Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
ببخشید دوباره مزاحم شدم :|
دوستان اون آیتمی که خون رو پر میکنه رو نمیشه خرید ؟ من 12 تا داشتم تا یه خورده جلو تر از اونجایی که یکی از دشمن ها بمب پرتاب میکنه تونسم برم! الان هیچی ندارم :(

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
ببخشید دوباره مزاحم شدم :|
دوستان اون آیتمی که خون رو پر میکنه رو نمیشه خرید ؟ من 12 تا داشتم تا یه خورده جلو تر از اونجایی که یکی از دشمن ها بمب پرتاب میکنه تونسم برم! الان هیچی ندارم :(
خواهش میکنم بفرمایید این حرفا چیه...:d
اون ایتم اسم اش lifegem هست از دشمن ها بدست میاد از بعضی فروشنده هام تعداد محدودی اش رو میشه خرید... شما برای پر کردن خط سلامتی ات باید از estus flask استفاده کنی همون فلاسک زردا که با هر بار لیت کردن بنفایر تعداد اش پر میشه و میتونی با بدست اوردن ایتم های estus flask shard و sublime bone dust تعداد اش رو تا 12 تا بیشتر کنی و غنی تر اش کنی .

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
خواهش میکنم بفرمایید این حرفا چیه...:d
اون ایتم اسم اش lifegem هست از دشمن ها بدست میاد از بعضی فروشنده هام تعداد محدودی اش رو میشه خرید... شما برای پر کردن خط سلامتی ات باید از estus flask استفاده کنی همون فلاسک زردا که با هر بار لیت کردن بنفایر تعداد اش پر میشه و میتونی با بدست اوردن ایتم های estus flask shard و sublime bone dust تعداد اش رو تا 12 تا بیشتر کنی و غنی تر اش کنی .
ممنون بابت راهنمایی :d
من چند بار تا الان بخاطر اینکه اون آتیم هایی که سلامتی رو برمیگردونه نداشتم بازی رو ریست کردم چون بدون اون اصلا نمیشه کاری کرد!
الان من میتونم از این آیتم ها پیدا کنم یا بخرم؟ محیط رو گشتم چند تا lifegem پیدا کردم که اونها هم مصرف شد :d
چطوری میتونم بنفایر رو لیت کنم؟

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
ممنون بابت راهنمایی :d
من چند بار تا الان بخاطر اینکه اون آتیم هایی که سلامتی رو برمیگردونه نداشتم بازی رو ریست کردم چون بدون اون اصلا نمیشه کاری کرد!
الان من میتونم از این آیتم ها پیدا کنم یا بخرم؟ محیط رو گشتم چند تا lifegem پیدا کردم که اونها هم مصرف شد :d
چطوری میتونم بنفایر رو لیت کنم؟

lifegem و بیخیال شو!:d از
estus flask استفاده کن ذیگه...هر با تو بنفایر استفاده میکنی estus flask ات پر میشه.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یه چیزی همین الان کشف کردم، پشمام ریخت:d

توی Majula و اون ستون که روش تعداد دفعاتی که مردیم رو نشون میده، پشتش یه نوشته دیگه هست ولی وقتی کلیک میکنین، مینویسه " حروف ها به هم ریختن و نمیشه خوندش"

خب یه نفر بیکار بلند شده زبون بازی رو به پرتغالی تغییر داده ولی نوشته یه چیز دیگه شده!:d نکته اینجاست خود بازی اوایل لانچش این زبون رو نداشته و بعدا اضافه شده:d نوشته شده:
"Os gigantes cruzaram os mares, talvez para voltar para casa"
که ترجمه شده-ش میشه:
"The giants crossed the seas, perhaps to return home"
"غول ها از دریاها گذشتن، شاید برای اینکه به خونه برگردن"
:d

الان چندتا تئوری به ذهنم رسید:

اول اینکه غول ها وقتی درانگلیک رو ترکوندن، موقع برگشت این یادبود رو ساختن.
دوم اینکه بر عکس فکر کنین! غول ها از اون طرف اومدن به درانگلیک یعنی خونه-شون!:d در واقع اگر یادمون باشه، از Lordran به عنوان سرزمین غول ها یاد میشد. امکانش هست غول ها تبعید شده بودن و وقتی وندریک بهشون حمله میکنه، دیگه دلیلی نمیبینن و بر میگردن تا هم وندریک رو بترکونن و هم سرزمینشون رو پس بگیرن:d

نظرتون چیه؟:d

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
یه چیزی همین الان کشف کردم، پشمام ریخت:d

توی Majula و اون ستون که روش تعداد دفعاتی که مردیم رو نشون میده، پشتش یه نوشته دیگه هست ولی وقتی کلیک میکنین، مینویسه " حروف ها به هم ریختن و نمیشه خوندش"

خب یه نفر بیکار بلند شده زبون بازی رو به پرتغالی تغییر داده ولی نوشته یه چیز دیگه شده!:d نکته اینجاست خود بازی اوایل لانچش این زبون رو نداشته و بعدا اضافه شده:d نوشته شده:

که ترجمه شده-ش میشه:

"غول ها از دریاها گذشتن، شاید برای اینکه به خونه برگردن"
:d

الان چندتا تئوری به ذهنم رسید:

اول اینکه غول ها وقتی درانگلیک رو ترکوندن، موقع برگشت این یادبود رو ساختن.
دوم اینکه بر عکس فکر کنین! غول ها از اون طرف اومدن به درانگلیک یعنی خونه-شون!:d در واقع اگر یادمون باشه، از Lordran به عنوان سرزمین غول ها یاد میشد. امکانش هست غول ها تبعید شده بودن و وقتی وندریک بهشون حمله میکنه، دیگه دلیلی نمیبینن و بر میگردن تا هم وندریک رو بترکونن و هم سرزمینشون رو پس بگیرن:d

نظرتون چیه؟:d

باریکلا کشف هیجان انگیزیئه :d ..... این عبارت شایدیه جوریه!! انگار داره از دید کسی غیر جاینت ها نقل میشه که شاهد ماجرا بوده ! مثلا ؟! :-?

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
باریکلا کشف هیجان انگیزیئه :d ..... این عبارت شایدیه جوریه!! انگار داره از دید کسی غیر جاینت ها نقل میشه که شاهد ماجرا بوده ! مثلا ؟! :-?
نکته دقیقا همین کلمه "شاید" هست.:d اصولا توی دارک سولز باید به دیالوگ ها دقت بیشتری بکنیم و تک تک کلمات رو بررسی کنیم.
همین "شاید" باعث میشه یه جور دیگه فکر کنیم و به احتمال دیگه در نظر بگیریم:d وجود Last Giant ثابت میکنه که یه سری از غول ها باقی موندن. البته بازم تئوری زیاد محکم و پایداری نیست چون خودش آخرین نفرشون بوده:d
==============
کشف بعدی:d:

Shrine of winter.

اینجا به نظرم متون خیلی بزرگ و مهمی نهفته شده ولی متاسفانه هیچکس نتونسته چیزی ازش پیدا کنه. اولین چیزی که میبینیم 3تا مار بدون سر هستن. خب یه سری میگن اینا Primordial Serpent ها هستن ولی سر ندارن؟! (معلوم نیست چرا). اگر دقت کنین دور یه چیزی مثل کاسه جمع شدن که در واقع میشه گفت همون Lord Vessel هست. چرا؟ یادتون بیاد که Lord Vessel توی شماره اول چکار میکرد؟ 4تا روح مینداختی توش و دروازه باز میشد. اینجا چی؟ 4تا روح که به دست میاری، در اینجا باز میشه:d خود Lord Vessel نیست اما داره به اون اشاره میکنه. اگر دقت کنین، مارها با اینکه سر ندارن اما یه جورایی به همون دری که ما ازش وارد میشیم، نشونه رفتن؟! (معلوم نیست چرا).

بیشتر دقت کنین، 4تا سنگ نوشته میبینین که روی دیوار هست. یه سری مرد که بینشون یه بچه هست. یه اژدها که داره پایین رو نگاه میکنه.
یه سری وایسادن و بینشون به نظر میاد همون بچه هست ولی کلاه شنلشو انداخته سرش. خیلی شبیه به Izalith میزنه چون دستاشو هم به همون حالت همیشگیش گرفته. یه اژدها که داره به یه نفر نگاه میکنه (دقت کنین اون پایین یه نفر دیده میشه).
روی هر 4تا یه سری نوشته هست ولی معلوم نیست چه چیزی رو دارن توضیح میدن. هر چی هست، به نظر من خیلی مهمه/:)

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
کلا از هیچ چیزی نباید گذشت کرد توی دارک سولز ... :-b
توی اون خونه ی قدیمی توی مجولا بد از کشتن باس های مهم بازی یک اتش ریز روی نقشه ی روی زمین روشن میشه
من دیدم بعضی از اتیش ها قرمز نیستن، ابی شدن
علت این چیه؟
-----------------------
اون ستونی که تعداد مرگارو نوشته کدومه؟ :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کلا از هیچ چیزی نباید گذشت کرد توی دارک سولز ... :-b
توی اون خونه ی قدیمی توی مجولا بد از کشتن باس های مهم بازی یک اتش ریز روی نقشه ی روی زمین روشن میشه
من دیدم بعضی از اتیش ها قرمز نیستن، ابی شدن
علت این چیه؟
-----------------------
اون ستونی که تعداد مرگارو نوشته کدومه؟ :d
اون آتشا وقتی آبی میشن که NG 10 یا NG7 رو رد کرده باشی.
بعد دقت کردین توی همون خونه یه صدا میاد؟ اولش فکر میکنین اسکلت های زیر زمین هستن ولی وقتی میکشیدشون، هنوز صدا میاد. نکته دیگه اینه که الان توی NG3، تعداد اسکلت ها 3 تا شده در حالیکه بار اول فقط یکی و بار دوم 2تا بودن:d
==========
همون بالاترین نقطه ماجولا که رو به دریا هست و یه یارویی کنارش افسردگی گرفته:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اون آتشا وقتی آبی میشن که NG 10 یا NG7 رو رد کرده باشی.
بعد دقت کردین توی همون خونه یه صدا میاد؟ اولش فکر میکنین اسکلت های زیر زمین هستن ولی وقتی میکشیدشون، هنوز صدا میاد. نکته دیگه اینه که الان توی NG3، تعداد اسکلت ها 3 تا شده در حالیکه بار اول فقط یکی و بار دوم 2تا بودن:d
==========
همون بالاترین نقطه ماجولا که رو به دریا هست و یه یارویی کنارش افسردگی گرفته:d
اوووف، نیو گیم ده ... :d
بعد دقت کردین اگر مشعل اتیش زیر زمین رو روشن کنید دیگه اسکلت ها respawn نمیشن؟ :d :d
به صدا دقت نکرم، برم دقت کنم ببینم چیه ... :d

آخرین ویرایش:

dukenukem22

کاربر سایت
May 25, 2013
693
بیشتر دقت کنین، 4تا سنگ نوشته میبینین که روی دیوار هست. یه سری مرد که بینشون یه بچه هست. یه اژدها که داره پایین رو نگاه میکنه.
یه سری وایسادن و بینشون به نظر میاد همون بچه هست ولی کلاه شنلشو انداخته سرش. خیلی شبیه به Izalith میزنه چون دستاشو هم به همون حالت همیشگیش گرفته. یه اژدها که داره به یه نفر نگاه میکنه (دقت کنین اون پایین یه نفر دیده میشه).
روی هر 4تا یه سری نوشته هست ولی معلوم نیست چه چیزی رو دارن توضیح میدن. هر چی هست، به نظر من خیلی مهمه/:)

اون معبد هرچی هست با یه پرتال pilgrims of dark وسطش، ممکنه یه ربطی به dark lurker یا پیرمرده داشته باشه .
از طرفی به نظرم اون 2 تا اژدها، 2 تا اژدها هستن! یعنی قیافه شون با هم فرق داره. یکیشون فکر کنم از این اژدها بیخودی هاس :d البته ممکن هم هست نباشه. و جفتشون یه ازدها باشن.
همچنین تو 2 عکس اولی و آخری؛ 2 تا وضعیت متضادو داره میگه به نظرم و فکر نمیکنم به شخص خاصی بخواد اشاره کنه. تو یکیش انگار یه بلایی نازل شده و ملت نگاهشون رو به آسمانه و دعا این حرفا؛ ولی تو اون یکی دارن به افق های روشن مینگرند و همه چی آرومه :d
حالا بسته به اینکه از چپ نگاه کنیم به راست یا از راست به چپ، فرق میکنه جریان 2 عکس وسطی. ممکنه جریانات 2 عکس وسطی منتهی شده باشه به عکس اولی از چپ که این یعنی یه بلایی از سر مردم به در شده، یا به عکس اولی از سمت راست که یعنی همه چی آروم بوده ولی یه دفعه یه بد بختی ای میاد سر مردم.
اما از طرف دیگه اون اژدهایی که به نظر حالت دراز کش داره، خیلی شبیه همون ancient dragon ی هست که روحشو جلوتر از تو اسکلتش میکشیم بیرون. ممکنه این عکسا بخواد جریان چه جوری مردن این اژدها رو بگه ...

البه یه سوالی که برام پیش میاد اینه که وقتی میری تو memory اژدها تو محل باس فایت freja ، اون جا هم یه اژدهای دیگه مرده ...
مگه کلا" فقط یه ancient dragon از زمان ds 1 باقی نمونده بود؟ و اگه اون اژدها اونجا مرده، چرا جسدش تو محل باس فایت نیست؟
من فکر میکنم که کار انتقال جسد رو برادر وندریک انجام داده برای تحقیق روی اژدها و کشف رمز دوباره زنده کردنشون.
اما اصلا" اون شیئ کریستال مانند که موقع لمسش میریم تو خاطره ی اژدها چی هست؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اون معبد هرچی هست با یه پرتال pilgrims of dark وسطش، ممکنه یه ربطی به dark lurker یا پیرمرده داشته باشه .
از طرفی به نظرم اون 2 تا اژدها، 2 تا اژدها هستن! یعنی قیافه شون با هم فرق داره. البته ممکن هم هست نباشه.
همچنین تو 2 عکس اولی و آخری؛ 2 تا وضعیت متضادو داره میگه به نظرم و فکر نمیکنم به شخص خاصی بخواد اشاره کنه. تو یکیش انگار یه بلایی نازل شده و ملت نگاهشون رو به آسمانه و دعا این حرفا؛ ولی تو اون یکی دارن به افق های روشن مینگرند و همه چی آرومه :d
حالا بسته به اینکه از چپ نگاه کنیم به راست یا از راست به چپ، فرق میکنه جریان 2 عکس وسطی. ممکنه جریانات 2 عکس وسطی منتهی شده باشه به عکس اولی از چپ که این یعنی یه بلایی از سر مردم به در شده، یا به عکس اولی از سمت راست که یعنی همه چی آروم بوده ولی یه دفعه یه بد بختی ای میاد سر مردم.
اما از طرف دیگه اون اژدهایی که به نظر حالت دراز کش داره، خیلی شبیه همون ancient dragon ی هست که روحشو جلوتر از تو اسکلتش میکشیم بیرون. ممکنه این عکسا بخواد جریان چه جوری مردن این اژدها رو بگه ...

البه یه سوالی که برام پیش میاد اینه که وقتی میری تو memory اژدها تو محل باس فایت freja ، اون جا هم یه اژدهای دیگه مرده ...
مگه کلا" فقط یه ancient dragon از زمان ds 1 باقی نمونده بود؟ و اگه اون اژدها اونجا مرده، چرا جسدش تو محل باس فایت نیست؟
من فکر میکنم که کار انتقال جسد رو برادر وندریک انجام داده برای تحقیق روی اژدها و کشف رمز دوباره زنده کردنشون.
اما اصلا" اون شیئ کریستال مانند که موقع لمسش میریم تو خاطره ی اژدها چی هست؟
در نگاه اول، آدم فکر میکنه این نقاشی ها یکی هستن ولی دقت بکنیم میبینیم اینطور نیست:d
من خودم حدسم اینه که این نقاشی ها دارن وندریک و برادرش آلدیا رو نشون میده که رفتن پیش اژدها اصلی.

در مورد اون اژدها قضیه اینه که آلدیا اصلا Ancient Dragon واقعی نیست. چون میدونیم تبدیل به اژدها شده و وقتی میکشیمش، روح اژدها رو نمیگیریم. در حالیکه Ancient Dragon اصلی همونیه که توی غار Freja میبینیمش و وارد خاطراتش میشیم و اونو در حال مرگ میبینیم که یه گوشه افتاده.

اون اژدهای شماره اول هم اگر یادم باشه، Everlasting Dragon بود و از نظر شل و شمایل با این فرق داره. البته این موضوع خیلی پذیرفته تره که بگیم همون آلدیا آزمایشاتی روی جسد اژدها انجام داده و خودش اینطوری شده.
اون شی کریستال مانند هم اصلا مهم نیست:d

من خیلی دلم میخواد بدونم وندریک و برادرش چی کشف کرده بودن. یا اینطور بگم، چی پیدا کردن بودن که میتونسته نفرین رو کلا ریشه کن کنه. ولی زمان اجازه نداد و خود وندریک Hallow شد و برادرش هم دیوونه و اژدها شد.

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
نکته دقیقا همین کلمه "شاید" هست.:d اصولا توی دارک سولز باید به دیالوگ ها دقت بیشتری بکنیم و تک تک کلمات رو بررسی کنیم.
همین "شاید" باعث میشه یه جور دیگه فکر کنیم و به احتمال دیگه در نظر بگیریم:d وجود Last Giant ثابت میکنه که یه سری از غول ها باقی موندن. البته بازم تئوری زیاد محکم و پایداری نیست چون خودش آخرین نفرشون بوده:d
==============
کشف بعدی:d:

Shrine of winter.

اینجا به نظرم متون خیلی بزرگ و مهمی نهفته شده ولی متاسفانه هیچکس نتونسته چیزی ازش پیدا کنه. اولین چیزی که میبینیم 3تا مار بدون سر هستن. خب یه سری میگن اینا Primordial Serpent ها هستن ولی سر ندارن؟! (معلوم نیست چرا). اگر دقت کنین دور یه چیزی مثل کاسه جمع شدن که در واقع میشه گفت همون Lord Vessel هست. چرا؟ یادتون بیاد که Lord Vessel توی شماره اول چکار میکرد؟ 4تا روح مینداختی توش و دروازه باز میشد. اینجا چی؟ 4تا روح که به دست میاری، در اینجا باز میشه:d خود Lord Vessel نیست اما داره به اون اشاره میکنه. اگر دقت کنین، مارها با اینکه سر ندارن اما یه جورایی به همون دری که ما ازش وارد میشیم، نشونه رفتن؟! (معلوم نیست چرا).

میدونی چیه! من موقع بازی کردن سری اول اینقده گرم کشتن و خون و خونریزی بودم!!(( دهن باز)) که اصلا انگار چیزی نمیدیدم و نمیشنیدم! الان تو نیو گیم + تازه دارم به جای جای بازی دقت میکنم.. :D

- - -ویرایش - - -

در نگاه اول، آدم فکر میکنه این نقاشی ها یکی هستن ولی دقت بکنیم میبینیم اینطور نیست:d
من خودم حدسم اینه که این نقاشی ها دارن وندریک و برادرش آلدیا رو نشون میده که رفتن پیش اژدها اصلی.

در مورد اون اژدها قضیه اینه که آلدیا اصلا Ancient Dragon واقعی نیست. چون میدونیم تبدیل به اژدها شده و وقتی میکشیمش، روح اژدها رو نمیگیریم. در حالیکه Ancient Dragon اصلی همونیه که توی غار Freja میبینیمش و وارد خاطراتش میشیم و اونو در حال مرگ میبینیم که یه گوشه افتاده.

اون اژدهای شماره اول هم اگر یادم باشه، Everlasting Dragon بود و از نظر شل و شمایل با این فرق داره. البته این موضوع خیلی پذیرفته تره که بگیم همون آلدیا آزمایشاتی روی جسد اژدها انجام داده و خودش اینطوری شده.
اون شی کریستال مانند هم اصلا مهم نیست:d

من خیلی دلم میخواد بدونم وندریک و برادرش چی کشف کرده بودن. یا اینطور بگم، چی پیدا کردن بودن که میتونسته نفرین رو کلا ریشه کن کنه. ولی زمان اجازه نداد و خود وندریک Hallow شد و برادرش هم دیوونه و اژدها شد.

وای وای وای وای گفتی!! اینقده فضولیم گل کرده بدونم وندریک رفته چی اورده!! (( یه چیز با ارزش!)) خیلی دوووست دارم داداش وندریک رو قبل اژدها شدن ببینم!! امیدوارم تو دارک سولز 3 به جواب سوالهامون برسیم شاید هم زودتر!

dukenukem22

کاربر سایت
May 25, 2013
693

خب فکر کنم اونا پی برده بودن که چرخه ی نفرین رو اژدها ها اثری نداره. یا هر چی هست این چرخه ی تاریک برای حیات خودش باید دست به نابودی اژدها ها میزد و با نفوذ تو روح لردای قبلی این عمل انجام شد. به هر حال اینا فکر میکردن بر گردوندن اژدها ی باستانی یا هر کوفتی که تو وجودشون داشتن، میتونسته این نفرین و چرخه ی نابودی دنیا و ظهور یه قهرمان جدید و جزغاله کردن خودش برای به تاخیر انداختنشو برای همیشه تموم کنه ...

آخرین ویرایش:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
خب فکر کنم اونا پی برده بودن که چرخه ی نفرین رو اژدها ها اثری نداره. یا هر چی هست این چرخه ی تاریک برای حیات خودش باید دست به نابودی اژدها ها میزد و با نفوذ تو روح لردای قبلی این عمل انجام شد. به هر حال بر گردوندن اژدها ی باستانی یا هر کوفتی که تو وجودشون داشتن، میتونسته این نفرین و چرخه ی نابودی دنیا و ظهور یه قهرمان جدید و جزغاله کردن خودش برای به تاخیر انداختنشو برای همیشه تموم کنه ...

یه حسی بهم میگه همه این بدبختی از گور "مانوس" و جد اباد شا ئه!! بابای تاریکی!! بابا بزرگ تاریکی!!:d و و و...بد مصب کلا abyss خیلی جای خوف ناکی بود هیچوقت یادم نمیره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر