Dark Souls II | Xbox 360

پیشنهاد خوبیه ولی مساله اینه که اینکار رو میشه با Poison Arrow ها و Poison Knife ها هم انجام داد اونم از راه دور، بعد تازه خیلی از باس های بازی مثلا Smelter مقاومت زیادی نسبت به Poison دارن. تازه اگه آیتم مخصوصش رو داشته باشید می تونید Poison رو روی هر شمشیری که دارید اعمال کنید و شمشیرتون سمی میشه و تقریبا همین کار رو میکنه.

رفیق صرفا یه چیزی گفتی که یه چیزی گفته باشی دیگه ;)
این مواردی که اشاره کردی روی کاغذ و از لحاظ تئوریک درسته ولی در عمل این طور نیست.
1 - شما توی مبارزه با غول های سرعتی تا بیای با تیرکمونت هدف بگیری، کتک خوردی.
2 - گیریم که هدف گرفتی، چند تا تیر پشت سر هم می تونی بزنی؟ اگه پشت سر هم نزنی سم اثر نمی کنه.
3 - گیریم که گرفتی و زدی و مسموم شد. همه ی روح هات رو می خوای بدی تیر و چاقوی سمی بخری ؟
4 - شما ممکنه برای یه غول 10 بار بمیرید، مگه چقدر آیتم سمی کننده دارید که به شمشیر اضافه کنید ؟
5 - من Poison + bleed رو توضیح دادم در صورتی که تمام راه حل های شما فقط سم رو در نظر گرفت. شما وقتی حریف رو Bleed می کنی به صورت ناگهانی مقدار قابل توجهی از خونش کم میشه .

این Mytha the Baneful Queen رو چه جوری بزنم ؟ توی اون محوطه پر از اون ماده سبزـه هست همین که میرم داخل مسموم میشم :|

یه بانفایر اون نزدیکی ها هست.از اونجا یه مشعل روشن کنید و همون بانفایر رو به سمت لبه ی ساختمون برید و اون آسیاب بادی رو آتیش بزنید.
تمامی اون مواد سمی بجز مقداری کمی در کناره ها میسوزن و میرن.فوق العاده باس فایت راحتی میشه:d

رفیق صرفا یه چیزی گفتی که یه چیزی گفته باشی دیگه ;)
این مواردی که اشاره کردی روی کاغذ و از لحاظ تئوریک درسته ولی در عمل این طور نیست.
1 - شما توی مبارزه با غول های سرعتی تا بیای با تیرکمونت هدف بگیری، کتک خوردی.
2 - گیریم که هدف گرفتی، چند تا تیر پشت سر هم می تونی بزنی؟ اگه پشت سر هم نزنی سم اثر نمی کنه.
3 - گیریم که گرفتی و زدی و مسموم شد. همه ی روح هات رو می خوای بدی تیر و چاقوی سمی بخری ؟
4 - شما ممکنه برای یه غول 10 بار بمیرید، مگه چقدر آیتم سمی کننده دارید که به شمشیر اضافه کنید ؟
5 - من Poison + bleed رو توضیح دادم در صورتی که تمام راه حل های شما فقط سم رو در نظر گرفت. شما وقتی حریف رو Bleed می کنی به صورت ناگهانی مقدار قابل توجهی از خونش کم میشه .

نخیر دربارش فکر کردم که می گم. این روش شما در مقابل اون دوتا غول گنده که تو پایین اون دره توی Black Gulch هستن جواب نمیده مثلا چون اونا اصلا اتک هاشون بلاک نمیشه و راحت هم نمیشه جلوشون Dodge کرد و نزدیکشون باشید با خاک یکسانتون می کنن و چون Dagger کوچیکه باید دقیقا از نزدیک باهاشون بجنگید. در صورتی که من با Poison Knife خیلی راحت اونا رو کشتم. قیمت تیرهای Poison هم خیلی کمه.

حالا کاری ندارم که روش شما واقعا خوبه و می دونم که توی جاهای دیگه خیلی خوب جواب میده ولی مساله اینه که با این روش مبارزات بازی(مخصوصا با باس ها) یخورده یکنواخت و آسون میشه و نمیزاره آدم از آیتم ها و وسایل مختلف استفاده کنه. در ضمن میشه دقیقا بگید با آپگرید +10 دمیجش چقدر میشه؟ چون بخاطر استفاده از Poison کلی هم از Attribute Bonus هر سلاح پایین میاد و DEX و STR بالاتون دیگه زیاد Bonus Damage نمی ده.

این Mytha the Baneful Queen رو چه جوری بزنم ؟ توی اون محوطه پر از اون ماده سبزـه هست همین که میرم داخل مسموم میشم :|
من دفعه اول اون طوری زدمش ولی تو New game + فهمیدم که روش راحت‌تری داره. برای اینکه از شر اون سم‌ها راحت بشی که هم تو رو damage میکته و هم به boss اونجا heal میده :| باید
مشعلت رو روشن کنی و از روبروی Bonfire شروع به حرکت کنی. وقتی رسیدی به پرتگاه(که چند قدمی جلوتره!) بپیچ دست راست. در نهیات از لبه اونجا قسمت مورد نظر رو آتیش بزن.
دوستان بازی توی New Game ++ هم یه سری تغییرات خاصی داره ...
مثلا من همین الان Great Chaose Fire Ball رو به همراه چند spell دیگه از chancellor گرفتم. در صورتی که توی New game + ندیده بومش!

من از دارک 1 تا الان یه سوال داشتم هیچ وقت هم پی این سوال رو نگرفتم که جواب بگیرم اما الان میخوام این کارو بکنم

سلاحایی که Bleeding انجام میدن چه خاصیتی دارن؟

من از دارک 1 تا الان یه سوال داشتم هیچ وقت هم پی این سوال رو نگرفتم که جواب بگیرم اما الان میخوام این کارو بکنم

سلاحایی که Bleeding انجام میدن چه خاصیتی دارن؟
بعد از اینکه یه تعدادی ضربه میزنی طرف یهو یه مقدار زیادی از جونش کم میشه (Bleeding Effect)

خواهشا بگید قویترین armor بازی را از کجا میشه گرفت؟؟؟
اسلحه جادویی وجود داره که هم hex و هم sorcery را با هم بزنه.اگر میدونید اسمش را بگید.

بهترین سلاح جادو برای hex چیه؟؟

دوستان بازی توی New Game ++ هم یه سری تغییرات خاصی داره ...
مثلا من همین الان Great Chaose Fire Ball رو به همراه چند spell دیگه از chancellor گرفتم. در صورتی که توی New game + ندیده بومش!
درسته. من هم یه جا خوندم که برای گرفتن همه ی Spell ها باید تا +++NG رفت. :d

اون Armor که توی تریلر بازی نشون میده رو کسی پیدا کرده تا حالا؟ تا اینجا که بازی کردم بنظرم بهترین Armor همون Havel Armor Set هست که پشت یکی از اون درهای Forgotten توی Gutter هست ولی خیلی سنگینه. Royal Soldier Ring +1 هم داخل Drangeleic Castle توی یکی از اون اتاق هایی هست که از این اسکلت زرد قد بلند ها توشون هست.

اون Armor که توی تریلر بازی نشون میده رو کسی پیدا کرده تا حالا؟ تا اینجا که بازی کردم بنظرم بهترین Armor همون Havel Armor Set هست که پشت یکی از اون درهای Forgotten توی Gutter هست ولی خیلی سنگینه. Royal Soldier Ring +1 هم داخل Drangeleic Castle توی یکی از اون اتاق هایی هست که از این اسکلت زرد قد بلند ها توشون هست.

آرمور تریلر ها هم توی همون اتاقه.آخرین اتاق دست چپ از سوراخ توی زمین برید داخل.اونجا توی بدن یکی از جنازه هاست.

آره من پیدا کردم . Faraam Set هست و واقعا زیباست آدم حال میکنه وقتی با کارکتر راه میره تو این لباسا :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or