Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حالا که فرصتش پیش اومده باید بگم اولین DLC بازی هفته دیگه منتشر میشه. حتما باید The Rotten رو کشته باشین تا بتونین بهش دسترسی داشته باشین.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,832
نام
بردیا دلوشی
حالا که فرصتش پیش اومده باید بگم اولین DLC بازی هفته دیگه منتشر میشه. حتما باید The Rotten رو کشته باشین تا بتونین بهش دسترسی داشته باشین.

دستت درد نکنه علی صلح و صفا جون :d

ممنون بابت اطلاع !
خیلی میخواستم بدونم تا کجا باید پیش رفت !

حالا اگر بازی رو تموم کرده باشیم باید چیکار کنیم ؟! :((
میدونم باید تا اونجا دوباره برم نه ؟! :|

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,141
نام
طائل
البته قضیه این بشر به آنلاین برمیگرده:biggrin1:
اونای که عوض کاوننتش میشن، توسط این بشر احضار میشن تا از سپرش بیان بیرون و اون فردی که داره باهاش میجنگه رو له کنن:biggrin1: به بیان ساده تر، شما اونی میشین که از سپر میاد بیرون:biggrin1:

درسته،ولی من منظورم اون آینه هایی بود که تو Aldia's Keep ازش اون دشمنا بیرون میان ، فقط توضیحات از روی سپرش برداشتم :D (فرقی با هم ندارن هر دو یکین)

یه احتمال قوی دیگه اینه شاید دوره‌ی پادشاهی Heide باشه :D این یه مورد اگه باشه یه تئوری هایی دارم خیلی جالب به نظر میاد :D

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بردیا اشکالی نداره اگه بازی رو تموم کردی. میتونی برگردی اونجا و صاف بری توی DLC. منظور اونایی بود که مثلا اولین باره که دارن بازی میکنن یا توی NG+ هستن ولی The Rotten رو نکشتن:biggrin1:
درسته،ولی من منظورم اون آینه هایی بود که تو Aldia's Keep ازش اون دشمنا بیرون میان ، فقط توضیحات از روی سپرش برداشتم :D (فرقی با هم ندارن هر دو یکین)

یه احتمال قوی دیگه اینه شاید دوره‌ی پادشاهی Heide باشه :D این یه مورد اگه باشه یه تئوری هایی دارم خیلی جالب به نظر میاد :D
آره خو این جریان آینه ها یه خورده عجیبه. توی Drangleic Castle هم پر از این آینه هاست:biggrin1:

در مورد Heide هم کلی نظریه هست که اگه مثل قدیم پایه هستی، بحثش رو شروع کنیم:biggrin1: (اول تو تئوری های خودت رو مطرح کن:biggrin1:)

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,141
نام
طائل
بردیا اشکالی نداره اگه بازی رو تموم کردی. میتونی برگردی اونجا و صاف بری توی DLC. منظور اونایی بود که مثلا اولین باره که دارن بازی میکنن یا توی NG+ هستن ولی The Rotten رو نکشتن:biggrin1:

آره خو این جریان آینه ها یه خورده عجیبه. توی Drangleic Castle هم پر از این آینه هاست:biggrin1:

در مورد Heide هم کلی نظریه هست که اگه مثل قدیم پایه هستی، بحثش رو شروع کنیم:biggrin1: (اول تو تئوری های خودت رو مطرح کن:biggrin1:)

اول اینکه بحثمون چون از بیخ بی پایه اساس نباشه،میگیم که دلیلیمون واسه مطرح شدن این بحث، اون Heide Knight تو تریلر DLC هست :D

اسم مکان هست Heide Tower of Flame و برج هم اون جا خودنمایی میکنه و یه جورایی نماد شهره.نکته ی مهم اینکه معماری سازه‌ها خیلی‌خیلی شبیه Anor Londoـه.بعد اینجا Covenantـی وجود داره به اسم Blue Sentinels که شبیه Blade of the Darkmoonـه که اونم تو آنورلوندو بود.ارنستاین هم که اینجاست.

حالا اینا رو برا چی گفتم؟میدونیم که Gwynevere با شوهرش Flame God Flann از انورلوندو فرار کرده.من میگم این دوتا اومدن اینجا این شهر بنا کردن :D واسه همین اگه DLC بیایم اینجا قضیه خیلی جالب میشه :D

ویرایش : آقا اینجا پست هامون وسط "این باس چجوری بکشم" "الان باید کجا برم" و اینا گم میشه ، همون تاپیک بغلی بریم بهتر نیست؟:D

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
چقدر خوشحالم بعد از تموم کردن بازی دفعه ی اخر توی مَجولا موندم و نرفتم new game باز ... :d
اصن حس گذروندن این روند تکراریو ندارم، برعکس شماره یک :|

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دوستان دقیقا همونجایی که حلقه پادشاه رو میگیریم یه پیرمرد بزرگ هست که فقط دور اون محیط میچرخه و هیچ کاری با من نداره! اینو باید بکشم؟ اگه بکشم چی میشه؟
یه سوال دیگه، میتونم روح هامو تبدیل کنم به پول کرد (همون روح هایی که میشه باهاش لول آپ کرد و ....) کلا روح هایی که دارم به چه دردی میخوره؟ روح باس ها و .... منظور هست!

آخرین ویرایش:

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
دوستان دقیقا همونجایی که حلقه پادشاه رو میگیریم یه پیرمرد بزرگ هست که فقط دور اون محیط میچرخه و هیچ کاری با من نداره! اینو باید بکشم؟ اگه بکشم چی میشه؟

این پیر مرده خود پادشاه وندریک هست
اگه همین الان حلقه رو گرفتی فعلا زورت بهش نمیرسه که بکشیش
اول باید از اژدهای باستانی ایتم مخصوص رو بگیری و بعد باهاش بری تو خاطرات غول ها تا روحشون رو بدست بیاری که باهاشون وندریک رو ضعیف کنی و بکشی

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
این پیر مرده خود پادشاه وندریک هست
اگه همین الان حلقه رو گرفتی فعلا زورت بهش نمیرسه که بکشیش
اول باید از اژدهای باستانی ایتم مخصوص رو بگیری و بعد باهاش بری تو خاطرات غول ها تا روحشون رو بدست بیاری که باهاشون وندریک رو ضعیف کنی و بکشی
این که خیلی وضعش خرابه:dممنون بابت راهنمایی.
یه سوال دیگه، الان تو The Lost Bosstile دقیقا نزدیک یکی از بونفایرهاش که پشت دیواره و باید دیوار رو خراب کنی تا بهش برسی یکی هست که میگه یه آیتم رو پیدا کن، این آیتم رو از کجا میشه گیر آورد؟

- - -ویرایش - - -

دوستان بعد از اینکه حلقه پادشاه رو بدست آوردم باید کجا برم؟ الان رفتم تو شیدد وود اون دره که حلقه رو میخواست رو باز کردم بعدش یه درخت هست که وقتی میرم جلوش اینتر رو میزم هیچ اتفاقی نمیوفته! باید کجا برم؟

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
این که خیلی وضعش خرابه:dممنون بابت راهنمایی.
یه سوال دیگه، الان تو The Lost Bosstile دقیقا نزدیک یکی از بونفایرهاش که پشت دیواره و باید دیوار رو خراب کنی تا بهش برسی یکی هست که میگه یه آیتم رو پیدا کن، این آیتم رو از کجا میشه گیر آورد؟

- - -ویرایش - - -

دوستان بعد از اینکه حلقه پادشاه رو بدست آوردم باید کجا برم؟ الان رفتم تو شیدد وود اون دره که حلقه رو میخواست رو باز کردم بعدش یه درخت هست که وقتی میرم جلوش اینتر رو میزم هیچ اتفاقی نمیوفته! باید کجا برم؟

باید دوال امبر رو بدست بیاری و بهش بدی که توی iron keep هستش

الان که حلقه رو داری میتونی در های سیاهی که قبلا برات باز نمیشدن رو باز کنی

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
باید دوال امبر رو بدست بیاری و بهش بدی که توی iron keep هستش
الان که حلقه رو داری میتونی در های سیاهی که قبلا برات باز نمیشدن رو باز کنی
اون در بزرگه رو باز کردم بجز اون الان چه درهایی باز میشن؟
بعد الان از کجا باید برم؟ :)

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
اون در بزرگه رو باز کردم بجز اون الان چه درهایی باز میشن؟
بعد الان از کجا باید برم؟ :)

کدوم در بزرگه رو باز کردی؟؟یکی تو King's Gate واقع در Drangelic Castle باز میشه که میره واسه غول آخر..(فعلا بیخیالش شو)
یکی در واقع در Shaded Woods رو باز میکنه و میتونی وارد Aldia's Keep بشی..

برو سروقت دومی...!!! بعد که رفتی پیش اژدهای افسانه ای یه کلید بهت میده..این کلیدو میبری پیش اون درختهایی که تو Forest Of Fallen giants هستن و وارد خاطراتشون میشی...تو یکی ازین خاطرات یک شی جادوئی هست که بعد ازکشتن غول آخر به کارت میاد...اینو که گرفتی دیگه برو اون مسیر اولی که گفتم و غول آخرو بزن...

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
کدوم در بزرگه رو باز کردی؟؟یکی تو King's Gate واقع در Drangelic Castle باز میشه که میره واسه غول آخر..(فعلا بیخیالش شو)
یکی در واقع در Shaded Woods رو باز میکنه و میتونی وارد Aldia's Keep بشی..

برو سروقت دومی...!!! بعد که رفتی پیش اژدهای افسانه ای یه کلید بهت میده..این کلیدو میبری پیش اون درختهایی که تو Forest Of Fallen giants هستن و وارد خاطراتشون میشی...تو یکی ازین خاطرات یک شی جادوئی هست که بعد ازکشتن غول آخر به کارت میاد...اینو که گرفتی دیگه برو اون مسیر اولی که گفتم و غول آخرو بزن...
الان من دقیقا همون در دومی که تو Shaded Woods هست رو باز کردم که جلوش یه بونفایر هست، جلوتر از اون بونفایر هیچ راهی پیدا نمی کنم! از کجا باید برم به Aldia's Keep ؟

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
الان من دقیقا همون در دومی که تو Shaded Woods هست رو باز کردم که جلوش یه بونفایر هست، جلوتر از اون بونفایر هیچ راهی پیدا نمی کنم! از کجا باید برم به Aldia's Keep ؟
اون بونفایر که تو Shaded Woods هست به سه تا مسیر ختم میشه..یکیش مه آلوده که قبلا رفتی...یکیش میره به سمت Shrine Of Winter که اینم رفتی و درنهایت یک مسیر میمونه که هیچ موجودی برای کشتن توش نیست و شما میری میرسی به یک در بزرگ که اگر حلقه ی پادشاه دستت باشه باز میشه و وارد Aldia's Keep میشی...!!سر راسته که

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر