Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
توی یکی از غول های بازی که روی سقف کلیسا ظاهر می شود ( فکر کنم اسمش گریگویل باشد ) هم خیلی وقته گیر کرده ام و وقتی دوتایی حمله می کنند سریع می میرم.
رو اونی که از اول میاد باهات بجنگه قفل کن ، سریع حمله کن بهش بعد هم که دوستش اومد هدفت رو تغییر نده
باید به سرعت یکیشون رو از پا در بیاری ، میتونی بدویی و با شمشیر بهش ضربه بزنی

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
لطفأ اگه کسی میدونه این دو تا سؤال را ، لطفأ مرا راهنمایی کنه :

1- توی Dark Root Garden اونجایی که یه دیوار هست که وقتی با شمشیر خرابش می کنی پشت اون یه Bonefire هست ، یک دری هم کنار اون دیوار هست که علامت درخشانی هم وسطش قرار دارد و به اونجایی ختم می شود که یه گربه روی دیوار نشسته.
من نمی توانم این درب را باز کنم و نیاز به یک آیتمی دارد !!! کسی می دونه که برای باز کردن این درب به چه چیزی نیاز هست و از کجا باید تهیه کرد ؟؟؟

2- توی یکی از غول های بازی که روی سقف کلیسا ظاهر می شود ( فکر کنم اسمش گریگویل باشد ) هم خیلی وقته گیر کرده ام و وقتی دوتایی حمله می کنند سریع می میرم.
روش خوب برای کشتن این گریگویل ها چیست ؟ ( ضمنأ من با کارکتر Bandit بازی می کنم و تخصص من هم روی سلاحهای شمشیر و نیزه هست )
با تشکر فراوان

برا کشتنش اگه میبینی واقعا زورت نمیرسه بهترین راه summon کردنه, اگه اول اون پل warrior of sun رو دیده باشیو ایتمو ازش گرفته وقتی به شکل human میری قبل از مه یه ایکون رو زمین میاد که با فعال کردنش اون سوالیه تو نبرد میاد کمکت

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
با سپاس فراوان از راهنمایی اساتید محترم

یه سؤال دیگه هم داشتم .... در یکی از پست های صفحات قبلی خواندم که اگه قبل از کشتن این گریگویل ها اول برویم و اون شوالیه طلایی را از زندان آزاد کنیم ، اونوقت دیگه در firelink اون زنه که فلاسک خون را آپگرید می کنه ، به دست اون شوالیه کشته خواهد شد ....
آیا این مطلب صحیح است؟ چون من قبلأ اون شوالیه طلایی رنگ را آزاد کرده ام و حالا مشغول نبرد با گریگویل ها هستم.
اگه اینطوریه به من بگید تا بروم از یکی از سیوهای قبلی ام ،دوباره شروع کنم و الکی زحمت کشتن گریگویل ها را حالا به خودم ندهم ....
با تشکر

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

یه سؤال دیگه هم داشتم .... در یکی از پست های صفحات قبلی خواندم که اگه قبل از کشتن این گریگویل ها اول برویم و اون شوالیه طلایی را از زندان آزاد کنیم ، اونوقت دیگه در firelink اون زنه که فلاسک خون را آپگرید می کنه ، به دست اون شوالیه کشته خواهد شد ....
آیا این مطلب صحیح است؟ چون من قبلأ اون شوالیه طلایی رنگ را آزاد کرده ام و حالا مشغول نبرد با گریگویل ها هستم.
اگه اینطوریه به من بگید تا بروم از یکی از سیوهای قبلی ام ،دوباره شروع کنم و الکی زحمت کشتن گریگویل ها را حالا به خودم ندهم ....
با تشکر
مشکلی نداره . بعد از اینکه این اتفاق میفته از جنازه اون خانوم اون پایین ایتم خاصی رو بر میداری . Firekeeper sould هم میده برای اپگرید. بعدش توی Anor Londo قبل اینکه بری به نبر وحشتناک Smough اینا ... خود به خود یک Text رو صفحه ظاهر میشه که اون ایتمی که از Firekeeper برداشتی داره از خودش نور میده بعدش توی منو روی اون کیلیک میکنی . میری به دنیای شوالیه و بعد از کشتنش روح زنه رو پس میگیری. بر میگردی توی Firelink shrine همون پایین کیلیک میکنه زنه دوباره بر میگرده . منتها از Firelink shrine نمیشه استفاده کرد.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی

با تشکر
اون دوستمون که بالا توضیح دادن درست فرمودن به غیر از مورد آخر. وقتی زنه زنده بشه دوباره میتونی از Bonefire استفاده کنی.

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
اون دوستمون که بالا توضیح دادن درست فرمودن به غیر از مورد آخر. وقتی زنه زنده بشه دوباره میتونی از Bonefire استفاده کنی.

بله دوباره میشه از firelink بعدش استفاده کرد
حتما بذار بکشتش چون بعد انتقام ازش یه حلقه ارزشمند (ring of favor ) رو بهت میده که خیلی به درد بخوره, البته جاهای دیگه هم پیدا میشه ولی راه سادش همینه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یکی لطفا در مورد DLC بازی توضیح بده.از نظر گیم پلی چند ساعته هست ؟
بستگی داره چطوری هم بری ( یعنی زیاد بمیری ... نمیری.... اطرف بگردی) و در کل در چه حد خوب باشی توی نبردها
قبلا سازنده هاش گفته بودن 10 ساعت اما نیست - شایدم ماکسیمم منظورش بوده. کمتر هم میشه رفت. ایتمهای که باید پیدا کنی توی محیط پخش هستند باید گوشه کنارا رو خوب بگردی تا Armor و Soul و ... گیرت بیاد. جای خوبی هم برای فارم کردن سول هست میتونی زیاد بمونی توش
من خودم 5-6 ساعته بودم اونجا . . بعضی دشمنانش سخت بود من سر سری میرفتم میمردم همش ! لول مدتی هم میموندم برای فارم و گشتن محیطها
هر موقع هم بخوای میشه به اونجا Warp کرد.

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
دوستان سلام من تازه بازی را نصب کردم یک ساعتی بازی کردم رسیدم به اونجایی که کلاغه میگره می برت پایین کنار اتیش که یک مردی هم نشسته حالا من از پله ها پایین میرم بعد هم از اسانسور پایین میرم ، میرسم به رودخانه وقتی میخوام رد بشم اونجا پر روحه که هیچ جوری نمیشه کشتشون . دوستان راهنمایی کنید چکار کنم آیا مسیر اشتباه آمدم ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان سلام من تازه بازی را نصب کردم یک ساعتی بازی کردم رسیدم به اونجایی که کلاغه میگره می برت پایین کنار اتیش که یک مردی هم نشسته حالا من از پله ها پایین میرم بعد هم از اسانسور پایین میرم ، میرسم به رودخانه وقتی میخوام رد بشم اونجا پر روحه که هیچ جوری نمیشه کشتشون . دوستان راهنمایی کنید چکار کنم آیا مسیر اشتباه آمدم ؟
اره اشتباه اومدی فعلا نباید از اونجا بری. اونجا باشه برای بعدا چون هم به قدرتها و ایتمهای بیشتری نیاز داری و هم ایتم خاصی میخواد که به شما اجازه بده روحها رو بکشی. فعلا اول بازی کنار Bonfire یک چاه هستش که روبروش از کنار کوه یک راه میخوره میره به سمت زیره پل ... از اونجا باید بری به سمت Undead Parish .
GUD LUCK

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
با سپاس ، دوستان من تازه بازی را شروع کردم چند سوال دارم اول اینکه اون اونجایکه میزان جان را نشاه میده داخل اون دایره نوشته 0 بعضی وقتها میشه یک و دو منظورش چیه ؟؟
دوم من اول بازی بعد از اینکه کلاغه بازیکنو میاره پایین من از پله ها بطرف بالا میرم و بلای دیوار قله به موجودی میرسم نمی دونم چطور میشه کشتش ؟

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
با سپاس ، دوستان من تازه بازی را شروع کردم چند سوال دارم اول اینکه اون اونجایکه میزان جان را نشاه میده داخل اون دایره نوشته 0 بعضی وقتها میشه یک و دو منظورش چیه ؟؟
دوم من اول بازی بعد از اینکه کلاغه بازیکنو میاره پایین من از پله ها بطرف بالا میرم و بلای دیوار قله به موجودی میرسم نمی دونم چطور میشه کشتش ؟
اون نشون دهنده ی تعداد Humanity های شماست. یه عاملی که تو بازی مصرفش باعث میشه از Undead به انسان تبدیل بشید، بتونید قبل از غول ها، اشخاصی رو Summon کنید تا کمکتون کنن، Bonfire ها رو Kindle کنید تا بتونید Estus Flask ( پرکننده ی HP ) های بیشتری بهتون بده. یه سری کاربرد دیگه هم داره که به درد بخش آنلاین میخوره.
دقیقا نمیدونم منظورتون چه موجودیه. اگه منظورتون قله ایه که به Undead Burg ختم میشه، اونجا چندتا اسکلت هست که به طور معمولی میمیرن. اگه جای دیگه ای رفتید، برگردید. فعلا مقصد اولیتون Undead Burg هست.
در صورتی که نمیخواید وقت باارزشتون رو صرف آزمون خطاهای الکی و حوصله سر بر کنید، به نظرم استفاده از walkthrough برای این بازی الزامیه و اصلا ربطی هم به کارکشته بودن یا نبودن نداره. بنده Walkthrough سایت Gamepressure رو پیشنهاد میکنم که خیلی خوب و مفصل هست و همراه با طبقه بندی محتوا، عکس و جمله های کوتاه، هز چیزی که لازمه رو شرح داده. برای همین به درد کسایی که انگلیسیشون خوب نیست هم میخوره.
Introduction - Dark Souls - Game Guide and walkthrough

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad

علاوه بر چیزایی که دوستمون گفت human بودن میزان مقاومت در برابر نفرین( curse resist) و همچنین میزان کشف چیزایی رو که دشمنا drop میکنن رو زیاد میکنه
اگه منظورت اون اژدها قرمزست کشتنش اجباری نیست, میتونی فعلا ازش صرف نظر کنی
به نظر من اگه حوصله داری لذت گشت و گذار رو از دشت نده ولی واسه پیدا کردن ایتمای مخفی به Walkthrough لازمت میشه

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
علاوه بر چیزایی که دوستمون گفت human بودن میزان مقاومت در برابر نفرین( curse resist) و همچنین میزان کشف چیزایی رو که دشمنا drop میکنن رو زیاد میکنه
اگه منظورت اون اژدها قرمزست کشتنش اجباری نیست, میتونی فعلا ازش صرف نظر کنی
به نظر من اگه حوصله داری لذت گشت و گذار رو از دست نده ولی واسه پیدا کردن ایتمای مخفی به Walkthrough لازمت میشه
آخه مشکل این جاست که آدم نمیدونه کجا باید بره. خیلی از جاها به مکان هایی که خیلی بعدتر باید بهشون سر زد، راه دارن. عدم وجود نقشه هم باعث میشه کسی که بخواد خودش گشت و گذار کنه، به جاهایی بره که تو اون قسمت از بازی نباید بره. مثلا بنده یه بار تصمیم گرفتم بدون راهنما پیش برم، سر از مبارزه با Great Grey Wolf Sif سر در آوردم. دائم ازش شکست می خوردم و وقتی دیدم راهی وجود نداره، به راهنما سر زدم و فهمیدم اصلا اون لحظه نباید باهاش مبارزه کنم، با این که تو مسیرم بود. بیخودی کلی وقتم تلف شد. بعدا که وقتش رسید، خیلی لذت بخش و با یک چالش معقول شکستش دادم. البته این مساله ممکنه برای خیلی ها یک نقطه ی مثبت و عامل هرچه بیشتر درگیر شدنشون با بازی باشه. ولی به شخصه دوست ندارم ساعات طولانی رو صرف سر و کله زدن بی نتیجه با یه مشکل کنم.
همه ی این ها به کنار، یکی بدون راهنما از کجا میتونه بفهمه راه برگشت به Undead Asylum چجوریه یا چه طور میشه به Painted World of Aratmis راه پیدا کرد؟ واقعا هرکی تونسته باشه خودش به تنهایی این چیزا رو کشف کنه، باید به قابلیت هاش ( یا شاید هم سماجتش :d) سر تعظیم فرود آورد.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
آخه مشکل این جاست که آدم نمیدونه کجا باید بره. خیلی از جاها به مکان هایی که خیلی بعدتر باید بهشون سر زد، راه دارن. عدم وجود نقشه هم باعث میشه کسی که بخواد خودش گشت و گذار کنه، به جاهایی بره که تو اون قسمت از بازی نباید بره. مثلا بنده یه بار تصمیم گرفتم بدون راهنما پیش برم، سر از مبارزه با Great Grey Wolf Sif سر در آوردم. دائم ازش شکست می خوردم و وقتی دیدم راهی وجود نداره، به راهنما سر زدم و فهمیدم اصلا اون لحظه نباید باهاش مبارزه کنم، با این که تو مسیرم بود. بیخودی کلی وقتم تلف شد. بعدا که وقتش رسید، خیلی لذت بخش و با یک چالش معقول شکستش دادم. البته این مساله ممکنه برای خیلی ها یک نقطه ی مثبت و عامل هرچه بیشتر درگیر شدنشون با بازی باشه. ولی به شخصه دوست ندارم ساعات طولانی رو صرف سر و کله زدن بی نتیجه با یه مشکل کنم.
همه ی این ها به کنار، یکی بدون راهنما از کجا میتونه بفهمه راه برگشت به Undead Asylum چجوریه یا چه طور میشه به Painted World of Aratmis راه پیدا کرد؟ واقعا هرکی تونسته باشه خودش به تنهایی این چیزا رو کشف کنه، باید به قابلیت هاش ( یا شاید هم سماجتش :d) سر تعظیم فرود آورد.

اتفاقا دارک‌سولز از اون دسته بازی‌هایی هست که گیمرهای آسوده طلب امروزی باهاش مشکل دارن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر