Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:
می دونم جای سوالم اینجا نیست ولی چون به تاپیک مشکلات این بازی کسی سر نمی زنه گفتم اینجا بپرسم!
من دوباره بازی رو رو ویندوزم نصب کردم ولی این بار نیو گیم رو که می زنم تصویر سیاه می اد و همینطور می مونه!
گفتم شاید برخی هاتون این مشکل رو داشتید و تونستید حل کنید!
طبق راهنمایی سایتی dl.game2dl.com/games/nessary-soft-for-game/K-Lite-Codec-Pack-1045-Full.rar رو هم نصب کردم ولی تغییر ایجاد نکرد!
شدیدا عطش تجربه ی مجدد این بازی رو دارم!

می دونم جای سوالم اینجا نیست ولی چون به تاپیک مشکلات این بازی کسی سر نمی زنه گفتم اینجا بپرسم!
من دوباره بازی رو رو ویندوزم نصب کردم ولی این بار نیو گیم رو که می زنم تصویر سیاه می اد و همینطور می مونه!
گفتم شاید برخی هاتون این مشکل رو داشتید و تونستید حل کنید!
طبق راهنمایی سایتی dl.game2dl.com/games/nessary-soft-for-game/K-Lite-Codec-Pack-1045-Full.rar رو هم نصب کردم ولی تغییر ایجاد نکرد!
شدیدا عطش تجربه ی مجدد این بازی رو دارم!
مشکل از Direct X و کارت گرافیک و Microsoft.Visual.C.2012.Redistributable اینا رو نصب کن درست میشه

دوستان این لباسی که تو تریلر و کاور بازی تن شخصیت اصلی هست کجاست؟

Drangelic Castle رو وقتی میری تو اولین بونفایر ...سمت چپش میره به غول آخر..سمت راستش یه محوطه س که توش دوردیف سرباز هست که پشتشون در هست...اون جلو هم دوتا Golem هست که اگر روح سرباز بره تو بدنشون یه اهرم رو میچرخونن...شما باید بری ردیف سمت چپ آخرین اتاق ..وقتی رفتی تو اتاف کف اتاق میریزه و وارد یه محوطه میشی که اگه روی زمینو نگاه کنی این ست لباس افتاده..

Drangelic Castle رو وقتی میری تو اولین بونفایر ...سمت چپش میره به غول آخر..سمت راستش یه محوطه س که توش دوردیف سرباز هست که پشتشون در هست...اون جلو هم دوتا Golem هست که اگر روح سرباز بره تو بدنشون یه اهرم رو میچرخونن...شما باید بری ردیف سمت چپ آخرین اتاق ..وقتی رفتی تو اتاف کف اتاق میریزه و وارد یه محوطه میشی که اگه روی زمینو نگاه کنی این ست لباس افتاده..
چقدر ضعیفه! همین زره خودم خیلی بهتره :d

دوستان سعی کنید تو ng+ هایی که میرید حتما تنوع رو تو دستور کارتون قرار بدید چون تو تکراری نشدن بازی خیلی تاثیر داره..! با توجه به این موضوع
حتما از این 3 اسلحه! استفاده کنید خیلی سبک ضربات اشون مخصوصا 2 دستی! جالب هست حریف رو پودر میکنه! یا نهایتا ولو میکنه!
47281648530312730115.png

15502154440535399176.png

42949069883207089518.png

دوستان سعی کنید تو ng+ هایی که میرید حتما تنوع رو تو دستور کارتون قرار بدید چون تو تکراری نشدن بازی خیلی تاثیر داره..! با توجه به این موضوع
حتما از این 3 اسلحه! استفاده کنید خیلی سبک ضربات اشون مخصوصا 2 دستی! جالب هست حریف رو پودر میکنه! یا نهایتا ولو میکنه!
47281648530312730115.png

15502154440535399176.png

42949069883207089518.png
یه سوال از شما دارم که بازی رو قورت دادی:d بعضی لوکیشن ها که تو منوی Travel علامت سوال دارن توی Ng+ باز میشن؟؟بعد بنظرت به اندازه ی کافی تو بازی ازون Pharos LockStone ها هست؟؟ توهر سوراخی میریم یه دونه ازون سوراخهایی که سنگ میره توش هست...

یه سوال از شما دارم که بازی رو قورت دادی:d بعضی لوکیشن ها که تو منوی Travel علامت سوال دارن توی Ng+ باز میشن؟؟بعد بنظرت به اندازه ی کافی تو بازی ازون Pharos LockStone ها هست؟؟ توهر سوراخی میریم یه دونه ازون سوراخهایی که سنگ میره توش هست...

نخیر اون لوکیشن ها همه توی جالت معمولی هم میشه بازشون کرد منتها ممکنه شما پیداشون نکرده باشی یا طرفشون نرفته باشی و کلا وقتی بری NG + اون لوکیشن هایی که بونفایرشون رو روشن نکنی علامت سوال روشون میاد. Pharos Lockstone هم بله فکر کنم توی هر بار بازی نزدیک 20-21 عدد ازشون باشه، مطمئن نیستم ولی فکر کنم به NG + هم منتقل میشه این آیتم و درکل توی قسمت Doors of Pharros نباید همه درها رو باز کنی چون اکثرشون یا تله هست یا یه دشمن پشتشونه و بعضی هاش فقط گنج دارن. تو قسمت Grave of Saints هم فقط دو تاش یه پل ایجاد می کنه و بقیه باعث میشه اون مجسمه موش ها سم از خودشون خارج کنن.

---------------------

اونایی که میخوان DLC رو بازی کنن باید آپدیت آخر بازی رو دانلود و نصب کنن، بعدش برید پیش Primal Bonfireــه Black Gulch و اونجا اون مجسمه اسرارآمیز Shrine of Winter هست که با استفاده ازش می رید یه قسمت دیگه و وقتی که DLC رو نصب کنید اونجا یه درب بزرگ هست که باز میشه به دنیای DLC.

همون طور که دوستمون هم توضیح دادن...تو دور اول شما میتونی به همه ی بنفایر ها برسی ....من خودم تو دور اول بازی همه بنفایر هارو دیسکاور کردم...وان علامت سوال نشون میده تو اون منطقه بنفایر هست ولی هنوز روشن اش نکردی....فقط 2 تا از بنفایر ها پشت یه دیوار مخفی هست اش!
.
گمون نکنم تو یه دور بازی کردن برای تمومی سوراخ ها! :D لوک استون باشه! خیلی از اونها سرکاریه! یا نتیجه یه کار بیخوده! میتونی ببینی کدومها سر کاری بوده! تا تو سری های بعد بقیه اشو رو امتحان کنی....

اونایی که میخوان DLC رو بازی کنن باید آپدیت آخر بازی رو دانلود و نصب کنن، بعدش برید پیش Primal Bonfireــه Black Gulch و اونجا اون مجسمه اسرارآمیز Shrine of Winter هست که با استفاده ازش می رید یه قسمت دیگه و وقتی که DLC رو نصب کنید اونجا یه درب بزرگ هست که باز میشه به دنیای DLC.
اومد دی ال سی اول مگه؟
میشه لینک اپدیت اخر رو بذارید لطفا

آخرین ویرایش:
اومد دی ال سی اول مگه؟
میشه لینک اپدیت اخر رو بذارید لطفا

نه DLC که نیومده ولی می تونید برید تو لوکیشنش و فقط درش باز نمیشه. استیم که بازی رو خودش آپدیت میکنه ولی فکر کنم آپدیت برای نسخه FTS بازی هم اومده، اینو سرچ کنید: Dark.Souls.II.Update.v1.04-FTS. حجمش هم 820 مگه که یکم مشکوکه یعنی اینکه ممکنه DLC توی همین آپدیت اضافه شده باشه و فقط الان لازم باشه یه فایل نصبی کوچیک از طریق خرید DLC بهش اضافه بشه.

---------------

آقا من الان یه چیزی رو تازه متوجه شدم!!! اینا اومدن تو آپدیت جدید Great Lighting Spear و کلا مشتقات Lighting Spear رو به شدن Nerf کردن!!! من قبلا با 5 تا Great Lighting Spear که توی Slotــم بود نزدیک 50-60 تا GLS می تونستم بزنم اما الان تعدادش شده 15 تا!!! این دیگه آخر نامردیه برای کلاس هایی که وابسته به Miracle هستن، حالا جالب تر اینه که تعدادش رو کم کردن که دمیجش رو 25% افزایش بدن ولی یه اشتباه تو کد نویسی بوجود اومده و دمیجش هم 25% کمتر شده، خیلی جالبه واقعا!

آخرین ویرایش:
نه DLC که نیومده ولی می تونید برید تو لوکیشنش و فقط درش باز نمیشه. استیم که بازی رو خودش آپدیت میکنه ولی فکر کنم آپدیت برای نسخه FTS بازی هم اومده، اینو سرچ کنید: Dark.Souls.II.Update.v1.04-FTS. حجمش هم 820 مگه که یکم مشکوکه یعنی اینکه ممکنه DLC توی همین آپدیت اضافه شده باشه و فقط الان لازم باشه یه فایل نصبی کوچیک از طریق خرید DLC بهش اضافه بشه.

---------------

آقا من الان یه چیزی رو تازه متوجه شدم!!! اینا اومدن تو آپدیت جدید Great Lighting Spear و کلا مشتقات Lighting Spear رو به شدن Nerf کردن!!! من قبلا با 5 تا Great Lighting Spear که توی Slotــم بود نزدیک 50-60 تا GLS می تونستم بزنم اما الان تعدادش شده 15 تا!!! این دیگه آخر نامردیه برای کلاس هایی که وابسته به Miracle هستن، حالا جالب تر اینه که تعدادش رو کم کردن که دمیجش رو 25% افزایش بدن ولی یه اشتباه تو کد نویسی بوجود اومده و دمیجش هم 25% کمتر شده، خیلی جالبه واقعا!

نهههههههههههه!! من الان ng + 10 ام دارم راه و صاف میکنم واسه dlc ! همینجوری به شدت پوست کلفت شدن دشمنا! این کارا واسه چیه دیگه؟!؟! :-b

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or