Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

best2best

کاربر سایت
Jul 25, 2013
101
نام
محسن
دوستان یک سوال من دمه باس اول چند با کشته شدم یک بار امدم دیدم می شه یک نفر رو به عنوان یار اونجا اورد که به می تونه کمک کنه در زدن باس می خواستم بدون این که امده کمک کرده قضیش چیه تو شماره 1 همچین چیزی نبود ایا هر باسی رو نتونی بزنی این می یاد کمکت می کنه یا فقط یک بار می یاد در طول بازی ؟

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دوستان یک سوال من دمه باس اول چند با کشته شدم یک بار امدم دیدم می شه یک نفر رو به عنوان یار اونجا اورد که به می تونه کمک کنه در زدن باس می خواستم بدون این که امده کمک کرده قضیش چیه تو شماره 1 همچین چیزی نبود ایا هر باسی رو نتونی بزنی این می یاد کمکت می کنه یا فقط یک بار می یاد در طول بازی ؟

دوست عزیز این ادم هایی که میان سامون هستند... بعضی از باس ها (( بیشتر اشون)) میتونی احضار اشون کنی .... تو شماره یک هم همچین چیزی بود.... شما باید ادم باشی تا بتونی نوشته ارو ببینی برای این کار باید ایتم human effigy مصرف کنی...بعد بری سر وقت باس تا نوشته ارو ببینی و طرف رو احضار کنی ...نه یکبار نمیاد همیشه هست...

- - -ویرایش - - -

سلام میشه یکی بگه چجوری با روح باسها میشه ایتم ساخت ؟؟

دو تا اهنگر هستند یکی یه کلاغه تو shaded ruins که باید قبلا ازاد اش کرده باشی...یکی هم یه بابایی تو the lost bostille که جلوی بنفایر سنگ شده باید از حالت سنگی در اش بیاری..... با این دو نفر میتونی روح باس ها رو باهاشون trade کنی ....

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دو تا اهنگر هستند یکی یه کلاغه تو shaded ruins که باید قبلا ازاد اش کرده باشی...یکی هم یه بابایی تو the lost bostille که جلوی بنفایر سنگ شده باید از حالت سنگی در اش بیاری..... با این دو نفر میتونی روح باس ها رو باهاشون trade کنی ....
اون بدبخت هارپی ـه، نه کلاغ .... :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان به نظرتون Firekeeper چهارم کی میتونه باشه؟:d

اول بازی اون دختره خدمتکاره میگه:
"من از این 3تا Firekeeper مراقبت میکنم. به من گفته شده که نفر چهارمی هم بوده ..."

یه سری میگن Emerald Herald هست که به نظرم درست نیست چون اون داستانش یه چیز دیگه هست. اما از طرف دیگه Herald میگه:
it was 'my own manifestation that led you here
اگر کات سین اول بازی رو یادتون باشه، یه نفر مثل 3تا خواهره داره باهات حرف میزنه. میگن Herald میتونسته خودشو به شکل دیگه ای در بیاره اما اساسا یه FireKeeper نیست

نفر چهارم میتونه Darkdiver Grandahl باشه. از لباس هایی که پوشیده، روی صندلی مثل 4تا خواهر نشسته. فقط به نظرم دیوونگی زده به سرش و طرفدار تاریکی شده. فقط یه چیز میتونه اینو نقض کنه و اینه که Firekeeper ها همه زن هستن نه مرد:d:|

آخرین مورد هم میتونه Lost Sinner باشه. 3تا خواهر میگن:
the last of them was on a quest of redemption

و به همین دلیل هست که اون از یه Primal Bonfire محافظت میکنه.

شما نظرتون به کدوم نزدیک تره؟:-/

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
417
نام
Arash
دوستان این نسخه به شماره قبلیش چقد ربط داره؟! میخوام دانلودش کنم.... ولی اگه نسخه 1 رو بازی نکنم چیز مهمی رو از دست دادم>؟

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
بنظرم خیلی ربطی به نسخه قبلی نداره و اگر آنرا بازی نکنی ، چیزی را از دست نداده ای
نسخه اول خیلی هم سخت و اعصاب خورد کن هست و یه مقدار هم برای Pc خوب پورت نشده و اذیت می کند

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

"من از این 3تا Firekeeper مراقبت میکنم. به من گفته شده که نفر چهارمی هم بوده ..."

یه سری میگن Emerald Herald هست که به نظرم درست نیست چون اون داستانش یه چیز دیگه هست. اما از طرف دیگه Herald میگه:

اگر کات سین اول بازی رو یادتون باشه، یه نفر مثل 3تا خواهره داره باهات حرف میزنه. میگن Herald میتونسته خودشو به شکل دیگه ای در بیاره اما اساسا یه FireKeeper نیست

نفر چهارم میتونه Darkdiver Grandahl باشه. از لباس هایی که پوشیده، روی صندلی مثل 4تا خواهر نشسته. فقط به نظرم دیوونگی زده به سرش و طرفدار تاریکی شده. فقط یه چیز میتونه اینو نقض کنه و اینه که Firekeeper ها همه زن هستن نه مرد:d:|

D:

در مورده این Lost Sinner
یکی از اونا توی Thigs Betwix فکر کنم میگه who is "lost" and scattered to the winds که به نظر میرسه مثلا Lost Sinner باشه چون first Fire رو نگه داشته اما بازم به نظرم نیست D:
ولی یه سری میگه اون پیره زنه توی intro بازی هست fourth هست. به خاطره همون حرفی که herald میزنه Herlad هم میشه ردش کرد : t was 'my own manifestation that led you here ولی خب یه سری راست میگن Herlad هرچی باشه upgrade هم میکنه D:

اما Lost sinner رو رد میشه کرد بازم از اونجایی که روحی رو که توی NG+ میگیرم به DS1 اشاره میکنه.

یه سری هم میگن Anastacia of Astora هست که توی NG+ به صورت Dark SPrit توی Gutter فکر کنم ظاهر میشه و یه ست ارمر دراپ میکنه به علاوه یه چیزی به اسمه Blood Stained Skirt. The Robes say they were once white, but have been turned gray from soot اینم یه ایده ...

از طرفی اون Sorceror Navlaam فکر کنم میگه که بعضی از مردم فکر میکنم Herald اخرین FireKeeper هست اما من این رو باور ندارم...

اما نهایتا به نظره من یا اونی هست که توی Intro صحبت میکنه یا همین Lost Sinner و اخرش هم Emarald

نمیدون حالا کدومه ! نمیشه هم Confirm کرد D:

dukenukem22

کاربر سایت
May 25, 2013
693
البته خب تو اینکه اون فایر کیپر باید زن باشه که هیچ شکی نیست. ولی یه مورد همینطوری:

دندون های فایر کیپر ها! :d تو cg اول بازی اون فایر کیپر که داره حرف میزنه 3 تا دندون بیشتر نداره. ولی وقتی بازی شروع میشه و میای تو کلبه تا کلاس و اسم و این چیزا رو انتخاب کنی، همه ی فایر کیپر ها دندوناشون ردیفه :d بعدشم اون فایر کیپری که تو cg داره باهات حرف میزنه بیشتر افعال آینده رو میاره. انگار که هیروی ما قبلا خیلی قدیم تر ها باهاش حرف زده بوده و الان که با قایق داره به سمت اون دروازه ی مرموز با اون حشرات شب تاب میره (که خودشو بندازه تو گرداب و از things bixwit سر در بیاره و بقیه ی خواهرا رو ببینه) ، حرفای اون پیرزن تو ذهنش مرور میشه. البته طبق معمول ممکنه هیچ کدوم اینا درست نباشه، و اون دندونا هم سهل انگاری تیم سازنده باشه ...
البته بازم یه سوال هست که اون پیرزنی که داشت اول ds1 حرف میزد هم یکی از همیناس؟ اون کی بوده؟

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دوستان من بالاخره Last Giant رو کشتم یه کلید بهم داد که دو تا در رو باهاش باز کردم، یکی که آخرش میرسه به یه در بزرگ و فک کنم میگه باید نماد پادشاه رو فراهم کنی، بعد یه در دیگه میرسه به یه غول جدید که یه پرنده میندازش پایین!
پیش این غوله دو تا تیرکمون بزرگ هست که میشه غول رو باهاش زد ولی من وقتی میرم سمتش که شلیک کنم با شمشیر تیکه تیکش میکنه!
نمیشه کاری کرد؟

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
اون بدبخت هارپی ـه، نه کلاغ .... :d
میدونم هارپی ئه! ولی من بگم طرف فلان نژاد و داره! بد دوستامون بگن چی؟! و من توضیح بدم و و و و یه کلام گفتم کلاغ که شر بخوابه دیگه :d تازه میخواستم بگم کرکس!! دلم نیومد :))

- - -ویرایش - - -

دوستان من بالاخره Last Giant رو کشتم یه کلید بهم داد که دو تا در رو باهاش باز کردم، یکی که آخرش میرسه به یه در بزرگ و فک کنم میگه باید نماد پادشاه رو فراهم کنی، بعد یه در دیگه میرسه به یه غول جدید که یه پرنده میندازش پایین!
پیش این غوله دو تا تیرکمون بزرگ هست که میشه غول رو باهاش زد ولی من وقتی میرم سمتش که شلیک کنم با شمشیر تیکه تیکش میکنه!
نمیشه کاری کرد؟
پس کشتی اون در بدر رو.:d.. ببین اون باس اسم اش the pursuer هست اش....شما میتونی با سپر ات یه ضربه بهش بزنی!! (( وقتی که میخواد بهت ضربه بخوره شما باید یه ضربه بهش بزنی با دکمه ی lt)) بعد برای چند ثانیه سرش گیج میره...و میتونی با تیرکمون بزرگا بزنی اش فقط دقت کن که در تیر رس مستقیم تیرکمون باشه که 90 درصد از خون اش میره و یکی دوتا ضربه میخواد تا بمیره .... البته میتونی بدون توجه به تیرکمون ها هم باهاش مبارزه کنی...
اون در هم باید بری جلو تر تا یه شی ایی! (( جی جی جی جینگ!)) بگیری که در باز بشه....

- - -ویرایش - - -

مطمعنا هر 4 firekeeper زن هستند خوب تو این که شکی نیست :D
من خودم 2 تا نظر رو قوی تر میدونم!
یک anastasia of astora
دوم خود emerald herald شاید بنا به بعضی دیالوگ ها و کاتسین ها فایر کیپر نباشه!! ولی خیلی مرموزه!! یه جوره خاصیه!! هرجای جدید تو بازی هم که میری یه قدم از ما جلوتره!! انگار دانای کل بازیه!! من حس عجیبی بهش دارم! o:-):-?

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
دوستان دعوا نکنید . من شاید خوب از داستان بازی نفهمیده باشم ولی اگه تویه ds1 دقت کرده باشید میبینید تویه undead parish یهblack knight داره از یه جنازه حفاظت میکنه وقتی که میکشیمش آیتمی که اون جنازه بهمون میده fire keeper soul هست خب تکلیف این روحه دقیقا چیه؟ ینی fire keeper ها میتونن روحشونو از خودشون جدا کنن؟

- - -ویرایش - - -

نمیشه کاری کرد؟
بهترین کار اینه که با سلاحت بکشیش چون وقتی فقط به اون زوبینا تکیه میکنه وقتی که اونا از بین میرن کله امیدت از بین میره.

- - -ویرایش - - -

من bonefire asetic سوزوندم الان last giant و prusuer برگشتن دفعه قبلی که سلاح هام افتضاح بودن هردوشون رو بدون مردن کشتم ولی الان حدود 20 بار مردم تا بمیرن ./:)
زامبی ها هم که باید به اندازه alonne knight ها بزینمشون که بمیرن.
ولی تاحالا به حالت مجسمه هایه تویه iron keep دقت کردین ؟خیلی شبیه اون مجسمه هایه در تخت جمشید میزنن ( البته اگه صورتشون رو حساب نکنیم)

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
خوب کشتمش:d
الان یه پرنده اومد منو برد یه منطقه دیگه، تو این منطقه جدید چکار باید بکنم؟ تمام منطقه رو گشتم تمام درها بسته هست فقط یه جا بود که شبیه همون درهایی هست که به باس ها میرسه! الان برم تو این دره باید باس این منطقه رو بکشم؟ راه دیگه ای نیست؟
بعد دوستان وزن آتیم رو تو کدوم قسمت نشون میده؟ من یه لباس و دستکش دارم که وقتی ازشون استفاده میکنم خیلی کاراکترم آهسته حرکت میکنه، برای اینکه بتونه آتیم های بیشری رو تحمل کنه چیو باید ارتقا بدم؟
بد سوال آخرم، وقتی میخوام از بعضی از سلاح ها استفاده کنم یه علامت ضربدر کنارش میاد، این برای چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر