Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دوستان با اون اژدها بزرگه که یه آیتم بهمون میده که میتونم وارد خاطرات غول ها بشیم مبارزه نمی کنیم؟ این خیلی میتونه بازیکن رو به چالش بکشه، عجب چیزیه نامرد:d

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
دوستان با اون اژدها بزرگه که یه آیتم بهمون میده که میتونم وارد خاطرات غول ها بشیم مبارزه نمی کنیم؟ این خیلی میتونه بازیکن رو به چالش بکشه، عجب چیزیه نامرد:d

دوسه بار باهاش ور برو چنان آتیشی میزنه به وجودت که میگی عجب غلطی کردم عصبانیت کردم:d

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
خوب منم به حول و قوه ی الهی میخوام شروع کنم بازی رو:dفقط یه سوال دارم که نمیدونم جاش اینجاس یا تو تاپیک مشکلات میخوام ببینم بهترین مُدای موجود که کیفیت بافتا رو بهتر کنه و نورپردازی رو بهتر چی هست در حال حاظر؟فکر نمیکنم لینک دادن از منبع خارجی هم تو انجمن ممنوع باشه ممنون میشم راهنماییم کنید!

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دوستان واسه چی خاطرات غول ها محدودیت زمانی داره؟
بعد کلا چند تا از این درخت ها که تو بازی وجود داره؟
بعد الان من از اونجایی که اون کلید رو از اژدها گرفتم وارد این درختا شدم و الان یکیشون رو تموم کردم، بعد از اینکه این درخت ها تموم شد برم باس آخر رو بزنم و بازی تموم میشه؟

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
بعد الان من از اونجایی که اون کلید رو از اژدها گرفتم وارد این درختا شدم و الان یکیشون رو تموم کردم، بعد از اینکه این درخت ها تموم شد برم باس آخر رو بزنم و بازی تموم میشه؟

چون تو خاطراته! بنا به استدلال سازندگان! :D
درست خاطرم نیست ولی 3 یا گمونم 4 تا از این درختا وجود داره....
شما باید gialn lord رو بزنی.....توی خاطرات هستش....ازش یه ایتم میگیری که میتونی به مصاف غول آخر بری! البته قبل باس فایت یه سری مبارزات اضافه هم داری! و در نهایت بله بازی تموم میشه و میتونی از طریق بنفایر توی ماجولا ng + رو شروع کنی!

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
چون تو خاطراته! بنا به استدلال سازندگان! :D
درست خاطرم نیست ولی 3 یا گمونم 4 تا از این درختا وجود داره....
شما باید gialn lord رو بزنی.....توی خاطرات هستش....ازش یه ایتم میگیری که میتونی به مصاف غول آخر بری! البته قبل باس فایت یه سری مبارزات اضافه هم داری! و در نهایت بله بازی تموم میشه و میتونی از طریق بنفایر توی ماجولا ng + رو شروع کنی!
من سه تا پیدا کردم، یکیشون میگه یه غول توش خوابیده (مرده) دوتای دیگه یکی پشت یه در هست که با حلقه پادشاه باز میشه یکی دیگه هم پایین همون قلعه ای هست که اگر بری سمتش یسه پرده Pursuer رو مینداخت پایین!
همین سه تا هستند؟ بعد چرا نمیشه وارد یکی از این درخت ها شد؟ همونی که میگه یه غول توش مرده!

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد

قبل ازینکه وارد خاطرات بشی برو قلعه درانگلیک و از اولین بونفایر برو سمت چپ و King's Gate روباز کن..بعدش وارد Throne Of Wantمیشی و باید دونفروبزنی...این دونفروکه زدی بعدش برو خاطرات رو تکمیل کن و برگرد برای جدال نهایی...:)در غیر اینصورت بعدازکشتن اون دونفربلافاصله مبارزه ی نهایی شروع میشه.....شانست میادپائین..

من سه تا پیدا کردم، یکیشون میگه یه غول توش خوابیده (مرده) دوتای دیگه یکی پشت یه در هست که با حلقه پادشاه باز میشه یکی دیگه هم پایین همون قلعه ای هست که اگر بری سمتش یسه پرده Pursuer رو مینداخت پایین!
همین سه تا هستند؟ بعد چرا نمیشه وارد یکی از این درخت ها شد؟ همونی که میگه یه غول توش مرده!

باهمین سه تا کارت راه میوفته..اصلش همونیه که پشت یه دره و با کشتن یه غول به دست میاد...اون دوتای دیگه برای مبارزه با وندریک به دردت میخورن...اونی هم که نمیتونی واردش بشی چون مرده دیگه کاریش نمیشه کرد:d الان بری باید با سه تا غول مبارزه کنی...Happy Dying:d

میتونی بعد ازکشتن اون دونفر از اون پری که توی وسایلات هست استفاده کنی و برگردی به بونفایر...بعد از نمایش کات سن غول میاد بزندت ولی شما تو بونفایری:d

آخرین ویرایش:

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
دوسه بار باهاش ور برو چنان آتیشی میزنه به وجودت که میگی عجب غلطی کردم عصبانیت کردم:d
برادر وندریک یا اژدها باستانی خیلی ساده gower ring رو دستت کن و به دنبال نوک دمش بدو و زربه بزن به همون جا!!

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
سلام دوستان امروز رفتم تو بازی دیدم lighting spear م که همیشه 10 تا بوده شده 3 تا نشستم پیش بونفایر هر کاری کردمم درست نشد چه کنم؟:((

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
سلام دوستان امروز رفتم تو بازی دیدم lighting spear م که همیشه 10 تا بوده شده 3 تا نشستم پیش بونفایر هر کاری کردمم درست نشد چه کنم؟:((
اگر توی جادوهات داری احتمالا انگشتری که تعداد جادوهای قابل استفاده ی خودتو بالا برده بود عوض کردی

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
امروز خواستم برم بازی کنم دیگه حالت تهوع گرفتم از Dark Souls... علی الحساب یه چهارماه از کامپیوتر پاکش میکنم تا کامل DLCهاش بیاد...فضای کمتری هم اشغال میشه تو کامپیوتر..اعصابمم راحت تره..وقتمو با چیزای دیگه پر میکنم..اصلا پاک کردن بازی همه چیزش مثبته:d

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
آخيش بالاخره اين 131 صفحه رو كامل خوندم:))
و از همتون متشكرم براي تمام راهنمايي هاتون گرچه بيشترش تكرار شده بود
اولين باره كه RPG بازي ميكنم و تا الان كه رسيدم IRON KEEP دارم باهاش حال ميكنم فقط ازم نپرسيد كه چند بار تا حالا مردم!!! :d

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
آخيش بالاخره اين 131 صفحه رو كامل خوندم:))
و از همتون متشكرم براي تمام راهنمايي هاتون گرچه بيشترش تكرار شده بود
اولين باره كه RPG بازي ميكنم و تا الان كه رسيدم IRON KEEP دارم باهاش حال ميكنم فقط ازم نپرسيد كه چند بار تا حالا مردم!!! :d
هرجا گیر کرده بودی میپرسیدی میگفتیم بهت خو....چه کاریه 130صفحه خوندی:d

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
دوستان این ایتم
Sunlight Spear
رو می شود افلاین بدست اورد ؟
منظورش از این چیه ؟
Reaching rank 3 in the Heirs of the Sun covenant (after offering 30 Sunlight Medals
آره میشه ولی یکم سخته (خیلی سخته :d)
در حالت آنلاین اگه عضو heirs of sun باشی و با کمک کردن به دیگران یک آیتم بهت میده به نام sunlight medal ، تنها استفاده این آیتم هم اینه که میتونی اونو به sunlight altar اهدا کنی وبعد از هر 10 تا یک لول کاوننت میری بالا تر.
این آیتم رو در حالت آفلاین میتونی توی harvest valley فارم کنی ... اون غول هایی که از جادو استفاده میکنن این آیتم رو به ندرت دراپ میکنن
از covetous gold serpent ring هم استفاده کنی شانس خیلی بیشتری داری ... تقریبا با سوزوندن7-6 binfire ascetic میتونی به 30 تا برسی در حالت آفلاین.
[h=1][/h]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر