Darksiders 3

5pht_dsiii.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: THQ Nordic
Engine:
UE4
Genre: Action-Adventure
Release:
2018

8qc1_info.png
دارک سایدرز 3 توسط Gunfire Games، متشکل از اعضای سابق استدیو منحل شده Vigil Games؛ سازندگان اسبق سری دارک سایدرز در حال ساخت است و شخصیت اصلی نیز سومین سوار آخرالزمان، خشم(Fury)، است که برای نابودی هفت گناه مرگبار (Seven Deadly Sinss) و بازگرداندن تعادل پا به زمین می‌گذارد.

hl86_dsiii_topic2.png

d1-1.jpg

d6-1.jpg

d2-1.jpg

d3-1.jpg

d4-1.jpg

d5-1.jpg

تریلر

mq9n_console.png

پست با انتشار اطلاعات بیشتر آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
این بازی رو که من انجام دادم صد در صد میگم این متا حقش نیست، درسته بازی مشکلاتی داره ولی واقعا این حقش نیست، این گیم اسپات هم خیلی بیشعوره:D
زیرنویس بازی هم واقعا درست و جا هست و واقعا برام خیلی جالب بود که یک سازنده خارجی که هیچی در مورد تاریخ و زبان ما ندونه به این نکته مهم توجه کنه، بازی تو دوران اساطیری و کهنه ای دنبال میشه قرار که نیست فارسی غلیظ رو تو بازی جا بدن:| فکر کن از شاهنامه بازی درست بشه بعدش بیای فارسی امروزی توش بدی:D البته تو یک موارد جزئی دیگه بیش از زیاده روی کردن:D
افرین به شعور و دورد بر سازنده های بازی که به فکر ما هم بودن و زیرنویس فارسی رو هم دادن و مثل بقیه شرکت ها بی توجه نیستن میتونه برای بقیه بازی هاشون هم احتمال داره زیرنویس فارسی قرار بدن مثل مترو:D

باس سوم بازی رو خیال کردم دارم با یکی از باس ها بلادبورن بازی میکنم، بازی برای طرفداران دارک سولز و بلادبون مرحم درد گرانه، یعنی یک بازی نقش افرینی، هک اند اسلش و شبیه سری سولز فقط بزرگترین مشکل بازی بنظرم چک پوینت هاست...

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,352
نام
مسلم
سلام چرا بازی این اوره میده

چون اون dll رو ندارید تو pc....گوگل کنید اسم دقیق dll رو لینک دانلود پیدا کنید دستی دانلود و اضافه کنید به فولدر بازی ...اجرا میشه
فایل DLL رو هیچوقت از اینترنت دانلود نکن چون فایل های سیستمی به حساب میاد و حتی اگه هم آنتی ویروس بهش ایراد نگیره و اجازه دانلودش رو بده بازم احتمال اینکه ویروسی باشه زیاده. این جور مشکلات هم با سرچ کردن پیامی که نوشته میشه راه حلش رو پیدا کرد. ظاهراً مشکل از Visual C++ 2015 Redistributable package هست پس اگه نصبه یه بار پاکش کن و دوباره از خود سایت مایکروسافت دانلودش کن و بذار نصب بشه.
اینم لینک دانلودش:
Download Microsoft Visual C++ 2015 Redistributable Update 3 RC from Official Microsoft Download Center

برای دانلود باید نسخه ای که میخوای رو انتخاب کن (64 یا 32 بیتی) و موقع نصب هم به اینترنت نیاز داره.

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
فایل DLL رو هیچوقت از اینترنت دانلود نکن چون فایل های سیستمی به حساب میاد و حتی اگه هم آنتی ویروس بهش ایراد نگیره و اجازه دانلودش رو بده بازم احتمال اینکه ویروسی باشه زیاده. این جور مشکلات هم با سرچ کردن پیامی که نوشته میشه راه حلش رو پیدا کرد. ظاهراً مشکل از Visual C++ 2015 Redistributable package هست پس اگه نصبه یه بار پاکش کن و دوباره از خود سایت مایکروسافت دانلودش کن و بذار نصب بشه.
اینم لینک دانلودش:
Download Microsoft Visual C++ 2015 Redistributable Update 3 RC from Official Microsoft Download Center

برای دانلود باید نسخه ای که میخوای رو انتخاب کن (64 یا 32 بیتی) و موقع نصب هم به اینترنت نیاز داره.

من که والا یه عمری هست هر موقع dll ای رو یه بازی یا برنامه ای میخواد و ندارم از اینترنت دانلود میکنم . تا حالا یه بار نه ویروس گرفتم نه مشکلی برای pc پیش اومده.از سایت معتبر دانلود کنید هیچ مشکلی نداره

حالا راه حل شما هم راه طولانی تر هست .یعنی یه فایل کم داریم شما پیشنهاد میدی کل یه پکیج رو دانلود کنیم که اون فایل هم توش باشه.اینم خب یه راه دیگه8->

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,352
نام
مسلم
من که والا یه عمری هست هر موقع dll ای رو یه بازی یا برنامه ای میخواد و ندارم از اینترنت دانلود میکنم . تا حالا یه بار نه ویروس گرفتم نه مشکلی برای pc پیش اومده.از سایت معتبر دانلود کنید هیچ مشکلی نداره

حالا راه حل شما هم راه طولانی تر هست .یعنی یه فایل کم داریم شما پیشنهاد میدی کل یه پکیج رو دانلود کنیم که اون فایل هم توش باشه.اینم خب یه راه دیگه8->
هر کاری یه راه حل اصولی داره. اینی هم که من میگم چیزی نیست که از خودم در آورده باشم، توصیه ای هست که اکثر متخصص های کامپیوتر میکنن. حالا دلیل نمیشه که چون شما قبلاً یکی دو بار امتحان کردی و اتفاقی برات نیوفتاده پس یعنی اینکه هیچوقت قرار نیست دچار مشکل بشی. شاید صد بار این کارو انجام بدی و سیستمت به مشکل برنخوره (یا مشکل دار بشه و خودت متوجه نشی) ولی یه بار مشکل دار بشه و همون یه بار برای از دست رفتن تمام اطلاعاتت کافی باشه. به علاوه حتی اگه هم این راه حل طولانی تر باشه (که نیست چون راه حل طولانی ترش استفاده از System File Checker Tool و Windows Update هست) بازم ساده تر از اینه که بخواد دستی فایل dll رو جایگزین کنه و یه وقت اتفاقی هم یه جای دیگه سیستم رو دچار مشکل کنه. حالا خود دانی;)

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
خب دیشب بازی رو تموم کردم .
خوشمان آمد . یه دارک سایدرز خوب دیگه .
داستان و موسیقیش عالی بودن .
کلا افت فریم نداشم به جز 1 2 جا اونم در حد 2 ثانیه .
باس فایت های خیلی خوبی داشت . مخصوصا
Lust
پازلهاش هم از شماره های قبلی راحت تر بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر