقعن حیف این موسیقی که تو این بازی با این گرافیک زاقارتش به کار بردن!!

Darksiders_2_soundtrack.jpg

دانلود تمام موزیک های بازی :

Code:
http://www.mediafire.com/?b1d65k4drhdqssy

moji123

کاربر سایت
Jan 15, 2007
47
این بازی داره کلافم میکنه.دوستان اون قسمت از بازی که با روح سوم هم مبارزه میکنیم و شکستش میدیم رو باید چجوری ردش کنم؟ میخوام به دروازه اصلی برگردم منتها تنها راهی که وجود داره با اون میله ها بسته است و هیچ کاریش نمیشه کرد،راستی الان تعداد روحها مگه نباید الان سه تا شده باشه ؟

با استفاده از fast travel برگرد برو تو قسمت نقشه اگه بادسته xboxی ls بزن ميره تو نقشه كلي

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
بچه ها این کلید Capslock کارش چجوریه؟؟:-/ هر وقت نگهش میدارم شورتکات استفاده از چندتا از قدرت های دث رو بغل صفحه نشون میده ، اما هر کاری میکنم نمی تونم ازشون استفاده کنم .... الآن این دقیقا چجوری کار میکنه؟؟؟
الآن هر بار برای استفاده از این قدرتاش مجبورم کلید Tab رو بزنم... این جوری خیلی ضد حاله.... .

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
الآن هر بار برای استفاده از این قدرتاش مجبورم کلید Tab رو بزنم
شماره های بالای کیبوردو امتحان کن. مثلا کلید 5 هاروستر میزنه و غیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر