Darksiders 3

5pht_dsiii.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: THQ Nordic
Engine:
UE4
Genre: Action-Adventure
Release:
2018

8qc1_info.png
دارک سایدرز 3 توسط Gunfire Games، متشکل از اعضای سابق استدیو منحل شده Vigil Games؛ سازندگان اسبق سری دارک سایدرز در حال ساخت است و شخصیت اصلی نیز سومین سوار آخرالزمان، خشم(Fury)، است که برای نابودی هفت گناه مرگبار (Seven Deadly Sinss) و بازگرداندن تعادل پا به زمین می‌گذارد.

hl86_dsiii_topic2.png

d1-1.jpg

d6-1.jpg

d2-1.jpg

d3-1.jpg

d4-1.jpg

d5-1.jpg

تریلر

mq9n_console.png

پست با انتشار اطلاعات بیشتر آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
از انجایی که انتشار ویدیو های بازی و نوشته ها اختصاصی با IGN هست منتقد IGN از تجربه ۲ ساعتش با بازی گفته
در ابتدا گفته دنیای بازی به شکلی نوشته شده که هر چه گناهان بیشتری پاک کنید یکجور سخت تر میشه بازی و گفته هر یک از دشمن ها در مقیاس با ۲ بازی قبلی سر سخت تر هستن ولی کوچکترن و اینکه اشاره کرده به سیستم رضایتبخش و جذاب Counter بازی و گفته این نیاز به دقت دارد و توجه تغییرات بازی (ضربه زدن در موقع مناسب مثالش بازی بتمن ) و گفته این سیستم من هر چه بهتر و بهتر بهش در بازی پی بردم و اینکه اگر در موقع مناسب به ضربه دشمن Counter کنید یک صفحه ای نمایش داده میشه و میتونید با استفاده از توانایی ها که برای فوری فعال کردین ضربات مختلفی بزنید و گفته من طی دو ساعت ۱۲ نوع مختلف دشمن مشاهده کردم از اونجایی که هر کدام انمیشن و کمبو های مختلفی داشتن باید برای هر یک دوباره سیستم Counter تمرین میکردم
در ادامه گفته ابتدا برای هر دشمن د تایم بندی Counter ها زود عمل میکردم ولی هر چی بیشتر بازی کردم تونستم بهتر ضرلات دفع کنم و این برای هر کدام از دشمنان جدید جذابیتی داشت و ادامه داده نمیدونم در مجموع بازی چند دشمن دارد ولی این سیستم Counter خیلی دیرتر احساس تکراری بودن مثل کمبت Darksiders 2 رو میده و گفته در این نسخه Doge کردن و Counter کردن اهمیت زیادی داره و سازنده تاکید کردن که بیشتر از سری Dark souls تو این موارد الهام گرفتن و اگه این کار نکنید در بازی بارها خواهید مرد
بزرگترین ارتقا رو نسبت به ۲ نسخه قبل نوع رویکرد به جهان بازی میداند . ۶ سیاهچاله متصل به هم که به طور اهسته و از محیط به محیط دیگر تغییر میکنند و گفته نوعی همپوشانی دارند با هم و سازنده معتقده یک بازی خطی نیست و گفته من فقط ۲ محیط دیدم یکی زندان و دیگر اتشفشان هر دو حالت و طراحی خوبی دارند و نسبت به نسخه های اولیه که فقط متمرکز بر زمین بودن

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
خدا وکیلی هنوز چیز از بازی نشون ندادن که اینجوری نسخه ی بازی رو میپیچونین مکانیز های بازی میتونه خیلی بیشتر از اینا باشه هیچ چیزی ازشون فعلا رو نکردن داستان هم که باز گفتن قرار عظیم باشه و پره از تویست های خفن که اندینگ شماره دوم هم شاملش میشه ولی ظاهرا هنوز بخش کات سین های بازی رو تموم نکردن که کمی نمایش بدن بببینم اوضاع از چه قرار من خودم انتظار دارم حداقل یـ تریلر بدن که کمی هایپ کنه ولی هنوز خبری ازش نیست متاسفانه ! به نظر باید صبر کنیم ببینم چی میشه من که خودم فک میکنم بازی تاخیر بخوره با این حال بازم من خوشبینم به بازی و به نظرم میتونه موفقیت نسخه های قبلی رو دوباره تکرار کنه ....
خب منم گفتم بالاتر:
. این نسخه تا اینجا خیلی بد بوده

باس فایت ها هم بعید میدونم تا 5 ماه عوض بشن. نمایش های بازی جوریه که انگار سازنده اصلا به بازی خودشون اعتماد ندارن.در کل امیدورام نتیجه کار بازی خوبی در بیاد و حداقل جوری بفروشه که نسخه 4 هم ببینیم. اون پایان نسخه 2 هم بخوره تو سرشون8-|

• Like
Reactions: gamer1998y

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
همش نگران بودم ضرباتش سبک بمونه ولی این گیم پلی خیلی متفاوت شده البته گیمرش هم تعطیل نبود ، جدای کمبوهاش احساس میکنم حرکت زنجیر تو هوا بهتر شده مواقعی که زنجیرش رو بصورت معمولی حرکت میشه بهتر تاب میخوره
نگرانیم کمتر شد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
کیا بودن کات سین میخواستن؟ :D 6دقیقه کاتسین برای شما :D :

Six minutes of Darksiders III cutscene footage - Gematsu
نه شوری شوری نه بی مزگی بی مزگی رسما اسپویل خالص بود ! ینی حتما باید این IGN باید بیاد محتویات بازیشون رو نشر بده ؟ این مدلی ؟ خودشون عرضه ساخت یـ تریلر داستانی درست حسابی ندارن ؟ حتما باید یا گیمپلی کچل منتشر کنن یا کات سین اسپویل کننده ؟
پ.ن : کیفیت بافتا خیلی داغونه قبلا زیاد پیدا نبود ولی الان قشنگ از تو کات سین داد میزنه امیدوارم یـ فکری به حال بکنن !

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
ویدئو جدید با عنوان ...!!...Darksiders 3 Environmental Puzzles

ولی مثل اینکه شورای سوخته هم به یک چیزهایی اعتقاد داره وا..!!

چون اگه دقت کنید برای مردا واچر مذکر فرستاد و برای خانم ها واچر مونث در نظر گرفته ....یعنی فکر تمام لحظات تنهایی این دو تا رو کرده که یک وقت زبونم لال از مسیر ماموریت منحرف نشند...x_x

اون شمشیر هم که تو تریلر ها دیدیم عاریه ای بیش نیست مثل شماره یک, از یک جایی برمی داره میزاره یک جای دیگه حالا تو مسیر اگه دوست داشتید می تونید , طوریکه صاحبش متوجه نشه چند بار بتابونید و بچرخونیدش....سلاح اصلی همون بند رخت هست که چند تا گیره بهش وصله.....پس در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید...

نمی دونم چرا این زنجیرش منو یاد زنجیر پرنس تاریک می اندازه ... اون هم مثل این لاجون و کم شدت بود , و مثل کش تُنبون فقط دشمن ها رو نوازش میکرد و دشمن ها فقط و فقط به احترام پرنس اصلی میمردن....8->

IGN هم رسما یاور بازی رو استاد کرده...!! (ولی خودم به شخصه بر این باور استوارم که فیوری با این زنجیرهاش قابلیت این رو داره که ما...د.....ر بازی رو استاد کنه...!!:D...)

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
ویدئو جدید با عنوان ...!!...Darksiders 3 Environmental Puzzles

IGN هم رسما یاور بازی رو استاد کرده...!! (ولی خودم به شخصه بر این باور استوارم که فیوری با این زنجیرهاش قابلیت این رو داره که ما...د.....ر بازی رو استاد کنه...!!:D...)

خوب شد این آی فیلم نقطه چینو دوباره پخش کرد این یاور استاد کردن مد شد دوباره :))
یه ده سالی میشد من هر جا میگفتم یادشون نمیومد :))

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
تریلر GamesCom 2018
از حضور داداشی ها گرفته تا دشمن جدید صورت کَرکَسی و علامت مخصوص حاکم بزرگ....احترام بگذارید...!!
چقدر اینا تریلر بد می سازن دوزار هایپ آدم هم فروکش می کنه....!! یاد تریلر های شماره یک بخیر ...یکیش بود یارو خیلی صدای خفنی داشت می گفت the end of days was the end of man....یه همچین چیزایی ...زیاد گیر ندید....این یکی صداش شبیه گوریلا گراد بود...!!این غوله که فرشته ها رو پرپر میکنه هم پای ثابت تریلر ها شده...!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر