Dark Souls II | Xbox 360

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
با Sorcerer داری میری دیگه درسته؟ با Sorcerer اونو کلا بی خیال شو :d
سرعت حرکت و ضرباتش وحشتناک زیاده و اصلا فرصت Heal یا Spell Casting نداری.
منم داشتم با Sorcerer میرفتم. یکی سر این و یکی هم Gargoyle ها. اینا رو اصلا نمیشه با Sorcerer زد.
پیشنهادم اینه که کاری که من کردمُ کنی :d
یه Soul Vessel که صد در صد یکی حداقل گرفتی تا الان تو آیتم هات باشه. برو اول بازی با یکی از اون پیر زن ها صحبت کن. Stat هاتو ریست میکنه و میتونی دوباره انتخاب کنی. البته در قبال سول وسل. من کاراکترمو اونجا Melee کردم و همه Stat هامو گذاشتم رو Strength و Vitality و بقیه چیزایی که برای بیلد شمشیر و سپر لازمه. با شمشیر سپر خوب (تاور شیلد بگیر دستت حتما) زدن گارگویل ها و همین Sinner تقریبا راحته. بقیه بازی رو هم نسبتا راحت رفتم با همین بیلد و تموم هم شد همونطور که میبینی
gargoyles ها که کاری نداشتن...
من دفعه اولی تا 2% جونشون رفتم مردم
دفعه دوم زدمشون با sorcerer
سوال درباره whore scorpian:
وقتی که دورش Homing Soulmass(ابی ها) میان...چیکارشون کنم؟Dodge نمیشه کرد....

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,571
نام
کورش
با Sorcerer داری میری دیگه درسته؟ با Sorcerer اونو کلا بی خیال شو :d
سرعت حرکت و ضرباتش وحشتناک زیاده و اصلا فرصت Heal یا Spell Casting نداری.
منم داشتم با Sorcerer میرفتم. یکی سر این و یکی هم Gargoyle ها. اینا رو اصلا نمیشه با Sorcerer زد.
پیشنهادم اینه که کاری که من کردمُ کنی :d
یه Soul Vessel که صد در صد یکی حداقل گرفتی تا الان تو آیتم هات باشه. برو اول بازی با یکی از اون پیر زن ها صحبت کن. Stat هاتو ریست میکنه و میتونی دوباره انتخاب کنی. البته در قبال سول وسل. من کاراکترمو اونجا Melee کردم و همه Stat هامو گذاشتم رو Strength و Vitality و بقیه چیزایی که برای بیلد شمشیر و سپر لازمه. با شمشیر سپر خوب (تاور شیلد بگیر دستت حتما) زدن گارگویل ها و همین Sinner تقریبا راحته. بقیه بازی رو هم نسبتا راحت رفتم با همین بیلد و تموم هم شد همونطور که میبینی

گارگویل ها سخت بودن ولی با همین کلاس sorcerer زدمشون ولی این lost sinner دیگه داره زیادی اذیت میکنه. فعلا شک دارم ریست کنم یا نه. بیلدم حد وسطه یعنی با شمشیر و سپر هم راحت هستم.
ضمنا نگران اینم که با ریست بیلدم خراب بشه چون واقعا نمیشه گفت چند پوینت رو به کدوم stat بدی بهتره و چون مطمئنم دیگه این بازی رو تحت هیچ شرایطی از اول شروع نمیکنم بنابر این باید هرطوری شده این رو رد کنم.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
شاید من خیلی زود رفته بودم سراغ گارگویل ها که نتونستم بزنم. ولی sinner خیلی سخت تره. شما اونو زدی با Sorcerer؟

تا اونجا که من تجربه کردم نمیشه کاریش کرد. تو 2 سری بهت میخورن. سری اول که تقریبا قطعیه خوردنشون بهت و خوبیش اینه که میوفتی زمین. سری دوم بهت میخوره چون رو زمینی و داری بلند میشی اصلا جونت کم نمیشه. اون سری اول هم معمولا در حد نصف جونتُ کم میکنه و نمیکشت. اما یکی دیگه داره چند تا Soul Spear با هم میان سمتت. اون بهت بخوره درجا میکشه.

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
شاید من خیلی زود رفته بودم سراغ گارگویل ها که نتونستم بزنم. ولی sinner خیلی سخت تره. شما اونو زدی با Sorcerer؟

تا اونجا که من تجربه کردم نمیشه کاریش کرد. تو 2 سری بهت میخورن. سری اول که تقریبا قطعیه خوردنشون بهت و خوبیش اینه که میوفتی زمین. سری دوم بهت میخوره چون رو زمینی و داری بلند میشی اصلا جونت کم نمیشه. اون سری اول هم معمولا در حد نصف جونتُ کم میکنه و نمیکشت. اما یکی دیگه داره چند تا Soul Spear با هم میان سمتت. اون بهت بخوره درجا میکشه.
sinner رو سامون کردم....وگرنه به این راحتی ها نمیشه بزنیش....soul spear میخواد....
ولی گارگویل ها کاری نداشتن....
فقط dodge,attack همین....:D

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,775
نام
علی
خب من که به شدت منتظر نسخه ی پی سی هستم تا خودم رو تو دنیای دارک سولز غرق کنم فقط چندتا سوال داشتم که کسایی که تجربه کردن بازی رو پاسخ بدن ممنون میشم!
فاصله ی bonfire ها در قیاس با نسخه ی قبل کوتاهتر شده یا نه؟!
شماره قبل پر بود از مرگ های چیپ و رو اعصاب این نسخه هم از این مرگها رو در انتظارمون گذاشته؟!
یافتن مسیر پیش رو و اصلی مثل نسخه ی قبلی گیج کننده هست یا نه؟!
افزایش در جه سختی که میگن با بیشتر شدن تعداد دشمنها حاصل شده یا با افزایش خط جونشون و یا اصلا محدودیتهای بیشتر برا کاراکتر اصلی؟!
از لحاظ فنی هم افت فریم نسخه ی قبل رو نداره که؟!
و آخرین سوال هم اینکه اگه همه ی کلاس های بازی رو تست کردید بنظرتون بالانس ترین کلاس کدومه؟!
با تشکر

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
اونا رو تقریبا میشه گفت نمیشه کاریش کرد ولی اگه بری پشت تنه درختها تعدادی شون بهت نمیخره واگه Great Sword داری سعی کن با اون بزنیش چون با اون اسلحه از بقل هم میتونی به اش ضربه بزنی

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
اونا رو تقریبا میشه گفت نمیشه کاریش کرد ولی اگه بری پشت تنه درختها تعدادی شون بهت نمیخره واگه Great Sword داری سعی کن با اون بزنیش چون با اون اسلحه از بقل هم میتونی به اش ضربه بزنی

اتفاقا اینکار را کردم تا 3/4 جون هم کم شد رفت زیر زمین اومد بالا درخته خراب شد....:(
لامسب یکبارم تا 1/4 بردمش... ولی flask کم اوردم...

- - -ویرایش - - -

خب من که به شدت منتظر نسخه ی پی سی هستم تا خودم رو تو دنیای دارک سولز غرق کنم فقط چندتا سوال داشتم که کسایی که تجربه کردن بازی رو پاسخ بدن ممنون میشم!
فاصله ی bonfire ها در قیاس با نسخه ی قبل کوتاهتر شده یا نه؟!
شماره قبل پر بود از مرگ های چیپ و رو اعصاب این نسخه هم از این مرگها رو در انتظارمون گذاشته؟!
یافتن مسیر پیش رو و اصلی مثل نسخه ی قبلی گیج کننده هست یا نه؟!
افزایش در جه سختی که میگن با بیشتر شدن تعداد دشمنها حاصل شده یا با افزایش خط جونشون و یا اصلا محدودیتهای بیشتر برا کاراکتر اصلی؟!
از لحاظ فنی هم افت فریم نسخه ی قبل رو نداره که؟!
و آخرین سوال هم اینکه اگه همه ی کلاس های بازی رو تست کردید بنظرتون بالانس ترین کلاس کدومه؟!
با تشکر

بله فاصله کمتر شده
تعداد باس ها خیلی بیشتر شده
مرگ های اعصاب خوردکن مثل نسخه قبل نداره
راه کاملا واضح هست...
بازی نسبتا سختر شده...ولی دمیجی که وارد میشه بر شما کمتر شده...
افت فریم هم من ندیدم ولی بعضی جاها تکسچر ها کیفیتشون خوب نبود...
بهترین کلاس ها Pyromancer,Socerer هستند که کلاس Pyromancer حذف کردن... ولی هنوز جادوهاش.... موجوده...
بستگی به خودتون داره ولی در کل Socerer پیشنهاد میشه...

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,796
نام
مراد حلیمی
بازی از لحاظ گیم پلی و مکانیزم بهتر شده ....ولی در عوض به نظرم طراحی هنری مراحل و دشمناش در حد شماره 1 اورجینال و برجسته نیس... رفت و امد پشت سر هم بین bonfire ها و مخصوصا majula هم تو کم شدن حس تنهایی بازی تاثیرگذاشته

کلا تونستن بازی رو از لحاظ گیم پلی بهتر کنن ولی فقدان تفکر میازاکی تو بقیه جنبه ها مشهود(البته بازی عالی هست ولی اون جنبه هایی که من مد نظرم در حد گیم پلی بیشرفت نکردن)

.

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
کسی نمیدونه forgotten key مربوط به کجاست, الان فکر کنم. تقریبا تمامی باسهارو شکست دادم, باس اخر کجاست از کجا باید رفت سراغش, تکلیف این همه در بسته تو بازی چی میشه

Sent from my ST15i using Tapatalk

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این Short Bow پدرمو دراورد . شدید دنبال یه Bow درست حسابی میگردم . امیدوارم به زودی پیدا کنم :D

Kain
روزی چند ساعت بازی کردی که 1 هفته ای تموم شد ؟ :D من هنوز از بیگ باس ها فقط lost sinner رو زدم :D

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام دوستان تو boss منطقه bullfa موندم همون كه اول مجسمن بد يكي يكي ميان خيلي سخته جطوري بزنمشون

اوه اوه اوه
این همونیه که من امروز رفتم؟ همون قلعه؟ چندتا از این زره زرد ها میان ، اشکمو درآوردن !! انگشتر King اینجاست اما هنوز نتونستم پیداش کنم !

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
این Short Bow پدرمو دراورد . شدید دنبال یه Bow درست حسابی میگردم . امیدوارم به زودی پیدا کنم :D

Kain
روزی چند ساعت بازی کردی که 1 هفته ای تموم شد ؟ :D من هنوز از بیگ باس ها فقط lost sinner رو زدم :D
یکی از Bow خوب تو Iron Keep میتونی پیداکنی Lightning هم هستش

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام نگفتی میخوای بری به Drangleic Castle اگه میخوای بری اونجا ربتی به این درها نداره باید بری به Shaded Wood بن فایر دومش که سه تا مسیر داره باید مسیر سمت چپ رو بری

این مسیر رو رفتم ! قلعه بزرگ رو هم پیدا کردم ، الان نمیتونم انگشتر رو تو قلعه پیدا کنم
بدمصب انقد لوکیشن و محیط داره که آدم گیج میشه کجا بره !
میری تو یه محوطه مثلا ، میبینی 4 تا راه پیش روته ! حالا بیا برو دیگه ! هر کدوم هم میرن تو یه قسمت دیگه !

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
این مسیر رو رفتم ! قلعه بزرگ رو هم پیدا کردم ، الان نمیتونم انگشتر رو تو قلعه پیدا کنم
بدمصب انقد لوکیشن و محیط داره که آدم گیج میشه کجا بره !
میری تو یه محوطه مثلا ، میبینی 4 تا راه پیش روته ! حالا بیا برو دیگه ! هر کدوم هم میرن تو یه قسمت دیگه !
وقتی از اسانسور رفتی بالا کلیدو بردار و بیاپایین تو همین منطقه اسانسور کلید استفاده کن این مسیر ادامه بد بعد از کشتن فکنم سه تاBoss انگشتره رو پیدا میکنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر