Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy
سلام یه چیز پیدا کردم حیفم اومد نزارمش تو اول بازی درداخلundead buger یه گارد هست که جلوش یه انگشتر ابی هست از رو دیوار رو گارده پردیم دو تیکه شد یه swordبا دمیج 220 تا انداخت:p(فکر کنم شانسی دراپ کردش)

آتیش می گیری می سوزی و بازی با پایان خوب تموم می شه و می ری تو new game + البته هر دفه بازی رو تموم کنی یه + اضافه می شه ولی بعد از 7 بار دیگه با اضافه شدن + بازی سختتر نمی شه می گن levelcap هم 837 هست

آتیش میگیره؟ یعنی میمیره؟؟؟ این الان خوبه؟ :دی خیلی طرف باید بچه مثبت باشه که همچین کاری کنه :دی همون ارباب تاریکی بهتره :دی حداقل 4 نفر بهت تعظیم میکنن :دی

آتیش میگیره؟ یعنی میمیره؟؟؟ این الان خوبه؟ :دی خیلی طرف باید بچه مثبت باشه که همچین کاری کنه :دی همون ارباب تاریکی بهتره :دی حداقل 4 نفر بهت تعظیم میکنن :دی
نظر من اینه که gwyn به اون خوبی بعد از این همه سال hollow شد و بد شد برای همین ما خودمون رو می سوزونیم که دوباره دنیا به دست ما اینجوری نشه!

خب منم رسیدم به Lord Gwyn!
واقعا اون لحظه ای که در باز میشه و قسمت آخر رو میبینی، ابهت رو میتونی مشاهده کنی! اون برج توی آفتاب در حال غروب واقعا عالی طراحی شده!
خود Gwyn هم امشب به رحمت ایزدی میپونده! سخت نیست فقط باید جاخالی بدی! اینجور که تخمین زدم، با 15 ضرب میمیره
اون آهنگش دیوونه کننده-ست! اگه میخوایین دانلودش کنین اینم لینک دانلود!>:d<
Dark Souls - Gwyn Lord of Cinder Music

---------- نوشته در 11:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:33 PM ارسال شده بود ----------

خب Gwyn هم الان میتونه به آرامش برسه.....
منم به جمیع Dark Lord ها پیوستم و پشت بندش پریدم توی New Game +!
اون باس اول رو همون دفعه اول بدون اینکه برم توی اون راه با 5 ضرب کشتم=))
واقعا چقدر تفاوت داره با اولین باری که بازی میکنی! اولین بار واقعا میترسی پیش بری.
واقعا شاهکاره بازیش

خب منم رسیدم به Lord Gwyn!
واقعا اون لحظه ای که در باز میشه و قسمت آخر رو میبینی، ابهت رو میتونی مشاهده کنی! اون برج توی آفتاب در حال غروب واقعا عالی طراحی شده!
خود Gwyn هم امشب به رحمت ایزدی میپونده! سخت نیست فقط باید جاخالی بدی! اینجور که تخمین زدم، با 15 ضرب میمیره
اون آهنگش دیوونه کننده-ست! اگه میخوایین دانلودش کنین اینم لینک دانلود!>:d<
Dark Souls - Gwyn Lord of Cinder Music

---------- نوشته در 11:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:33 PM ارسال شده بود ----------

خب Gwyn هم الان میتونه به آرامش برسه.....
منم به جمیع Dark Lord ها پیوستم و پشت بندش پریدم توی New Game +!
اون باس اول رو همون دفعه اول بدون اینکه برم توی اون راه با 5 ضرب کشتم=))
واقعا چقدر تفاوت داره با اولین باری که بازی میکنی! اولین بار واقعا میترسی پیش بری.
واقعا شاهکاره بازیش
من باس اول رو با 4 تا soul spear نفله کردم:دی دوباره بریم بازی رو؟ :دی

آقا بریم! خداییش دست به هیچ بازی دیگه ای نمیتونم بزنم!:biggrin1:
play time چقدر شد؟ من هنوز یه لول دیگه میخوام تا کامل بشم. الان 86 هستم. 48 ساعت شد بازیش>:d

حدود 6 - 7 تا باس رو بدون مردن پشت سر هم رد کردم، اما یه یارو آتیشیه که شاخک داره، "ceaseless discharge" (که واقعا برازنده ی اسمشه) به شدت از خجالتم در اومد...
ولی خب آخرش (با شانس) تونستم بزنمش، که بعدش با همچین صحنه ای مواجه بشم...

این... چیه... آخـــــــــــــــــــــــــه!

من رسیدم به اون دوتا باس Anor londo:|هرچی dark knight های مسیر رسیدنش رو راحت کشتم این 2 تا باس پدرم رو در آوردن:|
لطفا یک راهنمایی کنید برای زدنشون

حدود 6 - 7 تا باس رو بدون مردن پشت سر هم رد کردم، اما یه یارو آتیشیه که شاخک داره، "ceaseless discharge" (که واقعا برازنده ی اسمشه) به شدت از خجالتم در اومد...
ولی خب آخرش (با شانس) تونستم بزنمش، که بعدش با همچین صحنه ای مواجه بشم...

این... چیه... آخـــــــــــــــــــــــــه!

این که سهله. اگر پایین آتشفشان نگاه بندازی، 7 تا Taurus Demon کنار هم وایسادن و هوای همدیگه رو دارن:d دقیقا روبروی اولی Carpa Demon-ی که اینجا میبینی.:d
من رسیدم به اون دوتا باس Anor londo
yahoo_22.gif
هرچی dark knight های مسیر رسیدنش رو راحت کشتم این 2 تا باس پدرم رو در آوردن
yahoo_22.gif

لطفا یک راهنمایی کنید برای زدنشون
ببین سعی کن دائم دور و بر کلیسا بچرخی و مخصوصا پشت ستون ها. اول هم سعی کن اون کوچیکه رو بکشی. اون کوچیکه یا میاد کنارت و ضربه میزنه و یا روی هوا حرکت میکنه که در این صورت باید حواست باشه که با نیزه-ش بهت نزنه.
اون بزرگه هم یا میپره رو هوا و پتکشو میکوبونه به زمین و یا از روی زمین میکشتش که در این صورت باید فاصله-تو باهاش حفظ کنی چون زیاد میاد طرفت.
هشدار: وقتی کوچیکه رو کشتی، یه کات سین نشون میده و اون بزرگه با پستکش میزنه روی کوچیکه و انرژی رعدشو میگیره. این قسمت باید بیشتر حواست باشه.
در کل باید زمان بندی خوبی این قسمت داشته باشی و بتونی به موقع جاخالی بدی

این که سهله. اگر پایین آتشفشان نگاه بندازی، 7 تا Taurus Demon کنار هم وایسادن و هوای همدیگه رو دارن:d دقیقا روبروی اولی Carpa Demon-ی که اینجا میبینی.:d

اونارو هم دیدم، ولی اونجا فضای باز تری داره میشه یه کارایی کرد. ولی thief من که زره سبک تنشه چطوری میتونه تو این فضای کم hit and run بکنه (مخصوصا با اون attack range/radius تخیلی!)

play time چقدر شد؟ من هنوز یه لول دیگه میخوام تا کامل بشم. الان 86 هستم. 48 ساعت شد بازیش>:d
واسه من 59 ساعت شد با لول 84! راستی painted world رو رفتی؟ بدی newgame + اینه که با همون کلاس باید بری! اما من دوست دارم با کلاس جدید برم! چون من الان تقریبا همه ی جادو ها رو دیدم. حالا میخوام از نیزه ها و شمشیرها و تبر و تیر کمون و ... استفاده کنم که با توجه به کلاسم نمیشه! من یه knight هم دارم :دی لول 17 شده تازه :دی اول با این داشتم میرفتم دیدم خداییش نمیشه :دی بی خیال شدم :دی اما 100 در 100 newgame + رو میرم فقط و فقط به عشق royal wood.تو فروم های خارجی میگن باسش از همه ی باس ها سخت تره! دور اول که نتونستم به این dlc برسم ببینم این دور میشه یا نه!

اونارو هم دیدم، ولی اونجا فضای باز تری داره میشه یه کارایی کرد. ولی thief من که زره سبک تنشه چطوری میتونه تو این فضای کم hit and run بکنه (مخصوصا با اون attack range/radius تخیلی!)
عه؟ Thief داری؟:d خب ببین از بینشون ویراژ بده و از پله ها برو پایین. اون پایین یه هزارپا از دیوار در اوده. اونو بکش زیرش یه Bonfire هست!
واسه من 59 ساعت شد با لول 84! راستی painted world رو رفتی؟ بدی newgame + اینه که با همون کلاس باید بری! اما من دوست دارم با کلاس جدید برم! چون من الان تقریبا همه ی جادو ها رو دیدم. حالا میخوام از نیزه ها و شمشیرها و تبر و تیر کمون و ... استفاده کنم که با توجه به کلاسم نمیشه! من یه knight هم دارم :دی لول 17 شده تازه :دی اول با این داشتم میرفتم دیدم خداییش نمیشه :دی بی خیال شدم :دی اما 100 در 100 newgame + رو میرم فقط و فقط به عشق royal wood.تو فروم های خارجی میگن باسش از همه ی باس ها سخت تره! دور اول که نتونستم به این dlc برسم ببینم این دور میشه یا نه!
احسان جون این باس های اضافی نسخه PC همینایی که میگی هستن؟ یکی هست که حالت بز مانند داره و سفیده. یکی دیگه هم هست یه شمشیر خیلی بزرگ داره و یه شوالیه هست که دور سرش یه پارچه آبی پیچونده. من اینا رو ندیدم. چحوری باید DLC رو بریم؟
اون Painted World هم خیلی باحال بود. باسش خوراک خنده بود:d با 5 ضرب مرد:d.

---------- نوشته در 01:08 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:45 AM ارسال شده بود ----------

خودمونیم ها الان که برای بار دوم دارم میرم، میبینم خودم هم توی سخت تر شدن بازی تاثیر داشتم:d
الان رفتم Bell Gargoyle ها رو کشتم ولی قبلش دیدم شوالیه خورشید اونجا به حالت نیمه مرئی وایساده و میشه احضارش کرد! باهاش رفتم ترکوندمشون! سخت تر شدنش به این دلیله که من همه NPC ها رو کشتم وتنهایی پیش رفتم کل بازی رو بدون ذره ای کمک از هیچکس:d

سلام به همه
دوستان من این بازی رو فردا میگیرم.
فقط یه خوهشی دارم اونم اینه که یه سری توضیح درباره ی کلاسهای بازی بذارید و بگید هر کدوم تو چه چیزی بهترن.:)
یکی هم این که یه راهنمایی بذارید از اینکه کدوم منطقه رو باید اول رفت کدوم رو آخر.چه غولی رو باید اول کشت و....... .:x
خیلی هم ممنون که درخواستهای من رو خوندید.

عه؟ Thief داری؟:d خب ببین از بینشون ویراژ بده و از پله ها برو پایین. اون پایین یه هزارپا از دیوار در اوده. اونو بکش زیرش یه Bonfire هست!

احسان جون این باس های اضافی نسخه PC همینایی که میگی هستن؟ یکی هست که حالت بز مانند داره و سفیده. یکی دیگه هم هست یه شمشیر خیلی بزرگ داره و یه شوالیه هست که دور سرش یه پارچه آبی پیچونده. من اینا رو ندیدم. چحوری باید DLC رو بریم؟
اون Painted World هم خیلی باحال بود. باسش خوراک خنده بود:d با 5 ضرب مرد:d.

---------- نوشته در 01:08 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:45 AM ارسال شده بود ----------

خودمونیم ها الان که برای بار دوم دارم میرم، میبینم خودم هم توی سخت تر شدن بازی تاثیر داشتم:d
الان رفتم Bell Gargoyle ها رو کشتم ولی قبلش دیدم شوالیه خورشید اونجا به حالت نیمه مرئی وایساده و میشه احضارش کرد! باهاش رفتم ترکوندمشون! سخت تر شدنش به این دلیله که من همه NPC ها رو کشتم وتنهایی پیش رفتم کل بازی رو بدون ذره ای کمک از هیچکس:d
فعلا lord vessel رو بگیر تا بگم :دی 2 تا crystal golem رو باس بکشی. یکی پشت hydra که رنگش طلاییه و یکی هم تو duke archive همون اولش! یه آیتم میندازه که باید ببری همون جایی که hydra رو کشتی و پورتال باز میشه و میری royal wood! البته crystal که من کشتم چیزی drop نکرد!!!

سلام به همه
دوستان من این بازی رو فردا میگیرم.
فقط یه خوهشی دارم اونم اینه که یه سری توضیح درباره ی کلاسهای بازی بذارید و بگید هر کدوم تو چه چیزی بهترن.:)
یکی هم این که یه راهنمایی بذارید از اینکه کدوم منطقه رو باید اول رفت کدوم رو آخر.چه غولی رو باید اول کشت و....... .:x
خیلی هم ممنون که درخواستهای من رو خوندید.

من ترتیب مراحل رو مثل IGN رفتم راهنمایی هاش عالیه!

شما هم معتاد این بازی شدید ، نه ؟ :d
حالا حالا ها دست از سرتون بر نمی داره ... :)
من سه بار تمومش کردم ، وجب به وجب مناطقشو گشتم الآنم لولم فکر کنم 312 باشه :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or