Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
دوستان چه جاهایی میتونم inved بشم افلاینم. ایتماش دارم فقط نمیدونم پیش کی inved بشم
راستی سنگ قبر فقط اورجینال میاد وقتی npc میکشیم یا کرک شده هم میشه.(واسه من سنگ قبر نمیاد) . اونی که گناه می بخشه تو bright stone cove tseldora من پیداش نکردم اون کجاست.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان چه جاهایی میتونم inved بشم افلاینم. ایتماش دارم فقط نمیدونم پیش کی inved بشم
راستی سنگ قبر فقط اورجینال میاد وقتی npc میکشیم یا کرک شده هم میشه.(واسه من سنگ قبر نمیاد) . اونی که گناه می بخشه تو bright stone cove tseldora من پیداش نکردم اون کجاست.
Invade شدن نیاز به نسخه Orig داره چون انلاین هست.

dukenukem22

کاربر سایت
May 25, 2013
693
دوستان یه کلاهی بود تو ds1 که میذاشتی سرت نور میداد. یادتونه؟
این کلاهه این جا هم هست؟ :d رسیدم به گولچ و گاتر. دلم نمیاد مشعلمو هدر بدم :d

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
دوستان یه کلاهی بود تو ds1 که میذاشتی سرت نور میداد. یادتونه؟
این کلاهه این جا هم هست؟ :d رسیدم به گولچ و گاتر. دلم نمیاد مشعلمو هدر بدم :d
یه جادو بخر اسمش cast light هست روشن میکنه یکی از این فروشندها باید داشته باشه

- - -ویرایش - - -

چطوری اون آسیاب سم هارو آتیش بزنم ؟
اون بالا اسیاب که که جاش نزدیک باس فایت که رسیدی از همون کنار دیوار که اسیاب میچرخه دقیقا به کنار پره هاش میرسی اتیش بزن

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
امروز یکی از آرمورهای خیلی خوب و سبک بازی رو بهتون معرفی می کنم:

58011088856040400875.png

Black Dragon Armor Set

نحوه بدست آوردنش: باید در ابتدا عضو Convenant اژدها توی اول Iron Keep دست راست بشید و بعد به این Convenant تعداد 20 عدد Dragon Scale اهدا کنید. Dragon Scale گاهی اوقات از سربازای Dragon Shrine دراپ میشه و با مبارزه PvP با استفاده از Dragon Eye یا لمس کردن Signهاش، بعد هر بار مبارزه موفقیت آمیز یکی گیرتون میاد. بعد از جمع آوری و اهدا 20 عدد، بهتون یه سنگ سیاه داده میشه که هروقت ازون استفاده کنید کل آرمورتون به این آرمور تبدیل میشه و همیشه هم می تونید ازش استفاده کنید.

نکات مثبت:

- این آرمور وزن کل قسمت هاش روی هم میشه 11.5! در حالی که آرمورهای دیگه با این مقاومت، وزن دو برابر یا سه برابر همین رو دارن.

- اگه از اون سنگ سیاه یه بار دیگه استفاده کنید، به مدت 6 ثانیه دمیجتون افزایش پیدا می کنه که شامل دمیج جادو ، پایرومنسی و ... میشه.

lz8v.gif

- مقاومت این آرمور در مقابل آتیش عالیه و از تمام آرمورهای بازی بیشتره، در حالت عادی مقاومتش در مقابل آتیش 98ــه و برای برداشتن آیتمای روی آتیش Iron Keep بهترین گزینست.

- با استفاده از یک سنگ دیگه که همین Convenant بهتون میده می تونید از کلاه خودتون آتیش خارج کنید.

- Durability خیلی بالا(225)

نکات منفی:

1- قابلیت آپگرید نداره.

2- وقتی بپوشیدش تا بعد از مرگ دیگه نمی تونید عوضش کنید.

درکل برای اونایی که به وزن اهمیت زیادی میدن، یکی از بهترین آرمورهای بازیه.

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
چطوری اون آسیاب سم هارو آتیش بزنم ؟

با Torch ! از همون Bonefireــه نزدیک یکی روشن کن.

-------
:|
Covenant%20of%20the%20Fittests%20Trophy.png

Company of Champion Covenant

Makes the game harder by increasing the damage dealt by enemies along with the health they have; essentially giving players a New Game+ feel, without the need to play through the entire game to do so. Also disables co-op play, but still allows you to be invaded by other players. Because this is one of the two covenants that players are able to join as soon as they get to Majula, many players join this covenant without knowing that every enemy from then on will be stronger than usual
(یکیش خودم :d)

بلاخره جواب سوالی که چرا بازیه من از Dragon Aerie به بعد اینقدر سخت شده رو گرفتم حیف اونهمه Awstoneهایی که ریختم پاش . Way of Blue آمدم! :d :((

آخرین ویرایش:

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
-------
:|
Covenant%20of%20the%20Fittests%20Trophy.png

Company of Champion Covenant

Makes the game harder by increasing the damage dealt by enemies along with the health they have; essentially giving players a New Game+ feel, without the need to play through the entire game to do so. Also disables co-op play, but still allows you to be invaded by other players. Because this is one of the two covenants that players are able to join as soon as they get to Majula, many players join this covenant without knowing that every enemy from then on will be stronger than usual
(یکیش خودم :d)

بلاخره جواب سوالی که چرا بازیه من از Dragon Aerie به بعد اینقدر سخت شده رو گرفتم حیف اونهمه Awstoneهایی که ریختم پاش . Way of Blue آمدم! :d :((

دومیش من. بگو پس چرا Vendrick یا Velstadt, The Royal Aegis نمیمردن. :d

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
همدردیم برادر ! :d

با Velstadt زیاد مشکل نخوردم ، ولی این Drakekeeper های توی Dragon Shrine دمیجشون به اندازه ی Velstadt شده بود ، دقیقا 2تا اتک بودم.

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
این Giant Lord چه سخت شده تو NG+3 به جا این که من فارمش کنم اون منو فارم میکنه لول :))
کسی میدونه این Gaint ها تو چی Weakness دارن؟ با اسلحه Lighting یا Fire رفتم زیاد تاثیر نداشت!

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
امروز یکی از آرمورهای خیلی خوب و سبک بازی رو بهتون معرفی می کنم:

58011088856040400875.png

Black Dragon Armor Set

نحوه بدست آوردنش: باید در ابتدا عضو Convenant اژدها توی اول Iron Keep دست راست بشید و بعد به این Convenant تعداد 20 عدد Dragon Scale اهدا کنید. Dragon Scale گاهی اوقات از سربازای Dragon Shrine دراپ میشه و با مبارزه PvP با استفاده از Dragon Eye یا لمس کردن Signهاش، بعد هر بار مبارزه موفقیت آمیز یکی گیرتون میاد. بعد از جمع آوری و اهدا 20 عدد، بهتون یه سنگ سیاه داده میشه که هروقت ازون استفاده کنید کل آرمورتون به این آرمور تبدیل میشه و همیشه هم می تونید ازش استفاده کنید.

نکات مثبت:

- این آرمور وزن کل قسمت هاش روی هم میشه 11.5! در حالی که آرمورهای دیگه با این مقاومت، وزن دو برابر یا سه برابر همین رو دارن.

- اگه از اون سنگ سیاه یه بار دیگه استفاده کنید، به مدت 6 ثانیه دمیجتون افزایش پیدا می کنه که شامل دمیج جادو ، پایرومنسی و ... میشه.

lz8v.gif

- مقاومت این آرمور در مقابل آتیش عالیه و از تمام آرمورهای بازی بیشتره، در حالت عادی مقاومتش در مقابل آتیش 98ــه و برای برداشتن آیتمای روی آتیش Iron Keep بهترین گزینست.

- با استفاده از یک سنگ دیگه که همین Convenant بهتون میده می تونید از کلاه خودتون آتیش خارج کنید.

- Durability خیلی بالا(225)

نکات منفی:

1- قابلیت آپگرید نداره.

2- وقتی بپوشیدش تا بعد از مرگ دیگه نمی تونید عوضش کنید.

درکل برای اونایی که به وزن اهمیت زیادی میدن، یکی از بهترین آرمورهای بازیه.

این Giant Lord چه سخت شده تو NG+3 به جا این که من فارمش کنم اون منو فارم میکنه لول :))
کسی میدونه این Gaint ها تو چی Weakness دارن؟ با اسلحه Lighting یا Fire رفتم زیاد تاثیر نداشت!
تو راهنماش نوشته بود به سم مقاومتش کمه
من هنوز امتحان نکردم تا حالا هم کمان زیاد به کارم نیومده ( با یه چیزی که سم داشته باشه بزن خبرش بده)

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
من کلا بار اول خیلی به ست آرمورم اهمیت میدادم اما دفعه بعد خودم به چالش کشیدم!!! و کلا با یه کلاه witcher و گلاب به روتون لخت مادرزاد رفتیم واسه بازی
جالب این جا بود که زمان تموم کردنم تقریبا نصف دفعه قبلم بود 13 ساعتی شد
فقط کلا مسی شده بودم واسه خودم از زیر دست و پا مثل ماهی لیز میخوردم و میرفتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر