Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
ئه!! گمون نکنما!! من زیرچشمی از ویکی اسم "باس" های بازی رو در اوردم که کسی از قلم نیوفته!! 30 تا بود!! مطمعنی از 30 تا بیشتره؟! :-b

- - -ویرایش - - -

این اسم باس های بازی مگه غیر اینا بازم هس؟!
Ancient_Dragon
TheRotten
Covetous Demon
Darklurker
Demon_of_Song
Dragonrider یه جام که ذوتاشون با هم اند..
executioner-on-chariot
flexilesentry
Freja دوک خودمون!
gardian-Dragon
Gargoyle
giant lord
last giant
Looking_Glass_Knight
lost sinder
mytha beatifull queen
old dragonslayer
old iron king
prowling magus and ...
r-r- authority
r-r-vanguard
ruin sentines
scorpioness najka
Skeleton Lords
Smelter Demon
the pursuer
throne defender and watcher
vedrick
vestadt the royal aegis
Nashandra

من روح باس ها رو شمردم که خوب اشتباه بود چون این باس Throne Watcher and Throne Defender دو تا روح میده.
ولی باز م از 30 تا بیشتر:d 31 هستن.

The Last Giant

The Pursuer

Executioner's Chariot

Looking Glass Knight

The Skeleton Lords

Flexile Sentry

Lost Sinner

Belfry Gargoyles

Ruin Sentinels Yahim, Ricce and Alessia

Royal Rat Vanguard

Royal Rat Authority

Scorpioness Najka

The Duke's Dear Freja

Mytha, the Baneful Queen

The Rotten

Old Dragonslayer

Covetous Demon

Smelter Demon

Old Iron King

Guardian Dragon

Demon of Song

Velstadt, The Royal Aegis

Vendrick

Darklurker

Dragonrider

Twin Dragonriders

Prowling Magus and Congregation

Giant Lord

Ancient Dragon

Throne Watcher and Throne Defender

Nashandra

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بعد از زدن old dragon slayer همونجا یه knight رو به افق وایساده
باهاش حرف میزنی فقط میگه تو به اینجا تعلق نداری، برو ...
من درست یادم نیست جای دیگه طول بازی دیدمش و کاری کردیم یا نه، این قضیه اش چیه کلا؟

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
من درست یادم نیست جای دیگه طول بازی دیدمش و کاری کردیم یا نه، این قضیه اش چیه کلا؟
من امروز دوباره تو نیو گیم پلاس! زدم ااش! با اون شوالیه حرف میزنی و عضو گروه اش میشی یکی دوتا جادوی خوب هم میفروشه!(( توندر:d!)) ولی گمون میکنم برای رنک گرفتن تو گروهش باید به بازیکنای دیگه تو کشتن old dragon slayer کمک کنی یا کساییکه میخوان old dragon slayer رو بکشن . بکشی ( درس یادم نیست) که باید انلاین باشی....البته یادمه یه بارم (سری اول بازی کردن) با من حرف نمیزد!! فکونم کینه ایه!! باز اگه اشتباه میکنم دوستان دوستمون رو راهنمایی کنن...

- - -ویرایش - - -

من روح باس ها رو شمردم که خوب اشتباه بود چون این باس Throne Watcher and Throne Defender دو تا روح میده.
ولی باز م از 30 تا بیشتر:d 31 هستن.

The Last Giant

The Pursuer

Executioner's Chariot

Looking Glass Knight

The Skeleton Lords

Flexile Sentry

Lost Sinner

Belfry Gargoyles

Ruin Sentinels Yahim, Ricce and Alessia

Royal Rat Vanguard

Royal Rat Authority

Scorpioness Najka

The Duke's Dear Freja

Mytha, the Baneful Queen

The Rotten

Old Dragonslayer

Covetous Demon

Smelter Demon

Old Iron King

Guardian Dragon

Demon of Song

Velstadt, The Royal Aegis

Vendrick

Darklurker

Dragonrider

Twin Dragonriders

Prowling Magus and Congregation

Giant Lord

Ancient Dragon

Throne Watcher and Throne Defender

Nashandra
خب قربون پسر باس ها 30 تاس! روح ها بیشتره دیگه :d منو به شک انداختی از سر شب ریختم بهم که یکی اشون لایی کشیده! :)) l-)

آخرین ویرایش:

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد

اسمش Blue Sentinel Targray یه فروشنده ست که باید یه سری کارا تو حالت آنلاین انجام بدید ، که بشه به محصولاتش دسترسی پیدا کرد ! :d

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دوستان من تا حالا اولین بار هست که این سری رو تجربه میکنم! الان من دو روزه که تو همون اول بازی گیر کردم، الان اومدم تو یه قسمت به اسم ماجولا، اینجا باید چکار کنم؟ ایتن بازی مرحله و نقشه نداره؟ بعد الان من تو ماجولا وقتی از یه قسمت میرم چند تا غول آهنی هستند که اصلا نمیشه کشتشون! یعنی دوتاشون رو کشتم ولی سومی دیگه نشده! بعد یه قسمت دیگه هست که به یه جنگل میرسه، اونجا هم تا یه جایی میرم بعد میمیرم!

خواهشا راهنمایی کنید چکار باید انجام بدم؟ نمیشه یه راه آسون تر پیدا کرد؟ بعد تو این بازی چطور میتونم آپگرید کنم ؟

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوستان من تا حالا اولین بار هست که این سری رو تجربه میکنم! الان من دو روزه که تو همون اول بازی گیر کردم، الان اومدم تو یه قسمت به اسم ماجولا، اینجا باید چکار کنم؟ ایتن بازی مرحله و نقشه نداره؟ بعد الان من تو ماجولا وقتی از یه قسمت میرم چند تا غول آهنی هستند که اصلا نمیشه کشتشون! یعنی دوتاشون رو کشتم ولی سومی دیگه نشده! بعد یه قسمت دیگه هست که به یه جنگل میرسه، اونجا هم تا یه جایی میرم بعد میمیرم!

خواهشا راهنمایی کنید چکار باید انجام بدم؟ نمیشه یه راه آسون تر پیدا کرد؟ بعد تو این بازی چطور میتونم آپگرید کنم ؟
به سمت غول اهنی ها نرو، زوده.
به سمت همون جنگله برو، استارت ربایو از این مسیر باید بزنی، تا کجاش میری بعد میمیری دقیقا؟
نقشه و راهنما هم نداره، از توی دیالوگ ها باید بکشی بیرون احتیاجات و ماموریت ها و ماجرا رو کلا ...

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
من انلاین بازی نمیکنم! امروز باهم حرف زدیم!! خرید ام کردم ازش!!

براساس گفته های Wiki !
Must have a Token of Fidelity in inventory to access all dialog, Targray as a merchant, and the Blue Sentinels Covenant

How to Join
Talk to Blue Sentinel Targray after having obtained a Token of Fidelity either through helping another player defeat a boss as a white phantom or
by finding the one on the corpse beneath the rope bridge in Huntsman's Copse

Rope Bridge توی Huntsman's Copse هم، همون پل شکسته ای که میره بسمت باس Executioner's Chariot .
اگه پایین پل رو نگاه کنید یه جنازه ست که اون آیتم مورد نظر داره.

آخرین ویرایش:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین

دوست عزیز دارک سولز نقشه نداره! ولی اگه میخوای کارت راحت تر بشه یا از صفحات قبل یا با یه جستجو میتونی نقشه بازی رو پیدا کنی که کمک ات میکنه...
یه خانمی در نقش روحانی!! کنار بنفایر ماجولا هست ایشون شمارو لول آپ میکنه...
شما برای شروع 2 تا راه راحت داری! یدونه همون سمت غولهای اهنی و کشتن باس فایت اون ناحیه....یکی دیگه هم رفتن از راه کناری بونفایر ماجولا به سمت غول the last giant.....
دوست عزیز بهتره تو محیط بازی کمی بگردی - بنفایر هارو لیت کنی که بتونی فست تراول ( وارپ کنی) کمی لول اتو ارتقا بدی تا ادامه ی ماجرا ....

- - -ویرایش - - -

چطوری؟
بگو به حرف بیارمش :d
والا خودم هم نمیدونم! میگم کینه ایه!! ولی دوست عزیزمون توضیح دادن بنا به سخنان ویکی :d

- - -ویرایش - - -

براساس گفته های Wiki !
Must have a Token of Fidelity in inventory to access all dialog, Targray as a merchant, and the Blue Sentinels Covenant

How to Join
Talk to Blue Sentinel Targray after having obtained a Token of Fidelity either through helping another player defeat a boss as a white phantom or
by finding the one on the corpse beneath the rope bridge in Huntsman's Copse
ئه!! پس بصورت تصادفی این اتفاق افتاده خودم توش دست نداشتم :d . ویکی هنوز خیلی ناقصه! کلی جا واسه ادیت کردن اش هس..

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
ئه!! پس بصورت تصادفی این اتفاق افتاده خودم توش دست نداشتم :d . ویکی هنوز خیلی ناقصه! کلی جا واسه ادیت کردن اش هس..

درسته ، با اینکه کلا Wikiها مراجع کاملی نیستن ولی بعد از 3ماه از انتشار بازی تقریبا کامل شده ! و اکثر چیزا رو میشه توش پیدا کرد .

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
درسته ، با اینکه کلا Wikiها مراجع کاملی نیستن ولی بعد از 3ماه از انتشار بازی تقریبا کامل شده ! و اکثر چیزا رو میشه توش پیدا کرد .

بله بله درسته تایید میکنم :). من دیشب بازی و تموم کردم ... حالا هی کلم تو ویکیه :d . ((دیگه چیزه خاصی نیس که لو بره!))

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
خب قربون پسر باس ها 30 تاس! روح ها بیشتره دیگه :d منو به شک انداختی از سر شب ریختم بهم که یکی اشون لایی کشیده! :)) l-)

شما تمام باس ها رو زدی خیالت راحت:d فقط وقتی میری سراغ Nashandra قبلش این دوتا Throne Watcher and Throne Defender میزنی که خودشون یه باس مجزا هستن و شما با Nashandra یکی حسابشون کردین که با این حساب میشن 30 ولی در اصل جدا هستن واسه همین میشه 31 :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر