Darksiders 2 | Xbox 360

DARKSIREN

کاربر سایت
Jul 3, 2012
24
سلام

من یه جا گیر کردم
بعد از اینکه با یه عنکبوت گنده تو یه جای تاریک میجنگیم

بعدش چیکار باید کنیم ؟

دکمه ی back را بزنید تا نقشه بیاد.در نقشه محلی که باید بروید نشان داده شده است.روی اون بروید و X را بزنید تا سریع به اونجا فرستاده شوید.

nimma

کاربر سایت
Sep 2, 2009
40
دوستان کسی جای اون فرشته ها رو تو مرحله که با اسلحه میریم جلو 10 تاشو نداره؟
و
کسی میتونه این لینکه یه جای بدون آقا فیله آپلود کننه ممنون میشم

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
بچه‌ها من یه کاری کردم داره دهانم صاف می‌شه....رفتم یکی‌ از مأموریت‌های فرعی،همونی که باید Deposed King رو بکشی....من LVL 12 هستم و اون یارو LVL 20و یه ضربه یخ که به من می‌زنه فاتحه

صاف شدم

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
بچه‌ها من یه کاری کردم داره دهانم صاف می‌شه....رفتم یکی‌ از مأموریت‌های فرعی،همونی که باید Deposed King رو بکشی....من LVL 12 هستم و اون یارو LVL 20و یه ضربه یخ که به من می‌زنه فاتحه

صاف شدم

منم همین طور شد.وقتی مردم fast travel کردم گفتم بعدا میام به خدمتت میرسم :D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
عجب بازی ای بود من که خیلی باهاش حال کردم فقط اخرش

فاینال باسش خیلی ابکی و بی ابهت بود به نظر من اگه سامائل را باس اخر میزاشتن خیلی بهتر بود

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
Enjoy it !!!!

darksiderssound.jpg

CD 1
01 The Makers Theme
02 Into Eternity
03 Makers in the Outlands
04 Story of the Makers
05 The Corruption
06 The Makers Overworld
07 The Makers Fight Back
08 The Floating City
09 Crystal Spire
10 Trouble in Eden
11 Stains of Heresy
12 The Abyssal Plains
13 The Rod of Arafel
14 The Crowfather

CD 2
01 The Dead Plains
02 The Plains Await
03 Supernatural Desert
04 The Eternal Throne
05 City of the Dead
06 The Crypt
07 Death Brings Hope
08 Plains of Death
09 Demon Realm
10 Into the Shadows
11 Lord of the Black Stone

12 Dead Plains Reprise.
DSDIIOST.zip

حقیقتا آهنگهای بازی دیوانست ! فکر نمیکردم بعد از Castlevania : LOS چنین آهنگهای Epic و زیبایی ببینم . بنظرم بهترین کار Jesper Kyd هست.
پ.ن : اگر کسی قبلا زحمت این کار رو کرده من متاسفانه نتونستم صفحات قبلی رو چک کنم
پ. ن : حتما حتما آهنگ The Crowfather رو گوش کنید. روانیتون میکنه !!!

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دوستان دوتا سلاحی که از طریق کامیونیتی بازی انلاک میکنیم کجا میرن؟من دوتاشو ریدیم کردم ولی توی اینونتوریم نیستن.رفتن توی محیط بازی و باید پیداشون کنم؟یا جایه خاصی هستن؟
به نظرم این بازی چیزیه که سازندگان kingdom of amalur میخواستن بسازن واقعا فوق العادست یکی دیگه از نکات قابل توجه اینه که بازی اپن-سورسه و سه سال دیگه سورس بازی منتشر میشه اولین باریه که یه همچین کاری از شرکتای بازی سازی میبینم.واقعا قابل تقدیره این کارشون.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان دوتا سلاحی که از طریق کامیونیتی بازی انلاک میکنیم کجا میرن؟من دوتاشو ریدیم کردم ولی توی اینونتوریم نیستن.رفتن توی محیط بازی و باید پیداشون کنم؟یا جایه خاصی هستن؟

برای دریافت اونا یا هر چیزی که تو بازی بهت جایزه میدن باید اون کدی که باهاش Crucible آنلاک میشه و میتونی به دوستات هم گیفت بدی رو داشته باشی :d
اسمش Sepret Tomb بود اگه اشتباه نکنم . یه جایی هست روی مپ که 2 تا مار هستن . کنار فروشنده ها

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968

صاف شدم
سخت ترین باس بازی تا اخر بخش دوم بازی همینه
برو با لِوِل 20 به بالا برگرد سراغش
اگر اسلحه های قوی داری زورت بهش میرسه ولی
من با لِوِل 16 کشتمش اون رو
با اسلحه های خوب

prance666

کاربر سایت
Sep 1, 2007
85
سلام دوستان من مرحله the foundry هستم اون guardian رو بیدار کردم و بلند شد رفت حالا گیر کردم توی مپ مینویسه find the oran the lost warden حالا هرجا میرم به در بسته میخورم از مپ که نمیشه خارج شد چون درهای خروجی بستن دوستان اگر بلدن یه کمکی کنند
[h=1][/h]

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
سلام دوستان من مرحله the foundry هستم اون guardian رو بیدار کردم و بلند شد رفت حالا گیر کردم توی مپ مینویسه find the oran the lost warden حالا هرجا میرم به در بسته میخورم از مپ که نمیشه خارج شد چون درهای خروجی بستن دوستان اگر بلدن یه کمکی کنند
من خودم خوب یادم نیست ولی فکر کنم باید از شمال شرقی اینجا برین یعنی بپیچین سمت راست روی نقشه معلومه کجا باید برین:d
0594.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر