Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

dukenukem22

کاربر سایت
May 25, 2013
693
دوستان یه مشکل مهم. ممنون میشم کمک کنین.
من تو shaded woods اون یارو که بقل بون فایر آخر سنگ شده بود رو آزاد کردم، کشتمش، کلیدو ازش گرفتم که برم weaponsmith ornifex رو از تو اون چاهه نجات بدم.
وقتی رفتم اون پایین و همه ی اون قورباغه ها رو کشتم، اون درو باز کردم، منتها اون weaponsmith ornifex گوساله به هرچی میخورد قیافه ش الا آهنگر!!! منم هول کردم فکر کردم دشمنه! زدم کشتمش! :((
الان رفتم یه کم سرچ کردم درباره ش، گفتن میشه دوباره برش گردوند. باید سنگ قبرشو پیدا کنم. گفتن سنگ قبرش همونجاس. منتها هرچی میگردم نیست. توی خونه ش توی brightstone cove tseldora هم رفتم. منتها سنگ قبرش اونحا هم نبود.
خواهشا کمک کنید :((:((

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
آقایون شما چتوری این mathia the beautiful queen رو کشتین ؟ دروبرش آب های سم آلوده :d نمیشه کاریش کرد.

باید آسیابی که سم تولید می کنه رو بسوزونی تا کل سموم پاک بشن
از روبه روی Bonefireـــه Central Earthen Peak ، پره ی آسیابه اصلی رو میبینی که میچرخه ، برو بالا و بسوزونش.

79637027870427443016.jpg

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
ممنون. ازه اینو خوندم. ولی آخه یعنی چی چند ساعت؟ یعنی مثلا" 3-4 ساعت تو بازی باشم یا کلا" 3-4 ساعت؟
3-4 ساعت تو بازی. یعنی برو چرخ بزن یه مرحله ای یکی دوتا Boss بزن برگرد بیا احتمال زیاد قبرش میاد.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
عجب بالاخره یه نفر داستان رو شروع کرد:biggrin1:
خب ببینین اولین سوالی که پیش میاد اینه که ما توی شماره اول هر 4تا رو کشتیم و دوباره آتش رو لینک کردیم. الان پس در واقع ما کنار آتش جای Gwyn نشستیم ولی روح ها دست کی هستن؟ هر وقت آتش لینک بشه دوباره همه چیز برمیگرده به حالت اولیه و اون 4تا زنده میشن؟ خب به نظر نادرست میاد چون اگر اینطور بود ما دوباره میباست 4تا رو توی شماره دوم و بعد از هزار سال ببینیم. من نظرم اینه که روح ها توی Lord Vessel موندن و ما هم کنار آتشیم و همونجا سوختیم. نفرین برای 1000 سال از بین میره و این وسط 4 نفر دیگه میان و روح ها رو بر میدارن و پادشاهی برای خودشون درست میکنن. اینطوری شماره دوم که در واقع سال 1000 - م هست و نفرین پدیدار شده، توجیه میشه. یعنی چرخه تکرار میشه ولی روح ها دست 4 نفر دیگه میوفتن اما 4تا روح اولیه (Gwyn, Izalith, Nito و Seath) هیچوقت از بین نمیرن.

نکته دوم در مورد اون دختراست. Milfanito ها طبق گفته خودشون در مورد تاریکی و Undead ها میخونن. من جایی ندیدم که بگن وقتی ما آواز میخونیم، تاریکی نمیتونه به اینجا رخنه کنه؟ بیر حمت اگر اینجوری نیست لینک بدین.
راستی: Milfa + Nito. توی بازی میگه Nito اینا رو به وجود آورده. یعنی چی؟ چجوری Nito هنوز زنده بوده بعد از 1000 سال و تونسته توی Drangleic این دخترا رو به وجود بیاره؟ چیزی که مشخصه اینه که Nito رو خودمون 1000 سال پیش کتلت کردیم:biggrin1: (مگر اینکه این دخترا رو Nito همون توی شماره اول در واقع 2000 سال قبل به وجود آورده و اینا هرگز نمیمیرن)

نکته مبهم سوم اینه که وندریک چجوری رفته توی قلمرو غول ها و صاف صاف ارزشمندترین چیزشون رو برداشته و بدون هیچ مشکلی برگشته Drangleic؟:biggrin1: در حالیکه وقتی وارد خاطره میشیم میبینیم غول ها دارن Drangleic رو جارو میکنن:biggrin1:

نکات مبهم خیلی زیادن. اگر پایه ای بشینیم بحث کنیم در موردشون:biggrin1: حرفم رو هم پس میگیرم که گفتم داستانش گیرا نیست. وقتی وارد جزئیاتش شدم واقعا عالی بوده:biggrin1:
رفیق من چون رو Ps3 بازی کردم نمیتونم عکس بگیرم برات . یه ویدئو هست لینکش رو میدم جواب خیلی از سوال هات رو میده .
تو توضیحات Sublime bonedust مثلا نوشته اینا باقی مونده های یه بنده خدایی هستن که خودش رو تو آتیش سوزونده و غیرو . حالا منظورش یا همون کرکتر اصلی شماره قبلیه یا یکی دیگه . در مورد Soul های اصلی هم نمیدونم چطوری منظورم رو برسونم . دقیقا وقتی که میخوایم با Lost Sinner بجنگیم یه جونوری میاد از تو چشماش رد میشه که خیلی شبیه همون Witch of izalitch ـه . تو NG+ هم وقتی باس ها رو میزنیم به جز Soul خودشون Soul های دیگه ایی هم دراپ میکنن . مثلا Lost Sinner خودش Old Witch Soul رو دراپ میکنه و بقیشون هم همینطور . مثلا Rotten همون روح Nito رو دراپ میکنه . در مورد نشاندرا هم دقیقا خودش میگه که Undead جان دستت درد نکنه و تو خودت رو ثابت کردی . نشاندرا تو قصر نشسته تا یکی دیگه پیدا بشه و راهش رو برای رسیدن به Throne of want باز کنه . وقتی Throne Watcher ها رو میزنیم تازه خانوم سروکلش پیدا میشه چون تا قبل از اون نمیتونسته بیاد .
در مورد حمله وندریک هم چیز زیادی بازی نمیگه ولی کاپیتان دوراموند میگه که وقتی غول ها حمله کردن دیگه نشده جلوشون رو گرفت چون آتش خشم و انتقام تو وجودشون شعله ور شده . شاید سر قضیه انتقام یا هر چیز دیگه ایی خیلی وحشی شدن و اومدن لشکر کشی :D
کلا خیلی داستان بازی پیچیده و طولانیه و کلی میشه در موردش بحث کرد .
این هم ویدئو :
watch?v=ukdFydrYxZ8

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
من دارم ولی جایه سیو کجاس ؟
سلام دوست عزیز جای save تو این ادرس \C:\Users\as22\AppData\Roaming\ dark souls2
کلید Forgotten Key داری دیگه من ۳ تا در سفید دیدم که با این کلید بار میشد
یکی تو ما جولاست توی چاه که حتما هم با نردبون بری دومی هم بلک گالچ سومی تو گاتر بود ( بازم ازاین درا بود بگید)
شارژ نتم تموم شده بود یه مدت نبودم

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
رفیق من چون رو Ps3 بازی کردم نمیتونم عکس بگیرم برات . یه ویدئو هست لینکش رو میدم جواب خیلی از سوال هات رو میده .
تو توضیحات Sublime bonedust مثلا نوشته اینا باقی مونده های یه بنده خدایی هستن که خودش رو تو آتیش سوزونده و غیرو . حالا منظورش یا همون کرکتر اصلی شماره قبلیه یا یکی دیگه . در مورد Soul های اصلی هم نمیدونم چطوری منظورم رو برسونم . دقیقا وقتی که میخوایم با Lost Sinner بجنگیم یه جونوری میاد از تو چشماش رد میشه که خیلی شبیه همون Witch of izalitch ـه . تو NG+ هم وقتی باس ها رو میزنیم به جز Soul خودشون Soul های دیگه ایی هم دراپ میکنن . مثلا Lost Sinner خودش Old Witch Soul رو دراپ میکنه و بقیشون هم همینطور . مثلا Rotten همون روح Nito رو دراپ میکنه . در مورد نشاندرا هم دقیقا خودش میگه که Undead جان دستت درد نکنه و تو خودت رو ثابت کردی . نشاندرا تو قصر نشسته تا یکی دیگه پیدا بشه و راهش رو برای رسیدن به Throne of want باز کنه . وقتی Throne Watcher ها رو میزنیم تازه خانوم سروکلش پیدا میشه چون تا قبل از اون نمیتونسته بیاد .
در مورد حمله وندریک هم چیز زیادی بازی نمیگه ولی کاپیتان دوراموند میگه که وقتی غول ها حمله کردن دیگه نشده جلوشون رو گرفت چون آتش خشم و انتقام تو وجودشون شعله ور شده . شاید سر قضیه انتقام یا هر چیز دیگه ایی خیلی وحشی شدن و اومدن لشکر کشی :D
این هم ویدئو :
watch?v=ukdFydrYxZ8
دقیقا . وقتی روی NG+ 4 تا اصلیا رو میکشی دقیقا معلومه souls هایی که دراپ میکنن :
The Lost Sinner ک همون Witch Of IZalith هست .
Rotten همون Nito هست
Duke Dear Ferja همون Seath The Scaless هست
و Iron King هم Gwyn هست.

به نظرم همه اینا نشونه میده Drangelic همون Lordon هست منتها پس از همه این سالها .
یه fact جالب دیگه یه تیکه Ornifex بر میگرده میگه :
: “It is said that our technique originates from a strange being that inhabited this land. A Pale beast that lived long, long ago. We don’t even know exactly what it was.”
دقیقا داره به Seath The Scaless اشاره میکنه D:البته این برداشت منه.
دقیقا وقتی توی NG+ این Duke Dear Ferja میمره Soul که دراپ میکنه داره به همین Pale Beast اشاره میکنه که احتماله بالا همین Seath هست . همچنین من وقتی خودم به BrighStone رسیدم و این الماسها رو دیدم دقیقا یادمه اون قسمتی افتادم که قبلش به Seath برسیم و همه جا کریستالی بود D: لول.

یه نکته جالبه دیگم که خودم بهش فکر میکردم اگر بر اساس فلسفه پایانه بازیهای DS بخوایم به Drangelic فکر کنیم. کلا هر دنیای موازی توی این سری ( طبیعتا وقتی SHADE ها به realm ما میان داره به دنیای موازی همین دنیا اشاره میکنه که اونجاها هم Chosen Undead های خودش رو داره ) وقتی ما chosen undead هستیم پس روز و روزگاری Vendrick هم Chosen Undead بوده که کاری رو انجام داده که ما توی Dark Souls 1 کردیم. همه رو از بین برد و در انتها Kingdom خودش Drangelic رو بنا کرد بر پایه سرزمین نابود شده Lorden . یه جوری هست که زمان و وقت توی دنیای DS خیلی عجیب هست به نظرم کلا D: یه چیزی تو مایه های Bioshock infinite و فلسفه تکرارش و Loop میمونه منتها اینکه هر حقیقت در دفعه به یک صورت در یک زمان مختلف اتفاق میفته !
یه تیکه هست Chancellor Wellager بر میگرده میگه King رفته و 4 great one رو نابود کرد و kingdom خودش رو ساخت D: دقیقا میشه داستان DS1.
به نظره من Nashandra هم جزعی از Manus FAther Of Abyss هست ....به خاطره اینکه سلاحاشون دقیقا یک شکل طراحی شده

یه قسمت هست که ما این Altar of Sunlight Covenent رو توی Harvest Valley پیدا میکنیم . این مجسمه دقیقا همونی هست که توی Dark Souls 1 بود .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این هم ویدئو :
watch?v=ukdFydrYxZ8

دقیقا . وقتی روی NG+ 4 تا اصلیا رو میکشی دقیقا معلومه souls هایی که دراپ میکنن :
The Lost Sinner ک همون Witch Of IZalith هست .
Rotten همون Nito هست
Duke Dear Ferja همون Seath The Scaless هست
و Iron King هم Gwyn هست.

به نظرم همه اینا نشونه میده Drangelic همون Lordon هست منتها پس از همه این سالها .
یه fact جالب دیگه یه تیکه Ornifex بر میگرده میگه :
: “It is said that our technique originates from a strange being that inhabited this land. A Pale beast that lived long, long ago. We don’t even know exactly what it was.”
دقیقا داره به Seath The Scaless اشاره میکنه D:البته این برداشت منه.
دقیقا وقتی توی NG+ این Duke Dear Ferja میمره Soul که دراپ میکنه داره به همین Pale Beast اشاره میکنه که احتماله بالا همین Seath هست . همچنین من وقتی خودم به BrighStone رسیدم و این الماسها رو دیدم دقیقا یادمه اون قسمتی افتادم که قبلش به Seath برسیم و همه جا کریستالی بود D: لول.

یه نکته جالبه دیگم که خودم بهش فکر میکردم اگر بر اساس فلسفه پایانه بازیهای DS بخوایم به Drangelic فکر کنیم. کلا هر دنیای موازی توی این سری ( طبیعتا وقتی SHADE ها به realm ما میان داره به دنیای موازی همین دنیا اشاره میکنه که اونجاها هم Chosen Undead های خودش رو داره ) وقتی ما chosen undead هستیم پس روز و روزگاری Vendrick هم Chosen Undead بوده که کاری رو انجام داده که ما توی Dark Souls 1 کردیم. همه رو از بین برد و در انتها Kingdom خودش Drangelic رو بنا کرد بر پایه سرزمین نابود شده Lorden . یه جوری هست که زمان و وقت توی دنیای DS خیلی عجیب هست به نظرم کلا D: یه چیزی تو مایه های Bioshock infinite و فلسفه تکرارش و Loop میمونه منتها اینکه هر حقیقت در دفعه به یک صورت در یک زمان مختلف اتفاق میفته !
یه تیکه هست Chancellor Wellager بر میگرده میگه King رفته و 4 great one رو نابود کرد و kingdom خودش رو ساخت D: دقیقا میشه داستان DS1.
به نظره من Nashandra هم جزعی از Manus FAther Of Abyss هست ....به خاطره اینکه سلاحاشون دقیقا یک شکل طراحی شده

یه قسمت هست که ما این Altar of Sunlight Covenent رو توی Harvest Valley پیدا میکنیم . این مجسمه دقیقا همونی هست که توی Dark Souls 1 بود .
خب منظور من همینه دیگه:d من میگم نسخه اصلی اون 4تا دیگه نیست و فقط روحشون و قدرتشون وجود داره. الان 4 نفر دیگه اینا رو تصاحب کردن و دفعه بعد 4 نفر دیگه میان و ...
در مورد Izalith اما این موضوع صادق نیست و خودش شخصا با روحش حضور داره:d البته امکانش هست باز یه نفر دیگه باشه ولی چون روح Izalith رو به دست آورده، یه جورایی خاطرات اون رو مرور میکنه. دقیقا مثل Freja یا Iron King که یه جورایی قدرت Seath توی کریستال و قدرت Gwyn رو توی آتش و نور تداعی میکنن. حضور اون Chaos Bug هم توی چشم Lost Sinner موضوع جالبی بود و میتونه این ادعا رو قوت ببخشه:d

دقیقا این چرخه همیشه تکرار شده و هزارتا Chosen Undead اومدن و 4تا روح اصلی رو پیدا کردن و رفتن و Venderick هم یکی از این هزار تا بوده:d

در مورد ناشاندرا هم فک میکنم میتونسته به Undead Crypt بره. شنیده ها میگن که تا وقتی اون Milfanito ها میخوندن، این نمیتونسته وارد اونجا بشه ولی چجوری تونسته یکیشون رو گیر بیاره؟:d این خودش میتونه نقض کنه که ناشاندرا نمیتونسته از Shrine of Amana عبور کنه:d یا بهتره بگیم میتونسته عبور کنه ولی 600 تا مانع جلوش بوده و نمیخواسته خودش شخصا وارد معرکه بشه و منتظر یه نفر که ما باشیم، بوده:d
من NG+++ رو رسما شروع کردم:d باشد که رستگار شوم:d

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
فرق New+ جز قوی تر شدن دشمن ها و داشتن Item و Level های قبلی چیز دیگه ای هم داره که من ندونم ؟ :d

دشمنای جدید مخصوصا تعداد زیادی فانتوم قرمز اضافه می شن. باس ها و دشمنا حرکات جدیدی از خودشون نشون میدن و Soul های خاصی رو دراپ می کنن. مثلا یه بار حواسم نبود یدونه از این عنکبوت های معمولی که با یه اتک می میرن پرید رو کلم و خط عمرم که کامل پر بود رو یه راست خالی کرد!!!

بعضی از آیتم ها رو فقط توی NG + می تونی بدست بیاری.

آیتم های ثابت مثل کلید ها و ... رو نمی تونی با خودت ببری.

-------

یه نکته جالب هم تازه فهمیدم، اگه قبل در Looking Glass Knight با Red Sign Soap Stone روی زمین Sign بزارید و کسی اونو لمس کنه شما در نقش اون سربازی که غول بازی از توی آینه بیرون میده قرار می گیریرد و باید با بازیکن مقابلتون که ممکنه با Phantom یا بازیکنای دیگه باشه بجنگید و اگه برنده بشید به میزان قابل توجهی Soul دست پیدا می کنید.

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
دوستان ترو خدا به سوال منم جواب بدین:
من اصلا بلد نیستم باسپر چطوری بجنگم. وقتی فقط شمشیر دارم خوب میتونم مقاومت کنم ولی سپر هم سرعتم رو پایین میاره و هم نمی تونم درست ازش استفاده کنم.
استفاده از سپر شگرد خاصی داره؟؟
شما استفاده از سپر رو پیشنهاد میکنید یا فقط شمشیر؟؟
ببخشید من تو این بازی یه ذره تازه کارم سوالام نوبانه هست.
حتما باید سپر و شمشیر داشته باشی ( بدون سپر که اصلا نمیتونی بیش بری
و قدرت کارکترت رو هم ببر بالا وقتی از سبر استفاده میکنی استامینا کندتر لود میشه

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
حتما باید سپر و شمشیر داشته باشی ( بدون سپر که اصلا نمیتونی بیش بری
و قدرت کارکترت رو هم ببر بالا وقتی از سبر استفاده میکنی استامینا کندتر لود میشه
نه میشه D: یعنی همش باید جاخالی بده ... که اتفاقا خیلی موقع درست حسابی هم کار میکنه اگر بلد باشیم به جای استفاده کردن همیشه از سپر . کلا یه ارمر خوب و سبک وزن و end بالا و شمیرهای حسابی میتونه خیلی خیلی سریع دشمنها رو از بین ببره D: یه سری vid توی utube هست که همون زمان DS1 طرف بدونه خوردن یه ضربه و بدونه سپر با یه شمیر Smough و Oren رو میزد D: دیگه چه برسه Boss های ds2 .

من که اخر سر سره هیچ بازی عذابه Smough اینا رو نکشیدم توی این بازی D: . البته جای شکر هم داره لول

یه نکته جالب هم تازه فهمیدم، اگه قبل در Looking Glass Knight با Red Sign Soap Stone روی زمین Sign بزارید و کسی اونو لمس کنه شما در نقش اون سربازی که غول بازی از توی آینه بیرون میده قرار می گیریرد و باید با بازیکن مقابلتون که ممکنه با Phantom یا بازیکنای دیگه باشه بجنگید و اگه برنده بشید به میزان قابل توجهی Soul دست پیدا می کنید.
چه جالب D: من این رو اصلا نمیدونستم D: برم امتحان کنم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر