Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
آخرین ویرایش:

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
آره حق با شماست :
http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Shrine+of+Winter

همه ی این 7 میلیونو توی NG+4 جمع کردی ؟؟... چون میگه باید داخل همون New Game این تعداد رو جمع کنی...

آره فهمیدم خودمم من خواستم زرنگ بازی در بیارم یه راست برم سراغ باس آخر ولی اینطور که معلومه باید 5 میلیون رو تو NG+4 بگیریم.

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
مواظب باش چهارتا باس اصلی رو قبل از عبور از در Shrine of winter مصرف نکنی که در واست باز نمیشه دیگه
اتفاقا بنده هرچهارتا سول رو مصرف کردم یه آبم روش:d در که باز شد هیچ،فرش قرمزم برام انداختن:d!
ولی جدا از شوخی حتی اگه سولها مصرف شده باشه در باز میشه.

خب ماهم رسیدیم به این زنیکه سلیته ناشاندرا:d!از تک تک لحظات بازی لذت بردم!بازی بسیار عالی و صد در صد یکی از بهترین عناوین RPG نسل و چه بسا کل تاریخ بازی های کامپیوتری:> هست!اگه یکی بهم بگه هنر رو رو تو بازیهای کامپیوتری نشون بده،صد در صد یکی از عناوینی که بهش معرفی میکنم سری سولزه:dداستان،گیم پلی،موسیقی،اتمسفر و... همه یه چیزی بالاتر از فوق العادس!این سبک روایت داستان رو هم بسیار دوست میدارم:dداستان بازی به قدری زیبا و پیچیده لابه لای بازی مخفی شده که مخاطب با فهمیدن هرچه بیشتر داستان،لذت بیشتری‌ ازش میبره:d

یه نکته دیگه که به نظر بنده یکی از تفاوت های نسخه اول با نسخه دومه،قویتر شدن دشمنای معمولی و ضعیفترشدن باس فایتاس!
مثلا توی Shrine Of Amana،اون میج ها از هیچ تلاشی برای سرویس کردن دهنمون دریغ نکردن:)).من(از اونجا که از هرچی جادو و جادوگره بدم میاد:dعین مرد با شمشیر میرم:d)نه مقاومتم برا جادو بالاس،نه زره هام بدرد جادو و اینا میخورن/:)با هر اتکشون نصف HP میپرید:|در عوض باس فایت منطقه(Demon Of Song)همون بار اول نفله شد:d
تو باس های The Rotten,Lost sinner,Old Iron King و Royal Aeigis دقیقا همین موضوع مطرحه:d

حالایه سوالی برام پیش اومده:
برای بعضی از دشمنا که از اتک های خاصی (مثلا Fire)استفاده میکنن،از زره ها و رینگ های مخصوص اون اتک استفاده میکنم ولی عملا هیچ تفاوتی موقع مبارزه نمیبینم!مثلا سر همین ناشاندرا،از اون ست Judgment که مقاومتش در برابر Curse بالاس استفاده میکنم ولی موقع مبارزه اون Curse های ناشاندرا دقیقیا همون اندازه تاثیر دارن که در برابر یک زره با مقاومت صفر در برابر Curse دارن:|:d:|

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
برا اینکه این شکافه داغون شه باید چیکار کنم ؟
تویه سیوه قبلیم این شکافه اصلا نبود !
دقیقا پشت سرت یه بابایی هس که یه بشکه ارو هل میده پایین!! جوری زاویه بگیر که بشکه قل بخوره بیاد دم دیوار یا با ضربه ی شمشیر اگر hp ات زیاده! یا با فایر بمب یا فایر بال بزن بخوره به بشکه هه!! بوووووم!!! دیوار خراب میشه :d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
یه مطلب خونده بودم نوشته بود اگر هر npc رو توی بازی 15 بار بکشید دیگه respawn نمیشه تا +ng ... :d
امحان کرده کسی؟

آخرین ویرایش:

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
اتفاقا بنده هرچهارتا سول رو مصرف کردم یه آبم روش:d در که باز شد هیچ،فرش قرمزم برام انداختن:d!
ولی جدا از شوخی حتی اگه سولها مصرف شده باشه در باز میشه.

یه نکته دیگه که به نظر بنده یکی از تفاوت های نسخه اول با نسخه دومه،قویتر شدن دشمنای معمولی و ضعیفترشدن باس فایتاس!
مثلا توی Shrine Of Amana،اون میج ها از هیچ تلاشی برای سرویس کردن دهنمون دریغ نکردن:)).من(از اونجا که از هرچی جادو و جادوگره بدم میاد:dعین مرد با شمشیر میرم:d)نه مقاومتم برا جادو بالاس،نه زره هام بدرد جادو و اینا میخورن/:)با هر اتکشون نصف HP میپرید:|در عوض باس فایت منطقه(Demon Of Song)همون بار اول نفله شد:d
تو باس های The Rotten,Lost sinner,Old Iron King و Royal Aeigis دقیقا همین موضوع مطرحه:d
:|:|:d
من از ترس اینکه باز نشن مصرف نکردم البته ارزش چندانی هم ندارن که مصرفشون کنی بیشتر به درد میخورن با سلاح عوضشون کنی.
اون ناکس های Shrine Of Amana که جادو هاشون انگار حسگر حرارتی داره:d بهترین راه واسه زدنشون تیر و کمانه.

دوستان شمشیر های شکسته رو نمیشه تعمیر کرد ؟
چرا میشه برو پیش آهنگر واست تعمیرش میکنه

best2best

کاربر سایت
Jul 25, 2013
101
نام
محسن
دوستان این ring که 3 تا فلش سبز داره رو به بالا رو از کجا باید پیدا کنم ؟

بعد این ring اون سبزه که زیره خونه نمی دونم اسمش چیه رو سریعتر پر می کنه ؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین

دقیقا نمیدونم از کجا گیرش بیاری ولی قدرت بدنیت رو سریعتر پر میکنه

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب

اسم اون انگشتر Chloranthy Ring هست. توش نوشته کجا پیدا کنی :
نرمال : Forest of Fallen Giants
انگشتر+1 :Shaded Woods
انگشتر+2 : Executioner's Chariot (NG+ only)

Stamina یا همون سبزه زیره جونت رو 15% سریع تر پر میکنه. به هز کدوم که قویتر باشه 5% بیشتز از قبلی تاثیر داره. (ring+2 : 25%)

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
یه مطلب خونده بودم نوشته بود اگر هر npc رو توی بازی 15 بار بکشید دیگه respawn نمیشه تا +ng ... :d
امحان کرده کسی؟
دوست عزیز وقتی چندبار دشمن هارو میکشی دیگه ظاهر نمیشن ولی شما میتونی با سوزوندن یه bonfire ascetic همه ی دشمنها - بعضی ایتم ها که روی اجساد بجا مونده و حتی باس فایت های بازی رو زنده کنی...بله من خودم بارها bonfire ascetic سوزوندم تا بعضی باس هارو دوباره بزنم و انگشتر های مهم رو بگیرم...

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
برای تعمیر شمشیر آهنگر رو کجا میتونم پیداش کنم ؟:d
تو ماجولا روبروی بنفایر همون پیری خوشکله دم دست ترین اشونه!! اگه میبینی که کلید میخواد! کلید اهنگر ارو باید از همون پیر زنه راه جنگل بعد همون در مه دار که رفتی بگیری!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر