Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:
تو ماجولا روبروی بنفایر همون پیری خوشکله دم دست ترین اشونه!! اگه میبینی که کلید میخواد! کلید اهنگر ارو باید از همون پیر زنه راه جنگل بعد همون در مه دار که رفتی بگیری!!
کلید رو خریدم و در رو باز کردم ولی وقتی میرم پیش اونی که بقل در نشسته میگه برو بعدا بیا:d
بعد ببخشید سه تا سوال دیگه داشتم .
اول چطور the last giant رو بکشم؟ بعد تیر تیرکمون رو از کجا گیر بیارم؟ آخر هم کدوم آیتم رو اول آپگرید کنم بهتره؟

کلید رو خریدم و در رو باز کردم ولی وقتی میرم پیش اونی که بقل در نشسته میگه برو بعدا بیا:d
اول چطور the last giant رو بکشم؟ بعد تیر تیرکمون رو از کجا گیر بیارم؟ آخر هم کدوم آیتم رو اول آپگرید کنم بهتره؟

بشین پای بنفایر و بلند شو رفته تو مغازه اش و تیر واسه کمان هم میتون ازش بخری.
اون باس هم به شخصه از بین پاهاش سریع رد میشدم و از پشت با مجیک میزدمش.
آیتمی هم که بیشتر از همه استفاده میکنی البته فعلا که اول بازی هستی چیزه بدرد بخوری نداری پس هیچی رو آپگرید نکن صیر کن تا یه چیز شاخ گیر بیاری.

پیش بنفایر یه استراحتی کنی! میره تو مغازه شروع میکنه کار اشو!!
من the last giant رو با 5-6تا جادو زدم ....میتونی نزدیک شی ضربه بزنی بکشی عقب حواس ات به خط استامینات باشه ( خط سبزه) (( همیشه از این باس تا باس های اخر بازی عجلهرو بذار کنار! حوصله به خرج بدی کشتن باس ها کاری نداره)).
الان درست نمیدونم!! ولی میتونی جلوتر از فروشنده ها بخری ضمن اینکه از دشمنها براحتی دراپ میشه (( وقتی میکشی اشون از اشون ایتم میوفته!! :d ))
ببین شما تا حدی که از مردنی بودن در بیای!! باید گزینه ی اول که خط خون ات رو زیاد کنه رو اپگرید کنی.....end هم استامینات رو افزایش میده که تا یه حدی اپگرید کردن اش خیلی مهمه...str قدرت ات و dex چابکی ات برای استفاده از شمشیرهای قوی خیلی مهمه....اگه دوست داری از جادو استفاده کنی att و int و faith رو زیاد کن....ببین تمایلات ات؟؟ و نوع بازی ات چه شکلیه...اونوقت با انتخاب خودت ایتم های نامبرده ارو که خیلی مهم هم هست رو زیاد کن...b-)

بشین پای بنفایر و بلند شو رفته تو مغازه اش و تیر واسه کمان هم میتون ازش بخری.
اون باس هم به شخصه از بین پاهاش سریع رد میشدم و از پشت با مجیک میزدمش.
آیتمی هم که بیشتر از همه استفاده میکنی البته فعلا که اول بازی هستی چیزه بدرد بخوری نداری پس هیچی رو آپگرید نکن صیر کن تا یه چیز شاخ گیر بیاری.
ممنون بابت راهنمایی
ببخشید چند تا سوال دیگه داشتم :d
میتونم چیزایی که دارم رو بفروشم؟ بعد مجیک همون جادو هست دیگه؟ از کجا جادو بیارم؟
بعد مگه میشه آیتم هم ارتقا داد؟:d منظورتون از آتیم چیه؟
من منظور همون خون و قدرت و این چیزا بود:d
الان درست نمیدونم!! ولی میتونی جلوتر از فروشنده ها بخری ضمن اینکه از دشمنها براحتی دراپ میشه (( وقتی میکشی اشون از اشون ایتم میوفته!!
yahoo_4.gif
))
شرمنده انقدر سوال میپرسم :"> چطور باید آیتم های دشمن ها رو بردارم؟ :d چون وقتی میمیرن نمیشه لوت کرد!

ممنون بابت راهنمایی
میتونم چیزایی که دارم رو بفروشم؟ بعد مجیک همون جادو هست دیگه؟ از کجا جادو بیارم؟
ببخشید نداره دوست عزیز این محیط واسه همین سوال جواب هاست تا میتونی بپرس! :d
بعله میتونی ولی باس صبر کنی! از روح باس هایی هم که میکشی میتونی اسلحه و و و بسازی!
مجیک همون جادوئه که تو دارک سولز 2 به 4 نوع تقسیم میشه..... جادو هارو میتونی اید بخرید و اینکه از لابلای محیط های بازی یا از صندوق ها بدست میارید...
بعله شما شمشیر ها - سپر- زره و هرچیزی که تنتون میکنید!! رو میتونید تا +10 و بعضی هارو تا +5 ارتقا بدید که دمیج اسلحه و یا مقاومت زره اتون تقویت میشه و این کار هم پیش اهنگرهای بازی انجام میشه که 4 تا هستند...و جلو تر میتونید اسلحه هاتون رو به اتش - برق- سم!! - جادو و و و و تقویت کنید...

- - -ویرایش - - -

ممنون بابت راهنمایی

شرمنده انقدر سوال میپرسم :"> چطور باید آیتم های دشمن ها رو بردارم؟ :d چون وقتی میمیرن نمیشه لوت کرد!
وقتی دشمنی میمیره مثل اسکایریم یا فال اوت و و و! نیست که بشه جسد اشون رو لوت کرد!!! اگه ایتمی دراپ کنن معلومه!! بصورت یک جسم نورانی زیر پاشون!! قبل اینکه دووود شن برن هوا! :d

دوستان این که کنار خون و استامینام اومده چیه؟

83004231349049180076.png

بعد الان چطور میتونم آتیم هامو بفروشم! خیلی آیتم دارم که اصلا ازشون استفاده نمیکنم!
بعد جادو از کی بخرم؟

83004231349049180076.png

بعد الان چطور میتونم آتیم هامو بفروشم! خیلی آیتم دارم که اصلا ازشون استفاده نمیکنم!
بعد جادو از کی بخرم؟
حمید جان این علامت نشان "کاواننت" های بازیه همون گروهک!! قماش!! :d که هر گروهی جهت گیریه خاصی داره ... و هر گروه با اعمال خاصی تا سه درجه میتونی توش پیشرفت کنی... اون گربه هه تو خونه ی کنار چاه بزرگ تو ماجولا یه لیست از " کاواننت" هایی که توش عضوی و عضو نیستی و رنک ات رو بهت نشون میده....
باید کمی سپر کنی رفیق فعلا نمیتونی ایتم هات رو بفروشی باید کمی پیشرفت کنی تا با یه "دورف" (( کوتوله )) ملاقات کنی!! فعلا ایتم های بدرد نخورت رو از "اینورتوری" بریز توی "باکس" ات! جعبه ای تو بونفایر که خرت و پرت اتو میریزی توش!! گزینه اش هم وقتی سر بنفایر نشتی میاد!!
کلا تو بازی 4 تا اهنگر و 7-8 تایی فروشنده هست... شما فعلا تو ماجولا هستی که کسی نیست!! وقتی سمت غولهای اهنی میری! و باس فایت اون منطقه رو میکشی به خانم میبینی که رووو به افق داره عبادت میکنه!! از اون میتونی جادو بخری و فروشنده هایی که بعدا ملاقات میکنی...
.
عجله نکن تو این بازی به هرچیزی که بخوای میرسی ولی استه استه!! ;;)

83004231349049180076.png

بعد جادو از کی بخرم؟
اون covenat ت هست که بیشتر تو بخش آنلاین بازی کاربرد داره .
باید بری به no mans wharf بعد میرسی به یه ساختمونی که چندتا موجود اسلندر مانند اونجان اونارو که کشتی طبقه بالا پشت در یه کوتوله هست که میتونی بهش آیتماتو بفروشی.

20 ثانیه از Project Beast بازیه بعدی From Software لیک شده گفتم همه طرفداره DS هستن اینجا بزارن :
Short clips of PlayStation 4's Project Beast leaked - Gematsu
Fog Wall قشنگ شدن Soul Wall فکر کنم D: کیفیت خیلی پایینه اما نورپردازی و جزییات توی محیط به نسبت فوق القعاده بالاتر به نظر میرسه !
اونطوری که شایعه ها میگن ظاهرا این بار خبری از Pc , xbox نیست و بازی انحصاری 4 هست ....
البته e3 معلوم میشه انحصاری کامل هست یا timed exclusive اما با پیشینه Demon Souls احتمالش هست انحصاری باشه

20 ثانیه از Project Beast بازیه بعدی From Software لیک شده گفتم همه طرفداره DS هستن اینجا بزارن :
Short clips of PlayStation 4's Project Beast leaked - Gematsu
Fog Wall قشنگ شدن Soul Wall فکر کنم D: کیفیت خیلی پایینه اما نورپردازی و جزییات توی محیط به نسبت فوق القعاده بالاتر به نظر میرسه !
اونطوری که شایعه ها میگن ظاهرا این بار خبری از Pc , xbox نیست و بازی انحصاری 4 هست ....
البته e3 معلوم میشه انحصاری کامل هست یا timed exclusive اما با پیشینه Demon Souls احتمالش هست انحصاری باشه

من هم این رو دیده بودم کار خوبی کردی گذاشتی من که بدم نمیاد اختصاصی ps4 باشه :d :p البته باید تا e3 صبر کرد و دید! e3 امسال چه غوغایی شود!

- - -ویرایش - - -

آقا این بازی چی طوریه عین اسکایریمه ؟ ارزش خرید داره ؟ ممنون میشم اطلاعات بدین

دوست عزیز این بازی شباهتی به اسکایریم نداره به جز اسم سبک اش !! دنیای دارک سولز به وسعت اسکایریم نیست...خبری از دیالوگهای طولانی نیست... تو بازی مپ نداری...کوئست هات معلوم نیست و این رو باید از دیالوگ ها کاراکتر ها در بیاری....تو این بازی رو گیم پلی و مبارزه تمرکز شده ...قطعا اگر کمی حوصله بخرج بدی و با بازی اشنا بشی عاشق اش میشی!!
اگر حوصله ی مردن ها پی ا پی! رو داری میتونی این بازی رو تهیه کنی که صد در صد ارزش تهیه کردن رو داره و مطمعن باش یکی از بهترین rpg های عمرت رو تجربه میکنی .....

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیز کسانی که دارک سولز یک و دو رو به پایان رسوندن بیان بگن بهترین و خاطره انگیز ترین باس های بازی براشون کدوم باس ها بوده کنجکاوم بدونم :d
برای خودم دارک سولز یک به ترتیب :
اول : knight of artorias کبیر!! دوم :great grey wolf sif سوم :Manus چهارم :Sanctuary_Guardian پنجم : Gwyn,_Lord_of_Cinder
و بهترین باس فایت ها در قسمت دوم به نظرم :
اول:vestadt the royal aegis خیلی با استایل اش حال کردم! دوم :Ancient_Dragon سوم : Looking_Glass_Knight چهارم : executioner-on-chariot بیشتر از نظر طراحی ظارهی!!

آخرین ویرایش:
من هنوز درگیر نسخه ی یکم ولی بدون شک و بدون اغراق باید قبول کرد که طراحی Npc و Boss ها تو این عنوان لنگه نداره..هیچ بازیه دیگه ای سراغ ندارم که اینقدر طراحی دشمنا روی آدم تاثیر بزاره.....آدم حال میکنه باس های بازی رو میبینه...:d

دوستان بلاخره میشه این عنوان رو روی موس کیبورد تجربه کرد یا نه؟ مثل نسخه ی اول نیست بخوبی پورت شده؟ تاهمین فردا برم تهیه کنم
نسخه اول که پورت افتضاح اجازه نداد تجربش کنیم!

دوستان بلاخره میشه این عنوان رو روی موس کیبورد تجربه کرد یا نه؟ مثل نسخه ی اول نیست بخوبی پورت شده؟ تاهمین فردا برم تهیه کنم
نسخه اول که پورت افتضاح اجازه نداد تجربش کنیم!

نسخه اول چون برای pc عرضه نشده بود این مشکل رو داشت
ولی این نسخه چون برای pc عرضه شده این مشکلو نداره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or