Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

sahand09

کاربر سایت
Aug 9, 2012
64
نام
سهند فقیهی
اون که خیلی سنگین و کنده ، بزار برای شمشیری که از Kalameet می گیری یا از Everlasting Dragon !! البته فکر کنم بهتر از این 2 تا هم باشه چیزی ، :>

آره، کند که هست، اما به هر حال Damage خیلی بالایی میده... اون Dragon GreatSword رو هم از قطع کردن دم Everlasting Dragon گرفتم، درسته، دمیجش از Dragon Tooth بیشتر، اما یه چیزی که هست، هرچه قدر Strenght رو زیاد کنی، روی دمیج Dragon GreatSword هیچ تاثیری نداره، اما من الآن Strenght که زیاد کردم، به قدرت Dragon Tooth ، حدود 150 تا اضافه شده!! یعنی الآن برای من:
Dragon Tooth = 325 + 150 = 475
Dragon GreatSword = 390

الآن ازین دوتا بهتر از لحاظ دمیج چیزی ندارم، اما یه چیزی هست که اندازه همینا دمیج داره، اما سرعتش خیلی خیلی بیشتره، یه دونه Lightning Spear دارم، خودش 180 تا Physical damage داره، به علاوه 180 تا Lightning Damage ...

حالا پس فعلا نگه میدارم، تا ببینم اونی که شما میگی از Kalameet میگیرم چیه...

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
آره، کند که هست، اما به هر حال Damage خیلی بالایی میده... اون Dragon GreatSword رو هم از قطع کردن دم Everlasting Dragon گرفتم، درسته، دمیجش از Dragon Tooth بیشتر، اما یه چیزی که هست، هرچه قدر Strenght رو زیاد کنی، روی دمیج Dragon GreatSword هیچ تاثیری نداره، اما من الآن Strenght که زیاد کردم، به قدرت Dragon Tooth ، حدود 150 تا اضافه شده!! یعنی الآن برای من:
Dragon Tooth = 325 + 150 = 475
Dragon GreatSword = 390

الآن ازین دوتا بهتر از لحاظ دمیج چیزی ندارم، اما یه چیزی هست که اندازه همینا دمیج داره، اما سرعتش خیلی خیلی بیشتره، یه دونه Lightning Spear دارم، خودش 180 تا Physical damage داره، به علاوه 180 تا Lightning Damage ...

حالا پس فعلا نگه میدارم، تا ببینم اونی که شما میگی از Kalameet میگیرم چیه...
برا Kalameet ازین دوتا سریعتره ، دمیج بالایی هم نوشته براش ، اما من کلا با اینا حال نمی کنم ،
اگه Knight هستی ، یه Black Knight Halberd بگیر تا 5 اپگرید کن ، من با لول Strenght 50 روی خیلی ها تا 400 Damage می دادم ، روی پوست کلفت ترین ها هم تا 250 تا می داد ، سریع هم هست و خوبیش ایمه که اگه با یه دست بگیری ، چون ضربه رو عمودی می زنه کسی زیره ضربت جا نمی مونه ، و اگه سریع بزنی دومی رو افقی می زنه برای کسایی که جا خالی می دن ،
من کل بازی رو با همین رفتم و خیلی خوب بوده ، حتی روی Gwyn هم تا 400 تا دمیج گرفتم! بیشتر هم می ده اما خوب به طور متوسط اینقدره!;)

شمشیرهای Dragon عدد بالا نوشته اما کسایی که من با Halberd با یه ضربه می کشم ، با اونا 2 الی 3 ضربه می خواد!:-s

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
برا Kalameet ازین دوتا سریعتره ، دمیج بالایی هم نوشته براش ، اما من کلا با اینا حال نمی کنم ،
اگه Knight هستی ، یه Black Knight Halberd بگیر تا 5 اپگرید کن ، من با لول Strenght 50 روی خیلی ها تا 400 Damage می دادم ، روی پوست کلفت ترین ها هم تا 250 تا می داد ، سریع هم هست و خوبیش ایمه که اگه با یه دست بگیری ، چون ضربه رو عمودی می زنه کسی زیره ضربت جا نمی مونه ، و اگه سریع بزنی دومی رو افقی می زنه برای کسایی که جا خالی می دن ،
من کل بازی رو با همین رفتم و خیلی خوب بوده ، حتی روی Gwyn هم تا 400 تا دمیج گرفتم! بیشتر هم می ده اما خوب به طور متوسط اینقدره!;)

شمشیرهای Dragon عدد بالا نوشته اما کسایی که من با Halberd با یه ضربه می کشم ، با اونا 2 الی 3 ضربه می خواد!:-s

همه ی شمشیرهای dragon بخاطر اینکه از Bonus Dmg ، Strength نمیگیرن ضعیفن و خیلی هم کندن ، فقط dmg اولیه اشون زیاده

منم با Black Knight Halberd موافقم ، در کل اکثر Halberd های بازی خوبن و dmg بالایی دارن ولی Black Knight Halberd یه چی دیگست باید باهاش Boss شکار کنی تا بفهمی چی میگیم :d

sahand09

کاربر سایت
Aug 9, 2012
64
نام
سهند فقیهی
همه ی شمشیرهای dragon بخاطر اینکه از Bonus Dmg ، Strength نمیگیرن ضعیفن و خیلی هم کندن ، فقط dmg اولیه اشون زیاده

منم با Black Knight Halberd موافقم ، در کل اکثر Halberd های بازی خوبن و dmg بالایی دارن ولی Black Knight Halberd یه چی دیگست باید باهاش Boss شکار کنی تا بفهمی چی میگیم :d

آره خوب، آخه به جز Physical Damage ، یه چیز دیگه، یعنی Critical Damage هم مهمه،که احتمالا ماله اونی که شما استفاده میکنین زیاده، اما من Black Knight GreatSword هم دارم، اونم خیلی توپه، اما کلا ازین سلاحهای Dragon و سنگین، من موقعی استفاده میکنم که بخام یکی رو سریع بکشم، یکی میزنی پهن میشن زمین، دومیم تا بلند میشن کارو میسازه... در کل یا از Lightning Spear استفاده میکنم، یا از دور با Dragon Slayer Bow میزنم ناکارشون میکنم...

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
دوستان اینجا کسی هست که بدون بک آپ گرفتن از فایل ذخیره و یا هر کلک دیگه ای، بازی رو تموم کرده باشه یا حداقل نصفش رو رفته باشه و اگه آره، چقدر طول کشیده؟

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
دوستان اینجا کسی هست که بدون بک آپ گرفتن از فایل ذخیره و یا هر کلک دیگه ای، بازی رو تموم کرده باشه یا حداقل نصفش رو رفته باشه و اگه آره، چقدر طول کشیده؟

آره ، من بک آپ گرفتم چون همچنان می خواستم بگردم توی محیط و از اون سمت هم دوست داشتم آخرین باس و پایان های بازی رو ببینم ،
اگه بخوای همه جارو بگردی و همه چیز رو یدا کنی که امکانش هم خیلی کمه ، بالای 100 ساعت وقت می خواد ،
اما اگه می خوای تموم کنی و مثل من دنبال لول آپ های اضافی برای استفاده از یه سری آیتم ها نری حدود 50 ساعت و یا شاید کمتر هم تموم بشه;)

h0p3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
147
سلام
این چند وقت اصلا نرسیدم بازی کنم!!
الان رسیدم به اون پروانه !
الان میتونم بکشمش یا اینکه باید برم یه جای دیگه؟
از اون bone fire کنار در (که با شمشیر دیوار رو خراب میکنی) مستقیم اومد اینجا :D داشتم فرار میکردم که سر از اینجا در آوردم :D :D قبلش لازمه کاری انجام بدم؟ برای لول آپ و اینا . . .
اون پروانه با چی بکشمش؟ هنوز همون تبر مسخره اول بازی رو دارم :(

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سلام
این چند وقت اصلا نرسیدم بازی کنم!!
الان رسیدم به اون پروانه !
الان میتونم بکشمش یا اینکه باید برم یه جای دیگه؟
از اون bone fire کنار در (که با شمشیر دیوار رو خراب میکنی) مستقیم اومد اینجا :D داشتم فرار میکردم که سر از اینجا در آوردم :D :D قبلش لازمه کاری انجام بدم؟ برای لول آپ و اینا . . .
اون پروانه با چی بکشمش؟ هنوز همون تبر مسخره اول بازی رو دارم :(
پروانه رو حتما یه Ranged Weapon همراه خودت ببر. همون سلاح دور زن. چون همیشه بالا هست. تیر خاشو راحت میتونی با غلت زدن کنار دیواره های اون دیواری که روش هستی، دفع کنی. یعد از یه مدت پروانه میاد لبه دیوار میشینه که اون وقت با تبرت بیوفت به جونش. تا میتونی بزنش چون کاری نمیکنه فقط حواست باشه وقتی خواست بلند بشه، یه انفجار تولید میکنه که باید فاصله-تو ازش زیاد کنی. همین!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دادا می گم این جمله که نوشتی قضیه اش چیه؟
How Does It Feel To Die By The hands Of Your Own Creation
:>
هیچی:d
این جمله مال Alan Wake هست:d
جمله باحالی بود و گفتم به دارک سولز میخوره گذاشتمش زیر لوگوی بازی:d:d
مثلا ما اوایل هی میباختیم از دست دشمنا و این باختن باعث میشد قوی تر بشیم. در واقع دشمنا ما رو ساختن. حالا ما که مخلوق اونا هستیم میزنیم نابودشون میکنیم:d:d

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
هیچی:d
این جمله مال Alan Wake هست:d
جمله باحالی بود و گفتم به دارک سولز میخوره گذاشتمش زیر لوگوی بازی:d:d
مثلا ما اوایل هی میباختیم از دست دشمنا و این باختن باعث میشد قوی تر بشیم. در واقع دشمنا ما رو ساختن. حالا ما که مخلوق اونا هستیم میزنیم نابودشون میکنیم:d:d

آها ، می گم آشناست قیافه ، پس اینو از زبون اون اسکلت های بدبخت و بیچاره باید در نظر گرفت:d
منم رفتم توی New Game + ، همون اول زدم کل Covenant اون گربه رو نابود کردم :| این سری می خوام خشن عمل کنم:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آها ، می گم آشناست قیافه ، پس اینو از زبون اون اسکلت های بدبخت و بیچاره باید در نظر گرفت:d
منم رفتم توی New Game + ، همون اول زدم کل Covenant اون گربه رو نابود کردم :| این سری می خوام خشن عمل کنم:d
بلی بلی:d
راستی اگر خواستین اون Gough Hawkeye رو توی DLC بکشین (همون غوله که تیر و کمون داره و کمکت میکنه تا Kalameet رو بکشین) اول از همه بذارین اژدها رو بزنه و بعدش برین سراغش. قبلش هم خوب فکراتون رو بکنین چون بزرگتر از اون چیزی هست که به نظر میاد!:d کور هم هست!:d میپره روی شما و له-تون میکنه. یه خورده زیاد ضربه میخوره تا بمیره. وقتی هم که مرد، زره و تیر و کمونش رو بهتون میده:d

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
بلی بلی:d
راستی اگر خواستین اون Gough Hawkeye رو توی DLC بکشین (همون غوله که تیر و کمون داره و کمکت میکنه تا Kalameet رو بکشین) اول از همه بذارین اژدها رو بزنه و بعدش برین سراغش. قبلش هم خوب فکراتون رو بکنین چون بزرگتر از اون چیزی هست که به نظر میاد!:d کور هم هست!:d میپره روی شما و له-تون میکنه. یه خورده زیاد ضربه میخوره تا بمیره. وقتی هم که مرد، زره و تیر و کمونش رو بهتون میده:d

نه دیگه اینقدر ، تاثر گذارترین جمله ها رو Hawkeye داشت ، خیلی خوشم اومده ازش ، همه رو بکشم حتی آهنگر توی Undead رو اونو نمی کشم،
If Only Hawkeye was Here ...
>:d<

The dragons shall never be forgotten…
We knights fought valiantly, but for every one of them, we lost three score of our own.
Exhiliration, pride, hatred, rage… The dragons teased out our dearest emotions.
…Thou will understand, one day.

آخرین ویرایش:

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
کسی ادرس این اهنگر هارو دار بده بریم یه سر بهشون بزنیم من فقط یه اهنگر پیدا کردم اونم تو undead این که چیزی واسه فروش نداره

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
کسی ادرس این اهنگر هارو دار بده بریم یه سر بهشون بزنیم من فقط یه اهنگر پیدا کردم اونم تو undead این که چیزی واسه فروش نداره

آهنگرها بیشتر برای تقویت اسلحه ها استفاده می شن ،
یکی دیگه توی New Londo هست ، همون اول که از Firelink میای اینجا از پله های اول اومدی پایین سمت رست مسیر یه پله دیگه به سمت پایین می خوره ، اونجا یکی هست ، یکم بگردی پیدا می شه اون پله ،
یکی توی Catacombs هست اگه اشتباه نکنم ، که یه پله ی رمپ شگل داره ، آخرش رو باید با احتیاط بپری پایین روی اون تیکه سنگ ها که زیادی جونت نره ،
یکی دیگه هم که توی Anor Londo ]هست که خودت می بینیش ، صداش زیاد میاد:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر