Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
همین اوله کار من اون 4-5 نفرو میزنم از یه نردبوم میرم بالا یه شوالیه سفید زیره یه درخت نشسته 4-5 نفرم اطرافشن اون 4.5 تا منو میکشن بعدش میمیریم همه بر میگردن سره جاشون بجز اون چیزایی که میزنی بهت خون میدن اسمش یادم نیس
از نردبون میری بالا زودی برو سمت راست یه راه باریکه، از نردبونش برو بالا دو سه نفر ادمن با یه کمان دار
اونارو بزن که از بالا با کمون نزنتت
برگرد پایین ادمارو بچرخ قشنگ بزنشون دونه دونه
همه رو که کشتی اون شوالیه سفیده رو بزن
تا بلند بشه اماده بشه چهار پنج تا ضربه زدی
بعد بذار نزدیکت بشه اتک بده، جا خالی بده تا بخواد دوباره به حرکت بیوفته یه ضربه بزن، انقدر این روند رو ادامه بده تا بمیره
یکی دو دقیقه طول میکشه

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
از نردبون میری بالا زودی برو سمت راست یه راه باریکه، از نردبونش برو بالا دو سه نفر ادمن با یه کمان دار
اونارو بزن که از بالا با کمون نزنتت
برگرد پایین ادمارو بچرخ قشنگ بزنشون دونه دونه
همه رو که کشتی اون شوالیه سفیده رو بزن
تا بلند بشه اماده بشه چهار پنج تا ضربه زدی
بعد بذار نزدیکت بشه اتک بده، جا خالی بده تا بخواد دوباره به حرکت بیوفته یه ضربه بزن، انقدر این روند رو ادامه بده تا بمیره
یکی دو دقیقه طول میکشه
اون کوچولو ها 3 تایی میریزن سرم چجوری تک تک بزنم ؟ :(

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,584
نام
بهنام
همین اوله کار من اون 4-5 نفرو میزنم از یه نردبوم میرم بالا یه شوالیه سفید زیره یه درخت نشسته 4-5 نفرم اطرافشن اون 4.5 تا منو میکشن بعدش میمیریم همه بر میگردن سره جاشون بجز اون چیزایی که میزنی بهت خون میدن اسمش یادم نیس
اونجا ک انصافا کاری نداره تازه خود شوالیه روهم بزنید بهتون ی شمشیر میده
کلا شش تا اونجا هستن یکیشون ک جلوی اون دری ک مه گرفته خوابیده و تا نرید سمت در کاری باهاتون نداره یکی هم از بالا تیر میزنه میمونه چهارتا این چهارتارو تا از نردبوم رفتید بالا دوتاشونو بزنید خیلی راحته چون از هم دورن میتونید قبل از اینکه اون دوتایی دیگه برسن دوتاشونو بزنید بعدشم ک میرید سراغ اون دوتا
برای اینکه اونی ک داره تیر میزنه رو بزنید باید برید بالا دقت کنید توی پله های اون برج دوتا دیگه هستن ک تا بیان بهتون بزنن زدینشون خیلی شول و ول هستن کلا این دشمنای اول بازی:d
کلا این اوایل بازی یکم سخته چون هیچ چیز درست حسابی نداری دوتا باس اولو ک بزنید ی سپر بهتون میدن(باید پیداش کنید) ک در برابر ضربه 100% ازتون محافظت میکنه ک تقریبا خودش راحت تر میکنه بازی رو

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
اقا یه روشی چیزی بدین ما هم بازی کنیم D:

اگه از سبک این بازی خوشتون اومده
به نظرم بهتر اول Dark Souls 1 رو یکبار هم که شده بازی کنید.
با اینکه نسخه ی دوم به مراتب آسونتر شده. ولی تجربه اش خالی از لطف نیست ! :)

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,584
نام
بهنام
دوستان چرا من با این rat king رو ب رو نمیشم؟ مستقیم میرم ب the gutter:|
این ست havel دقیقا کجای این منطقه س؟
___
@GL & HF
من خیلی تو خماری نجات این دختره موندم. میشه کسی که نجاتش داده به ما هم بگه ؟ همون دختره که تو قفس هست و بعد بالا رفتن از یه آسانسور بزرگ بهش میرسی و یه بنده خدایی هم به درش زنجیر کردن کله پا
ناپدید میشه:d فقط ی کلید برای ازاد کردنش نیازه ک یکم جلوتر از ی باس دراپ میشه تو کف موندن نداره

آخرین ویرایش:

GL & HF

کاربر سایت
May 3, 2013
93
نام
Milad
من خیلی تو خماری نجات این دختره موندم. میشه کسی که نجاتش داده به ما هم بگه ؟ همون دختره که تو قفس هست و بعد بالا رفتن از یه آسانسور بزرگ بهش میرسی و یه بنده خدایی هم به درش زنجیر کردن کله پا:d

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من خیلی تو خماری نجات این دختره موندم. میشه کسی که نجاتش داده به ما هم بگه ؟ همون دختره که تو قفس هست و بعد بالا رفتن از یه آسانسور بزرگ بهش میرسی و یه بنده خدایی هم به درش زنجیر کردن کله پا:d
اواخر باشی یک اسلحه میگیری که شبیه کلید هست (کلید بزرگ)
اون درب رو باز میکنه

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان چرا من با این rat king رو ب رو نمیشم؟ مستقیم میرم ب the gutter:|
این ست havel دقیقا کجای این منطقه س؟
___
@GL & HF

ناپدید میشه:d فقط ی کلید برای ازاد کردنش نیازه ک یکم جلوتر از ی باس دراپ میشه تو کف موندن نداره
اون ست رو میتونی تو همون منطقه که تاریکه به دست بیاری یه کم بری جلو سمت چپت رو نگاه کن دوتا دشمن هستن که یکیشون یه مشعل دستش باید بری پیش اونا بعد از یه پله میری بالا که فکر کنم پشت یه در بود دقیقا یادم نیست ولی اونجاست.

کلیدش رو بعد از کشتن باس منطقه shrine of amana به دست میاری همون که شبیه یه غورباقه است( Demon of Song)

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اون ست رو میتونی تو همون منطقه که تاریکه به دست بیاری یه کم بری جلو سمت چپت رو نگاه کن دوتا دشمن هستن که یکیشون یه مشعل دستش باید بری پیش اونا بعد از یه پله میری بالا که فکر کنم پشت یه در بود دقیقا یادم نیست ولی اونجاست.
( Demon of Song)
forgotten key رو هم لازم داره برای باز کمردن درب اتاقی که havel داخلشه
و خیلی سخت هم میتونی به صندوقش برسی
خیلی سخته
با خودت بمب ببر از دور بتونی اون مجسمه هارو بشکنی نتونن بهت سم بپاشن
بیچاره میشی تا ارمور رو برداری بیای بیرون :d

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
forgotten key رو هم لازم داره برای باز کمردن درب اتاقی که havel داخلشه
و خیلی سخت هم میتونی به صندوقش برسی
خیلی سخته
با خودت بمب ببر از دور بتونی اون مجسمه هارو بشکنی نتونن بهت سم بپاشن
بیچاره میشی تا ارمور رو برداری بیای بیرون :d

من خودم با یه شمشیر بلند رفتم از دم مجسمه ها رو جارو کردم:d

البته این ست از بس سنگینه و کند که به شخصه اصلا ازش استفاده نکردم. شکل ظاهرت رو هم جوری میکنه انگا 200 کیلو وزنته:d

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
خداوکیلی بازی ساختن ازش ها !!!! :bighug:
خیلی با جادوگری حال میکنم و مخصوصا با این HEX ها که جدید به بازی اضافه کردن ...
o:-)

الان من اصلا از هیچکدوم از انواع Soul Arrow استفاده نمیکنم , Dark Orb واقعا عالیه !
اصلا یه ابهتی دارن واسه ی خودشون :

Hexes - The darker side of magic, a mixture of dark sorcery, black flame, blasphemous miracles with dark, soul-utilizing magic

روی تاریک و زشت جادوگری , ترکیبی از جادو و شعله ی سیاه , معجزاتی از دل تاریکی , استفاده کردن از ارواح به عنوان منبع انرژی برای جادو !

PS :
دوستان کسی طریقه ی بدست آوردن یه Hex به اسمه Climax رو میدونه ؟
خیلی دنبالشم :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر