Darksiders 3

5pht_dsiii.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: THQ Nordic
Engine:
UE4
Genre: Action-Adventure
Release:
2018

8qc1_info.png
دارک سایدرز 3 توسط Gunfire Games، متشکل از اعضای سابق استدیو منحل شده Vigil Games؛ سازندگان اسبق سری دارک سایدرز در حال ساخت است و شخصیت اصلی نیز سومین سوار آخرالزمان، خشم(Fury)، است که برای نابودی هفت گناه مرگبار (Seven Deadly Sinss) و بازگرداندن تعادل پا به زمین می‌گذارد.

hl86_dsiii_topic2.png

d1-1.jpg

d6-1.jpg

d2-1.jpg

d3-1.jpg

d4-1.jpg

d5-1.jpg

تریلر

mq9n_console.png

پست با انتشار اطلاعات بیشتر آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
دو شماره قبلی تو هرچیزی کمبود داشتن، تو گیم پلی و مبارزات عالی بودن ولی این یکی تا این جا واقعا ضعیف بوده.
11 دقیقه گیم پلی نمایش میدن ولی بخودشون زحمت نمیدن کنترلر را بدن دست یه گیمر.( یا وقعا بازی ناقص و هیچ کمبویی نداره یا طرف بلد نیست بازی کنه)
گرافیک هنری مثل قبلی ها خوبه ولی از نظر تکنیکی پیشرفت خاصی نداشتن.
اگه با همین فرمون برن جلو، خیلی راحت فیل میشن.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
دقت کردید که بازی از وقتی که معرفی شده تا به الان شخصیت Fury تا حالا یک کلمه هم حرف نزده ؟! به نظر میاد اینا اول تمام بخش های گیمپلی رو میسازن بعد میرن سروقت بخش داستانی و کات سین و این حرفا ! اصلا با این حرکتشون حال نمیکنم بابا ناسلامتی بازی یـ Lore درست حسابی با یک سری شخصیت پر ابهت داره اون وقت میاید چهار تا نمایش گیم پلی اونم کچل نشون میدید ؟ چهار سوار اخرالزمانی پشم ؟ کدوم عقل سالمی اون مدل بازاریابی رو ول میکنه و این جوری بازیش رو نشون میده ؟

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
جالبه خیلی مشکوک میزنن
این از اون بازیاس که یا هیچی برا عرضه نداره یا که اینجوری دارن می کنن ملت سطح توقعشون بیاد پایین بعد یه دفعه بازی که اومد همه کیف کنن باهاش

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
ویدیوی پیش نمایش IGN رو‌دیدم‌ از چیزی که تجربه کرده راضی و میگه که روند توسعه بازی به خوبی داره طی میشه از لول دیزاین تو در توی بازی تعریف میکنه پازل هایی‌ که‌ دیده روند حل کردنشون به نظرش‌طبیعی تر و عقلانی تر میومدن (نسبت به نسخه های قبلی) طبق گفته های سازندگان بازی قرار بزرگترین وقایع سری درش رخ بده و به پایان نسخه دوم هم ربط داره از دشمنای بازی تعریف میکنه و میگه هرکدوم کشتنشون روش خاصی رو طلب میکنه که‌ کاملا لذت بخشه از سیستم کامبت بازی خوشش اومده کات سین بهش نشوند ندادن چون رو اسپیول نشدن بازی به شدت تاکید داشتن سازندگان (پس ظاهرا‌ نباید انتظار تریلر داستانی پر پیمونی به‌ اون‌ صورت داشته باشیم) در کل بعد دو ساعت بازی کردن دموی بازی راضی بوده....

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
من نمیدونم جو منفی فقط اینجاست انگار نمایشش هم خوب بوده تا الان اتمسفر و طراحی هنریش همه چیش کامل خوب به نظر میاد

• Like
Reactions: Scαrface

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من نمیدونم جو منفی فقط اینجاست انگار نمایشش هم خوب بوده تا الان اتمسفر و طراحی هنریش همه چیش کامل خوب به نظر میاد

بالای 10 بار به من ثابت شده کاربرای خارجی تو فرومای خارجی اصلا دقت نمیکنن به نمایش های بازی و همیشه به من ثابت شده وقتی نمایش های فلان بازی میاد من خودم درجا کلی ایراد پیدا میکنم حتی یه سری ایرادای وحشتناک بزرگ ولی تو گف خدا بیامرز یا ریست ارا حال حاضر شاید به زور یه نفر پیدا میشد اون ایراد رو میگفت و بعد میگذشت تا وقتی بازی میومد و اونموقع تازه مردم شروع میکردن به غر زدن و ریج کردن که چرا فلان ایرادی که به چشم من 1-2 سال قبل انتشار میومد رو بازی الان داره

خلاصه زیاد به جَو فرومای خارجی توجه نکن وقتی خود بازی اومد برو ببین جَوشون چجوریه

نمایش های بازی هم به هیچ وجه برا بازی تو این دوره زمونه خوب نیست طراحی هنریش هم اصلا خوب به نظر نمیاد و حداقل و به شدت معمولیه و علی بالا گفت همه چیز بازی دقیقا تو دوران PS2ئه

گیم پلیش هم حتی چیز جالبی زیاد ازش نشون ندادن یعنی گیم پلی این بازی اصلا چیزی نیست که به خاطرش من بخوام به فکر خریدش بیوفتم (و هیچ چیزیش باعث نمیشه به فکرش بیوفتم)

بدترین چیزی هم که رو مخمه شدید طراحی شخصیت اصلیه که اگه میومدن به یه بچه 5 ساله میگفتن یه آدم بکش بهتر میکشید

یه زن قوی و خشن برابر یه زن زشت و ایکبیری نیست

کهیر میزنم وقتی به شخصیت اصلی نگاه میکنم

• Like
Reactions: Ali Venom

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بالای 10 بار به من ثابت شده کاربرای خارجی تو فرومای خارجی اصلا دقت نمیکنن به نمایش های بازی و همیشه به من ثابت شده وقتی نمایش های فلان بازی میاد من خودم درجا کلی ایراد پیدا میکنم حتی یه سری ایرادای وحشتناک بزرگ ولی تو گف خدا بیامرز یا ریست ارا حال حاضر شاید به زور یه نفر پیدا میشد اون ایراد رو میگفت و بعد میگذشت تا وقتی بازی میومد و اونموقع تازه مردم شروع میکردن به غر زدن و ریج کردن که چرا فلان ایرادی که به چشم من 1-2 سال قبل انتشار میومد رو بازی الان داره

خلاصه زیاد به جَو فرومای خارجی توجه نکن وقتی خود بازی اومد برو ببین جَوشون چجوریه

نمایش های بازی هم به هیچ وجه برا بازی تو این دوره زمونه خوب نیست طراحی هنریش هم اصلا خوب به نظر نمیاد و حداقل و به شدت معمولیه و علی بالا گفت همه چیز بازی دقیقا تو دوران PS2ئه

گیم پلیش هم حتی چیز جالبی زیاد ازش نشون ندادن یعنی گیم پلی این بازی اصلا چیزی نیست که به خاطرش من بخوام به فکر خریدش بیوفتم (و هیچ چیزیش باعث نمیشه به فکرش بیوفتم)

بدترین چیزی هم که رو مخمه شدید طراحی شخصیت اصلیه که اگه میومدن به یه بچه 5 ساله میگفتن یه آدم بکش بهتر میکشید

یه زن قوی و خشن برابر یه زن زشت و ایکبیری نیست

کهیر میزنم وقتی به شخصیت اصلی نگاه میکنم
به کاربر خارجی چیکار دارم مهندس پیش نمایش خود IGN تعریف کرده گفته خوبه حالا شما بگو بده

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
باز این گیم پلی جذابتری داشت
جالبه این خصوصیت توانایی راه رفتنش تو مواد مذاب و آسیب ندیدن رو مستقیم از مادرش به ارث برده :D ، دوستانی که نسخه 2 رو بازی کردن میدونن
اون دوتا برادر که نمیتونستن

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
بازی انگار به سبک شماره یک درست شده ودیگه جهان باز به صورت ۲نیست که مثلا فست تراول بزنی بری یه مپ دیگه و اینکه هیچ لذتی تو ضربه زدن هاش نبود حالا با هر سلاحی که معلوم بود درست میشه در اخر کار به نظر هم میومد که فقط در حالت فیوری میتونه توی مذاب بره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر