Darksiders 3

5pht_dsiii.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: THQ Nordic
Engine:
UE4
Genre: Action-Adventure
Release:
2018

8qc1_info.png
دارک سایدرز 3 توسط Gunfire Games، متشکل از اعضای سابق استدیو منحل شده Vigil Games؛ سازندگان اسبق سری دارک سایدرز در حال ساخت است و شخصیت اصلی نیز سومین سوار آخرالزمان، خشم(Fury)، است که برای نابودی هفت گناه مرگبار (Seven Deadly Sinss) و بازگرداندن تعادل پا به زمین می‌گذارد.

hl86_dsiii_topic2.png

d1-1.jpg

d6-1.jpg

d2-1.jpg

d3-1.jpg

d4-1.jpg

d5-1.jpg

تریلر

mq9n_console.png

پست با انتشار اطلاعات بیشتر آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
سیستم کامبت بازی رو کلاسیک میکردی شاید یکم بیشتر بهت میساخت .... منم خودم قبول دارم که سطحش از دوتای قبلی پایین تره
تازه من یک هفته قبل از معرفی پلاس رفتم بازی رو خریدم :((
هیچی دیگه:Drip

• Like
Reactions: .:AC MilaN:.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من همزمان دارک سایدرز یک هم بازی میکنم گرافیک شماره 3مش اونقدرها تفاوت نداره با اینکه تایم ریلیز بازی یه نسله، بنظرم با توجه به خارج شدن گاد اف وار از سبک هک اند اسلش اگه خیلی فن این بازی یا سبک هستین بازی کنین وگرنه بازیش مشکل زیاد داره، البت بغیر شماره یک بقیه نسخه ها در همین حد بودن

• Like
Reactions: artour-2198

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,434
نام
علی
با یکی از دوستان که بازیو انجام داده بود چت میکردم قبل فری شدنه بازیو بهم گفت بازی 10 دلار شد بخر! گفتم ینی انقد داغونه؟! گفت ورایه تصور و حالا که 20 گیگ به بالا آپدیت داده و نصب کردم متوجه شدم چی میگه!:| بازی واقعا از لحاظ فنی چندتا دیوارو با هم بقل کرده!:| افت فریم به درک قفل میکنه بازی میره تو لود!!! چقدر یه بازی میتونه داغون باشه که با 20 گیگ به بالا آپدیت بازم وسط بازی بره تو لود که محیطو لود کنه؟!:| حالا من رو پرو دارم میرم مثلا!:|گیم پلیم که داج اتک داج اتک تمام!:| نمیدونم چقدر بازی فروخته ولی بی شک داره نونه دو نسخه ی قبلو میخوره! یکی از دوستان گفت فن باشی میری منم تنها دلیلم اینه که 2 نسخه ی قبلو رفتمو امیدم به بعدیه که اگه چیزه دندون گیری بود دست کم بدونم داستان چی به چیه! وگرنه به لعنت خدام نمی ارزه!:|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
یعنی بلایی که با Darksiders 3 سر این مجموعه آوردن باید در تاریخ ثبت بشه! :|
گیم‌پلی که اصلاً لذت قبل رو نداره و مثلاً اومدن هاردکورش کنن، ولی گند زدن بهش. دوربین هم زیر خط فقر.
گرافیک هنری بعضی جاها بد نیست، ولی در مجموع به شدت پایین‌تر از نسخه‌های قبلی هست.
از اون طرف گرافیک فنی هم فجیعه! از نظر بصری که واقعاً قابل توجیه نیست استفاده از همچین بافت‌هایی توی این نسل. از نظر فریم‌ریت و باگ و... هم توی همین دو ساعتی که بازی کردم به فنا رفتم! من این نسل خیلی کمتر از نسل‌های قبل به باگ خوردم، ولی Darksiders 3 به یه ساعت نکشیده بود که وسط مبارزه با دشمن رفتم زیر زمین! :)) بعضی جاها هم رسماً با فریم‌ریت تک رقمی مواجه میشم و یه جاهایی کلاً بازی برای یکی دو ثانیه سکته می‌کنه و دیگه از مفهوم فریم‌ریت خارج میشه! :|
در مورد موسیقی‌ها فعلاً نظری ندارم و چیز خاصی ندیدم. صداگذاری شخصیت اصلی هم بد نیست، ولی طراحیش اصلاً جالب نیست به نظرم. انتظار یه بانوی خیلی خوشگل و جذاب رو از همچین شخصیتی نداشتم، ولی این هم خیلی کج و کوله هست. حالا یه استودیویی می‌تونه همین کج و کوله رو هم خوب دربیاره، ولی این از هیچ جهتی طراحی خوبی نداره به نظرم. شخصیت‌پردازیش هم حداقل در اوایل کار زیاد جالب نیست و خیلی تلاش کردن که مثلاً یه حالت لاتی بهش بدن، ولی خوب درنیومده. برعکس دو تا شخصیت قبلی که هر دو چیزهای خفن و جالبی بودن و آدم از همون لحظات اول باهاش حال می‌کرد.
حالا باید بیشتر بازی کنم و ببینم چی میشه، ولی دو ساعت اول بازی که خیلی ناامیدکننده بود و حتی از سطح انتظارم با وجود اون امتیازها هم پایین‌تر.

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
663
نام
امیرحسین
حالا شما تصور کنید من یکی از بهترین تجربیات زندگیم رو با RDR2 داشتم که تازه امروز تموم کردم، و از فردا قراره این بازی رو شروع کنم... اصن افسرده ام از عرش رسیدم به فرش:(:D
فقط چون مجانی شد گرفتمش، ولی عادته دیگه تصمیم گرفتم تمومش کنم باید واقعا تموم کنم وگرنه میره رو اعصابم:|:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یعنی بلایی که با Darksiders 3 سر این مجموعه آوردن باید در تاریخ ثبت بشه! :|
گیم‌پلی که اصلاً لذت قبل رو نداره و مثلاً اومدن هاردکورش کنن، ولی گند زدن بهش. دوربین هم زیر خط فقر.
گرافیک هنری بعضی جاها بد نیست، ولی در مجموع به شدت پایین‌تر از نسخه‌های قبلی هست.
از اون طرف گرافیک فنی هم فجیعه! از نظر بصری که واقعاً قابل توجیه نیست استفاده از همچین بافت‌هایی توی این نسل. از نظر فریم‌ریت و باگ و... هم توی همین دو ساعتی که بازی کردم به فنا رفتم! من این نسل خیلی کمتر از نسل‌های قبل به باگ خوردم، ولی Darksiders 3 به یه ساعت نکشیده بود که وسط مبارزه با دشمن رفتم زیر زمین! :)) بعضی جاها هم رسماً با فریم‌ریت تک رقمی مواجه میشم و یه جاهایی کلاً بازی برای یکی دو ثانیه سکته می‌کنه و دیگه از مفهوم فریم‌ریت خارج میشه! :|
در مورد موسیقی‌ها فعلاً نظری ندارم و چیز خاصی ندیدم. صداگذاری شخصیت اصلی هم بد نیست، ولی طراحیش اصلاً جالب نیست به نظرم. انتظار یه بانوی خیلی خوشگل و جذاب رو از همچین شخصیتی نداشتم، ولی این هم خیلی کج و کوله هست. حالا یه استودیویی می‌تونه همین کج و کوله رو هم خوب دربیاره، ولی این از هیچ جهتی طراحی خوبی نداره به نظرم. شخصیت‌پردازیش هم حداقل در اوایل کار زیاد جالب نیست و خیلی تلاش کردن که مثلاً یه حالت لاتی بهش بدن، ولی خوب درنیومده. برعکس دو تا شخصیت قبلی که هر دو چیزهای خفن و جالبی بودن و آدم از همون لحظات اول باهاش حال می‌کرد.
حالا باید بیشتر بازی کنم و ببینم چی میشه، ولی دو ساعت اول بازی که خیلی ناامیدکننده بود و حتی از سطح انتظارم با وجود اون امتیازها هم پایین‌تر.
حالا تو اولشی. بذار جلوتر بری فحش خوار و مادر میکشی به سازنده. یعنی اینقدر که من به اینا فحش دادم، توی عمرم به مردم اینقدر فحش ندادم:))
بالانس بازی کاملا تعطیله. وقتی میگم تعطیل، یعنی اینکه انتظار تخیلی ترین مردن هایی که توی عمرت دیدی رو باید داشته باشی. فقط نگاه کردن به دارک سولز و گفتن خب بیا ما هم سختش کنیم و به معنای واقعی کلمه Readـن با این ساختشون. ضربه میخوری با هیت باکس تخیلی و یه ضرب میمیری. داج کردن رسما به درد عمشون میخوره. واقعا هیچ ایده ندارم چجوری روی Apocalyptic تمومش کردم. یکی از بدترین تجربه های زندگیم بود و امیدوارم طراح گیم پلیشون بره زیر تریلی 18 چرخ.
چک پوینت ها هم از اونور رو اعصابن. یعنی باید 4 نعل نصف مپ رو بری تا برسی به اونجایی که مردی و بازم میمیری. دوربین که اصن حرفش رو نزن. لاک کردن روی دشمن ها با اون رنگی که مثلا باید اخطار بده دشمن از کدوم جهت داره حمله میکنه که دیگه واویلا. نباشه سنگین تره واقعا. سلاح های دوم همشون از بیخ به درد بیل زدن باغچه خونه-ت میخورن:|:D سلاح اصلی به شدت تکراریه. کمبوها هم که تعطیل. من واقعا موندم اینا بعد از شماره دوم به اون گولاخی، چجوری اینو ساختن. اصن قابل درک نیست برام همچین مخلوق چندش آوری:D

با تمامی این اوصاف، یه پتانسیل از دست رفته ای توی بازی هست. قشنگ میتونستن یه چیز گولاخ در بیارن از توش:(

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دارک 3 فری شد گفتم چه عجب سونی بازی جدید داد نگو این بازیش آشغاله که داده اون یکی بازی هم که بتمن مال 2015 هست البته اینجا هرچی بدی به به چه چه میکنن، بازیهای پلاس شدن یا یه مشت اشغال تخفیف تا خرخره خورده یا یه مشت تاریخ مصرف گذشته، اینم بخاطر نبود رقیب هست کمپانی ای که الان یه سال و تا ریلیز کنسول بعد دوسال دایورت میکنه گیمرهاشو،حالا چپ و راست برن تو تاپیک امتیازات گیرز5 عروسی بگیرن

• Like
Reactions: Nameless King

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حالا شما تصور کنید من یکی از بهترین تجربیات زندگیم رو با RDR2 داشتم که تازه امروز تموم کردم، و از فردا قراره این بازی رو شروع کنم... اصن افسرده ام از عرش رسیدم به فرش:(:D
فقط چون مجانی شد گرفتمش، ولی عادته دیگه تصمیم گرفتم تمومش کنم باید واقعا تموم کنم وگرنه میره رو اعصابم:|:D
داش اگه بی بازی نیستی اصلا شروعش نکن دو روز دیگه هم مهر آبان میاد کلی بازی هست بخر بازی کن

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
یعنی واقعا این اشغال رو میخواین دانلود کنین؟؟؟؟؟؟
به قران حیف حجم
یعنی اشغال تر از این من بازی توی این نسل ندیدم
گرافیک توی دیوار
فریم در 90 درصد اوقات زیر 20 که هیچی کلا بازی فریز میکنه
گرافیک هنری اشغال
سلاح ها اشغال
باس ها اشغال
جادو ها اشغال
شخصیت پردازی زیر خط فقر
اگر نمره زیر 0 میشد داد خودم بهش میدادم تا جایی رفتم که یه جادویی میگیری که موهاش بنفش میشه و از روی دیوارها میره بالا که دیگه نکشیدم از بس اشغال بود
نمره 0 براش زیاده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یعنی واقعا این اشغال رو میخواین دانلود کنین؟؟؟؟؟؟
به قران حیف حجم
یعنی اشغال تر از این من بازی توی این نسل ندیدم
گرافیک توی دیوار
فریم در 90 درصد اوقات زیر 20 که هیچی کلا بازی فریز میکنه
گرافیک هنری اشغال
سلاح ها اشغال
باس ها اشغال
جادو ها اشغال
شخصیت پردازی زیر خط فقر
اگر نمره زیر 0 میشد داد خودم بهش میدادم تا جایی رفتم که یه جادویی میگیری که موهاش بنفش میشه و از روی دیوارها میره بالا که دیگه نکشیدم از بس اشغال بود
نمره 0 براش زیاده
تنها بازی آفلاینی که اندازه خودش آپدیت داره، مگه مایکرو مارو نجات بده وگرنه نسل بعد دوباره ایندی میده بخوردمون حالا خوبه بکوارد داره نداشت که یه مشت ایندی اشغال فری میکنه

• Like
Reactions: X B I T B

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
دارک 3 فری شد گفتم چه عجب سونی بازی جدید داد نگو این بازیش آشغاله که داده اون یکی بازی هم که بتمن مال 2015 هست البته اینجا هرچی بدی به به چه چه میکنن، بازیهای پلاس شدن یا یه مشت اشغال تخفیف تا خرخره خورده یا یه مشت تاریخ مصرف گذشته، اینم بخاطر نبود رقیب هست کمپانی ای که الان یه سال و تا ریلیز کنسول بعد دوسال دایورت میکنه گیمرهاشو،حالا چپ و راست برن تو تاپیک امتیازات گیرز5 عروسی بگیرن

من که آروم آروم دارم از سونی‌میرم‌طرف استیم .یه بازی بخر صد سال بدون پلاس آنلاین بازی کن

Sent from my iPhone using Tapatalk

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حالا تو اولشی. بذار جلوتر بری فحش خوار و مادر میکشی به سازنده. یعنی اینقدر که من به اینا فحش دادم، توی عمرم به مردم اینقدر فحش ندادم:))
بالانس بازی کاملا تعطیله. وقتی میگم تعطیل، یعنی اینکه انتظار تخیلی ترین مردن هایی که توی عمرت دیدی رو باید داشته باشی. فقط نگاه کردن به دارک سولز و گفتن خب بیا ما هم سختش کنیم و به معنای واقعی کلمه Readـن با این ساختشون. ضربه میخوری با هیت باکس تخیلی و یه ضرب میمیری. داج کردن رسما به درد عمشون میخوره. واقعا هیچ ایده ندارم چجوری روی Apocalyptic تمومش کردم. یکی از بدترین تجربه های زندگیم بود و امیدوارم طراح گیم پلیشون بره زیر تریلی 18 چرخ.
چک پوینت ها هم از اونور رو اعصابن. یعنی باید 4 نعل نصف مپ رو بری تا برسی به اونجایی که مردی و بازم میمیری. دوربین که اصن حرفش رو نزن. لاک کردن روی دشمن ها با اون رنگی که مثلا باید اخطار بده دشمن از کدوم جهت داره حمله میکنه که دیگه واویلا. نباشه سنگین تره واقعا. سلاح های دوم همشون از بیخ به درد بیل زدن باغچه خونه-ت میخورن:|:D سلاح اصلی به شدت تکراریه. کمبوها هم که تعطیل. من واقعا موندم اینا بعد از شماره دوم به اون گولاخی، چجوری اینو ساختن. اصن قابل درک نیست برام همچین مخلوق چندش آوری:D

با تمامی این اوصاف، یه پتانسیل از دست رفته ای توی بازی هست. قشنگ میتونستن یه چیز گولاخ در بیارن از توش:(
علی نقدی تو دیبازی نوشتی و این متنت هرکی باشه فک میکنه 3 یا 4 دادی ولی 7.5 دادی خیلی زیاد ندادی؟

• Like
Reactions: paradaimix

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
علی نقدی تو دیبازی نوشتی و این متنت هرکی باشه فک میکنه 3 یا 4 دادی ولی 7.5 دادی خیلی زیاد ندادی؟
ببین من آخر متنم هم گفتم که پتانسیل خیلی خوبی داشته و میشه درک کرد سازنده میخواسته چیکار کنه ولی توی اجرا خیلی ناقص عمل کردن. من خودم این چالشی که توی بازی گذاشتن رو خیلی دوست داشتم ولی بازی در بیشتر مواقع (به خصوص توی درجات سختی آخری) وارد حیطه آزار دهنده میشه. تمام مواردی که گفتم رو میشه نادیده گرفت و خیلی روی مُخ نیستن ولی سیستم چک پوینت و بالانس بازی بزرگ ترین مشکلات بازی هستن و کاملا معلومه سازنده همینطوری یه چیزی سر هم کرده گذاشته توی بازی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر