Darksiders 3

5pht_dsiii.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: THQ Nordic
Engine:
UE4
Genre: Action-Adventure
Release:
2018

8qc1_info.png
دارک سایدرز 3 توسط Gunfire Games، متشکل از اعضای سابق استدیو منحل شده Vigil Games؛ سازندگان اسبق سری دارک سایدرز در حال ساخت است و شخصیت اصلی نیز سومین سوار آخرالزمان، خشم(Fury)، است که برای نابودی هفت گناه مرگبار (Seven Deadly Sinss) و بازگرداندن تعادل پا به زمین می‌گذارد.

hl86_dsiii_topic2.png

d1-1.jpg

d6-1.jpg

d2-1.jpg

d3-1.jpg

d4-1.jpg

d5-1.jpg

تریلر

mq9n_console.png

پست با انتشار اطلاعات بیشتر آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اممممم... اگر بگم امروز بازی رو شروع کردم و 4تا باس رو یه کله رفتم جلو و اینکه از بازی لذت میبرم گناه کبیره کردم؟ :-"

بازی بی اشکال نیست(مخصوصا از نظر تکنیکی)، تا حد زیادی میشه گفت "نسل قبل مونده ترین بازی نسل" هستش:-"
ولی با این حال، حال میده:-"

یکمم ایراد بگیرم...
Fury خیلی کاراکتر بیخودیه:-"
سیستم چک پوینت و جا موندن Xpش رو دوست نمیدارم...البته رو بالانس اونقدر سخت نیست که Xpت به فنا بره...حداقل تا الان چیزی به فنا ندادم:D دور دوم(NG+) خدا رحم کنه:-"
اما بازم میگم، حال میده بازی بهم! :D ارزش بازی کردن رو داره... اگر تخفیف خوب میخورد، ارزش خرید هم داشت!(حالا با پلاس که دیگه حتما ارزشش رو داره:D )
الان تو فکر اینم یعنی میشه DLCهاشم تخفیف خوبی بخوره و بگیرم؟ :))

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
اممممم... اگر بگم امروز بازی رو شروع کردم و 4تا باس رو یه کله رفتم جلو و اینکه از بازی لذت میبرم گناه کبیره کردم؟ :-"

بازی بی اشکال نیست(مخصوصا از نظر تکنیکی)، تا حد زیادی میشه گفت "نسل قبل مونده ترین بازی نسل" هستش:-"
ولی با این حال، حال میده:-"

یکمم ایراد بگیرم...
Fury خیلی کاراکتر بیخودیه:-"
سیستم چک پوینت و جا موندن Xpش رو دوست نمیدارم...البته رو بالانس اونقدر سخت نیست که Xpت به فنا بره...حداقل تا الان چیزی به فنا ندادم:D دور دوم(NG+) خدا رحم کنه:-"
اما بازم میگم، حال میده بازی بهم! :D ارزش بازی کردن رو داره... اگر تخفیف خوب میخورد، ارزش خرید هم داشت!(حالا با پلاس که دیگه حتما ارزشش رو داره:D )
الان تو فکر اینم یعنی میشه DLCهاشم تخفیف خوبی بخوره و بگیرم؟ :))
منم به اون شکل از بازی بدم نیومد. مطمئنا مشکلاتی داره اما یه سری نکات مثبتی هم داره که همچنان بازی رو لذت بخش کرده و فکر کنم جزو معدود بازی های این نسل بود که NG+ هم رفتم.

در مورد DLC ها هم از نظر گیم پلی و داستانی چیز زیادی از دست نمیدی. اولین DLC که یه قسمتی مثل Bloody Palace سری DMC به اسم Crucible اضافه می کنه. DLC دوم هم یه مرحله طولانی خیلی خسته کننده با دشمنا و چهارتا boss شبیه به هم و یه محیط خیلی تکراری هست. یکم پازل هم به یاد نسخه های قبل اضافه کردن تو این بخش ولی اصلا راضی کننده نیست. مهم ترین نکته که DLC ها دارن و شاید برات مهم باشه تعداد زیادی لباس هست. DLC دوم هم چهارتا سلاح جدید داره که می تونید جایگزین اون سلاح های مربوط به هر قدرت fury کنید.

یه حرکت خیلی ابلهانه هم زدن که اگه اون قسمت Crucible یه ضرب 100 مرحلش رو بری و boss اخرش هم بزنی بهت یه ایتم جدید میده. از این آیتم می تونید برای آپدیت کردن اسلحه ها استفاده کنید و میتونید باهاش سطح اسلحه رو از 13 هم بالاتر ببرید اما مساله اینه هر بار تموم کردن این 100 مرحله فقط یه آیتم بهت میده و با داشتن DLC دوم 9 تا اسلحه مجموعا خواهی داشت. اگه بخوای همه اسلحه هات رو آپگرید کنی فکر کنم به 54 تا از این آیتم نیاز پیدا می کنی.از طرفی کسی که بتونه چندین بار این crucible رو تا تهش یه ضرب بره واقعا دیگه به حدی به مبارزات تسلط پیدا کرده که دیگه نیازی به آپدیت بیشتر اسلحه نداره. کلا برا کسی که بخواد همه چی رو full upgrade کنه یه تجربه خیلی طولانی و خسته کننده ای میشه.

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوتا عیب بزرگ این بازی داره که علی هم اشاره کرد، یک چک پوینتهاش دو اینکه هرچقدر قوی کنی کاراکترو باز تو ضعیف هستی شماره دو اینجوری نبود قوی میشدی همه رو از لب تیغ میگذروندی من بعد باس دوم بازی لول قدرتمو 11 کردم که میشه 49% با استفاده از یه قسمت که میمردم دوباره میکشتم و میومدم ولی هرچی قوی میکردم درعمل قوی نمی‌شدم نمیدونم چرا اینکارو کردن من والا فعلا اعصابم خیلی خراب شده عیب داج دادن هم داره که دکمه درست میزنی و داج میره ولی باز بهش میخوره با این ایرادها من بودم 4 میدادم فک میکنم این نمره 7.5 یه جورایی تشکر و قدردانی برای اضافه کردن زبان فارسی هست ولی رو کنسول که این قابلیت اصلا نیست

• Like
Reactions: artour-2198

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
485
نام
Sera
یکی از بهترین بازیهای چند وقت اخیر بود ،واقعا ازش لذت بردم ،دست مریزاد به سازنده هاش با این که صنعت گیم زیاد با اینا خوب تا نکرد باز اینا از خاکسترشون برخواستند و یه چیز آبرومند تحویل دادن...
الان تو عصری به سر می بریم که گیمرا بیشتر از این که بخوان از بازی کردن لذت ببرن ، بیشتر توان خودشون رو می ذارن سر پیدا کردن نقاط ضعفی که بعداً بتونن روش مانور نقد ارزشی بدن فقط سر اینکه بتونن اعلام وجود کنن...

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
یکی از بهترین بازیهای چند وقت اخیر بود ،واقعا ازش لذت بردم ،دست مریزاد به سازنده هاش با این که صنعت گیم زیاد با اینا خوب تا نکرد باز اینا از خاکسترشون برخواستند و یه چیز آبرومند تحویل دادن...
الان تو عصری به سر می بریم که گیمرا بیشتر از این که بخوان از بازی کردن لذت ببرن ، بیشتر توان خودشون رو می ذارن سر پیدا کردن نقاط ضعفی که بعداً بتونن روش مانور نقد ارزشی بدن فقط سر اینکه بتونن اعلام وجود کنن...
کاش ملت ایرادهای بازی هایی ک تا یقه تو تعصبشون غرق ن رو هم ببینن

• Like
Reactions: New Shredder

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
485
نام
Sera
کاش ملت ایرادهای بازی هایی ک تا یقه تو تعصبشون غرق ن رو هم ببینن
نه دوست من حرف من اصن سر تعصب نیست یا حتی ایراد گرفتن یا نگرفتن نیست،خب مطمعنأ بازی که ایراد داشته باشرو ازش ایراد می گیرن ،حرفی توش نیس،ولی خب یه عده هستن که صرفاً برای اینکه ایراد های بایزیرو در بیارن بازی می کنن صرفاً برای اینکه اعاده حیثیت کنند. یه عده هم برای اینکه از قافله عقب نیفتن دنبال اینا میان همین جریانات باعث میشه که هدف اصلی بازی که همانا لذت بردنه،به دست فراموشی سپرده بشه...
یه عده هم به هوای همینا که با بازی حال نکردن نمی رن طرف بازی، کمااینکه که پروژه مورد بحث دارای کیفیت مطلوبیه، که حداقل ارزش یک بار رفتن رو داره...
حالا بخش جالب ماجرا اینجاست یه عده اصلا بازیرو انجام ندادن ولی صرفا بخاطر جو منفی که دور بازی تشکیل شده از موقعیت سو استفاده کرده و تا جا هست بازی رو می کوبن،طوری صحبت می کنند که انگار دل و روده ی سوژه مورد نظرو در آوردن.و بخش دردناک ماجرا اینکه یه عده آدمه از دنیا بی خبر که اصن نمی دونن داستان چیه و سر چی بحثه اینارو لایک می کنند.

ما باقی هم از نمایش لذت می برند .

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اون نقدها منفي براي يه بازيه ٦٠ دلاريه الان كه f2p شده اوكيه مشكلي نيست;)
حالا مجانی هم نمیشد، به نظرم ارزش خرید تو تخفیف ها رو هم داشت:D
---
بازی رو تموم کردم، واقعا بهم حال داد و لذت بردم! Fury هم رفته رفته بهتر شد، اولش خیلی نچسب بود واقعا :| به نظرم از باس Lust به بعد آدمیزادی تر شد:D

شدیدترین مشکلش، به نظرم بحث تکنیکیه بازی بود! با باقی موارد مشکلی نداشتم چندان...

چک پوینت ها هم، آره خو...من کلا با این سیستم Souls از نظر ساختاری کنار نمیام و درکش نمیکنم:D ولی میگم رو بالانس اذیتم نکرد... یکم آخرای بازی(تو اون بخش هایی که اون باس فرعی داستانی حضور داشت) رو اعصاب بود، مخصوصا اینکه تو راه یکی دوتا دشمن غول تشن بودن که 4ساعت باید میزدی تا میمردن:|
اون Xpهم، آخر بازی...دقیقا بعد از گرفتن آخرین کالکتیبل، یه سقوط آزاد کردم... و Xpهام تو یه اتوبوس گیر کردن:| از هر زاویه ای تلاش کردم هم نشد پس بگیرم... 21هزارxp رفت:( اوایل یا اواسط بازی چنین بلایی با این حجم سرم میومد یه بلایی سر خودم میوردم:D الان در حد یک lvl بود...
---
الان تنها تروفی رو اعصاب کشتن 666 نفر تو Havok Mode هست.. تو کل بازی بعید میدونم ده نفرم کشته باشم:|

---
برای Genesis هایپم! و امیدوارم Darksiders 4 هم با محوریت Strife ساخته بشه! و البته از نظر کیفیتی هم بهبود پیدا کرده باشن و روی PS5 نخوان بازی PS3 تحویل بدن:-"
---

@sabco
پس کلا فقط یکیش داستانی هست، که اونم 4تا باس تکراری داره...
خلاصه داستانش رو میتونی بگی تو اسپویلر؟ :-"
ولی اونی که حالت چلنج داره...برای تروفی Havok خیلی به کار میاد:)) اما بی خیالش:-"

amiriv

کاربر سایت
Sep 20, 2009
114
ال ۲ بگیر فوکوس کن دوربین داینامیک بمونه اونجوری خوب معلومه دوربین بهم میریزه
l2 رو باید نگه داری که زیاد جالب نیست یا اگه رو حالت toggle بزاری هر دشمن که زدی باید دوبره L2بزنی زیاد جالب نی.....
بازی غیر از دوربین و حالت SAVE بدی که داره از قسمت 1 و2 به نظرم پیشرفت کرده (بازم میتونست بهتر باشه) و ارزش یک بار تموم کردن داره.... به لطف پلاس:D

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
@sabco
پس کلا فقط یکیش داستانی هست، که اونم 4تا باس تکراری داره...
خلاصه داستانش رو میتونی بگی تو اسپویلر؟ :-"
ولی اونی که حالت چلنج داره...برای تروفی Havok خیلی به کار میاد:)) اما بی خیالش:-"
کلا داستانش مگه چقدره که بخوام خلاصه کنمش :D
داستان از این قراره که Vulgrim میاد به Fury میگه که یه نژاد به Serpent Holes ها (همون قسمتی که به واسطه اون میتونیم fast travel کنیم) حمله کردن و برای نابودی این ها کمک می خواد. برای نابودی این ها هم به نیروهای Hollow نیاز هست. برا همین گفتم چهارتا باس داره. در اصل DLC چهار قسمت هست که به ترتیب همون نیروهای hollow که به دست اوردی باید بری جلو. چهار تا باس اصلی رو که زدی، یه باس نهایی داره که قبلش توضیح میده که Vulgrim برای منافع خودش دروغ گفته و در واقع این نژاد ساکنین اصلی و همیشگی اینجا بودند (که البته از همون اول بر اساس شکل و ظاهرشون میشد همچین چیزی رو حدس زد) و برای انتقام از Fury باقیماندشون به هم متصل می شن و باهامون مبارزه می کنن که مسلما شکست می خورن. بعدش Fury میره پیش Vulgrim که بزنه بترکونش که با دروغش باعث شد یه نژاد رو نابود کنه. Vulgrim با دادن Abyssal Armor و اجازه استفاده نامحدود از Serpent holes برای همه Horsemen ها جون خودش رو می خره. همین :D

• Like
Reactions: Akiba

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
کلا همون اول که Fury رو دیدم دلم برا سه تا برادرش سوخت که چه خواهر خشنی دارن و البته خفن

توی یکی از تونلها که Fury میگه بوی Death رو حس میکنم و یه مدت باهاش هم اتاقی بوده یک لحظه تصور جنگ و دعواهای اون دوتا اومد جلو چشمم کلی کیف کردم :))

پ ن : اینم بگم من متتظر رایگان شدن بازی برا پلاس نتونستم بمونم و نتونسنم مقاومت کنم و زودتر خریده بودمش

• Like
Reactions: Akiba

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
کلا داستانش مگه چقدره که بخوام خلاصه کنمش :D
داستان از این قراره که Vulgrim میاد به Fury میگه که یه نژاد به Serpent Holes ها (همون قسمتی که به واسطه اون میتونیم fast travel کنیم) حمله کردن و برای نابودی این ها کمک می خواد. برای نابودی این ها هم به نیروهای Hollow نیاز هست. برا همین گفتم چهارتا باس داره. در اصل DLC چهار قسمت هست که به ترتیب همون نیروهای hollow که به دست اوردی باید بری جلو. چهار تا باس اصلی رو که زدی، یه باس نهایی داره که قبلش توضیح میده که Vulgrim برای منافع خودش دروغ گفته و در واقع این نژاد ساکنین اصلی و همیشگی اینجا بودند (که البته از همون اول بر اساس شکل و ظاهرشون میشد همچین چیزی رو حدس زد) و برای انتقام از Fury باقیماندشون به هم متصل می شن و باهامون مبارزه می کنن که مسلما شکست می خورن. بعدش Fury میره پیش Vulgrim که بزنه بترکونش که با دروغش باعث شد یه نژاد رو نابود کنه. Vulgrim با دادن Abyssal Armor و اجازه استفاده نامحدود از Serpent holes برای همه Horsemen ها جون خودش رو می خره. همین :D
اتفاقا همین نکته ریز که خط آخر گفتی به نظرم چیز جالبی بود:D
دونستنش خالی از لطف نیست، یه حس دنیای پویاتر میده:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اتفاقا همین نکته ریز که خط آخر گفتی به نظرم چیز جالبی بود:D
دونستنش خالی از لطف نیست، یه حس دنیای پویاتر میده:D
DLC به قدری تکراری و یکنواخته که واقعا میمونی اصلا چه دلیلی داشت که زحمت ساختش رو به خودشون دادن:D محیط ها که کلا یه شکل و یکنواخت هستن. 4تا باس کاملا شبیه هم هستن و توی یکی دوتا حرکت کوچک فرق میکنن. کلا 2 نوع دشمن بیشتر توی DLC نیست و همونا نزدیک شونصد بار تکرار میشن. داستان هم در حد شلغم. به شدت ناامید کننده هست DLC. به نظرم حتی ارزش یه بار رفتن رو هم نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر