Dark Souls II | Xbox 360

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
دوستان تو منطقه shrine of amnia توی آخرین بونفایرrise of the dead من میرم بالای پله ها یه دره که بسته است و من کلیدشرو ندارم میتونیند بگید چطوری بازش کنم
اين سوال منم هست كسي ميدونه ؟

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
اين سوال منم هست كسي ميدونه ؟
من مسیج های رو زمین رو خوندم نوشته باید hollow باشی تا در باز بشه. من از همون بالا خودمو انداختم پایین و مردم اما بازم اون در باز نشد! کسی چیزی می دونه؟ hollow یعنی باید میزان سلامتیم نصف بشه؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان دوتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
1. میخوام رو شمشیرم سنگ بزارم این آهنگر تو The Lost Bastille کجاست، همونه که جلو در آهنگیش یه بنفایر هست اگه آره که فقط میشه باهاش حرف زد.
2. من 2 تا Soul Vessel دارم میخوام ازشون استفاده کنم ولی وقتی میزارمشون تو آیتم هام نمیشه ازشون استفاده کرد کار خاصی باید بکنم؟

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
اين اهنگر lost batlist كجاس؟
1. میخوام رو شمشیرم سنگ بزارم این آهنگر تو The Lost Bastille کجاست، همونه که جلو در آهنگیش یه بنفایر هست اگه آره که فقط میشه باهاش حرف زد.
2. من 2 تا Soul Vessel دارم میخوام ازشون استفاده کنم ولی وقتی میزارمشون تو آیتم هام نمیشه ازشون استفاده کرد کار خاصی باید بکنم؟

برای پیدا کردن اهنگر Lost Bastille اگه از طرف No-Man's Wharf رسیده باشید به Lost Bastille وقتی جلوتر میرید میرسید به یک نردبون که کنارش یکی از این شوالیه ها نشسته باید ازش پایین برید بعد از کشتن دشمن های اونجا یه در هستش که با کشیدن اهرم کنارش میره بالا که پشتش دوتا سگ هست سعی کنید اصلا جلوتر نرید و بزارید سگ ها بیان طرفتون و بعد بکشیدشون بعد از کشتن سگ ها درست سمت چپتون پله هستش که بالاش یدونه از این مومیایی ها ایستاده و جلوش یه بشکه هستش سعی کنید از وسط پله ها برید بالا تا وقتی مویمیایی حرکت میکنه بشکه مستقیم بیاد پایین ( به بشکه نخورید :d ) اگه همه چی درست پیش بره بشکه میخوره به دیوار و منفجر میشه و یک حفره تو دیوار ایجاد میشه که توش هم Bonfire هستش و هم اهنگری که دنبالش میگشتین .

حالا برای اینکه این اهنگر کاری انجام بده باید بهش Dull Ember بدید که این ایتم رو تو Iron Keep بدست میارید . ( یه نکته تو اتاقی که اهنگره نشسته کلی صندوق هست ولی یه صندوق هست که خود اهنگره روش نشسته و نمیشه بازش کرد برای این کار مشعلتون رو توسط Bonfire روشن کنید و تو اتاق یدونه از این پایه ها هستش که میشه روشن کرد بعد از روشن کردنش تو Bonfire استراحت کنید یا تراول کنید بعد که برگردید مخاطب مورد نظر از رو صندوق بلند شده و رفته یه جای دیگه ایستاده :d )

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
بچه ها توجه کردید این تاپیک از هر ویکی دیگه از بازی دارک سولز 2 کاملتره !

بچه های این تاپیک واقعا با عشق از این بازی میگند !
دوستون دارم شدید ! ;;)

----------

بچه ها کسی که با کلاس PYROMNCER انس گرفته چون توی این شماره این کلاس نیست کدوم کلاس رو انتخاب کنه برای شروع !؟

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
نه دوست من آخه شمشیر با این با ارزشی رو که با Lightning آپگرید نمی کنن، شما اگه با Raw آپگریدش کنی دمیجش خیلی بیشتر میشه فکر کنم و تازه می تونی از Special Attackش هم استفاده کنی حالا با یکم دمیج کمتر! بعد این شمشیر اصلا دمیج فیزیکی نباید بده همه خصوصیتش توی اینه که دمیجش از نوع مجیکه. من خودم چون از این شمشیر برای آنلاین استفاده می کنم بعد از اینکه +5 کردمش دیگه اصلا Infuseش نکردم چون هرطور که حساب کنم همین طوری از همه حالت ها بهتره و باهاش هر کلاس و کاراکتری رو میشه راحت کشت.

داداش همونطوری ک شما گفتین Infuse کردم ینی گذاشتمش رو حالت دیفالت ک کلا 470 تا دمیج مجیک میداد
ولی نمیدونم چرا اینقدر دمیجش اثرش کمتر بود و انگار ک دمیجش 150 فیزیکال باشه و دشمنا دیرتر میمردن
مخصوصا اون آدمای مو بلند سپر دار تو Shaded ruins ک تو Shaded Wood هست ینی من اونا رو 10 تا ضربه هم بهشون میزدم نمیمردن خیلی اثرش کم شده بود باز با لایتینگ Infuse ش کردم :|

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ایول این شد یه چیزی ! :d
آره اونجارو کاملا یادمه ! فک کنم کلیدشم پیدا کردم ، اما چون نمیخوام Teravel کنم ، خیلی سخته بین مناطق سوئیچ کردن !

کسی جواب اینو نمیدونه من خیالم راحت شه ؟!

کسی نبود یاری کنه ؟! :d

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
داداش همونطوری ک شما گفتین Infuse کردم ینی گذاشتمش رو حالت دیفالت ک کلا 470 تا دمیج مجیک میداد
ولی نمیدونم چرا اینقدر دمیجش اثرش کمتر بود و انگار ک دمیجش 150 فیزیکال باشه و دشمنا دیرتر میمردن
مخصوصا اون آدمای مو بلند سپر دار تو Shaded ruins ک تو Shaded Wood هست ینی من اونا رو 10 تا ضربه هم بهشون میزدم نمیمردن خیلی اثرش کم شده بود باز با لایتینگ Infuse ش کردم :|

عحیبه من همون دسمنا رو با 2 ضربه نقشه بر زمین میکردم باهاش تازه کامل آمگریدش هم نکرده بودم و +3 بود البته این شمشیر بیشتر به کار کسایی میاد که int بالای دارن

- - -ویرایش - - -

دوستان کسی نبود جواب این سوال دوم ما رو بده

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
دوستان کسی نبود جواب این سوال دوم ما رو بده

برای استفاده از Soul Vessel باید بری پیش اون پیرزن هایی که اول بازی دیدی تو Things Betwixt
حواسم به سوال دومت نبود وگرنه در ادامه سوال قبلی جواب میدادم :d

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
عحیبه من همون دسمنا رو با 2 ضربه نقشه بر زمین میکردم باهاش تازه کامل آمگریدش هم نکرده بودم و +3 بود البته این شمشیر بیشتر به کار کسایی میاد که int بالای دارن

خب ن من int ام 18 هست اونم فقط بخاطر اینکه این شمشیره تا این اندازه بالاجبار میخواست
وگرنه بیلدم رو DEX و STR هست

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
بچه ها کسی که با کلاس PYROMNCER انس گرفته چون توی این شماره این کلاس نیست کدوم کلاس رو انتخاب کنه برای شروع !؟

کلاسش نیست ولی همه آیتم ها و جادوهاش هست، دوتا دستکش Pyromacy داره که یکیش معمولیه و یکیش Dark هست و تقاوتشون اینه که Dark وقتی Hollow بشی و Max HPــت دیگه خیلی پایین بیاد Bonus Damage خیلی بالایی میده. دستکش هارو تا +10 می تونید آپگرید کنید و هرچی Int کاراکترتون بیشتر باشه جادوها دمیج بیشتری میده. فقط بنظرمن نمیشه بازی رو یه تنه با Pyromancy رفت چون جادوهاش یکم محدوده و زود تعدادشون تموم میشه. من حتی توی PvP افرادی رو دیدم که فقط با Pyro بازی می کردن و انصافا بازیشون هم خیلی حرفه ای بود.

نمی دونم چرا برای شما اینطوره ولی برای من که مشکلی نداشته تا الان، البته من اینو بگم که شمیرهای دیگم دمیج خیلی بیشتری نسبت به این شمشیر میدن ولی من با این حال بخاطر سبکی و رنج بالای اتک و اینکه دشمن هارو Knock می کنه بازم از این شمشیر استفاده می کنم وگرنه کلی سلاح خفن و سنگین هست که دمیجشون خیلی بیشتره.

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
خب ن من int ام 18 هست اونم فقط بخاطر اینکه این شمشیره تا این اندازه بالاجبار میخواست
وگرنه بیلدم رو DEX و STR هست

فکر کنم دلیلش همین باشه چون int من 45 و تا اینجا که حدودا 17 تا از باس های بازی رو کشتم به ندرت پیش امده که دشمنی باشه که 3 تا ضربه بخواد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر