Darksiders 3

5pht_dsiii.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: THQ Nordic
Engine:
UE4
Genre: Action-Adventure
Release:
2018

8qc1_info.png
دارک سایدرز 3 توسط Gunfire Games، متشکل از اعضای سابق استدیو منحل شده Vigil Games؛ سازندگان اسبق سری دارک سایدرز در حال ساخت است و شخصیت اصلی نیز سومین سوار آخرالزمان، خشم(Fury)، است که برای نابودی هفت گناه مرگبار (Seven Deadly Sinss) و بازگرداندن تعادل پا به زمین می‌گذارد.

hl86_dsiii_topic2.png

d1-1.jpg

d6-1.jpg

d2-1.jpg

d3-1.jpg

d4-1.jpg

d5-1.jpg

تریلر

mq9n_console.png

پست با انتشار اطلاعات بیشتر آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
DLC به قدری تکراری و یکنواخته که واقعا میمونی اصلا چه دلیلی داشت که زحمت ساختش رو به خودشون دادن:D محیط ها که کلا یه شکل و یکنواخت هستن. 4تا باس کاملا شبیه هم هستن و توی یکی دوتا حرکت کوچک فرق میکنن. کلا 2 نوع دشمن بیشتر توی DLC نیست و همونا نزدیک شونصد بار تکرار میشن. داستان هم در حد شلغم. به شدت ناامید کننده هست DLC. به نظرم حتی ارزش یه بار رفتن رو هم نداره.
اصلا گفتم داستان رو تعریف کنند برای همین بود که با توجه به توضیحات قبلش بی خیال خریدش شدم:D
ولی اگر انقدر بیخود ساختن واقعا خسته نباشن:| خو دارید میسازید یه چی بسازید ارزش بازی کردن داشته باشه! مثلا میگفتید DLCداستانیش خوبه، به خاطر چلنج و آرمورها سیزن پس میگرفتم...ولی حالا...(البته هر موقع تخفیف میخورد سیزن پس:-" )

بگذریم....
چند روز پیش یک تریلر مخصوص War از DS Genesis اومد....

توی تریلر معرفی ما پلتفرمر و پازل دیدیم...توی این یکی تبدیل حالت ( Chaos Form ) رو برای وار نسون دادن
و نکته جالب تر از اون حضور بخش های اسب سواری بود برام:D عجب!
حتی با توجه به تغییر دوربین، به DS بودن خودش خیلی پایبنده! :D خوشمان آمد!

ولی حالا که اسب هست و تغییر حالت هم هست، دیگه واقعا مطمئنم بازی از Strife نخواهیم گرفت:( به قولی سورپرایزها و تازگی کاراکتر رو اسپویل کردن رفت تا حدی:p

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
دو شماره قبلی رو بازی کرده بودم و این هم حتما باید بازی میکردم و وقتی اومد پلاس :* خب چه بهتر از این....رایگان گرفتمش....

بازی بد نبود در کل ولی مشکلاتی که داشت رو اعصاب بود....اولیش لود کردن محیط وسط بازی کردن بود که مثلا از یه جا میری یه جا دیگه یهو میره تو لود و 2-3-4 ثانیه بازی کلا متوقف میشه:o واقعا برام عجیب بود این موضوع...

دومین مشکل نحوه سیو شدن و لود شدن بعد مردن و چک پوینتها بود که خیلی بیخود بود

سومین موضوع گرافیک بازی بود که واقعا در حد این اخر نسل دیگه نیست شاید اگر بازی 2015 عرضه میشد قابل قبول بود ولی الان دیگه اخه:((

داستانش بد نبود و نسبتا روایتش هم جالب بود...مخصوصا باس ها بعضی هاشون خوب بودن واقعا و در کل خوشم اومد ولی خیلی خراب کردنش این قسمت رو....کاشکی اون دو قسمت قبلی رو یکم بیشتر ازش الهام میگرفتن و نزدیک تر به اونا میساختنش....

در کل تو این زمونه کمبود بازی سینگل پلیر هک اسلش خب برای من که واقعا غنیمت بود و با صبر حوصله بسیار زیادی بازی کردم و تمام جاهای مخفی و این چیزها رو هم رفتم دنبالش....و چند ساعتی سرگرمی بود... فقط کاش بیشتر رو بازی تمرکز میکردن و سیستم مبارزات و اپگرید ها و اینها کاملا قابل ارتقا بودن ولی حیف//

ادیت: نمیدونم مقصر این وسط THQ nordic رو میشه دونست یا نه ولی فکر میکنم انقدر سرشون رو با ip های مختلف شلوغ کردن و هرچی گیرشون اومده خریدن که نمیدونن چیکار کنن و سرسری بازی رو ساختن و تحویل دادن..//

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Nameless King

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
بنده می‌خوام در اینجا توبه کنم و بگم در مورد Darksiders 3 اشتباه می‌کردم! :D زیاد پیش میاد که آدم یه بازی‌ای رو شروع میکنه و اوایل حال نمیکنه و بعد کم‌کم خوشش میاد، ولی Darksiders 3 از این نظر یکی از بیشترین اختلاف‌ها رو بین اول و آخر بازی برای من داشت! یعنی اوایلش انقدر اعصابم خورد شده بود که نزدیک بود بذارمش کنار، ولی کم‌کم خوشم اومد و اواخر دیگه داشتم خیلی لذت می‌بردم.
با دو نسخه‌ی قبلی فاصله داشت برام، ولی در مجموع بازی خوبی بود و لذت‌بخش، البته اگه مشکلات فنی رو در نظر نگیریم. یعنی فریم‌ریت پایین در خیلی بخش‌ها و سکته‌های عجیب و گیر کردن وسط زمین و هوا برای عبور از بخشی به بخش دیگه. یا مثلاً اتفاقات زیبایی برام افتاد و توی یکی از صحنه‌های بازی که جونم کم بود، ۲،۳ تا دشمن خشمگین و وحشی از دور به سمتم اومدن و منم دیدم درهای شهادت داره باز میشه و عقب‌نشینی کردم! :D یه صد متری عقب رفتم که یه گوشه‌ای گیرشون بندازم و یکی یکی بزنمشون، ولی بندگان خدا تا یه جایی دنبالم اومدن و یه دفعه وسط راه غیب شدن! :)) انقدر دلم براشون سوخت که می‌خواستم دسته رو بذارم کنار و فاتحه‌ای بفرستم. :(
ولی به جز این مشکلات، بازی خوبی بود برام. البته مشکلات دیگه‌ای هم از نظر گیم‌پلی و مخصوصاً دوربین داشت و کلاً اگه کسی به بازی گیر بده، بهش حق میدم. ولی خودم وقتی بهش عادت کردم دیگه برام لذت‌بخش شد و حتی سیستم مبارزاتش هم به دلم نشست. خود شخصیت Fury هم با اینکه در حد دو تای قبلی نبود، ولی از اواسط کار به بعد شخصیت‌پردازی بهتری پیدا کرد.
در مجموع با تموم کردن بازی، به آینده‌ی این مجموعه امیدوار شدم و به نظرم اگه بتونن ایرادات کار رو برطرف کنن و یه ذره بیشتر روی بعضی چیزها وقت بذارن، نسخه‌ی بعدی میتونه به شدت خفن بشه (این Darksiders Genesis هم جالب به نظر میرسه، ولی منظورم نسخه‌ی چهارم و اصلی هست). کلاً بعضی جاهای بازی حس کم‌کاری سازنده‌ها به چشم می‌خورد که احتمالاً یکی از دلایلش بودجه‌ی پایین و جمع و جور بودن تیم سازنده بوده که الآن با سوددهی بازی می‌تونیم امیدوار باشیم نسخه‌ی بعدی عملکرد بهتری داشته باشه. مثلاً دیگه شاهد این حالت افتضاح نباشیم که توی پایگاهی که انسان‌ها جمع شدن، دیالوگ‌ها در این حد داغون باشه! بعضی وقت‌ها پیش می‌اومد که بعد از چند ساعت سر می‌زدم اونجا ببینم خبری هست یا نه و با انسان‌ها صحبت می‌کردم. به شکل فجیعی همه‌شون یه چیز می‌گفتن و مثلاً یه بانوی محترم و یه آقای کچل و یه پیرمرد مفلوک و... همگی یه دیالوگ کاملاً یکسان می‌گفتن و در عرض ۳۰ ثانیه، ۶ بار پشت سر هم با صداهای مختلف می‌شنیدم که «دستت درد نکنه خواهر! الآن دیگه می‌تونم یه خواب آرومی داشته باشم!» بابا حداقل یه ذره تنوع می‌دادین به این دیالوگ‌ها! :D
یه موضوع دیگه هم که به گیم‌پلی برمی‌گشت، مجبور نکردن مخاطب به استفاده از سلاح‌های مختلف وسط مبارزات بود. خیلی‌ها خودشون جنبه دارن و وقتی سلاح‌های متنوع دستشون هست، از همه استفاده می‌کنن ولی من این مدلی نیستم و باید زور بالا سرم باشه! :D و چون این زور نبود و دشمن‌ها همگی با اسلحه‌ی اصلی می‌مردن، تقریباً کل بازی رو با همون جلو رفتم و خیلی خیلی کم پیش اومد که سراغ استفاده از بقیه‌ی اسلحه‌ها هم برم. به نظر می‌شد مثلاً یه تنوعی توی نحوه‌ی ضربه خوردن دشمن‌ها داد و بعضی‌هاشون فقط با اون بنفشه بمیرن و بعضی با آتیشی و... البته از نظر معماها و چیزهای جانبی استفاده‌ی خوبی از اینا شده بود و هر چند وقت یه بار باید سراغ یکی از قدرت‌ها می‌رفتیم و حداقل این‌طوری از خاک خوردن و مظلوم واقع شدن کامل اینا جلوگیری شده بود. :D
به هر حال باید ببینیم نسخه‌ی بعدی به کجا میرسه و ماجراها چطوری پیش میره. دیگه ایشالا بعد از قرن‌ها بتونیم ادامه‌ی واقعی داستان رو ببینیم و نیازی نباشه در دوران سالمندی دسته رو بگیریم دستمون و بازی رو جلو ببریم که ببینیم پایان ماجرا چیه. :D

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
همون اوایل که بازی رلیز شده بود روی pc شروع کردم به بازی ولی از بس تو یه ساعت اول stop working داد بی خیالش شدم تا این ماه که تو psn رایگان شد.
اگه اشتباه نکنم حجم اولیه بازی 18 گیگ بود و 20 و خورده ای گیگ براش اپدیت اومده. به اومید اینکه این آپدیت ها، زدم بازی دانلود شد
حدود 10 ساعت بازی کردم و چند تا باس سر راه ام شتک شدن. با این همه آپدیت هنوز بازی کلی مشکل داره.
من روی پرو بازی می کردم ولی همچنان سر مبارزات معمولی هم لگ داشتم چه برسه به باس ها. تا دلت بخواد بین زمین و آسمون و اجسام گیر کردم. بعضی وقت ها بازی برای 5-10 ثانیه میره تو فکر تا منطقه جدید لود کنه.(مپ بازی به هم پیوسته است و همش باید بین مناطق مختلف جابجا بشی) حساب کنید برای ورود به هر منطقه باید 5 ثانیه لودینگ داشته باشی.
بازی چند مدل پرش داره: 1- پرش معمولی، 2- دابل جامپ، 3و4 که با پیش روی آزاد میشه. میتونم بگم 99% مواقع اصلا پرش معمولی کاربرد نداره. امکان نداره یه سطحی ببینی و با یه بار پرش بهش برسی. خوب شاید بگید دابل جامپ برای همین گذاشتن ولی جالبه دابل جامپ هم به جز اوایل بازی کاربرد نداره و باید از مدل سوم استفاده کنید.
با استفاده از اسلحه اصلی میشه از بعضی از جاها آویزون شد و بین قسمت ها مختلف جابجا شد. ولی بازم 99% مواقع با یه بار زدن دکمه مربع آویزون نمیشه و وسط زمین و هوا شروع میکنه به اتک دادن. نتیجه اش میشه اینکه سقوط میکنه مجبور میشی از چک پویت قبلی که 5 دقیقه راهه بازی شروع کنی تا برسی به همون جا و دوباره سقوط کنی.
مبارزات بازی از سول بورن اسکی رفتن ولی سلاح اصلی که دادن دست کاراکتر بدرد این سبک نمی خوره. برای این سلاح باید 100 مثل GOW 3 بریزه سرت نه اینکه حداکثر با 2 تا دشمن مبارزه کنی.
تا اینجا ک من بازی کردم 3تا سلاح دیگه هم آزاد شد. آخری که تو شماره اول هم بوده و تکراری بود. دو تای دیگه هم فقط افکت ضربه زدن متفاوتی داشتن .( البته با رد و برق های اسلحه سومی خیلی حال کردم)
اما گل سرسبد مشکلات بازی که مجبورم کرد بازی پاک کنم: سر باس اختاپوس باید با اسلحه ای که چند دقیقه پیش آزاد شده به چشم های این موجود بدبخت اتک بدیم تا تمام دست و پا هاش جمع کنه و راه فرار آزاد بشه. اما بعد اینکه دست و پاهاش جمع میکنه، بازی هیچ نشونی نمیده که باید کجا بری و بعد از چند لحظه دوباره مبارزه شروع میشه. اتفاقی که این وسط افتاده این بود که نه من میتونستم به باس اتک بدم نه اون به من اتک میداد. بعد چند بار ریست کردن بازی باس دوباره شروع کرد به من اتک دادن ولی من همچنان نمی تونستم کاری کنم....
سعی کنید سمت این بازی نیاد اصلا
3/10

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

تریلر شخصیت Strife هم برا Darksiders Genesis اومد
تا الان WAR رو داشتیم یـ شخصیت کاملا جدی که با هیچ کسی شوخی نداشت
Death رو داشتیم که شخصیت متعادلی داشت
Fury رو داشتیم به که به شدت مغرور بود
حالا هم Strife شوخ رو داریم
نسخه ی بعدی و اگه عمری موند جمع شدن چهار تا سوار کنار هم دیدن داره >:)

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
همون اوایل که بازی رلیز شده بود روی pc شروع کردم به بازی ولی از بس تو یه ساعت اول stop working داد بی خیالش شدم تا این ماه که تو psn رایگان شد.
اگه اشتباه نکنم حجم اولیه بازی 18 گیگ بود و 20 و خورده ای گیگ براش اپدیت اومده. به اومید اینکه این آپدیت ها، زدم بازی دانلود شد
حدود 10 ساعت بازی کردم و چند تا باس سر راه ام شتک شدن. با این همه آپدیت هنوز بازی کلی مشکل داره.
من روی پرو بازی می کردم ولی همچنان سر مبارزات معمولی هم لگ داشتم چه برسه به باس ها. تا دلت بخواد بین زمین و آسمون و اجسام گیر کردم. بعضی وقت ها بازی برای 5-10 ثانیه میره تو فکر تا منطقه جدید لود کنه.(مپ بازی به هم پیوسته است و همش باید بین مناطق مختلف جابجا بشی) حساب کنید برای ورود به هر منطقه باید 5 ثانیه لودینگ داشته باشی.
بازی چند مدل پرش داره: 1- پرش معمولی، 2- دابل جامپ، 3و4 که با پیش روی آزاد میشه. میتونم بگم 99% مواقع اصلا پرش معمولی کاربرد نداره. امکان نداره یه سطحی ببینی و با یه بار پرش بهش برسی. خوب شاید بگید دابل جامپ برای همین گذاشتن ولی جالبه دابل جامپ هم به جز اوایل بازی کاربرد نداره و باید از مدل سوم استفاده کنید.
با استفاده از اسلحه اصلی میشه از بعضی از جاها آویزون شد و بین قسمت ها مختلف جابجا شد. ولی بازم 99% مواقع با یه بار زدن دکمه مربع آویزون نمیشه و وسط زمین و هوا شروع میکنه به اتک دادن. نتیجه اش میشه اینکه سقوط میکنه مجبور میشی از چک پویت قبلی که 5 دقیقه راهه بازی شروع کنی تا برسی به همون جا و دوباره سقوط کنی.
مبارزات بازی از سول بورن اسکی رفتن ولی سلاح اصلی که دادن دست کاراکتر بدرد این سبک نمی خوره. برای این سلاح باید 100 مثل GOW 3 بریزه سرت نه اینکه حداکثر با 2 تا دشمن مبارزه کنی.
تا اینجا ک من بازی کردم 3تا سلاح دیگه هم آزاد شد. آخری که تو شماره اول هم بوده و تکراری بود. دو تای دیگه هم فقط افکت ضربه زدن متفاوتی داشتن .( البته با رد و برق های اسلحه سومی خیلی حال کردم)
اما گل سرسبد مشکلات بازی که مجبورم کرد بازی پاک کنم: سر باس اختاپوس باید با اسلحه ای که چند دقیقه پیش آزاد شده به چشم های این موجود بدبخت اتک بدیم تا تمام دست و پا هاش جمع کنه و راه فرار آزاد بشه. اما بعد اینکه دست و پاهاش جمع میکنه، بازی هیچ نشونی نمیده که باید کجا بری و بعد از چند لحظه دوباره مبارزه شروع میشه. اتفاقی که این وسط افتاده این بود که نه من میتونستم به باس اتک بدم نه اون به من اتک میداد. بعد چند بار ریست کردن بازی باس دوباره شروع کرد به من اتک دادن ولی من همچنان نمی تونستم کاری کنم....
سعی کنید سمت این بازی نیاد اصلا
3/10
ولا 3 هم براش زیاده
تنها نمره برازنده بازی 0 هست
بدترین بازی نسل بود برام حیف دو نسخه قبلی به خصوص نسخه اول

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
اقا الان بازی رو تموم کردم
سورپرایز پایانی و دیدن strife هم معرکه بود
ولی یه چیزی
تا الان تمام افت فریم ها و باگ ها رو پشت سر گذاشتم و تحمل کردم ولی این اواخر بازی جایی که زیر اوار گیر کرده بودیم و داشت اوار روی سر فیوری خراب میشد کنسول به کل خاموش شد(ONE X دارم)
یعنی اولین باره سره یک بازی که کنسولم خاموش میشه
حالا میخوام ببینم بقیه هم مشکل خاموش شدن کنسول سره این بازی رو داشتن؟؟؟ کنسول رو دوباره روشن کردم و اون کات سینی که باعث خاموش شدن شد هم رد کردم و دیگه تا اخر بازی مشکلی نداشت
شنیده بودم بازی مشکلات فنی زیاد داره ولی ایا خاموش شدن کنسول هم حزو مشکلات بازی هست؟؟؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Genesis رو تموم کردم. خیلی بهتر از اون چیزی بود که فکرش رو میکردم. گیم پلی War و Strife خیلی خوب بودن. War تقریبا همون ورژن شماره 1 هست ولی یه خرده شاخ و برگ بهش دادن. Strife هم که آدم دوست داره کل بازی رو باهاش تنهایی بره:D هم نزدیک زنه و هم دور زن. چندین نوع مهمات هم داره که خیلی جالب کار شدن و به شدت کارآمد هستن. سیستم آپگرید قدرت ها خیلی جالبه و دستتون خیلی بازی تا اونجور که میخوایین، Stat های مختلف رو شخصی سازی کنید. موسیقی بازی عالیه:D از همون منوی اصلی شروع میشه و توی همه مراحل خودش رو نگه میداره. کلی خرت و پرت توی بازی هست که ارزش تکرارش رو بالا میبره. Coop هم که خیلی جوابه خصوصا توی Arena. گرافیک هم با توجه به ایزومتریک بودنش خوبه و دورنماها خیلی خوب کار شدن. داستانش هم به طور کلی زیاد چیزی نداره اما پایان خیلی خیلی جالبی داره که به شخصه خیلی حال کردم باهاش:D
به طور کلی بازی صد برابر بیشتر از نسخه سوم، Darksiders تر هست:D حتما تجربه-ش کنین.

پ.ن: ;کریپی تر از Havoc Form این Strife ندیدم:D خیلی هم گولاخه در عین حال:D

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,535
Genesis رو تموم کردم. خیلی بهتر از اون چیزی بود که فکرش رو میکردم. گیم پلی War و Strife خیلی خوب بودن. War تقریبا همون ورژن شماره 1 هست ولی یه خرده شاخ و برگ بهش دادن. Strife هم که آدم دوست داره کل بازی رو باهاش تنهایی بره:D هم نزدیک زنه و هم دور زن. چندین نوع مهمات هم داره که خیلی جالب کار شدن و به شدت کارآمد هستن. سیستم آپگرید قدرت ها خیلی جالبه و دستتون خیلی بازی تا اونجور که میخوایین، Stat های مختلف رو شخصی سازی کنید. موسیقی بازی عالیه:D از همون منوی اصلی شروع میشه و توی همه مراحل خودش رو نگه میداره. کلی خرت و پرت توی بازی هست که ارزش تکرارش رو بالا میبره. Coop هم که خیلی جوابه خصوصا توی Arena. گرافیک هم با توجه به ایزومتریک بودنش خوبه و دورنماها خیلی خوب کار شدن. داستانش هم به طور کلی زیاد چیزی نداره اما پایان خیلی خیلی جالبی داره که به شخصه خیلی حال کردم باهاش:D
به طور کلی بازی صد برابر بیشتر از نسخه سوم، Darksiders تر هست:D حتما تجربه-ش کنین.
بازی ریلیز شده یا کد فرستادن برات ؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بازی ریلیز شده یا کد فرستادن برات ؟
کد بوده. خود بازی 5 دسامبر میاد.
بر خلاف ظاهرش، زمان تموم کردنش هم خوبه. 12 ساعت طول کشید تموم بشه. هنوز شونصدتا Arena مونده و کلی هم خرت و پرت جدید برای پیدا کردن توی محیط های مراحل اصلی:D بعضی جاها آدم فکر میکنه داره دیابلو بازی میکنه:D

• Like
Reactions: Little John

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
کد بوده. خود بازی 5 دسامبر میاد.
بر خلاف ظاهرش، زمان تموم کردنش هم خوبه. 12 ساعت طول کشید تموم بشه. هنوز شونصدتا Arena مونده و کلی هم خرت و پرت جدید برای پیدا کردن توی محیط های مراحل اصلی:D بعضی جاها آدم فکر میکنه داره دیابلو بازی میکنه:D
این نسخه رو فکر کنم جو مد و بقیه بچه های نسخه 1و 2 ساختن. واسه همین اینقدر دلنشینه. ایشالا یک اف بخوره استیم بازیش کنیم.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین

پ.ن: ;کریپی تر از Havoc Form این Strife ندیدم:D خیلی هم گولاخه در عین حال:D
بسیار هم عالی!
به طور کلی هم که تمام تریلرهاش جذاب میزدن:D

اگر بیشتر وقت داشتن و دو سوارکار دیگه هم میچپوندن تو بازی به نظرم جذاب تر و خفن ترم میشد! گرچه من که سال هاست منتظر Strifeم :D

• Like
Reactions: Safety & Peace

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
امیدوارم خوب بفروشه نسخه Death و Fury هم بسازن:x
تو نسخه 3 فیوری مسقیما به اینکه با Death بیشتر وقت میگذرونده اشاره میکنه

پ ن : نریم کلی پول پای بازی بدیم آخر برا پلاس رایگان شه
موندم آرزو کنم برا پلاس بدنش یا نه :D
عجب

آخرین ویرایش:

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
ازش بازی کردن داره این نسخه؟
من یادمه نسخه اول ر وزمان خودش بازی کردم اصلا گولاخ ترین بازی بود که به انجام داده بودم
نسخه دوم هم واقعا شخصیت پردازی و کیفیت فوق العاده داشت و داستان بازی و همچنین باس هاش عالی بودن
این نسخه کسی نظری داره؟

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
615
ازش بازی کردن داره این نسخه؟
من یادمه نسخه اول ر وزمان خودش بازی کردم اصلا گولاخ ترین بازی بود که به انجام داده بودم
نسخه دوم هم واقعا شخصیت پردازی و کیفیت فوق العاده داشت و داستان بازی و همچنین باس هاش عالی بودن
این نسخه کسی نظری داره؟
نظرات نسبت به این نسخه متفاوت و ضد و نقیضه من نظر خودم را زمانی که بازی را تمام کرده بودم از تاپیک pc اینجا براتون میگذارم ( مربوط به قبل از منتشر شدن dlc ها و اپدیت های جدیدتر هستش ) :

خب من بازی را تمام کردم و باید بگم wow . اصلا انتظار نداشتم که انقدر از بازی خوشم بیاد . ابتدای معرفی بازی نگران بودم که یک وقت بازی نتواند انتظاراتم را برآورده کند ولی زمانی که بازی کردم متوجه شدم نه تنها من را راضی کرده بلکه از انتظاراتم هم فراتر ظاهر شده . اولین نگرانی من از بابت داستان بود ، زمانی که سازنده های گفتند که نمیخواهند روی داستان مانور زیادی بدهند انتظار داشتم با داستان وشخصیت پردازی ضعیفی رو به رو باشم اما این دو مورد تبدیل به یکی از بزرگترین نکات مثبت بازی شد که نه تنها ضعیف نسبت بلکه از دو نسخه قبل هم به راحتی پیشی میگیره ، تقابل فیوری با هفت گناه و رشد و عمق شخصیتی که پیدا میکنه خیلی خوب به تصویر کشیده میشوند که متاسفانه در نسخه های قبلی برای من این مورد یک نقطع ضعف بود . به این مورد پیچش ها و گره گشایی های جذاب را هم اضافه کنید تا ذاستان این نسخه از نظر من بهترین در بین سری مخصوصا از نظر نوع روایت و عمق باشه .
گیم پلی بازی حالت سولز گونه پیدا کرده که خیلی لذت بخشه و اصلا خسته کننده نیست . ( جالبه که من سری سولز و blood borne را بازی نکردم و فقط گیم پلی آنها را دیدم مهم نیست چقدر سلاح ها و خود فیوری را آپگرید کنید باز هم حتی ساده ترین دشمن ها می توانند تهدید به حساب بیایند و باید با حواس جمع و دقت نظر به سراغ آنها رفت .من خیلی با دوربین بازی مشکلی نداشتم ولی حق میدهم که خیلی ها باهاش مشکل داشته باشن و به مذاق همه خوش نیاد . hollow form ها هم بسیار جالب و جذاب هستند و استفاده از آنها چه در مبارزه و جه در پلتفرمینگ و حل معما ها بسیار لذت بخش هست . نقشه ی بازی به وسعت نسخه دوم نیست در عوض کوچکتر ولی پرجزئیات تر شده که هر 6 مکان به هم ارتباط دارند که به نظرم این تصمیم از طرف سازندگان ، تصمیم بسیار خوبی بود . محیط ها بسیار پرجزئیات و پر از راه مخفی هستند که میتوانید خیلی از راه ها را با hollow form های جدیدی که به دست میآورید باز کنید یا به مکان هایی دسترسی پیدا کنید که قبلا امکان دست یابی به آن را نداشتید . درمورد طراحی و گرافیک هم باری عالی عمل کرده و پیشرفت چشمگیری نسبت به دو نسخه قبلی خودش داشته محیط ها بسیار زیبا و و چشم نواز و پر جزئیات طراحی شدند . طراحی شخصیت ها به خصوص فیوری خوب صورت گرفته و مشکل خاصی نداره . تنها گله ی من از این بازی یکی کم رنگ شدن نقش موسیقی نسبت به عنوان قبلی ( موسیقی بازی خیلی خوبه فقط در طول بازی احساس میکردم کمه ) هست و دیگری جداکردن crucible و abyssal armor از بازی و فروختن آن به صورت جدا هستش که کار جالبی نیست . شاید سازنده به خاطر کمبود بودجه و کسب درآمد بیشتر ( به دلیل پایین بودن شدید بودجه ) مجبور به اینکار شده . در کل بازی برای من یکی از بهترین بازی هایی که تجربه کردم و بهترین نسخه از این سری دوست داشتنی بود .

متاسفانه شکلک middle finger هم نداریم که نثار منتقد هایی که با بی عدالتی نمره دادن کنم :D
در کل حتما و حتما بازی کردنش را پیشنهاد میکنم . یکی از underrated ترین بازی هایی هست که تا به حال دیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر