Darksiders 2 | Xbox 360

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
^^^^
برو روی اون پایه البته به صورت عادی وقتی رفتی روش خودت رو مجسمه کن و با اون دو تا روح یکی در رو باز کن و با اون یکی خودت رو که مجسمه روی اون پایه هستی هول بده اون ور:dاینم بگم خودمم این جا خیلی گیر کردم

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
وااااای خدای من ! بازی عالیه - یدونس مثل شماره قبل ... درگیرم همچنان ..... بدانید و آگاه باشید اگه از علاقه مندان به DarkSiders نیستید نصف عمرتان برفنا است ..... :)

عاشق عاشقان DarkSiders هستم .... ;)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوستان اون جایی که میریم به سرزمین مردگان(!) بعد اینکه از اون کشتی پیاده شدیم و برای اون کله اسکلت ـه 3 تا شاخ رو گذاشتیم،بعدش به کرمی میاد که باید بکشیمش.هر کاری کردن نتونسم بکشمش،یعنی اصل ااز خونش چیزی کم نمیشه......
چجوزی بزنمش؟

علي اكبر

کاربر سایت
Nov 25, 2006
38
نام
علي
دوست عزیز شما چطوری اونجا رو رد کردی..؟
منم اونجا موندم روح سومی رو اسر کردم رفت تو زمین بعد راه برگشتی هم نیست..
لطفا کمک بنمایید

با سلام
می روی نقشه Ls یا rs را میزنی انقدر می زنی که کل نقشه نمایان شود ( یعنی خارج از آن منطقه ای هستی را نشون بده ) بعد می ری روی ساختمان ها در هر جا نمیشه باید یک از امکان یا همان ساختمان ها انتخاب بعد فست تراول فعال می شه بعد دکمه آبی یا همان ضربدر را می زنی در چند جا از بازی باید این کار را انجام بدی خودت متوجه می شه اگر گیر کردی اشکال نداره می تونی بپرس بهت می گم
موفق و شاد باشی

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
دوستان اون جایی که میریم به سرزمین مردگان(!) بعد اینکه از اون کشتی پیاده شدیم و برای اون کله اسکلت ـه 3 تا شاخ رو گذاشتیم،بعدش به کرمی میاد که باید بکشیمش.هر کاری کردن نتونسم بکشمش،یعنی اصل ااز خونش چیزی کم نمیشه......
چجوزی بزنمش؟
باید جا خالی بدی تا زمانی که از زمین کامل بیاد بیرون وقتی اومد بیرون با همون قدرته که صورتی هست شکل دسته بزنی به کلش تا بکوبونتش به زمین بعد شما میری میزنیش

Dante Redfield

کاربر سایت
Nov 6, 2010
91
نام
محمد
دوستان من چندتا سوال دارم ولی میزارم تو اسپویلر کسایی که ماموریتهای فرعی رو رفتن لطفا کمک کنن.با تشکر.
1.یه یارو هست که تو شماره یکم هم بوده (وولگریم)وقتی میریم پیشش میگه یه سری برگه پیدا کن برا من بیار.که هر 10 برگش هم میشه یه کتاب وقتی بهش میدی یه کلید میده که 4 تا کلید باید بدست بیاری.
2.یه یارو سنگیه هم هست که میگه 3 نوع سنگ برام پیدا کن یکیش 34 تاست. یکی 25 تا. یکی هم 10تا.باید با تفنگ هم زدشون.
3.همون اولا وقتی راه آتش و آب رو باز میکنی اون زن گنده هه یه کلید میده که باهش چند تا جونور رو بیدار کنی یه غول گنده ی سنگی رو که بیدار میکنی(اونی که تو مراحل اصلیه و اون پل رو بازسازی میکنه نه.) اسمش هم هست(اورن)میگه که برو دستها و پاهام رو پیدا کن.
اگه میشه و میدونید. بگبد اینا کجاست.
اگه یه راهنامیی هم باشه خیلی خوبه.
بازم ممنون.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,925
نام
نـــــــویـــــــــد
30 ساعت بازی کردیم و تازه Kingdom Of The Dead تموم شدو نفهمیدیم زمان چجوری گذشت . فوق العادست :d
بدجوری درگیر ماموریت های فرعی و جمع کردن آشغال پاشغال شدم :d
نمیدونم اینجا کسی توی Arbiter's Maze رقته یا نه اما واقعا عالی طراحی کرده بودن اونجارو . یکی از ماموریت های فرعی بود . خیلی حال داد

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
30 ساعت بازی کردیم و تازه Kingdom Of The Dead تموم شدو نفهمیدیم زمان چجوری گذشت . فوق العادست :d
بدجوری درگیر ماموریت های فرعی و جمع کردن آشغال پاشغال شدم :d
نمیدونم اینجا کسی توی Arbiter's Maze رقته یا نه اما واقعا عالی طراحی کرده بودن اونجارو . یکی از ماموریت های فرعی بود . خیلی حال داد

حالا یه قدرتی باید بگیری که خودت میشی مجسمه دو تا مثل خودت میان از اوننجا به بعد بازی کم کم سگ میشه :D

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
بالاخره بازی رو تموم کردم، زیاد درگیر ساید کوئست‌ها نبودم ولی بازهم نسبتاً طولانی بود. بازی از هر لحاظ کامله، گیم پلی متنوع و جذاب، روایت داستان خوب، موسیقی فوق‌العاده، هوش مصنوعی قابل قبول، گرافیک هنری خوب، فقط بازی از لحاظ گرافیک تکنیکی به شدت ضعیفه، بعضی از قسمت‌ها حتی شبیه بازی‌های نسل قبل هست! افت فریم هم که الی ماشأا... . بازی دنباله خوبی برای نسخه اول بود، امیدوارم نسخه بعدی هم در کار باشه.

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
دوستان از شما هم بعضی قسمتا گیر میکنه و فقط مجبور به خاموش روشن کردن کنسول بشید یا که اینکه از لنز کنسول خودمه و مشکل خودمه

pejmAn001

کاربر سایت
Sep 18, 2009
213
نام
پژمان
Help Me!!!
دوستان اون قسمت که اون یارو گاردین میرسی بهش توی یه محوطه بازه (همون قول خیلی بزرگه که خودمون آزادش میکنیم) چیکار باید انجام بدم؟ من هرچی توی محوطه با اسب، پیاده میچرخم کاره خاصی نمیشه کرد اونجایم میگه برو کناره همون که یک چشم داره ولی بازم کاری نمیکنه جز اینکه یارو با تبرش بزنه وسط فرقه سرت!!!

nimma

کاربر سایت
Sep 2, 2009
40
Help Me!!!
دوستان اون قسمت که اون یارو گاردین میرسی بهش توی یه محوطه بازه (همون قول خیلی بزرگه که خودمون آزادش میکنیم) چیکار باید انجام بدم؟ من هرچی توی محوطه با اسب، پیاده میچرخم کاره خاصی نمیشه کرد اونجایم میگه برو کناره همون که یک چشم داره ولی بازم کاری نمیکنه جز اینکه یارو با تبرش بزنه وسط فرقه سرت!!!

وقتی اون تبر بانندشو میزنه زمین ازش در برو رو دستش از اون بمای انفجاریه بزن دستش کنده میشه بعد سریع برو قلب دستشو نابود به همین روش آسونه

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام تو چپتر 15 یه جایی هست دو دسته هست و دو تا دیوار هست که وسطشون یه دایره ابی هست اونجا چیکار کنم؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر