Dark Souls | Xbox 360

حالا که غولشو کشتم نمیتونم این ست رو بگیرم؟xanthous armor
seath the scales رو نمیتونم چجوری بکشم تا میام میمیرم.
یبارم رفتم نزدیکش که نتونست بزنتم نقطه ی کورش بود.با کمان میزدمش ولی جونش سریع پر میشد.ممنون میشم بگید چطوری میمیره.
crystal cave کجاست و چطوری میتونم بهش برسم؟

راستی اون خانومرو توی tomb of giant نجات دادم ولی رفتم آندد پریش humanity داد بهم.7تا
ممنون همشو گرفتم;)

- - -ویرایش - - -

بنظر منم همین میشه،ممنون داداشی.:x

آخرین ویرایش:
1 - سلاح هایی که با Twinkling titanite آپگرید مشن تا +5 میرن بالا و نه بیشتر.
2 - اون دو تا رو باید بدی به آهنگر اسکلت توی Catacombs .
3 - اگر آنلاین بازی نمی کنی، توی روند بازی تاثیر نداره ولی اگه بهش یه تعداد زیادی Dragon scale بدی (فکر کنم 80 تاست) یه آیتم بهت میده. اگر آنلاین بازی نمی کنی عمرا بتونی 80 تا پیدا کنی پس بیخیالش شو.
4 - اون sunlight Altar مکان سمت راست بونفایر هست که یه عده دارن اونجا دعا می کنن. اگر faith زیر 50 داری اون مکان برات کار نمی کنه.
5 - تصمیم بهتر رو گرفتی. توی new londo riuns بعد از Four kings .
6 - دیگه اینم یه مدلشه :) اون اژدهای توی ASH Lake رو دمشو بزن. نترس بهت حمله نمیکنه ولی فقط دمش رو بزن نه خودش.
7 - مگه لباس ها مثل شمشیر ها آپگرید نمیشن ؟
8 - خب بگرد پیدا کن :)
9 - آره سلاح رو تا +5 آپگرید می کنی بعد میری توی اون یکی منوی آهنگر و Divine می کنی.

7: نه نمیشن ظاهرا همه لباس ها... متاسفانه اینم هر کاری کردم آپدیت نشد. اصلا آپدیت نمیشه !

8: میدونم ولی کجاها بیشتر پیدا میشه ؟

10: بعضی آیتم ها مثل Larg Titane Shared یا Green Titane Shared رو کجا ها بدست بیارم؟ اون Titane White و Red رو چی ؟

11: غیر king seeker کسی دیگه نیس ازمون آیتم بخره ؟

7.بعضی از زره ها و اسلحه ها آپ نمیشن.
8.یکی تو new londo هست گرفتی؟
10.به royal wood رسیدی؟میری جلو یه شهره یه دشمنایی داره گلابی،large titanite shard میده بهت مث هلو یه بن فایر هم نزدیکشه.توی 1ساعت 40-50میشه گرفت.البته item discovety رو باید ببری بالا.
11.نیدونم.
101.seath the scales v رو نکشتی هنوز؟
102.اون شوالیه قرمزا که یدفه یچی مینویسه میان و یه سولِ تپل میدن اسمشون چیه؟چجوری میان؟

آخرین ویرایش:
7.بعضی از زره ها و اسلحه ها آپ نمیشن.
8.یکی تو new londo هست گرفتی؟
10.به royal wood رسیدی؟میری جلو یه شهره یه دشمنایی داره گلابی،large titanite shard میده بهت مث هلو یه بن فایر هم نزدیکشه.توی 1ساعت 40-50میشه گرفت.البته item discovety رو باید ببری بالا.
11.نیدونم.
101.seath the scales v رو نکشتی هنوز؟
102.اون شوالیه قرمزا که یدفه یچی مینویسه میان و یه سولِ تپل میدن اسمشون چیه؟چجوری میان؟
8. دقیقا کجای New Londo رو میگی ؟

0: نه اونجا رو نرسیدم. باید از کجا رفت ؟ آدرس دقیق بده :دی

101: نه هنوز. میخوام New Londo رو برم اول از همه ولی به لطفِ Great Sword of Artorias که از جادو استفاده میکنه تو لول 70 باید حداقل 18 مرتبه کاراکترم رو ارتقا بدم و Level Up بشم تا بتونم اون چیزایی که مربوط به جادو هست رو آپدیت کنم!

فعلا باید چند روزی دوره خودم بچرخم دنبال سول باشم تا پیشروی تو بازی ! :|

102:منظورت کدومان دقیقا ؟

8.باید یه اهرم رو بکشی تا آب بیاد پایین.بعد باید بری برسی به یجا که یه راهروی باریک هست دورش خالیه مشخصه جای خفنی نیست.مخفیم نیس.باید همه جارو بگردی.
خیلی دردسر داره باید اون کریستال طلایی رو بکشی که خانومه توشه بعد بری کتابخونه(همونجا که یه مه طلایی هست)اونجا یه غول کریستالی هست که میکشیش یه آیتم میده که میتونی برگردی پیشه اون کرستال طلایی وارد dlc میشی و به royalwood راه داره.
کجا سول جمع میکنی؟
الان من 50تا large titanite بدست اوردم گلابی:d
102.احتمالا نرسیدی وگرنه میگرفتی:dمثلا یبار کشتمش 27593 سول جاییزه داد خیلیم راحت بود(تئی مواد مذاب هم اومد)
بچه ها اگه کسی میتونه کمک کنه نمیتونم seath the scales رو بکشم:(

8.باید یه اهرم رو بکشی تا آب بیاد پایین.بعد باید بری برسی به یجا که یه راهروی باریک هست دورش خالیه مشخصه جای خفنی نیست.مخفیم نیس.باید همه جارو بگردی.
خیلی دردسر داره باید اون کریستال طلایی رو بکشی که خانومه توشه بعد بری کتابخونه(همونجا که یه مه طلایی هست)اونجا یه غول کریستالی هست که میکشیش یه آیتم میده که میتونی برگردی پیشه اون کرستال طلایی وارد dlc میشی و به royalwood راه داره.
کجا سول جمع میکنی؟
الان من 50تا large titanite بدست اوردم گلابی:d
102.احتمالا نرسیدی وگرنه میگرفتی:dمثلا یبار کشتمش 27593 سول جاییزه داد خیلیم راحت بود(تئی مواد مذاب هم اومد)
بچه ها اگه کسی میتونه کمک کنه نمیتونم seath the scales رو بکشم:(

8: البته من DLC ندارم :|

سول هم Darkroot Garden بعد همون دروازه که 20هزارتا سول نا قابل میدی کلیدش رو از آهنگر میخری. یه آدم های روح مانندی هست اونا رو بکشی 2-3هزارتا بهت میده. اونجا میتونی خوب سول جمع کنی.

پس باید بری بن فایر The Depths اون دشمنایی که از سقف میفتن رو بکشی تا large بگیری اگه حال داشتیم برو سمت چپ موشارو بکش بهترین راه برای بدست اوردن humanity موشا هستن.

اگه ps3 بازی میکنی دانلود کن.

پس باید بری بن فایر The Depths اون دشمنایی که از سقف میفتن رو بکشی تا large بگیری اگه حال داشتیم برو سمت چپ موشارو بکش بهترین راه برای بدست اوردن humanity موشا هستن.

اگه ps3 بازی میکنی دانلود کن.

موش ها رو من تو راه قبل Ash Lake توی اون درخت ها ساعت ها وقتم رو واسش صرف کردم. نه خبری از Larg بود و نه Humanity !

نه متاسفانه ... حتی PC هم داشتم میشد یه کاریش کرد ولی دارم نسخه 360 رو رو بازی میکنم!

خدایی کجای اونا شبیه موشه عزیزم؟:d
وقتتو با اونا تلف نکن فقط یه چشم بهت میدن که فاییدشم نمیدونم.
اون موشهایی که شلک موش واقعی هستنو بکش humanity میدن.

تا جایی که بنده میدونم با اون چشم ها (البته در حقیقت اونا چشم نمیشه بهشون گفت بلکه غده ان اگر شما زیر این غده ها رو نگاه کنید چشم های ریز و واقعی اون وزغ ها رو میبینید که خیلی هم قیافشون با این طرز دید ترسناک تر به نظر میرسه ) میتونید تو covenant gravelord nito به درجه ی دوم برسید و یه جادو هم بگیرید اگه کاربرد دیگه ای داره بنده اطلاعی ندارم فک کنم 10 تا هم برای ارتقا باید میداشتی اون موجود های قرمز هم که سول و humanity زیادی میدن فکر کنم منظورتون dark spirits ها یا همون شبح ها هستن قبلا که در موردشون بهت توضیح داده بودم این شبح ها راه احضار شدنشون اینه که human باشی و نه undead و باس اون منطقه ای که توش ظاهر میشن رو هنوز نکشته باشی xanthous به عنوان یه نمونه از این جور دشمناست .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or