Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
رسیدم به باس پایانی اما حتی اجازه ی زدن 1 ضربه رو هم بهم نمیده :D فلاسک سلامتی هم نمیشه استفاده کرد!!! تکنیک خاصی دوستان مد نظر ندارن واسه این باس؟ یه چیزی که عملی باشه ها!!! :D

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
منم هنوز همون اولاشم....زیاد بازی نمیکنم هر دفه یه 10 دقیقه ای میزنم....الان لول 34 رسیدم ولی نرفتم جلو فعلا....سمت اون اژدهائه هستم
میخواستم ببینم میشه وسیله به فروشنده ها فروخت ؟ چون من تا الان ندیدم بشه چیزی فروخت ....فقط تونستم بخرم
می تونی به ماره که بعدا میاد بدی بخوره بهت پول بده
رسیدم به باس پایانی اما حتی اجازه ی زدن 1 ضربه رو هم بهم نمیده :D فلاسک سلامتی هم نمیشه استفاده کرد!!! تکنیک خاصی دوستان مد نظر ندارن واسه این باس؟ یه چیزی که عملی باشه ها!!! :D
این gwyn خیلی سخته احتمالا باید کمی براش levelup کنی خیلی سریعه ولی اگه بتونی خوب دفاع کنی و جاخالی بدی اونقدرام بد نیست!

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
می تونی به ماره که بعدا میاد بدی بخوره بهت پول بده

این gwyn خیلی سخته احتمالا باید کمی براش levelup کنی خیلی سریعه ولی اگه بتونی خوب دفاع کنی و جاخالی بدی اونقدرام بد نیست!
لول 81 هستم. بسه دیگه چقدر لول آپ کنم :D فایده نداره آخه! مثلا چقدر می خوام به سلامتیم یا استامینا اضافه کنم؟ به چشم نمیاد :D مگر اینکه 10-15 تا لول آپ کنی که تاثیرشو حس کنی!!! :Dمن مشکلم اینه که نمیدونم کی میتونم بهش ضربه بزنم!!! soul arrow ها جواب میدن؟ heavy ها رو که بی خیال! great و soul spear رو میگم!

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
کسی میتونه گزینه های levelup رو دونه دونه بگه واسه چه چیزهایی هستش!!
یعنی بگه با افزایش هر کدوم دقیقا روی چه چیزهایی تاثیر میزارن!!من فقط 2 یا 3 تاشو بیشتر بلد نیستم!!=((

راستی مردن توی بازی تاثیر منفی داره!!اگه داره به چه چیزی میماسه جنبه منفی بودنش!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کسی میتونه گزینه های levelup رو دونه دونه بگه واسه چه چیزهایی هستش!!
یعنی بگه با افزایش هر کدوم دقیقا روی چه چیزهایی تاثیر میزارن!!من فقط 2 یا 3 تاشو بیشتر بلد نیستم!!=((

راستی مردن توی بازی تاثیر منفی داره!!اگه داره به چه چیزی میماسه جنبه منفی بودنش!
خدمت شما:

| Vitality : این گزینه خط سلامتی شما رو افزایش میده
| Attunement : تعداد جاهای برای برداشتن جادو رو افزایش میده - در لول 50 این مورد، به بیشترین مقدار خود که 10 تا هست میرسه
| Endurance : افزایش خط انرژی، حداکثر تجهیزاتی که میتونی برداری و مقاومت در برابر خون ریزی
| Strength : افزایش قدرت ضربات برای سلاح هایی که مقیاسشون با قدرت سنجیده میشه - این مورد روی سراعت ضربه زدن تاثیر نداره
| Dexterity : افزایش قدرت ضربات برای سلاح خایی که مقیاسشون با مهارت سنجیده میشه - همچنین سرعت اجرای جادو رو برای بیشتر جادوها بالا میبره
| Resistance : قدرت دفاع در برابر ضربات فیزیکی و آتشین و همچنین مقاومت در برابر سموم
| Intelligence : افزایش قدرت جادوگری - همچنین افزایش قدرت ضربات برای سلاح هایی که با هوش سنجیده میشه
| Faith : افزایش قدرت معجزه و افزایش دفاع جادویی - همچنین افزایش قدرت برای سلاح هایی که با ایمان سنجیده میشه
=========================================================================
مردن باعث میشه که روح ها و Humanity هایی که داری از دست برن. مجبوری تمام راهو به جایی که مردی برگردی و جنازه قبلیتو برداری. با این کار دوباره روح ها رو به دست میاری. فقط باید یادت باشه که وقتی میمیری و مثلا 30000 تا روح داری، اگر نتونی برسی به جنازه-ت و قبلش بمیری، جنازه جدیدت جایگزین قبلی میشه که بدین معنیه که روح هایی که توی جنازه قبلیت بودن از دست میرم و روح های جنازه دوم باقی میمونن. پس حواستو خوب جمع کن. البته با بعضی از انگشتر ها میتونی از این کار جلوگیری کنی

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Humanity
این واسه چی هستش؟؟فقط قیافه تغییر میده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Humanity علاوه بر پر کردن کامل سلامتی، باعث میشه که از Hollow بودن در بیای و مردم باهات بهتر حرف بزن و صدالبته بتونی Bonfire ها رو Kindle کنی تا قویتر بشن و هر دفعه خون بیشتری همراه خودت ببری
================================================
دوستان این Seath The Scaleless نفرین میکنه آدمو. چه کنیم؟

آخرین ویرایش:

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
لول 81 هستم. بسه دیگه چقدر لول آپ کنم :D فایده نداره آخه! مثلا چقدر می خوام به سلامتیم یا استامینا اضافه کنم؟ به چشم نمیاد :D مگر اینکه 10-15 تا لول آپ کنی که تاثیرشو حس کنی!!! :Dمن مشکلم اینه که نمیدونم کی میتونم بهش ضربه بزنم!!! soul arrow ها جواب میدن؟ heavy ها رو که بی خیال! great و soul spear رو میگم!
من فقط با crystal homing soulmass زدمش ولی تو فکر کنم اگه greater combustion رو گرفته باشی بتونی با 2 3 ضربه بکشیش فقط با سپر دفاع کن و بعدش سریع بزنش!

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من فقط با crystal homing soulmass زدمش ولی تو فکر کنم اگه greater combustion رو گرفته باشی بتونی با 2 3 ضربه بکشیش فقط با سپر دفاع کن و بعدش سریع بزنش!
متاسفانه من قبل از اینکه با این زنه که اینا رو میفروشه ملاقات کنم باس bed of chaos رو کشتم و ظاهرا دیگه پدیدار نمیشه!!!

آخرین ویرایش:

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
اگه به اون ماره ندی و اول Four King رو بکشی ، یه اتفاق خوبی میفته ، نمی گم برو ببین چی میشه
:)) جدی راهی برای برگشت هست ؟ چه شکری باید خورد اون موقع ؟ یا این یا tomb of giant
gwyn تنها باس بازی بود که دفعه دوم تونستم بزنمش :d ( به جز اون غول ماسکی catacomb )
به شدت سادست . فقط کافیه وایساده جلوش و پایرو بندازی بهش

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا

والا من یه روشی داشتم که دیگه توی آپدیت جدید بازی نمی شه ازش استفاده کرد.
ولی در کل استفاده از Iron Flesh رو بهت پیشنهاد می کنم.

دوستان این Seath The Scaleless نفرین میکنه آدمو. چه کنیم؟
اول اینکه دو تا Purging Stone از اون یارو که پایین زنگ اول بود بخر .
دوم اینکه لباسی بپوش که Curse Resistance بالا داره .
سوم اینکه این غول یکی از راحتترین غولهای بازی اگه نخوای شمشیرشو بگیری :
سه تا دم داره ، دم وسطی رو اگه انتهاشو چند بار بزنی بهت یه شمشیر خوب میده، ولی اگه شمشیر رو نخواستی راه بیفت دنبال یکی از دو تا دم کناریش و بزن ، اونجا نقطه ی کور غول به حساب میاد چون هیچ کدوم از حمله هاش بهت نمیگیره.

نقد کوتاهی بر ارواح تاریک:

بلاخره بعد از 5 ساعت بازی کردن dark souls به این نتیجه رسیدم که عنوان متوسطی بیش نیست!. و امتیازش در حد 7 و 6 نباید بالاتر باشه.

و اما دلیل این همه استقبال منتقدین چی بود؟ بنظر من بیشتر این امتیازها (مخصوصا از طرف سایت گیم اسپات) توجیه دیگری داشت تا کیفیت خود بازی.
منتقدها در واقع می خواستند با اینکار یک "پیام" رو به اکثر بازیسازهای این نسل برسونند که ما خواهان چالش و سختی هستیم! خودتون در جریان ساده‌ شدن بازیها در این نسل هستید و لازم نیست من بهش اشاره ای کنم.

فقط کافیه یه نگاه به بازیهای دیگه این کمپانی بندازیم تا سطح کیفیتی و کارنامه درخشانش مشاهده بشه!: :d

Steel Battalion: Heavy Armor

Armored Core V
Ninja Blade

بله... :d در مورد dark souls هم می بینید یه داستان دو - سه خطی، دیالوگ و شخصیت ها در حد دو نسل قبل، عدم وجود هرگونه صحنه سینمایی و کات سینس و گیم پلی کند و بی هیجان (بجز برخورد با باسها البته!). به این ها باید از طرف دیگه پورت های ضعیفی که اصولا این شرکت روی PC انجام میده هم اضافه کرد.

بنظرم بیشتر یه اثر کلاسیک هست و هیچ بویی از rpg های مدرن نبرده. گیم پلی سخت و سنتی که یادآور روزهای گذشته هست (عناوینی مثل نینجا گایدن های میکرو) و فاقد داستان و شخصیت پردازی جذاب هست. دشمنان تک بعدی و اسکلتی یادآور دشمنان بازیهای میکرو و سگا! در عوض باسهای کابوس وار و جذابش هستند. و البته جو سنگین و گیرایی که داره.

بنظرم روی PC اگه یه RPG با کیفیت بالا و در عین حال سخت می خواید بازیهای خیلی بهتری مثل Dragon Age یا حتی Diablo III که ارزش چندبار بازی کردن دارن!. یا منتظر Baldur's Gate باشیم که قرار بازسازی بشه.

درسته خودم شخصا این بازی کامل رو با صرف 2.2 گیگ از ترافیکم دانلود کردم!! :d اما چند روز بعدش با آشنا شدن با Darksiders II که همزمان با این بازی منتشر شده کلا ولش کردم! اونایی که هردو رو بازی کردن میدونن این دو بازی دقیقا عکس هم هستند! ولی دومی ترجیح دادم... که حداقل پورت آبرومندانه ای روی PC داره.

پایان.

با کمال احترام :

عنوان متوسط !!!!!!!!!!!!!!؟ :-o
خوب شد معنی عنوان متوسط رو هم متوجه شدیم .
نمره 9.5 گیم اسپات و 9 آی جی ان و 89در کل متا عنوان متوسط به حساب میان !!!
هیچ جای نقد گیم اسپات ندیدم که به خاطر سختی بازی فقط 9.5 امتیاز داده .
اتفاقا بعضی سایتهای متا بهش امتیاز زیر 8 دادن به خاطر سختیش و امتیاز کلش رو خراب کردن وگرنه امتیاز دور و بر 9.5 باید باشه .

اینکه یه شرکت در ساختن بعضی بازیها خیلی موفق نبوده اصلا دلیل بر ناموفق بودن شرکت در یه بازی خاص نمیشه (که البته برعکسشم صادقه)

گیم پلی کند و بی هیجان !!!!!!!!!!!!!!؟ :-o دیگه اینو کجای دلم بذارم . واقعا گیم پلی کند و بی هیجان داره !؟ واقعا دشمنا تک بعدین !؟ بازی Cut Scene نداره !؟ داداش شما مطمئنی که Dark Souls رو بازی کردی !؟
این از Dragon Age پایین تره !!!؟ آخه خواهش می کنم یه حرفی بزنید که بگنجه .
باس های این بازی رو توی هیچ گیمی نمی تونید پیدا کنید .
ساخت بنا ها و به تصویر کشیدن مناطق مختلف و متنوع در بازی واقعا با شکوهه (منطقه Anor Londo یکی از بهترین طراحی های کل بازی های کامپیوتری رو داره) .
هر قدمی که می خواید بر دارید از هیجان و ترس ضربان قلبتون میره بالا .
وجود مناطق مخفی و مبهم زیاد که بازی کننده رو جذب می کنه .
تنوع بالای دشمنا .
تنوع بالا و بالانس فوق العاده ی سلاح ها .
موسیقی متن عالی (مخصوصا در مبارزه آخر)
وجود حداقل باگ ممکن در یک بازی آر پی جی .
کلا همه چیز توی این بازی عالیه ...

بازی حداقل 70 ساعته بعید می دونم با 5 ساعت بیشتر از 2 تا باس رو بشه رد کرد ، شما 90 % بازی رو ندیدی ، نقد نوشتن در این شرایط اصلا کار درستی نیست ....

---------- نوشته در 12:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:51 PM ارسال شده بود ----------

:)) جدی راهی برای برگشت هست ؟ چه شکری باید خورد اون موقع ؟ یا این یا tomb of giant

کلا در این بازی هیچ راه برگشتی نیست .
البته اشکال نداره ، خیلی از این چیزا وجود داره که خیلیا از دست میدن :d

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
بالاخره این شاهکار هم تموم شد! Lord Gwyn رو کشتم خیلی هم راحت. حتی اگه کمی بیشتر دقت می کردم میتونستم بدون اینکه هیچ ضربه ای ازش بخورم هم بکشمش! البته سلامتی چه بخوای چه نخوای حتی اگه دفاع هم کنی یک مقدار کمی کم میشه :D این اجتناب ناپذایره! اما جز این میشه بدون دریافت حتی 1 ضربه این باس رو کشت. اونم اینه که :

یکی از ستون ها رو انتخاب کردم و خودم اینطرف ستون وایستادم و Gwyn اونطرف ستون. (البته اولش که میخوای کاری کنی که Gwyn بره اونطرف ستون سخته :D) حالا میشه راحت سپر رو بالا گرفت تا همه ی ضرباتش به سپر برخورد کنه. دور ستون با هم دور میزدیم :D تا اینکه Gwyn میخواد ما رو بگیره یا لگد بزنه. این 2 تا حرکتش بهترین موقع برای اجرای جادو های سریع و شمشیرهای سریع یا استفاده از فلاسکه! با 4 تا Soul apear و 6 تا fire orb و 8 تا fireball به راحتی کشته شد. فقط مبارزه یک مقدار طولانی میشه چون برای اینکه ازش ضربه ای نخوری باید فقط و فقط وقتی میخواد بگیره یا لگد بزنه بهش ضربه زد که این دو موقعیت شاید بعد از 10-15 بار شمشیر زدن پیاپی Gwyn پیش بیاد! خلاصه اگه عکس العمل سریع باشه میشه کشت. اما اگه راهش رو بلد نباشی سریع طی 10-15 ثانیه دخل آدمو میاره لامصب :D

راستی دوستانی که تموم کردن:

من آخر بازی bonfire رو روشن نکردم در عوضش رفتم بیرون و frampt و بقیه ی اون گوش دراز ها بهم تعظیم کردن و شدم ارباب تاریکی :D حالا اگه bonefire رو روشن کنیم چه اتفاقی می افته؟حوصله ندارم 70 ساعت بازی کنم تا پایان دومشو ببینم :D
ولی این آهنگ مبارزه ی آخر... WOW ... شاهکار بود...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
احسان جون تبریک! منم تا آخر امشب بهت میپیوندم:d.
دوستان من دارم میرم سراغ لرد سوم. الان هم Curse شدم. چه جوری درمان کنم؟:d

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
ممنون!ایشالا نصیب شما هم بشه :D در مورد سوالت هم: راهی که از firelink shrine میرسه به undead burg. از پله ها که میری بالا بعدش میرسی به یه فاضلاب. اونو تا آخر آخر برو(البته قبلا باید درشو از پشت باز کرده باشی) یه فروشتده هست که آیتم ضد Curse میفروشه به قیمت 6000 souls! اسم آیتم purging stone ! یا اینکه اونجا که پروانه کشتی یه نفر هست با قیمت 3000 soul میفروشه یا اینکه:

برو undead asylum همون اولش تو خرابه ها یه خورده برو جلو بپیچ سمت چپ! دقت کنی یه لونه ی پرنده میبینی! برو توش و آیتم Cracked red-eye orb که حتما تو وسایلت داری رو بذار تو لونه! فقط یک دونه! بعد یا بمیر یا بازی رو ریستارت کن و برگرد به لونه میبینی که 2 عدد purging stone ناقابل برات کنار گذاشته شده! :D

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
بالاخره این شاهکار هم تموم شد! Lord Gwyn رو کشتم خیلی هم راحت. حتی اگه کمی بیشتر دقت می کردم میتونستم بدون اینکه هیچ ضربه ای ازش بخورم هم بکشمش! البته سلامتی چه بخوای چه نخوای حتی اگه دفاع هم کنی یک مقدار کمی کم میشه :D این اجتناب ناپذایره! اما جز این میشه بدون دریافت حتی 1 ضربه این باس رو کشت. اونم اینه که :

یکی از ستون ها رو انتخاب کردم و خودم اینطرف ستون وایستادم و Gwyn اونطرف ستون. (البته اولش که میخوای کاری کنی که Gwyn بره اونطرف ستون سخته :D) حالا میشه راحت سپر رو بالا گرفت تا همه ی ضرباتش به سپر برخورد کنه. دور ستون با هم دور میزدیم :D تا اینکه Gwyn میخواد ما رو بگیره یا لگد بزنه. این 2 تا حرکتش بهترین موقع برای اجرای جادو های سریع و شمشیرهای سریع یا استفاده از فلاسکه! با 4 تا Soul apear و 6 تا fire orb و 8 تا fireball به راحتی کشته شد. فقط مبارزه یک مقدار طولانی میشه چون برای اینکه ازش ضربه ای نخوری باید فقط و فقط وقتی میخواد بگیره یا لگد بزنه بهش ضربه زد که این دو موقعیت شاید بعد از 10-15 بار شمشیر زدن پیاپی Gwyn پیش بیاد! خلاصه اگه عکس العمل سریع باشه میشه کشت. اما اگه راهش رو بلد نباشی سریع طی 10-15 ثانیه دخل آدمو میاره لامصب :D

راستی دوستانی که تموم کردن:

من آخر بازی bonfire رو روشن نکردم در عوضش رفتم بیرون و frampt و بقیه ی اون گوش دراز ها بهم تعظیم کردن و شدم ارباب تاریکی :D حالا اگه bonefire رو روشن کنیم چه اتفاقی می افته؟حوصله ندارم 70 ساعت بازی کنم تا پایان دومشو ببینم :D
ولی این آهنگ مبارزه ی آخر... WOW ... شاهکار بود...
آتیش می گیری می سوزی و بازی با پایان خوب تموم می شه و می ری تو new game + البته هر دفه بازی رو تموم کنی یه + اضافه می شه ولی بعد از 7 بار دیگه با اضافه شدن + بازی سختتر نمی شه می گن levelcap هم 837 هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر