Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
از گشتوگذار در محيط هاي بازي واقعا لذت ميبردم چون آيتم هاي خيلي ارزشمندي در دل بازي نهفته شده است وهميشه كشف اين آيتم ها لذت بخشه اين بازي ارزش صدها ساعت بازي كردن و گشتو گذار رو داره.

---------- نوشته در 02:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:48 AM ارسال شده بود ----------

- توی یکی از غول های بازی که روی سقف کلیسا ظاهر می شود ( فکر کنم اسمش گریگویل باشد ) هم خیلی وقته گیر کرده ام و وقتی دوتایی حمله می کنند سریع می میرم.
روش خوب برای کشتن این گریگویل ها چیست ؟ ( ضمنأ من با کارکتر Bandit بازی می کنم و تخصص من هم روی سلاحهای شمشیر و نیزه هست )
با تشکر فراوان
خوب دوستان راهنمايي هاي خوبي در مورد كشتن اين باس گفتن اما بهترين روش به نظرم خودم اينه كه اول سوئيچ كني روي باس بعد دورش بزن تا نزديك دمش بشي بعد كه نزديك شدي بايه ضريه قدرتي RT دمش رو قطع كن بعد كه خون باس نزديك به وسط رسيد اين باس دو تا ميشه كه در اين حالت كشتنش سختتر ميشه وقتي دوتا شد بلافاصله از باس ها دوركن تا آتيش نگيري بعدش سوييچ كن روي يكيشون و بلافاصله از بمب هاي آتش زاي سياه رنگ استفاده كن كه حتي از فاصله دور هم اين بمب ها به راحتي بر روي هدف پرت ميشن با استفاده چند عدد از اين بمب راحت يكيشون از بين ميره وبه راحتي ميتوني اون يكي رو بكشي اگرم از اين بمب ها نداري از فروشنده سياه پوش واقع در اوايل قلعه خريداريش كن.

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
آخه مشکل این جاست که آدم نمیدونه کجا باید بره. خیلی از جاها به مکان هایی که خیلی بعدتر باید بهشون سر زد، راه دارن. عدم وجود نقشه هم باعث میشه کسی که بخواد خودش گشت و گذار کنه، به جاهایی بره که تو اون قسمت از بازی نباید بره. مثلا بنده یه بار تصمیم گرفتم بدون راهنما پیش برم، سر از مبارزه با Great Grey Wolf Sif سر در آوردم. دائم ازش شکست می خوردم و وقتی دیدم راهی وجود نداره، به راهنما سر زدم و فهمیدم اصلا اون لحظه نباید باهاش مبارزه کنم، با این که تو مسیرم بود. بیخودی کلی وقتم تلف شد. بعدا که وقتش رسید، خیلی لذت بخش و با یک چالش معقول شکستش دادم. البته این مساله ممکنه برای خیلی ها یک نقطه ی مثبت و عامل هرچه بیشتر درگیر شدنشون با بازی باشه. ولی به شخصه دوست ندارم ساعات طولانی رو صرف سر و کله زدن بی نتیجه با یه مشکل کنم.
همه ی این ها به کنار، یکی بدون راهنما از کجا میتونه بفهمه راه برگشت به Undead Asylum چجوریه یا چه طور میشه به Painted World of Aratmis راه پیدا کرد؟ واقعا هرکی تونسته باشه خودش به تنهایی این چیزا رو کشف کنه، باید به قابلیت هاش ( یا شاید هم سماجتش :d) سر تعظیم فرود آورد.

من خودم به شحصه گشت و گذار و پیدا کردن ابتمای فوق مخفی رو خیلی دوست دارم
موقع بالا پایین شدن با اسانسور هم اون جسد روی سقف رو دیده بودم, اتفاقا به لونه کلاغ هم رسیدم ولی چون بار اول نمیدونستم باید صبر کنم اتفاقی نیفتاد بعدا که نقاشی رو examine کزذم و هیچی نشد رفتم search کردم فهمیدم, منظورم اینه که برید بعد اگه نتونستید برید سراغ Walkthrough
در ضمن با صحبت با خیلی از NPC ها (و البته خرج کردن مایه=soul :d) خیلی از مسیرا وکارایی که باید بکنید مشخص میشن
و باید بگم بالانس بازی اینقدرها هم افتضاح نیست, به قول یکی از دوستان اگه جایی واقعا سخت و غیرممکن به نظر رسید شک نکنید راه رو دارید اشتباه میرید

a.hulk

کاربر سایت
Sep 8, 2006
40
نام
امین حسین
سلام یه چندتا سوال داشتم
اول اینکه من الان یه تیرکمون فنری دارم همونا که بولت تیراشه اما اصلا نمیشه هدف گیری کرد باهاش .با چی هدف میگیره ؟
دوم من الان با پایرومنسی دارم میرم که یه اتیشم داره چجوری میشه تعداد دفعات این اتیش زدنو زیاد کرد ؟
سوم این لونه کلاغه کجاست من از اسانسور پریدم پایین اما هیچ راهی اون بالا به جایی نداره؟
چهارم این ایتمای بازیرو که با دکمه پایین میشه انتخاب کرد رو کامل یکی میشه بگه کارشون چیه؟
پنجم من دم این گاردین هارو قطع کردم اما چون کلاس سنگینه با کاراکترم نمیشه استفاده کرد میخوام بدونم ایا راهی برای استفاده از اینا هست یا کلا پس سلاح های خفن بازیرو من نمیتونم دستم بگیرم

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
سلام یه چندتا سوال داشتم
اول اینکه من الان یه تیرکمون فنری دارم همونا که بولت تیراشه اما اصلا نمیشه هدف گیری کرد باهاش .با چی هدف میگیره ؟
دوم من الان با پایرومنسی دارم میرم که یه اتیشم داره چجوری میشه تعداد دفعات این اتیش زدنو زیاد کرد ؟
سوم این لونه کلاغه کجاست من از اسانسور پریدم پایین اما هیچ راهی اون بالا به جایی نداره؟
چهارم این ایتمای بازیرو که با دکمه پایین میشه انتخاب کرد رو کامل یکی میشه بگه کارشون چیه؟
پنجم من دم این گاردین هارو قطع کردم اما چون کلاس سنگینه با کاراکترم نمیشه استفاده کرد میخوام بدونم ایا راهی برای استفاده از اینا هست یا کلا پس سلاح های خفن بازیرو من نمیتونم دستم بگیرم

1.شما از همون bowها استفاده کن, اولیشم همون اولای umdead burg هستش: 2تا نیزه دار رو که زدی برو پایین بعد کشتن همه ازون ور که از نردبان بالا میری اگه چپ رو ببینی یه سکو پوبیه که از بالا با دورخیز میپری و . . .
2.تعداد شاتها فیکسه ولی با زیاد کردن atunement تعداد spell ها زیاد میشن( از 16 هم بیشتر ارزش نداره بیشترش کنی) که میتونی 2تا pyromency وردار
3.از اسانسور برو راست روی صخره یه ستون میبینی که میپری روش و . . .
4.خودشون قسمت اطلاعات دارن بخون زبانتم تقویت میشه:d
5.هر سلاحی یه حداقل strength یا dexterity رو میخواد که باید up کنی تا به اون مقدار برسی,بازم تو اطلاعات هر سلاح نوشته
یکی از بهترین بازیهای تاریخه
enjoy it

آخرین ویرایش:

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
خب بنده امروز بازی رو تموم کردم. بدون شک یکی از قابل احترام ترین بازی های این نسل. یه سری نکات برای کسایی که میخوان بازی رو شروع کنن یا تازه شروع کردن:
- حتما حتما Mod ی که Durante ،کاربر NeoGAF درست کرده، بگیرید و رو بازی سوار کنید. تقریبا همه ی مشکلاتی که ناشی از پورت بد بازیه، ( مثل از بین نرفتن نشانگر موس روی صفحه، رزولوشن پایین، رد نشدن لوگوی سازنده های بازی و ... ) از بین میره. فقط باید یه فایل CFG رو ویرایش کنید و تغییرات مورد نظرتون رو توش اعمال کنید.
dsfix | metaclassofnilblog

- به هیچ عنوان تا موقعی که مطمئن نشدید کاربرد یک NPC از اول بازی تا آخرش چیه، نکشیدش. البته کشتن هیچ NPC ای ( حتی Primordial Serpent ) مانع تموم کردن بازی نمیشه، ولی بعدا که به یه چیزی احتیاج داشتید، شاید همون NPC به ظاهر بی مصرف منبع تهیه کردنش باشه. به عبارتی دیگه، هیچ وقت نمیدونید یهو ممکنه به چی احتیاج پیدا کنید. پس بهتره ریسک نکنید.

- بازی یه پایان خوب و یه پایان بد داره. ولی هیچ کدوم از اعمال شما تو بازی ( مثل کشتن NPC ها ) یا پیمان بستن با یه گروه خاص تاثیری توی پایان ها ندارن. فقط یه انتخاب آخر بازیه که این پایان رو تعیین میکنه.

- Covenant ها بیشتر به درد بخش آنلاین میخورن. خیلی خودتونو درگیر این که عضو کدوم هستید، نکنید.

- ارتقای اسلحه ها شاید از ارتقای خود شخصیتتون مهم تره. تو بازی یه سری Ember پیدا می کنید که به اسلحه ها دمیج آتش، رعد و برق، جادو و ... اضافه می کنن. باید بدینشون به آهنگر مربوطه ( کلا چهار تا آهنگر تو بازی هستن. ) تا گزینه ی آپگرید به لیست موجود در قسمت Modify Equipment اضافه بشه. یه اسلحه ای که تا آخر آپگرید شده، هولناک ترین چیز تو Dark Souls ه. به کلاس های غیرجنگجو، آپگرید Gargoyle Halberd رو توصیه میکنم که هم اوایل بازی میگیردش، هم بردش زیاده، هم به Stat های خیلی بالایی احتیاج نداره.

- به اعتقاد خیلی ها Pyromancer قوی ترین کلاس بازیه. چون تقریبا تمام باس ها و دشمن های بازی مقاوتشون در برابر آتیش ضعیفه ( غیر از اونایی که از خود آتیش ساخته شدن، مثل نیمه اژدهاهای Lost Izalith ) و برای استفاده از جادوهاش هم به بالا بردن هیچ Stat ی ( من جمله Intelligence ) نیاز نیست. فقط باید Pyromance Flame رو که آیتم اصلی برای اجرای جادوهای Pyromancer هست آپگرید کنید.

- بعضی از باس های بازی که ممکنه کمی مشکل باشن رو میتونید با احضار یه Phantom ( که علامت احضارش قبل از مکان مبارزه ی بعضی باس ها وجود داره و فقط هم تو فرم انسان میتونید پیداش کنید. ) به راحتی پشت سر بذارید. البته احضار Phantom یه جور تقلب هست و حتی ازش به عنوان یه استراتژی بی ارزش ( cheap strategy ) نام برده میشه، پس فقط وقتی خیلی مستاصل شدید، ازش استفاده کنید.

- بریدن دم غول هایی که دم دارن، ( مثل اژدها و گارگویل ) یه اسلحه بهتون میده. البته کار سختیه، ولی چند تا از قوی ترین اسلحه های بازی از همین طریق به دست میان.

- برخلاف باور عمومی، میشه به راحتی DS رو با کیبورد و موس بازی کرد. بنده به شخصه کل بازی رو با K&M رفتم و اصلا مشکلی نداشتم.

- Painted World of Aratmis، The Great Hollow, Ash Lake و Sanctuary Garden ( مکان اولیه ی محتوای DLC بازی ) همه جزو قسمت های مخفی بازی هستند و بدون راهنما، یه نفر ممکنه حتی از وجودشون خبردار هم نشه. پس بهتره اگه نمی خواید از دستشون بدید، راه ورود بهشون رو از یه جا پیدا کنید.

- این کار شاید نامردی باشه ( هرچند به نظر بنده نیست، چون به نظرم سیستم سیو بازی واقعا احمقانه و آزاردهندست. ) ، ولی از ول کردن بازی بهتره. شما می تونید به مسیر سوی بازی برید ( C:\Users\Your Username\Documents\NBGI\DarkSouls\FairLight ) فایل سیوتون رو یه جا کپی پیست کنید، هر وقت مردید، از بازی خارج شید، فایل ذخیره ی بک آپ گرفته شده رو جایگزین کنید و دوباره داخل شید. اگه می خواید بازی دقیقا تو یه نقطه ی خاص سیو بشه، یه آیتمی رو تو Inventory تو Unequip/Equip کنید تا فایل ذخیره ی بازی آپدیت بشه. یه جور سیستم Quick Save/Quick Load با اعمال شاقه.

به طور کلی، http://darksouls.wikidot.com و Dark Souls Wiki ( خصوصا Wikidot ) هم منابع خوبی برای کسب اطلاعات کابردی راجع به همه ی جنبه های بازی هستن. اگه لازم شد، حتما بهشون سر بزنید.

یه سری آمار ( نظر شخصی ) :
سخت ترین باس: Black Dragon Kalameet ( شیش هفت ساعت )
آسون ترین باس: Pinewheel ( کمتر از ده ثانیه )
عجیب ترین باس: Moonlight Butterfly ( سورئال )
با جذبه ترین باس: Knight Artorias ( استیل شوالیه ای و هم چنین Intro ی خفنی داره. )
بهترین مکان: Anor Lando ( فوق العاده زیبا و دشمن های متعادل )
اعصاب خرد کن ترین مکان: Tomb of Giants ( همه جا تاریکه. )
NPC مورد علاقه: Big Hat Logan ( پیش زمینه ی کارکتر که به خاطر ضد اجتماعی بودن یه کلاه گنده گذاشته رو صورتش تا کسی رو نبینه و چیزی نشنوه، جالبه. )
دشمن موردعلاقه: Basilisk ها ( کشتنشون خیلی لذت بخش بود. )

در کل، در وصف این بازی میشه گفت بهشتو در ازای پشت سر گذاشتن جهنم بهتون میده. حسی که بعد از شکست دادن یک باس یا پشت سر گذاشتن یک جای سخت به دست میارید، وصف نشدنیه. بازی های کمی هستن که اینقدر درگیر کننده باشن، پس اگه وقت و اعصاب کافی دارید و از باختن دلسرد نمیشید، Prepare to Die.

در مورد اعصاب خوردکن ترین مکان هم به نظر من Blightown هست ، من که خیلی مشکل داشتم اونجا
yahoo_17.gif

بهترین NPC بازی هم به نظر من Hawkeye هست ، صحبت ها و دیالوگ هاش خیلی قشنگ هستن
yahoo_1.gif
اتفاقا هر دو مورد با فاصله ی نزدیک انتخاب های دوم بنده هستن. Blighttown با اون پشه های مزاحم و مسموم شدن دائمی کارکتر و فضای بزرگش واقعا آزاردهنده بود، ولی الاقل می شد توش Pyromancy ارتقا داد و بهترین Spell های کلاسو گرفت. Tomb of Giants کلا تا جایی که یادم میاد، نه NPC مهمی داشت، نه اتفاق مهمی توش افتاد. همین جوری آدم باید تو یه فضای تاریک پیشروی کنه. خوشبختانه بخش کوتاهی بود.
Hawkeye هم علاوه بر مواردی که اشاره کردید، اون صحنه که بال های Kalameet رو با تیرکمونش میزنه، به معنای واقعی کلمه حماسی بود.

Kalameet خیلی قوی هست و مبارزه باهاش سخته ، همچنین Ceasless Discharge هم اگه رو در رو بخوایم بجنگیم وافعا قوی هست
yahoo_15.gif

Anor Londo هم مکانش یکدفعه جو بازی رو تغییر میده و فضاش با همه ی بازی فرق می کنه
yahoo_1.gif
Kalameet چون نسبت به آتیش مقاوم بود و بنده هم Pyromancer بودم، ( اسلحم هم Damage آتیش میزد) برام مشکل تر از چیزی بود که باید باشه. Phantom هم نمیشد براش احضار کرد. باز لااقل برای Ornstein and Smough یا Ceaseless Discharge می شد این کارو کرد.
Anor Londo هم شرمنده اشتباهی نوشتم Anor Lando. از غلط های املایی متنفرم. :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: masoud101

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یه سری آمار ( نظر شخصی ) :
سخت ترین باس: Black Dragon Kalameet ( شیش هفت ساعت )
آسون ترین باس: Pinewheel ( کمتر از ده ثانیه )
عجیب ترین باس: Moonlight Butterfly ( سورئال )
با جذبه ترین باس: Knight Artorias ( استیل شوالیه ای و هم چنین Intro ی خفنی داره. )
بهترین مکان: Anor Lando ( فوق العاده زیبا و دشمن های متعادل )
اعصاب خرد کن ترین مکان: Tomb of Giants ( همه جا تاریکه. )
NPC مورد علاقه: Big Hat Logan ( پیش زمینه ی کارکتر که به خاطر ضد اجتماعی بودن یه کلاه گنده گذاشته رو صورتش تا کسی رو نبینه و چیزی نشنوه، جالبه. )
دشمن موردعلاقه: Basilisk ها ( کشتنشون خیلی لذت بخش بود. )

.
توضیحات خوبی بود ، مرسی

با Knight Artorias شدیدا موافقم ، کلا عاشق این باس شدم من :x

در مورد اعصاب خوردکن ترین مکان هم به نظر من Blightown هست ، من که خیلی مشکل داشتم اونجا :-s

بهترین NPC بازی هم به نظر من Hawkeye هست ، صحبت ها و دیالوگ هاش خیلی قشنگ هستن:)

از بهترین Boss Fight ها هم با Great Grey Wolf Sifهست ، برای من که هیجان داشت ،

Kalameet خیلی قوی هست و مبارزه باهاش سخته ، همچنین Ceasless Discharge هم اگه رو در رو بخوایم بجنگیم وافعا قوی هست:>

Anor Londo هم مکانش یکدفعه جو بازی رو تغییر میده و فضاش با همه ی بازی فرق می کنه:)

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
سلام چند تا سوال داشتم
اژدها سیاه تو dlc رو چه جوری بکشونمش پایین 100 تا تیر بهش زدم نیومد پایین
تو dlcوقتی ارتورس رو میکشی طبقه بالا یه در هست که قفله کلیدش کجاست باس اخر رو هم زدم کلید نداد
تو راه نرسیده بهdeeps همونجا که دزدا با سگ بهمون حمله میکنن یه در بسته است که یه نفر داخلشه میگه بهم کمک کن در رو باز کن کلید در کجاست

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سلام چند تا سوال داشتم
اژدها سیاه تو dlc رو چه جوری بکشونمش پایین 100 تا تیر بهش زدم نیومد پایین
تو dlcوقتی ارتورس رو میکشی طبقه بالا یه در هست که قفله کلیدش کجاست باس اخر رو هم زدم کلید نداد
تو راه نرسیده بهdeeps همونجا که دزدا با سگ بهمون حمله میکنن یه در بسته است که یه نفر داخلشه میگه بهم کمک کن در رو باز کن کلید در کجاست
اون اژدهای سیاه رو اول باید بری به سمت مانوس. همون باس آخریه. قبل از اون توی یه ساختمون چندتا از این جونورا وایسادن به همراه 2 تا جاد.گر. از پله ها میری بالا و باید راهتو به سمت طبقه بالا پیدا کنی. اونجا کنار شومینه یه صندوق هست (از همینایی که دست و پا دارن) اونو بکشی کلید اون در بعد از کشتن آرتوریاس رو بهت میده. میری اونجا و با اون غوله حرف میزنی تا تند تند چرت و پرت بگه. بعدش از حرف زدن باهاش خارج میشی و دوباره باهاش حرف میزنی و بهت میگه که نتونستی اژدها رو بکشی؟ بعدش با تیر و کمونش میزنه اژدها رو میکشه پایین.

اون یارو که توی اون اتاق هست رو هم توی همون Undead Burge یه فروشنده هست. یه کلید داره ازش بخر تمام درهای اون منطقه رو باز میکنه

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
اون اژدهای سیاه رو اول باید بری به سمت مانوس. همون باس آخریه. قبل از اون توی یه ساختمون چندتا از این جونورا وایسادن به همراه 2 تا جاد.گر. از پله ها میری بالا و باید راهتو به سمت طبقه بالا پیدا کنی. اونجا کنار شومینه یه صندوق هست (از همینایی که دست و پا دارن) اونو بکشی کلید اون در بعد از کشتن آرتوریاس رو بهت میده. میری اونجا و با اون غوله حرف میزنی تا تند تند چرت و پرت بگه. بعدش از حرف زدن باهاش خارج میشی و دوباره باهاش حرف میزنی و بهت میگه که نتونستی اژدها رو بکشی؟ بعدش با تیر و کمونش میزنه اژدها رو میکشه پایین.

اون یارو که توی اون اتاق هست رو هم توی همون Undead Burge یه فروشنده هست. یه کلید داره ازش بخر تمام درهای اون منطقه رو باز میکنه

=((
اون بیچاره کجاش چرت و پرت می گه؟ :(

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
=((
اون بیچاره کجاش چرت و پرت می گه؟ :(
نه منظورم اینه که اگه همون دفعه اول باهاش حرف بزنی، مغزتو میخوره:d ولی دیالوگای جالبی میگه.
توی ویکیا بازی نوشته اگر حوصله گوش دادن به حرفاش رو ندارین، سریع مکالمه رو قطع کنین:biggrin1:

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
دوستان با احترام سئوال من اینکه آیا تو بازی نمیشه چیزی فروخت مثلا این سلاحهایی که داریم به درد نمیخوره را دور بریزم ؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان با احترام سئوال من اینکه آیا تو بازی نمیشه چیزی فروخت مثلا این سلاحهایی که داریم به درد نمیخوره را دور بریزم ؟
نه متاسفانه. نمیشه چیزی رو فروخت. سلاح های اضافی رو میتونین توی Bottomless Box که میتونین از فروشنده ها بخرین، بریزین. اما میتونین وقتی با دو تا مار صحبت کردین، آیتم های به درد نخورتون رو بهشون بدین تا در عوض بهتون Soul بدن. یه جورایی خرید و فروش میشه

Vasily Zaytsev

کاربر سایت
Nov 6, 2012
24
نام
siavash
درود بر دوستان
من تازه شروع کردم این بازی اما کنترل این خیلی سخت است و با اینکه با کیبورد بازی میکنم نشانه های دسته ی ایکس باکس نشون میده
با این وضع اصلن نمیشود بازی کرد!راهی دارد ایا؟

WILD GOAT

کاربر سایت
Mar 1, 2009
305
درود بر دوستان
من تازه شروع کردم این بازی اما کنترل این خیلی سخت است و با اینکه با کیبورد بازی میکنم نشانه های دسته ی ایکس باکس نشون میده
با این وضع اصلن نمیشود بازی کرد!راهی دارد ایا؟
درود
همانطور که توی صفحات قبل هم احتمالا اشاره شده بازی رو بهتره (باید) با کنترلر Xbox360 بازی کنید، در غیر این صورت بسیار سخت خواهد بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر