Darksiders 3

5pht_dsiii.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: THQ Nordic
Engine:
UE4
Genre: Action-Adventure
Release:
2018

8qc1_info.png
دارک سایدرز 3 توسط Gunfire Games، متشکل از اعضای سابق استدیو منحل شده Vigil Games؛ سازندگان اسبق سری دارک سایدرز در حال ساخت است و شخصیت اصلی نیز سومین سوار آخرالزمان، خشم(Fury)، است که برای نابودی هفت گناه مرگبار (Seven Deadly Sinss) و بازگرداندن تعادل پا به زمین می‌گذارد.

hl86_dsiii_topic2.png

d1-1.jpg

d6-1.jpg

d2-1.jpg

d3-1.jpg

d4-1.jpg

d5-1.jpg

تریلر

mq9n_console.png

پست با انتشار اطلاعات بیشتر آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
این قدر اینجا تو معرفی محصول به ما یه چی نشون دادن تو تحولیش چیز دیگه ای به حرف هیچ کس باور نداریم

پشت کاور بازی تو قسمت SUBTITLE دقیقا اسم از ایران برده شده مطمن باشبد بازی زیر تویس فارسی داره

اینم در نظر بگیرید شاید فقط ریحن ۲ بازی زبان فارسی رو داشته باشه

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
برای دوستانی که هنوز نمیتونن باور کنن ورژن فعلی بازی زیرنویس فارسی نداره (دقت کنید فارسی) بازی زیرنویس عربی و زبون‌های دیگه رو به واسطه تغییر زبان کنسول داره.
لینک ویدئو از تنظیمات بازی:
https://vgmag.ir/videos/30-minutes-gameplay/darksiders-3-gameplay/

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
برای دوستانی که هنوز نمیتونن باور کنن ورژن فعلی بازی زیرنویس فارسی نداره (دقت کنید فارسی) بازی زیرنویس عربی و زبون‌های دیگه رو به واسطه تغییر زبان کنسول داره.

والا تو این ویدیو تنها چیزی پیداس طرف نتونست تنظیمات رو پیدا کنه کدوم بازی با تغیر زبون بازی زبونش تغیر میکنه من بازی Black flag یا unity رو خودم تو تنظیمات زبونش رو عربی کردم زبون کنسول انگلیسی بود هنوز ساپورت عربی اضافه نشده بود

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
عجب ! حالا دوستان پی گیری کنن شاید اپدیت چیزی بدن بشه داخل خود بازی تغییرش داد حیفه واقعا !!!

والا تو این ویدیو تنها چیزی پیداس طرف نتونست تنظیمات رو پیدا کنه کدوم بازی با تغیر زبون بازی زبونش تغیر میکنه من بازی Black flag یا unity رو خودم تو تنظیمات زبونش رو عربی کردم زبون کنسول انگلیسی بود هنوز ساپورت عربی اضافه نشده بود
خوب همینه دیگه بازی گزینه ای به نام تغییر زبان تو خود بازی رو نداره احتملا یـ اپدیتی چیزی بدن واسش وگرنه دلیل نداره پشت کاور بازی بزنن زبان فارسی داره بازی !!!!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
نسخه اکس باکس چی ؟ اونم مثل اینه
نمیدونم والا ولی اکثر بازیا این گزینه رو دارن تو تنظیمات این عجیبه که نداره یـ جوری به گوش سازنده بازی باید برسونن بچه ها چرا نذاشتن همچین گزینه ای رو !

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
زیر نویس نسخه پی سی با یه آپدیت هفت گیگابایتی بهش اضافه شد. احتمال داره اینم به همون وضیعت باشه.
نقدای بازی هم تا 1.5 ساعت میاد. خیلی منتظرم تا نظر بقیه منتقدا رو هم بدونم. :D

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
زیر نویس نسخه پی سی با یه آپدیت هفت گیگابایتی بهش اضافه شد. احتمال داره اینم به همون وضیعت باشه.
ایا 8 ه امتیاز؟؟:D
فک کنم بقیه هم 7-8 بدن زومجی هم 8 ه احتمالا

• Like
Reactions: Destruction

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خودشون کاوه میگن اپدیت روز اول رو دان کردن مسئله اینه اصلا گزینه تغییر زبان رو نداره !

• Like
Reactions: Destruction

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
عجب ! حالا دوستان پی گیری کنن شاید اپدیت چیزی بدن بشه داخل خود بازی تغییرش داد حیفه واقعا !!!

خوب همینه دیگه بازی گزینه ای به نام تغییر زبان تو خود بازی رو نداره احتملا یـ اپدیتی چیزی بدن واسش وگرنه دلیل نداره پشت کاور بازی بزنن زبان فارسی داره بازی !!!!

خیلی عجیبه این قسمت رو نداره از اون عجیب تر دلیل که دوستان براش میارن که باید زبون کنسول عوض بشه اصلا ربطی نداره من فکر میکنم یا نتونستن تو تنظیمات پیداش کنن یا قراره با ابدیت اضافه بشه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,460
نام
امین

عزیز رو pro تست کردید بازی رو؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر