Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
جالبه یکی از مهمترین بازی های سالو بازی نکردم :D
بنظرتون الان بگیرم بازی کنم؟

اون موقعی که اومد اینقدر گفتن سخته و اشک آدمو در میاره که گفتم وللش باو :D
بعد من با این مدل RPG هایی که خیلی توش الافی داره و هی باید از اینور به اونور بری زیاد حال نمیکنم (مثل اسکایریم) یعنی زیاد وقت ندارم بازی کنم اینم همونطوریه؟

سلام. این بازی رو هر وقت بگیری از آب تازه هست:d درجه سختیش هم به هر فرد بستگی داره ولی به طور معمولی خیلی سخت هست. البته بچه ها اینجا خیلی کمکت میکنن.
اگه بشینی روش بخای بازی کنی حساب وقت از دستت در میره اینقدر میری تو بازی که میبینی یهو ساعت 12 شبه :d ولی باید یه خورده سرش وقت بزاری.

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام. میشه یکی کمک کنه بگه از کدوم قسمت Sen's Fortress میشه رسید به Anor londo ؟ :|
وقتی باسش (The Iron Golem) رو کشتی، وسط زمین یک دایره زرد رنگ میاد.
اگر هم منظورت اینه که مسیر رسیدن رو به باس رو بلد نیستی، دقیقا بگو کجا گیر افتادی.

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
وقتی باسش (The Iron Golem) رو کشتی، وسط زمین یک دایره زرد رنگ میاد.اگر هم منظورت اینه که مسیر رسیدن رو به باس رو بلد نیستی، دقیقا بگو کجا گیر افتادی.
سلام مرسی. مسیر ها رو حفظم. فقط اینکه هنوز Golem رو نکوشتم. یه راهنمایی میکنی با چه سلاحه کشتنش راحت تره؟

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام مرسی. مسیر ها رو حفظم. فقط اینکه هنوز Golem رو نکوشتم. یه راهنمایی میکنی با چه سلاحه کشتنش راحت تره؟
سلاح مهم نیست. مهم اینه که اگر واقعا کشتنش برات سخت شد ، روح کمکی احظار کنی. صفحه قبلی توضیح داده بودم.
قشنگ حواسش رو پرت میکنه. تو هم از پشت حسابی بزنش، دو دستی و با بهترین سلاحی که داری.

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
سلاح مهم نیست. مهم اینه که اگر واقعا کشتنش برات سخت شد ، روح کمکی احظار کنی. صفحه قبلی توضیح داده بودم.
قشنگ حواسش رو پرت میکنه. تو هم از پشت حسابی بزنش، دو دستی و با بهترین سلاحی که داری.

اخه بهترین سلاحم یه Divine Zwihander+3 هست واسه Golem خیلی کنده. ولی باس های دیگه رو میخوره :d
اقا مرسی از کمکت یه phantom اوردم کشتمش :d

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اخه بهترین سلاحم یه Divine Zwihander+3 هست واسه Golem خیلی کنده. ولی باس های دیگه رو میخوره :d
Iron Tarkus رو از برج کناری احضار کن و فقط یه گوشه وایسا تا کارشو انجام بده:d
با Zweihander (سلاح اصلی من) هم میتونی راحت بکشیش. فقط کافیه بری پشت سرش یا بین پاهاش (فقط مواظب باش وقتی خم میشه، نگیرتت) و بهش ضربه بزنی. زیاد هم به لبه های رج نزدیک نشو چون میوفتی. البته میتونی باس رو از بالای برج بندازی پایین ولی کاری بس سخت هست:d

آخرین ویرایش:

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
گفتم که، مهم نیست. وقتی قرار نیست بهت حمله کنه، تا دلت بخواد زمان داری که حالشو بگیری :d دو دستی بگیر و Strong attack بده.
تا اینجای بازی، اسلحه های قوی برای Strength Build ها اکثرا Rare drop دشمنای قوی و بدون respawn هستند و باید خوش شانس باشی تا یکیش گیرت بیاد.

سلاح های خوب دیگه که راحت بدست میان:
Claymore: تقریبا زیر پای Red Dragon روی یکی از جسدهاست. برو تا وسط پل و پشت اون پله ها پناه بگیر و یه تیر به اژدها بزن. میاد میشینه، حالا سری بدو تا ته مسیر، بونفایر رو روشن و استفاده کن. بعد برگرد اسلحه رو بگیر.
Uchigatana: اون Undead male merchant که برای یکی از بچه ها توضیح دادم، رو بکش. این اسلحه بیشتر با Dex کار میکنه اما اون سرعتی که میخوای رو داره.

Divine کردن Zweihander هم اشتباه بود. تنها فایده Divine تو کشتن اسکلت های Catacomb هست که برای اونم راه های دیگه ای هست و لازم نیست یک سلاح قوی رو هم برای اسکلت ها حروم کنی.
بهترین ورژن Zweihander از Lightning کردنش بدست میاد.

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
گفتم که، مهم نیست. وقتی قرار نیست بهت حمله کنه، تا دلت بخواد زمان داری که حالشو بگیری :d دو دستی بگیر و Strong attack بده.
تا اینجای بازی، اسلحه های قوی برای Strength Build ها اکثرا Rare drop دشمنای قوی و بدون respawn هستند و باید خوش شانس باشی تا یکیش گیرت بیاد.

سلاح های خوب دیگه که راحت بدست میان:
Claymore: تقریبا زیر پای Red Dragon روی یکی از جسدهاست. برو تا وسط پل و پشت اون پله ها پناه بگیر و یه تیر به اژدها بزن. میاد میشینه، حالا سری بدو تا ته مسیر، بونفایر رو روشن و استفاده کن. بعد برگرد اسلحه رو بگیر.
Uchigatana: اون Undead male merchant که برای یکی از بچه ها توضیح دادم، رو بکش. این اسلحه بیشتر با Dex کار میکنه اما اون سرعتی که میخوای رو داره.

Divine کردن Zweihander هم اشتباه بود. تنها فایده Divine تو کشتن اسکلت های Catacomb هست که برای اونم راه های دیگه ای هست و لازم نیست یک سلاح قوی رو هم برای اسکلت ها حروم کنی.
بهترین ورژن Zweihander از Lightning کردنش بدست میاد.

اژدها رو کشتم و یه Drake Sword داد و claymore هم گرفتم ولی به درد نمیخورد. راستی واسه Lighting باید کدوم Ember رو بگیرم و از کجا؟ :)

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
اژدها رو کشتم و یه Drake Sword داد و claymore هم گرفتم ولی به درد نمیخورد. راستی واسه Lighting باید کدوم Ember رو بگیرم و از کجا؟ :)
ember نمیخواد. سلاحتو اول +10 کن، بعد دوباره از همون titanite ها بهش بده تا Lightning +5 بشه.

Mehrdad89

کاربر سایت
Sep 20, 2008
168
نام
Mehrdad
بالاخره به اولین آهنگری رسیدم!
با اون demon taurus (قبل از شوالیه خورشید) که از بالای برج میاد پایین و درگیر میشیم ماجرایی داشتیم برای بار 5,6 بود که تو یه نبرد تنگاتنگ,خودشو بسمت عقب dash کرد افتاد پایین!=))
این gesture ها چی هستن و به چه دردی میخورن؟
چجوری تعداد estus flask رو بیشتر کنم؟item هایی که بدست میاریم رو میشه فروخت؟ مثل شمشیر,سپر......
یه شوالیه هم نزدیک آهنگری هست,اون کیه؟اصلا میشه به این شوالیه ها حمله کرد؟یا بهتره حمله نکنیم؟
ویرایش:صدا گذاری بازی یه جاهایی خوبه و یه جاهایی رو مخ!مثلا یارو 100 متر باهات فاصله داره ولی صدای قدمهای پاش میاد,آدم فکر میکنه یکی دنبالشه یا پشت سرته!یا صدای چکش زدن آهنگر 1 کیلومتر اونورتر هم میاد:|

آخرین ویرایش:

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
حالا که Golem رو شکست دادین ولی برای دفه های بعدی یادتون باشه که اگه به صورت thrust attack ضربه وارد کنین خیلی خون بیشتری از این باس کم میشه و نه تنها این باس بلکه کلا دشمن هایی که زره سنگین دارن نسبت به thrust attack ضعیف هستن نکته این هم این بوده که وقتی به یک دشمن با زره سنگین میرسین اگه عادی یا regular بهش ضربه بزنین زره سنگینی که داره بیشتر ضربه رو به خودش میگیره و دمج کمتری به خود دشمن وارد میکنه ولی اگه به صورت thrust و با سر شمشیر مثل نیزه بهش ضربه بزنین شمشیر از زره عبور میکنه و دمج خیلی بیشتری به این جور دشمن ها وارد میکنه .

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
درود.
رفقا من این بازی رو یک بار رو کنسول تمومش کردم. در حین اینکه خیلی عالی بود امّا اصلاً بهم نچسبید! علتش هم این بود که با دسته 360 بازی کردم. دیگه خودتون حق بدین PC گیمری که
استریت فایتر و فیفا رو هم با موس کیبورد بازی میکنه دیگه در طالع ابدی و عزلیش هست که از دسته و گیم پَد دوری کنه.

اینطور که متوجه شدم بازی با موس کیبورد مشکلات کنترلی و حرکتی و .... داره! درسته؟! حالا فیکسی، چیزی اومده برای بازی کردن با موس و کیبورد؟ کلاً یه راهنمایی بکنید ممنون میشم. پیشاپیش تنکیو ا لات.

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
درود.
رفقا من این بازی رو یک بار رو کنسول تمومش کردم. در حین اینکه خیلی عالی بود امّا اصلاً بهم نچسبید! علتش هم این بود که با دسته 360 بازی کردم. دیگه خودتون حق بدین PC گیمری که
استریت فایتر و فیفا رو هم با موس کیبورد بازی میکنه دیگه در طالع ابدی و عزلیش هست که از دسته و گیم پَد دوری کنه.

اینطور که متوجه شدم بازی با موس کیبورد مشکلات کنترلی و حرکتی و .... داره! درسته؟! حالا فیکسی، چیزی اومده برای بازی کردن با موس و کیبورد؟ کلاً یه راهنمایی بکنید ممنون میشم. پیشاپیش تنکیو ا لات.

من خودم بازی رو با موس و کیبورد تموم کردم و از این لحاظ به مشکلی برنخوردم. (راستشو بخوام بگم، من هیچ وقت تو هیچ بازی ای احساس نکردم به گیم پد احتیاج دارم، حتی تو Super Meat Boy یا پورت Resident Evil 4) فقط شاید لازم باشه جای چندتا دکمه رو عوض کنید. به نظرم بیشتر دوربین بازیه که می تونه مشکل ساز باشه، نه کنترلش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر