Dark Souls | Xbox 360

no noob

کاربر سایت
May 18, 2014
240
نام
lord dark
دوباره سلام راهنمایی برای کشتن (boss Iron golem)

ببریدش لبه پرتگاه و به پشت پاش ضربه بزنید بعد که گیچ شد برید جلوش و بزنید بعد که زدینش تا میخاد بشینه سقوت میکنه ته دره :d و توی 10 ثانیه این باس زدید به همین راحتی

آخرین ویرایش:

no noob

کاربر سایت
May 18, 2014
240
نام
lord dark
یه رهنمایی خوب برای تازه کار ها

اگه میخواهید souls خود نگه دارید وقتی مردید تا رفت تو loading از بازی بیاید بیرون و دوباره برید تو با این کار هم souls خودتون دارید هم magic اگه مصرف شده باشه دوباره پر میشه و هم از همونجا که مردید میاید

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
یه رهنمایی خوب برای تازه کار ها

اگه میخواهید souls خود نگه دارید وقتی مردید تا رفت تو loading از بازی بیاید بیرون و دوباره برید تو با این کار هم souls خودتون دارید هم magic اگه مصرف شده باشه دوباره پر میشه و هم از همونجا که مردید میاید
ی دوتا نکته‌ای یادت رفت:۱-این حرکت خعلی نوبانه استش...
۲-لذت بازی ب فنا میره...

no noob

کاربر سایت
May 18, 2014
240
نام
lord dark
عزیزم این بازی حتی با چیت هم سخت هستش پس این کمک من لذت بازی به فنا نمیده و فقط دو سه بار میشه این حرکتو انجام داد بعد فلاکس خالی میشه پس بازی اسون نمیکنه کمک میکنه تا بهتر یاد بگیریم

- - -ویرایش - - -

سلام
من عضو DARK WRAITH شدم به این مارمولکه اگه humanity بدم چی میشه؟چندتا باید بدم؟
ممنون

30 تا بده تا یه چیز خوب بگیری ولی ارزش نداره

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
دوستان مثل اینکه بازی برای کاربرای گلد مجانی شده.:d
ولی نمیدونم چرا من نمیتونم دانلودش کنم.
میگه رجیون بازی با دستگاه شما نمیخونه!!:|
کسی نمیدونه مشکل از چیه؟!

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
آقا من یه مشکل دارم و اونم اینه که کارکترم خیلی خرفته موقع پرش ... خوب می‌پره اما دیر پا میشه ... طبیعیه ؟؟ اصلا خوب نمیشه جاخالی داد !

no noob

کاربر سایت
May 18, 2014
240
نام
lord dark
سلام
آقا من یه مشکل دارم و اونم اینه که کارکترم خیلی خرفته موقع پرش ... خوب می‌پره اما دیر پا میشه ... طبیعیه ؟؟ اصلا خوب نمیشه جاخالی داد !

شما باید از یه زره سبک استفاده کنید

.برای گرفتن زره سبک هم باید بعد از زدن غول زنگ دوم برید پایین اونجا یه بنفایر هستش و روبرو او یه مه سفید رفتی داخل مه مستقیم برو تا به غول برسی غولو نزن از بقلش برو و زره بردار
. بعد باید درست lvl up کنی
.یا تو بازی دو تا انگشتر هستش که با اونا میتونی سریع حرکت کنی یکش دست اول شوالیه طلایی هستش که قبل کشتن غول زنگ اول باید بکشیش تا بگیریش
.یکش هم دسته یه مینی باس قبل از باس دوم بازی هستش وقتی میخوای بری باس بزنی تو ساختمون یه در هستش داخل اون دره میتونی مینی باس بزنی تا انگشترو بگیری

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
شما باید از یه زره سبک استفاده کنید

.برای گرفتن زره سبک هم باید بعد از زدن غول زنگ دوم برید پایین اونجا یه بنفایر هستش و روبرو او یه مه سفید رفتی داخل مه مستقیم برو تا به غول برسی غولو نزن از بقلش برو و زره بردار
. بعد باید درست lvl up کنی
.یا تو بازی دو تا انگشتر هستش که با اونا میتونی سریع حرکت کنی یکش دست اول شوالیه طلایی هستش که قبل کشتن غول زنگ اول باید بکشیش تا بگیریش
.یکش هم دسته یه مینی باس قبل از باس دوم بازی هستش وقتی میخوای بری باس بزنی تو ساختمون یه در هستش داخل اون دره میتونی مینی باس بزنی تا انگشترو بگیری
من الان یه مشکل دیگه دارم و اونم اینه که رسیدم به یه مه که زرده و گفته نمیتونی بری توش ... رفتم تو سایت ویکی دارک سولز گفت اونجا بعدا بایست بری ... الان من اونجایی هستم که مواد مذاب داره، میدونم که باید برگردم ولی نمیدونم چقدر باید برگردم. فبل از اون زنه عنکبوتیه یا بعدش ؟

no noob

کاربر سایت
May 18, 2014
240
نام
lord dark
شما باید برگردی به anor londo تا غول منطقه رو بکشی بعد از این که کشتی از اسانسور برو بالا درو باز کن از یه زن یه کلید میگیری به نام
lord vesselo بعد برمیگردی فایر لینک شایر کلید میدی به اون ماره تا مه زرد برات برداره

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
سلام من بازی رو تموم کردم ولی این یارو ندیدم تو کدوم منطقه هست ؟ نسخه بازی peaper to die edition
باید بری به منطقه ی Darkroot basin و بعد از کشتن Hydra(اژدهای چند سری که توی دریاچه هست) در همون حوالی جایی که حالت غار مانند داره شما یک golden golem رو پیدا میکنی و بعد از این که اونو بکشی olacile آزاد میشه بعدش باید به dukes archives بری و اون golem ای که در ابتدای duke archive هست رو بکشی و ایتم broken pendant رو به دست بیاری.(لوکیشن اون golem هم در ابتدای dukes archive و بعد از اون آسانسور هست ، بعد از پیاده شدن از آسانسور راه پله ی دست راست )(golem هم همون موجودات کریستالی آبی رنگ منظورم هست)
بعد از این کارها یک هاله ی سیاه رنگ توی همون غاری که golden golem رو کشتی و olacile رو آزاد کردی پیدا میشه که با زدن دکمه A روی اون هاله شما وارد مناطق dlc میشی.
Artorias هم یکی از باس های همون مناطقه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر