Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
دوستان این سنگهایی که باهاش زره و شمشیر اپگرید میکنیم کجا بیشتر میشه پیدا کرد نقشه ای نداره (یکی از سپر ها رو +10 کردم چرا دیگه اپگرید نمیشه بعضی زره هاهم همینطور اصلن نشون نمیده اپگرید کنم
از طریق سوزوندن Ascetic کجا میتونم بیشتر پیدا کنم . یه روشی بگید . ممنون برا راهنماییتون .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان این سنگهایی که باهاش زره و شمشیر اپگرید میکنیم کجا بیشتر میشه پیدا کرد نقشه ای نداره (یکی از سپر ها رو +10 کردم چرا دیگه اپگرید نمیشه بعضی زره هاهم همینطور اصلن نشون نمیده اپگرید کنم
از طریق سوزوندن Ascetic کجا میتونم بیشتر پیدا کنم . یه روشی بگید . ممنون برا راهنماییتون .
چه خبره بابا! بیشتر از 10 دیگه فکر نمیکنی زیادیت میشه؟:d آخرش 10 هست و بیشتر از اون نمیشه. سنگ ها رو هم باید از جاهای مختلف فارم کنی. اون دختره که کنار Harvest Valley بود هم میفروشه (که بعدا میاد Majulah)

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
چه خبره بابا! بیشتر از 10 دیگه فکر نمیکنی زیادیت میشه؟:d آخرش 10 هست و بیشتر از اون نمیشه. سنگ ها رو هم باید از جاهای مختلف فارم کنی. اون دختره که کنار Harvest Valley بود هم میفروشه (که بعدا میاد Majulah)
اگه بازی +++NG هم بریم بیشتر نمیشه اپگرید کرد؟:d اخه دشمنا قویتر میشن خوب چکار کنیم:-/

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اگه بازی +++NG هم بریم بیشتر نمیشه اپگرید کرد؟:d اخه دشمنا قویتر میشن خوب چکار کنیم:-/
اصن بگو NG 1000:d توی شماره اول به واسطه Ember های متنوع و زیادش، میشد تا 15 یا حتی 20 هم آپگرید کرد ولی توی این شماره یه Ember بیشتر نیست و اونم هیچ کاری نمیکنه.
دشمنا قویتر شدن، شما هم از نظر استراتژی قویتر بشین:d

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
تو بازی فقط یه آهنگر هست ؟
اگه بازم هست کجا پیداش کنم .
اولی ماجولا دومی lost bostill سومی کلاغه تو shaded woods که بیشتر از یه اهنگر هست سلاحهای غولها رو هم میفروشه اگه غول کشته باشی. ( تو iron keep هم میتونی جادوه هات رو قوی کنی با ایتم simpletons cpice و skeptics spice رنگ شون قرمز و ابی ( اون اول iron keep سمت راست هست .تازه عضو کانوناتش بشی به گفته دوستمون تو پست قبلی که ارمور خوب معرفی کردن یه ایتمی dragon scale 20 تا بدی یه ست زره خوب بهت میده.

تو lost bostille یه فروشنده هست که سنگ شده اونم سلاحهای غولها رو میفروشه
اون اخر lost bostille که به طرفsinners rise میری هست تو زندان .که پشتش بونفایر هم هست.

تو iron keep یه ایتم dull ember هست که اهنگر lost bastille بدون اون ایتم اصلا کار نمیکنه (حتما بگیرید که با اون میتونید سلاحهاتون رو با جادوهای مختلف قوی کنید.

( سنگهای جادو هم یه دختره تو
harvest valley میفروشه از اون بخرید بعد بیاین پیش این اهنگره lost bastille برا ساخت سلاحهای جادویی.
فک کنم کامل گفتم.

آخرین ویرایش:

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
باس بری پیش Ancient Dragon توی Dragon Shrine و ازش Ashen Mist Heart رو بگیری و بری توی خاطره ها:d

اینو میدونم ولی قد بلندش و دیوارهای اطراش باعث میشه دوربین جایی بیوفته که عملا هیچی نمیبینی و یه دفعه میبینی مردی. اینش رو اعصابه:d

باید با یه سلاح قوی چندتا ضربه قدرتمند بهش بزنی تا حمله کنه. البته Giant Soul هم باید به میزان کافی توی Inventory داشته باشی:d

والا من با صلاح اصلیم تا Broken شدن بهش ضربه زدم ولی انگار نه انگار:-/
اصلا نیازه کشتنش؟

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,586
نام
بهنام
والا من با صلاح اصلیم تا Broken شدن بهش ضربه زدم ولی انگار نه انگار:-/
اصلا نیازه کشتنش؟
نه نیاز نیست ولی وقتی بکشیدش میتونید روحش و لباسشو بر دارین ک توی SHRINE OF AMANA هستن
برای کشتنشم باید با کلید Ashen Mist Heart برید ب خاطره ها و ی سری روح جمع کنید ک بتونید بزنیدش البته اون موقع با چندتا ضربه ش میمیرد دیگه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من نمیتونم این DarkHauler رو بزنم ×_× انگاری روی اتیش خیلی حساسه باید امروز برم امتحان کنم
راستی من Ascetic توی Dragon Shrine بسوزونم این Boss fight قسمت Ancient Dragon دوباره زنده میشه ؟ خیلی حال داد Boss fight تش D:

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
دوستان این reng covenant 3 بشه چی میشه واسه من blue کاوناتت 3 شد حالا چی میشه اون حرکت های کاونانتها که عضوشون میشی بهت میدن به چه دردی میخوره
این جادو های سیاه رو نمیتونم استفاده کنم من همه staf ها رو دارم قضیه ش چیه کلاسم warrior هست از طرفی fith و int و غیره اونا هم بالا هستن ولی جادوهای سیاه کم رنگ هستن
تو slot نمیرن:-/
جادو های ابی همشون میتونم استفاده کنم

آخرین ویرایش:

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
سلام دوستان یه سپوال میشه وسایله اضافمون رو بفروشیم یا باید پرتشون کنیم
تو no mans wharf به gavlan میتونی بفروشی همه چیز میتونی بفروشی 3 جا هم میبینیش ( من همه چیزمو فروختم فقط کاربردیها رو نگه داشتم خیلی شلوغ شده بود.:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
باس بری پیش Ancient Dragon توی Dragon Shrine و ازش Ashen Mist Heart رو بگیری و بری توی خاطره ها:d

تقریبا اخرای بازی توی dragon shrine بهتون داده میشه اگر اشتباه نکنم ک میتونید باهاش وارد خاطره ها بشید و ...
اسمش رو یادم نیست متاسفانه
ریزترشم بگم:dوقتی king ring رو بدست اوردی میای fork road و از اونجا میری aldia keep بعدشم ک دیگه مستقیم میری تا برسی
مرسی فهمیدم چطوریه
فقط نمیدونستم اون ایتمی هست که انشینت درگون میده
حله :d

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
آقا این کنترل بازی خیلی سخته کسی میتونه به من بگه هر کلید چه نقشی داره من اصلا تو بازی نمیتونم بپرم یا ضربات دیگه ای بزنم!!:d

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,586
نام
بهنام
این جادو های سیاه رو نمیتونم استفاده کنم من همه staf ها رو دارم قضیه ش چیه کلاسم warrior هست از طرفی fith و int و غیره اونا هم بالا هستن ولی جادوهای سیاه کم رنگ هستن
تو slot نمیرن:-/
جادو های ابی همشون میتونم استفاده کنم
اگر اشتباه نکنم باید وسیله ی ک بتونه اونا رو بزنه داشته باشید مثلا جادو هایی سفید ب Chime نیاز دارند یا مثلا ابی ها ب Saff و ...

- - -ویرایش - - -

آقا این کنترل بازی خیلی سخته کسی میتونه به من بگه هر کلید چه نقشی داره من اصلا تو بازی نمیتونم بپرم یا ضربات دیگه ای بزنم!!:d
F=پردین / A=enter / B=backspace / Y=n / use item=e
اتک دادنتونم ک با کلید های روی ماوس هست وقتی ی دونه بزنید ضربه ی معمولی میزنه وقتی دابل کیلید کنید ی ضربه ی قوی میزنه
فکر کنم همینا باشه البته میتونید خودتون تنظیم هم بکنید
اگر اشتباه گفتم دوستان اصلاح کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر